چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم ؟ بسیاری از افراد پس از کسب مهارت و تخصص طراحی سایت، در ورود به بازار کار مشکل دارند و در حقیفت نمیتوانند سفارش طراحی سایت بگیرند و این چالش اصلی آنهاست البته که تا حدی طبیعی است چرا که مهارت پروژه گرفتن و فعالیت در بازار کار جدا از مهارت طراحی سایت است و شما باید هر دو مهارت را یادبگیرید تا بتوانید به درآمد برسید بنابراین در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپرداریم که چگونه سفارش طراحی سایت بگیریم.

شرط اول “تخصص”

قبل از اینکه به سوال چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم پاسخ دهیم باید به این نکته توجه داشته باشید که شرط اول برای پروژه گرفتن تخصص است شما باید در کار خود متخصص باشید باید مهارت کافی برای طراجی سایت با وردپرس را داشته باشید که اگر واقعاً تخصص بالایی داشته باشید، مشتری به راحتی جذب شما می شود و نیاز به تلاش زیادی ندارد. چرا که این روزها بازار طراحی سایت بسیار داغ است و افراد زیادی هستند که برای طراحی یا خدمات سایت به متخصص در این زمینه نیاز دارند. بله، درست متوجه شدید: طراحی وب سایت و خدمات

اگرچه موضوع این مقاله این است که چگونه می توان پروژه طراحی سایت را دریافت کرد؟ اما به طور مختصر به ارائه خدمات هم اشاره می کنیم چرا که از این طریق می توانید درآمد بسیار خوبی کسب کنید.

مهارت طراحی سایت بدون کدنویسی کافی نیست..!

اگر دانش شما طراحی سایت بدون کد نویسی است می توانید در این زمینه شروع به کار کنید و پروژه طراحی سایت وردپرسی را دریافت کنید. البته این شغل نیازمند تلاش و پیگیری مستمر برای جذب مشتری به سمت شماست. زیرا این روزها به دلیل سادگی وردپرس افراد زیادی به این مهارت دست یافته اند و شما رقبای زیادی دارید. اما اگر بتوانید در طراحی سایت به یک متخصص واقعی تبدیل شوید و دانش کد نویسی را کسب کنید، این کار برای شما بسیار آسان خواهد بود و مشتریان زیادی به شما نیاز خواهند داشت و می توانید به راحتی پروژه ها را دریافت کنید. (در پایان این مقاله سریع ترین راه برای متخصص شدن و ورود به بازار کار را با شما به اشتراک می گذارم با ادامه مقاله چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم همراه باشید.)

برگ برنده شما : ارائه خدمات سایت

همه افراد فقط یک بار نیاز به ایجاد یک وب سایت دارند، اما صاحبان وب سایت برای نگهداری مداوم وب سایت خود به خدمات نیاز دارند. در این زمینه پیشنهاد می کنم ویدیویی با پروژه های موفق و درآمد میلیونی تماشا کنید تا متوجه شوید چه نوع درآمدی در انتظار شماست.

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم ؟ این سوال نیاز به یک پاسخ کاربردی دارد که بتوانید از آن برای دریافت پروژه های واقعی و کسب درآمد استفاده کنید. در زیر چند راهکار عملی برای دریافت پروژه طراحی سایت را توضیح می دهیم و سعی می کنیم نقاط قوت و ضعف هر روش را بررسی کنیم تا بتوانید با دیدی باز روش های گرفتن پروژه طراحی سایت را یاد بگیرید

https://websoft3.com/how-to-get-website-design-project/

 1 – سایت خود را راه اندازی کنید و از طریق گوگل پروژه طراحی سایت بگیرید

می توانید ابتدا یک سایت برای خود بسازید و آن را برای سئو بهینه سازی کنید و با جذب مخاطبان بالقوه آنها را به مشتری تبدیل کنید. این روش می تواند مشتریان زیادی را به سمت شما جذب کند و درآمد خوبی برای شما به ارمغان بیاورد، اما نیاز به تلاش، بودجه و حوصله زیادی دارد.

چالش هایی که در این راه بر سر راه شما قرار دارند:

تخصص: در این روش باید با روش های دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و سئو آشنایی داشته باشید تا به نتایج مطلوب برسید.

هزینه ها: برای کسب رتبه بالا در گوگل، باید هزینه هایی مانند گزارش، تبلیغات و غیره را برای رقابت با سایر افراد در بازار بپردازید.

صبر: طراحی وب سایت و رسیدن به نتایج مطلوب نیازمند ماه ها تلاش و صبر است.

اگر اصولاً موارد فوق را انجام دهید، قطعاً مشتریان زیادی خواهید داشت، اما اگر تجربه کافی ندارید یا قصد خرج کردن ندارید یا می خواهید سریعا مشتری جذب کنید و درآمد کسب کنید، این کار درستی نیست.

2 – در سایت های دیگر تولید محتوا کنید

برخی از سایت‌ها مانند Virgul، omigo و Medad به کاربران اجازه می‌دهند پس از پیوستن به آنها محتوا ایجاد کنند. نقطه قوت سایت های ذکر شده سئوی بالای آنهاست. یعنی شما می توانید در این سایت ها محتوا ایجاد کنید و بدون پرداخت هزینه سئو، تبلیغات و غیره به بهترین لینک ها در گوگل خواهید رسید.

حال چگونه می توان با استفاده از این سایت ها یک پروژه طراحی سایت دریافت کرد و مشتری پیدا کرد؟

سعی کنید یک یا چند مقاله در این سایت ها ایجاد کنید و هنگام نوشتن مقاله موارد زیر را رعایت کنید:

یک عنوان جذاب برای مقاله خود بنویسید. اولین چیزی که مشتری در نتایج گوگل می بیند عنوان شما است، بنابراین اگر عنوان او را جذب نکند، روی لینک شما کلیک نمی کند.
سعی کنید مقاله ای بنویسید که واقعا برای خواننده مفید باشد. زیرا اگر جذب مقاله شما نشود با شما ارتباط برقرار نخواهد کرد.
از کلمات کلیدی چندین بار در متن خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید برای کلمه طراحی سایت شرکتی رتبه خوبی کسب کنید، این عبارت را چندین بار در متن خود تکرار کنید تا گوگل بداند موضوع شما چیست و به شما امتیازی برای آن کلمه بدهد. البته در استفاده از این کلمه زیاده روی نکنید و آن را به زور وارد متن نکنید.
اطلاعات تماس خود را بنویسید تا مشتریان بتوانند با شما تماس بگیرند. حالا میدانیم چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم

اکنون شما یک مقاله بسیار خوب دارید که توسط مخاطبان زیادی خوانده می شود و می توان با آن تماس گرفت. میزان تبدیل مخاطب به مشتری به خلاقیت شما و اینکه چقدر توانسته اید کاربران را به این مقاله جذب و جذب کنید، بستگی دارد. بنابراین در این زمینه تا حد امکان خلاقیت به خرج دهید و در پایان مقاله مخاطبان را به برقراری ارتباط با شما وادار کنید.

3 – در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید و خودتان را معرفی کنید

شبکه های اجتماعی در ایران این روزها به دلیل فیلترینگ رونق کمتری پیدا کرده اند، اما باز هم می توانید از این راه پاسخ بگیرید. زیرا اکثر مردم راهی برای استفاده از این شبکه ها پیدا کرده اند و هنوز هم مخاطبان بسیار زیادی وجود دارد.سعی کنید یک صفحه رسانه اجتماعی بسیار سازنده داشته باشید و دائما اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهید و از این طریق اعتماد ایجاد کنید تا بتوانید از آنها پروژه بگیرید.

4 – از سایت های کاریابی استفاده کنید

یکی دیگر از روش های گرفتن پروژه طراحی سایت استفاده از سایت های کاریابی است اگر به فکر شغل هستید و نمی خواهید با انجام پروژه درآمد کسب کنید، راه برای شما آسان است و سایت های زیادی در ایران برای یافتن کار وجود دارد. هر روز شرکت های زیادی نیاز خود را برای استخدام در این سایت ها اعلام می کنند. با ادامه مقاله “چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم” همراه باشید

برخی از سایت های شغلی که می توانید استفاده کنید jobinja – iranestekhdam – jobvision – e-estekhdam

می توانید رزومه خود را با جستجوی موقعیت های خالی مورد علاقه خود ارسال کنید. البته هرچه تجربه بیشتری داشته باشید و رزومه بهتری داشته باشید، شانس بیشتری برای استخدام خواهید داشت. در تصویر زیر چند فرصت شغلی در سایت جابینجا را مشاهده می کنید.

5 – از سایت های فریلنسری استفاده کنید

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ استفاده از سایت های فریلنسری مثل پونیشا، پارسکدرز و حتی سایت های خارجی مثل freelancer.com هم یکی از روش های گرفتن پروژه طراحی سایت است که میتوانید استفاده کنید

فقط به این سایت ها مراجعه کنید و ببینید که چند پروژه برای تکمیل وجود دارد. در این سایت ها باید پروژه هایی را که می توانید انجام دهید پیدا کنید و قیمت و زمان انجام آنها را مشخص کنید. همچنین کارفرما از بین پیشنهاداتی که به او ارائه می شود، یک نفر را برای انجام کار انتخاب می کند.

البته پروژه های بیشتری برای کار در این سایت ها وجود دارد و افرادی که پروژه های خود را در این سایت ها ارسال می کنند به دنبال شخصی هستند که بتواند کار خود را با کمترین قیمت انجام دهد. بنابراین میزان درآمد از این سایت ها بسیار کم است. در زیر تصویر برخی از پروژه های ایجاد شده در سایت پونیشا را مشاهده می کنید.

6 – گرفتن پروژه طراحی سایت از فامیل و دوستان

یکی از راه های دریافت پروژه از اقوام و دوستان است. این روش را دست کم نگیرید. افراد زیادی در اطراف شما هستند که به سایت نیاز دارند. با دادن انعام می توانید پروژه ها را از آنها دریافت کنید. این روش ممکن است درآمد چندانی برای شما نداشته باشد، شاید دوستان شما انتظار دارند که این کار را با قیمت بسیار پایین برای آنها انجام دهید. این هیچ اشکالی ندارد. در ابتدای کار باید یک نمونه کار و رزومه ایجاد کنید و ثانیا با طراحی سایت در صنف مخصوصاً صنعت ام دی اف باعث می شود افرادی که در این صنعت کار می کنند شما را بشناسند و مشتریان بالقوه شما شوند. توجه داشته باشید که هرچه دایره افرادی که شما و تخصص شما را می شناسند بیشتر باشد، طبیعتاً پروژه های بیشتری به سراغ شما می آیند.

7 – از سایت های درج آگهی استفاده کنید

چگونه یک پروژه طراحی سایت بگیریم ؟ مطمئنا همه شما با سایت هایی مثل دوار و ترامپ آشنایی دارید. قرار دادن تبلیغات در این سایت ها اغلب رایگان یا کم هزینه است. از طرفی مخاطبان زیادی آگهی شما را می بینند و احتمال کار از این طریق نیز زیاد است. هرچه خلاق تر باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که با شما تماس گرفته شود. در ابتدا پیشنهاد می کنم حتما از این روش استفاده کنید زیرا طبق تجربه تبلیغات در سایت دیوار همیشه بازده و پاسخ های خوبی دارد.

جمع بندی چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟

به پایان مقاله چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم رسیدیم سعی کردیم نکات لازم برای فعالیت موفق در بازار طراحی سایت را به شما آموزش دهیم و باز تاکید میکنم قبل از اینکه وارد بازار کار شوید و دنبال گرفتن پروژه طراحی سایت باشید حتما حتما باید تخصص تان را کامل کنید همانطور که ابتدای مقاله هم اشاره کردیم مهارت طراحی سایت بدون کدنویسی برای گرفتن پروژه طراحی سایت کافی نیست و باید مباحث برنامه نویسی توسعه وردپرس را هم بلد باشید تا بتوانید در صورت لزوم قالب اختصاصی برای مشتری طراحی کنید بتوانید قالب های آماده وردپرس را ویرایش و شخصی سازی کنید بتوانید امکانات مختلف را به سایت وردپرس اضافه کنید و هرچیز دیگری که با مهارت کدنویسی محقق میشود را انجام دهید.

اگر میخواهید به چنین تخصصی برسید باید در یک دوره آموزشی تخصصی شرکت کنید پیشنهاد ما استفاده از دوره آموزش طراحی قالب وردپرس در وبسافت3 است که طبق یک نقشه راه دقیق شما را تبدیل به یک متخصص طراحی سایت و توسعه دهنده وردپرس میکند.

دکمه بازگشت به بالا