برترین های کسب و کارعمومی

بهترین محصولات چاپ رول به رول یووی

بررسی تفاوت‌ چاپ یووی و یووی رول

دستگاه چاپ رول به رول یووی و چاپ فلکسی از خانواده و یووی بوده امروزه دستگاهی بی نظیر جهت کارهای خاص بوجود آمده است. اگر از آن دسته از مشتریانی هستید که به شدت از چاپهای با کیفیت پایین دلزده شده اید میتوانید با داشتن یک دستگاه چاپ یووی رول لذت چاپ با کیفیت را احساس کنید. دستگاه چاپ بنر که متاسفانه به خاطر شرایط سخت بازار ایران تبدیل به دستگاهی جهت انجام هر کاری تبدیل شده است بسیاری از مشتریان خود را راضی نمیکند، چرا که کیفیت آن مناسب چاپهای با کیفیت یا چاپ بک لایت یا چاپ باریسول و یا کاغذ دیواری نیست.

موارد مصرف دستگاه چاپ رول به رول

 • چاپ بر روی پی وی سی فیلم ها
 • چاپ بر روی انواع باریسول
 • چاپ بر روی پردا های خاص مثل زبرا شید ..
 • چاپ بر روی چرم
 • چاپ بر روی انواع فیلم و مدیای های خاص
 • چاپ چند بعدی بر روی کاغذ دیواری و ایجاد چاپ سه بعدی
 • چاپ بر روی استیکر مش وینیل
 • چاپ سولیتهای با گرماژ متفاوت یک رو و یا دو رو
 • انواع چاپ بک لایت با کیفیت خارق العاده
 • چاپ بر روی انواع متریالهای دکوراسیون داخلی

چاپ با کیفیت 2880 دی پی آی واقعی پشت نور بی نظیر به جهت اینکه یووی پوشش بسیار بالا دارد.

توان استفاده از هر نوع متریال این دستگاه را به ابزاری بی نظیر جهت استفاده از خلاقیت شما تبدیل کرده است.

دیگر چاپ با کیفیت زدن یک رویا نیست چراکه ابزارهای مورد استفاده ما در گذشته بسیار محدود بوده اند.

برای دستگاه چاپ رول به رول چه هدی مناسب است؟

شاید سوال بسیار بزرگ شما انتخاب نوع دستگاه و هد مناسب برای انجام کار است.این مورد دغدغه بسیاری از افراد در بدو ورود به این بازار است پس زیاد نگران نباشید.در ادامه شما اطلاعات کافی را خواهید گرفت.

هد های متفاوتی در بازار وجود دارند که توانایی چاپ یووی را دارا هستند در ادامه آنها را بررسی میکنیم.

این هد یکی از هدهای جدید بازار است و توانایی اصلی و قابلیت اصلی آن سرعت بالا میباشد.به دلیل اینکه سرعت فایرینگ این هد و نوع چینش 4 ردیفه این هد باعث میشود سرعت در دستور کار قرار گیرد ولی در واقع صعفی که هد میتواند داشته باشد پیکولیتر بالاتر آن نسبت به سایر هد ها میباشد .این هد 13 پیکولیتری به نسبت هد های 5 و 7 پیکولیتری در زمینه کیفیت و در چاپهای بسیار خاص نمیتواند حداکثر کیفیت را دارا باشد ولی با این حال یکی از قدرتمند ترین هد ها میباشد.

هد ریکو در حال حاضر پرطرفدارترین هد در بازار یووی میباشد.این هد پرقدرت و 7 پیکولیتری با ساختار خاص و بی نظیر خود طرفداران پر و پا قرصی در بازار پیدا کرده است. 1380 نازل برای هد ریکو که توانایی استفاده از جوهر های ویسکوزیته بالا را دارد میتواند به تنهایی نشان گر سرعت نهایی کار باشد. ولی به نظر میرسد مهمترین عامل موفقیت هد ریکو در بازار جوهر این هد باشد.

به دلیل اینکه کارخانه های فراوانی اقدام به تهیه جوهر نموده اند آزمون های مهمی برای این جوهر ها انجام شده است لذا  این هد دارای ثبات رویه خوبی شده است.

یکی از پر قدرت ترین هد های حال حاضر دنیا بی شک این هد کیاسرا یا کیوسرا است.سیستم چینش نازل ها و تعداد خیره کننده نازل 2656 نازل در هیچ هد مشابه وجود ندارد.در واقع این هد میتواند بالاترین سرعت و دقت را ارائه نماید .مشکلی که برای این هد مشاهده میشود قیمت بسیار بالای این هد است که اگر در سالیان آینده متعادل شود بی شک این هد بسیار بیشتر در بازار نفوذ خواهد کرد.

هد توشیبا در عین حالی که یک هد صنعتی به شمار می آید ولی به نسبت هدهای فوق از قیمت کمتری برخوردار است. به تازگی توشیبا بر روی عرضه بهتر این هد فوکوس کرده است.این هد 5 پیکولیتری دارای 636 نازل فعال میباشد که به نسبت هد های ریکو و کونیکا تعداد نازل بسیار کمتری دارد و همین امر نشان دهنده سرعت پایین آن میباشد ولی نباید از قیمت پایین تر این هد نیز قافل شد.

دستگاه چاپ رول به رول یووی با برند بلوپرینت

شرکت بلوپرینت از بزرگترین شرکتهای تولید کننده دستگاه های دیجیتال و با سابقه طولانی و حضور مستمر در ایران بوده است.این شرکت انواع دستگاههای چاپ لارج فرمت و فلت بد و یووی را تولید و عرضه مینماید. انواع دستگاه با هد های ریکو و کیوسرا در حال حاضر توسط نماینده انحصاری در ایران ارائه میگردد.

مشخصات دستگاه چاپ رول به رول بلوپرینت

 • دارای سیستم برقی اشنایدر آلمان
 • دارای ریل THK ژاپن جهت دقت و رزلوشن بالاتر
 • دارای زنجیر IGUS آلمان برای صدای کمتر و عمر بالاتر کابل های ارتباطی داخل زنجیر
 • دارای تسمه بدون صدای ONK
 • بیم تمام استیل فولادی با تکنولوژی Super Smoth
 • سیستم مرکب رسانی پیشرفته فشار منفی
 • سیستم تعذیه مدیا و جمع کن جهت لود انواع متریال با گرماژ و حالات مختلف
 • دارای هد ریکو G5 با عمر بالا
 • سیستم چینش هد ها در 3 ردیف برای گرفتن رنگ سفید و وارنیش و چاپ همزمان همه رنگها
 • دارای استاندارهای اروپا
 • سیستم گردش جوهر
 • دارای لامپ یووی ال ای دی با عمر بسیار بالا و مصرف برق پایین
 • توانایی چاپ وارنیش جهت براق کردن و دادن یووی موضعی به کار
 • دارای سنسور محافظ هد

دستگاه چاپ رول به رول UV مدل DRM8440

دستگاه چاپ رول به رول، ایده آل برای چاپ بیلبورد و همچنین انواع استیکر، پشت چسبدارها و انواع مدیای مورد استفاده در دکوراسیون و فضای داخلی. با سرعتی برابر 235 متر مربع در ساعت، با کیفیت بالای سیستم UV مسلما باعث پیشرو بودن شما در برابر رقبا خواهد شد. شما می توانید پرینترهای اکوسالونت و پایه آب خود را کنار بگذارید و از کیفیت بالای چاپ UV با رزولوشن 1440 dpi و سرعت بالای چاپ با چهار رنگ اصلی به علاوه 2 عدد هد قدرتمند سفید، بهره مند شوید. تجربه بالای ما با سیستم UV امنیت سرمایه گذاری و سرعت بالای چاپ را برای شما به ارمغان آورده است.

دستگاه NEO TITAN کارخانه Dilli با عرض چاپ 5 متر مدل RIP به شما کمک می کند تا جایگاهی بالاتر از سایر رقبا در بازار به دست آورید، ثبات در کارکرد و استحکام دستگاه، گستره ای بزرگ از مشتریان را به ارمغان می آورد. تولیدات شما با 1440 dpi قابل رقابت با کیفیت دستگاه های پایه آب می باشد. با سرعت 235 متر مربع در ساعت و عرض 5 متر هیچ پرینتری توان رقابت با شما را نخواهد داشت.

سیستم تنظیم اتوماتیک کشش دستگاه چاپ رول به رول:

این سیستم با تنظیم اتوماتیک و خودکار دستگاه جهت حفظ ثبات و حرکت یکتواخت مدیا تغذیه دقیق و با ثبات را در دستگاه ۵ متری بوجود آورده است.

سیستم SQR:

سیستم Shutter Quarter Round به اختصار SQR، سیستم حرکتی بر روی یک چهارم محور دایره ای شکل به صورت باز و بسته بوده و امتیاز این طراحی منحصر به فرد در اختیار کارخانه دیلی می باشد. سیستم SQR برای جلوگیری از چروک مدیا و یا حرکت دقیق متریال طراحی شده است.

تغذیه راحت و بدون دردسر:

قرار دادن متریال چاپی و تنظیمات تغذیه داخل دستگاه چاپ فلت بد همواره می تواند همراه با ریسک تنظیمات باشد. طراحی هوشمندانه دستگاه ۵ متر مدل RIP به بهترین شکل این مشکل را حل کرده است.

سیستم حرکتی EMF کرییج:

دقت بسیار بالا در حرکت و کنترل دقیق در پاشش با استفاده از سیستم موتور و ریل مگنتی، انقلابی بزرگ را در این دستگاه چاپ فلت بد بوجود آورده است. این سیستم بندینگ عمودی را به حداقل ممکن رسانده و ثبات در عملکرد و تکرار کار چاپی را سبب شده است.

جوهرهای پیشتاز UV از کارخانه Dilli:

مقاوم در برابر رطوبت و محو شدن بدون استفاده از ترکیبات آلی فرار (VOC). با توجه به نوع مدیا، قابلیت خشک شدن سریع و قابلیت انعطاف پذیری بالا که باعث کاهش زمان تولید و بالا بردن بهره وری می شود. کاهش مصرف جوهر به سبب استفاده از پیگمنت هایی با تکنولوژی بالای فرمولاسیون یکی از ابزارهای کلیدی در پایین آوردن هزینه ها در بازار رقابتی امروز می باشد. کیفیت بالای پیگمنت های جوهر و فرمولاسیون قدرتمند این جوهرها پاسخی مناسب به انتظارات شما خواهد بود.

ویژگی های منحصربفرد NEO TITAN RTR5004D-W2X/RTR5004DX :

سطح تولید

          بیلبورد برابر ۲۳۵ متر مربع در ساعت

    سطح کیفیت بالا

          کیفیت عکاسی با رزولوشن ۱۴۴۰ dpi با سرعت ۶۸ مترمربع در ساعت – کیفیت هنری

         چهار رنگ دوبل + ۲ عدد هد سفید، برای به دست آوردن گستره وسیعی از رنگ های چاپUV

         هد Gradient برای چاپ هنری و هد Double Strice برای چاپ بک لایت

مشخصات برتر

         طراحی تغذیه ” سریع و آسان ” بدون نیاز به تنظیمات مدیا و نورد بالایی

        ریل مگنتی برای اطمینان از کارهای با تکرار بالا و اطمینان از ثبات عملکرد

        سیستم کنترل کشش : برای کنترل سرعت و قدرت کشش نوردها

        سیستم ممانعت از برخورد کریج با مانع

        سیستم تغذیه مرکب به صورت اتوماتیک بدون توقف برای بالا بردن سطح بهره وری

        تنظیم هدها به وسیله سیستم کنترلی S/W

        سیستم تغذیه چند رول همزمان – تا سه رول به عرض ۵۲/۱ متر

        قابلیت چاپ به روش مش (Mesh)

دکمه بازگشت به بالا