فرش ارزان ارسال رایگان

ویژگی های فرش ارزان قیمت ماشینی

یکی از مواردی که در خرید فرش ارزان قیمت ماشینی مطرح می شود، کیفیت فرش است. مطمئنا خریداران دوست دارند در کنار پرداخت هزینه کمتر، از کیفیت فرش نیز اطمینان داشته باشند. در این مورد می توان موارد زیادی را بررسی کرد. به طور کلی در قیمت فرش ماشینی موارد زیادی تاثیر گذار است. مهم ترین دلایلی که در قیمت فرش عمده موثر است را می توان به ترتیب موارد زیر دانست.

  • جنس نخ فرش
  • شانه و تراکم فرش
  • وزن فرش
  • برند تولید کننده فرش
  • گل برجسته بودن فرش و تعداد رنگ های فرش

بیشترین تاثیر را در مطمئنا جنس نخ های فرش دارد. به خصوص جنس نخ خاب فرش که بیشتر بافت فرش را شامل می شود. امروزه در فرش های ماشینی اغلب از نخ اکریلیک یا نخ های پلی استری استفاده می شود. فرش های با نخ اکریلیک قیمت بالاتری نسبت به فرش های پلی استری دارند. دلیل این موضوع نیز کیفیت بالای الیاف اکرولیک و طول عمر و دوام بیشتر آن است. الیاف پلی استر به دلیل قیمت ارزان تری که دارند مورد توجه هستند. فرش های بافته شده با نخ های پلی استر مانند بی سی اف یا ورجین کاملا هیت ست شده و صد البته ارزان تر نیز هستند. البته مزیت های دیگری نیز مانند عدم پرزدهی و براق بودن رنگ ها دارند. به صورت کلی می توان جنس نخ فرش را مهم ترین مورد در تعیین قیمت فرش دانست.

پایین بودن شانه و تراکم فرش باعث ارزان تر شدن قیمت فرش می شود؟

مورد دیگری که پس از جنس نخ فرش در قیمت فرش موثر است، شانه و تراکم فرش است. در مورد شانه و تراکم فرش ارزان قیمت در وبلاگ گروه صنعتی فرش شادرخ به صورت مفصل توضیح داده شده است. اما به طور خلاصه می توان گفت با زیاد شدن شانه فرش قیمت فرش نیز بیشتر می شود. فرش های با شانه بالا مانند فرش 1500 شانه تعداد گره بیشتری در بافت دارند. برای مثال فرش 1500 شانه در یک متر از عرض خود 1500 گره دارد. در حالی که فرش 500 شانه دارای 500 گره و فرش 700 شانه دارای 700 گره است.

در سوی دیگر فرش های جدید و ریز بافت با دستگاه های جدید و الیاف مدرن و باکیفیت بافته می شوند و بافت فوق العاده ظریف و دستباف گونه ای دارند. اما فرش های ارزان قیمت و با شانه و تراکم کمتر دارای ضخامت بالاتری هستند. این فرش ها برای استفاده در فضاهای با پاخور بالا ایده آل هستند. اینگونه فرش ها برای ویلا های شیک و لوکس، سفره خانه ها، مساجد و نماز حانه به شدت استفاده می شوند. البته باید گفت تاثیر جنس نخ فرش در قیمت فرش بیشتر از شانه و تراکم است. برای مثال می توان گفت یک که با نخ اکریلیک بافته شده نسبت به یک فرش 700 شانه پلی استر هم کیفیت بالاتر و هم قیمت بیشتری دارد.

فرش ارزان اما بی کیفیت خرید نکنید!

در بسیاری از موارد علت کمتر بودن قیمت فرش یا فروش فرش به قیمت ارزان تر، کم بودن وزن فرش یا استوک بودن فرش است. وزن فرش هر چند برای خریداران قابل تشخیص نیست اما در قیمت فرش و طول عمر آن تاثیر زیادی دارد.هر چه ضخامت فرش کمتر شود از وزن فرش و مقاومت بافت آن کاسته خواهد شد. خیلی از فرش هایی که قیمت پایینی دارند به این خاطر است که با ضخامت کمتر و وزن پایین تر بافته شده اند.

فرش های استوک یا ته انباری نیز معمولا با تخفیف و قیمت کمتری فروخته می شوند. در خرید این دسته از فرش های ماشینی نیز باید دقت داشته باشید و از فروشگاهی معتبر خرید کنید. چون ممکن است بافت فرش دارای مشکلاتی باشد و به همین دلیل با قیمت پایینی فروخته شود. البته فرش های استوک به دلیل خارج شدن از دور بافت و تک سایز بودن نیز به قیمت پایین تر فروخته می شوند.

آیا تخفیف شامل فرش های دارای کیفیت پایین تر از دیگر فرش های گروه صنعتی فرش شادرخ است؟

فرش ارزان ارائه شده در این مجموعه شامل تمام ویژگی های کیفی مورد تایید گروه صنعتی فرش شادرخ است. فروش مستقیم فرش از کارخانه سبب شده فرش های این مجموعه ارزان تر باشند. اما از نظر کیفیت باید این فرش ها را باکیفیت ترین فرش های ماشینی در این محدوده قیمت دانست. تمامی فرش های تخفیفی گروه صنعتی فرش شادرخ با 30 تا 40 درصد کاهش قیمت به فروش رسیده است. طرح های بسیار زیبا و جدید در این فرش ها استفاده شده تا هر نوع سلیقه ای پوشش داده شود. انواع مانند فرش وینتیج یا فرش های کلاسیک با قیمت ارزان تر در مجموعه گروه صنعتی فرش شادرخ به فروش رسیده است.

آیا طرح های فرش های ارزان تخفیف خورده طرح های پر فروش است؟

سوال دیگری نیز ممکن است ذهن شما خریدار محترم فرش ماشینی را به خود مشغول کند. این سوال که آیا فرش های تخفیف خورده، طرح های از رده خارج فرش است که ارزان تر از دیگر فرش ها به فروش می رسد؟

پاسخ منفی است. با مشاهده طرح های فرش تخفیفی به سادگی به این نتیجه خواهید رسید که عکس این مطلب درست است. گروه صنعتی فرش شادرخ تلاش کرده است تعدادی از طرح های فرش زیبا و پر فروش در بازار فرش ماشینی را گلچین کرده و برای خرید فرش ارزان در اختیار علاقه مندان قرار دهد. در سایت گروه صنعتی فرش شادرخ انواع فرش تخفیفی ماشینی با جدیدترنن طرح ها و مدل ها برای خریداران فرش عرضه شده است.

خرید فرش ارزان قیمت ماشینی کاشان با اطمینان از کیفیت فرش

مهم ترین مزیت خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت از سایت گروه صنعتی فرش شادرخ اطمینان از کیفیت فرش است. فرش های عرضه شده با تخفیف قیمت در گروه صنعتی فرش شادرخ کیفیت بسیار بالایی دارند که توسط گروه صنعتی فرش شادرخ تضمین شده است. انواع فرش ماشینی مانند فرش 500 و 700 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 1200 و فرش 1500 شانه با قیمت مناسب و ارزان تر در این فروشگاه قابل خرید است.

تخفیف واقعی خرید فرش

مزیت دیگری که خرید فرش از گروه صنعتی فرش شادرخ دارد، امکان خرید فرش با ابعاد و سایز های متنوع است. فرش های استوک یا ته انباری هر چند قیمت ارزانی دارند اما اغلب تک سایز هستند. در سایت گروه صنعتی فرش شادرخ امکان خرید فرش تخفیفی و قیمت مناسب در انواع سایز مثل فرش 9 متری، فرش 6 متری، فرش 4 متری و انواع کناره ها فراهم شده است.

مزیت دیگری که فروشگاه گروه صنعتی فرش شادرخ دارد، خرید فرش ارزان قیمت با ارسال رایگان است. این فروشگاه ارسال رایگان فرش و همچنین مشاوره رایگان در خرید فرش را برای خریدی عالی و آسان فراهم کرده است.

چگونه می توان به صحت ادعاهای گروه صنعتی فرش شادرخ درباره کیفیت فرش اعتماد کرد؟

گروه صنعتی فرش شادرخ یک فروشگاه فرش با سابقه زیاد در فروش اینترنتی فرش کاشان است. اعتبار سایت ما در رضایت مشتری های ما است که با صرف کمترین هزینه، بهترین فرش ممکن در بازار کاشان را خریداری کرده اند. تمامی فرش های گروه صنعتی فرش شادرخ از جمله فرش های تخفیف خورده، دارای ضمانت کیفیت بلند مدت و درجه کیفیت ممتاز است.

علاوه بر تمام این موارد، می توانید نماد اعتماد الکترونیک سایت گروه صنعتی فرش شادرخ را که در انتهای همین صفحه به آن لینک داده شده است، مشاهده و بررسی نمود. این نماد به شما این اطمینان را می دهد که صاحب امتیاز سایت فردی دارای شناسنامه کاری معتبر و کاملا قابل استناد است. در ضمن فروشگاه گروه صنعتی فرش شادرخ نماد ساماندهی و جواز کسب اینترنتی نیز دارا بوده که خریدی بی استرس و مطمئن را برای شما ضمانت می کند.

قیمت فرش ارزان و تخفیفی کاشان با ارسال رایگان

فرش های با قیمت ارزان و مناسب تر را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

  • فرش هایی که بافت روز هستند و قیمت ارزانی دارند.
  • فرش های استوک یا فرش هایی که تک سایز هستند.
  • فرش های معیوب و دسته دوم

فرش های معیوب و دسته دوم که از اسمش مشخص است. این نوع فرش های ارزان قیمت به این دلیل که مشکلی در بافت دارند یا استفاده شده اند قیمتی ارزان تر نسبت به دیگر فرش های ماشینی دارند. فرش های استوک و ته انباری هم به فرش هایی که گفته می شود که توقف تولید شده اند و تک سایز هستند. این فرش های ماشینی چون محدودیت سایز و تعداد دارند با قیمت ارزان تری به فروش می رسند.

فرش های روتین بافت و بافت روز که قیمت ارزانی دارند هم دسته آخر هستند. این فرش های ماشینی با الیاف ارزان قیمت تری تولیدی می شوند و تراکم زیادی ندارند. مثل فرش 350 شانه، 440 شانه، 500 شانه یا طرح 700 شانه. جنس نخ های این فرش های ماشینی پلی استر است و به همین دلیل هم قیمت مناسبی دارند.

زیباترین و جدیدترین فرش های ارزان قیمت 500 شانه و 700 شانه

فرش های ارزان و قیمت مناسب به دلیل فروش بالایی که دارند در انواع و اقسام طرح ها تولید می شوند. این فرش ها معمولا نقشه های فرش های جدید را دارند و رنگ بندی های متنوعی نیز در آن ها دیده می شود. جدیدترین طرح های  فرش های ارزان قیمت کاشان را می توان طرح های زیر معرفی کرد:

فرش افشان جانان طرح 700 شانه زمینه فیلی کاشان – فرش ارزان قیمت جدید کاشان

فرش طرح 700 شانه مدرن و شیک طرح رستا دودی – فرش افشان جدید و ارزان

فرش طرح کارینا طرح 700 شانه زمینه سرمه ای ارزان قیمت گروه صنعتی فرش شادرخ

فرش طرح هیوا فیلی ارزان قیمت کاشان طرح 700 شانه – خرید فرش ارزان قیمت

فرش طرح 700 شانه ارزان قیمت مدل چکاوک زمینه سرمه ای کاشان

فرش کاشان طرح خشتی کژال طرح 700 شانه زمینه کرم – گروه صنعتی فرش شادرخ ، فرش ارزان قیمت جدید

فرش کاشان خرید فرش طرح 700 شانه طرح افشان گیلدا زمینه کرم گروه صنعتی فرش شادرخ – فرش ارزان قیمت ماشینی

گروه صنعتی فرش شادرخ فرش طرح 700 شانه طرح نایین زمینه سرمه ای – فرش ارزان قیمت ماشینی

خرید اقساطی فرش ارزان و فرش جهیزیه عروس

در سایت گروه صنعتی فرش شادرخ همانند دیجی کالا یا دیگر سایت ها، امکان خرید اقساطی فرش قیمت مناسب و فرش جهیزیه عروس ارزان فراهم شده است. با خرید از سایت گروه صنعتی فرش شادرخ می توانید بهترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی را با پایین ترین قیمت ممکن و ارسال رایگان سفارش داد. خرید مستقیم فرش از کارخانه با ارسال رایگان در کنار دریافت مشاوره رایگان کارشناسان از مهم ترین مزیت های خرید اینترنتی فرش از گروه صنعتی فرش شادرخ می باشد.

انواع فرش ارزان قیمت فانتزی و مدرن، سه بعدی، گلیم فرش، پتینه و کهنه نما، کودک، فرش آشپزخانه، فرش جهیزیه عروس، فرش اتاق کودک، فرش راهرو و راه پله، سجاده فرش و… در سایت گروه صنعتی فرش شادرخ با جدیدترین طرح و مدل ها قابل خرید می باشد.

 ارائه دهنده برترین فرش های ماشینی کاشان از برترین برندهای فرش ماشینی کاشان است. این فروشگاه آنلاین افتخار دارد که توانسته است شرایطی را فراهم آورد تا شما مشتریان محترم، فرش های برترین برندهای مطرح فرش ماشینی کاشان، از جمله: ، ،  و سایر برندهای مطرح فرش ماشینی کاشان را با حذف واسطه ها به قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

دکمه بازگشت به بالا