برترین های کسب و کارعمومی

طراحی سایت شخصی چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت شخصی به شما این امکان را می­دهد که به صورت انفرادی بتوانید خدمات و محصولات خودتان را ارائه دهید. این خدمات می­تواند فضای آموزشی داشته باشد مانند آموزش آشپزی، آموزش اینستاگرام و بلاگری، آموزش نقاشی یا موسیقی و….

به طور کلی شما در فضای فردی شروع به آموزش می­کنید و نیازمند به شرکت یا موسسه­ای نیستید. لذا این­که بسیاری از موسسات آموزشی در بستر سایت هم کار کرده و شاگردان را به صورت غیر حضوری پذیرش می­کنند. اما وقتی یک موسسه اقدام به فعالیت در یک سایت می­کند، نمی توان واژه سایت شخصی را بکار برد چرا که یک مجموعه­ای تحت عنوان برای مثال آموزش آشپزی شروع به فعالیت کرده است. اما سایت شخصی همان­طور که از نامش پیداست کاملا شخصی است. به طوری که شما می توانید با گوشی یا لپ تاپ شخصیتان سایتی را جهت آموزش مطالب به دیگران معرفی کنید.

ویژگی های طراحی سایت شخصی

آژانس ریوما مارکتینگ با بیش از 7 سال تجربه در طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت خدماتی، طراحی سایت شرکتی و… فعالیت می­کند. تیم ریوما کاملا به فضای دیجیتالی، برند سازی، تولید محتوا و سئو سازی مسلط است و به خوبی می­داند که ویژگی­های طراحی سایت شخصی چیست و چگونه یک سایت بیشتر به عموم مردم نمایش داده می­شود.

نکته قابل ذکر این است که هر کسب و کاری اعم از شخصی یا جمعی نیازمند سایت و بستری در اینترنت است تا با یک سرچ ساده در موتور جستجوگر به مخاطبان هدف نشان داده شود و آنان را از وجود چنین خدمات و محصولاتی آگاه کند. با فیلتر شدن بیشتر شبکه­های مجازی مثل اینستاگرام، تلگرام و… نمی­توان شبکه­های مجازی را بستری امن برای راه اندازی کسب و کار دانست. لذا این مورد به الزام طراحی سایت شدت می­بخشد. با طراحی سایت می­توانید رزومه و نمونه کارهای متنوع خود را در سایت آپلود کنید تا وایرال شده و به دیگران معرفی شود. در ادامه به برخی از مزیت و ویژگی طراحی سایت شخصی می­پردازیم:

عرصه رقابت را تنگ می­کنید

با طراحی سایت شخصی و ارائه نمونه کار به صورت مجازی یک مزیت مهم را به کسب و کارتان اضافه کرده­اید که دیگران از این مزیت برخوردار نیستند. به همین طریق عرصه رقابت بین شما و کسانی است که اقدام به طراحی سایت کرده­اند.

دسترسی راحت کارفرما به شما

اگر سایت شما از یک ساختار گرافیکی زیبا و جذاب برخوردار باشد، کارفرمایان بعد از پیدا کردن سایت و صفحه شما با ترغیب بیشتر میل به همکاری با شما را دارند. پس توجه کنید که بهترین نمونه­های کاری خود را در سایت آپلود کنید تا فرصت­های شغلی بهتری برای شما فراهم شود.

سخن پایانی

با همکاری تیم ریوما مارکتینگ متوجه خواهید شد که شما هیچ محدودیت مکانی در ثبت سفارشات ندارید. ریوما، طراحی سایت را در اقصی نقات کشور  برای تمام کاربران فراهم می­آورد. طراحی سایت در کرج ، تهران، مشهد و سایر نقاط هم کاملا امکان پذیر است.  همچنین برخورداری از مشاوره رایگان یکی دیگر از مهم ترین خدماتی است که آژانس ریوما در دسترس علاقه مندان قرار می­دهد تا بتوانند در هر زمان از شبانه روز نیازشان را رفع کنند. ریوما بهترین روش­های بازاریابی را معرفی می کند تا درصنعت تجاری خود  حتی به صورت فردی بدرخشید. جهت مشاوره و آگاهی از نحوه سفارشات می توانید با شماره تماس 02191306829 با متخصصان آژانس در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا