برترین های کسب و کارفرهنگ و هنر

فرش نماز خرید فرش مسجد و سجاده با نصب حرفه ای فرش سجاده

فرش نماز خرید فرش مسجد و سجاده ای با نصب حرفه ای فرش سجاده: در سال های دور برای مفروش کردن فضای مسجد و یا اماکن متبرکه، از فرش های دستبافت استفاده می کردند. در بعضی از شهرها و مناطق ایران نیز پهن کردن زیلوهای آبی رنگ مرسوم بود. رفته رفته با پیشرفت صنعت فرش ماشینی، مساجد با فرش های 12 متری، 9 متری و یا ابعاد کوچکتر مفروش شدند. با وجود طراحان خوش ذوق و همچنین نیاز مساجد، سجاده فرش های رولی نیز وارد بازار شدند.

اما چرا سجاده فرش برای مسجداز سجاده کارپت خریداری کنیم؟

اگر دقت کرده باشید بعضی از اماکن مذهبی، مساجد و یا نمازخانه ها فضاهای پرت و ناقواره دارند. ستون هایی در جای جای مسجد وجود دارد و یا منبر و محراب مانع از پهن کردن فرش یکپارچه است.

سجاده فرش مسجد به دلیل رولی بودن و همچنین امکان سفارش در ابعاد دلخواه انتخاب بسیار بهتر و مناسب تری برای چنین فضاهایی است. فرش نماز دقیقا در سایزی که شما سفارش بدهید تولید می شود و تمام کف فضا را پوشش می دهد.

برای تهیه فرش مسجد چه مواردی مهم است؟

  • قبل از هر چیز با هیئت امنا و ریش سفیدان و نمازگزاران قدیمی مشورت کنید تا در مورد بودجه، جنس فرش، روش سفارش، تاریخ تحویل و سایر جزیئیات به توافق برسید.
  • اندازه گیری دقیق متراژ مسجد را انجام بدهید تا زمان برآورد قیمت، متراژ دقیق را بدانید.
  • جنس نخ فرش مسجد را به تولیدکننده بگویید تا بتواند اطلاعات دقیق تری از کیفیت الیاف انتخابی شما و قیمت به شما بدهد.

نکته قابل توجه این است که اگر بودجه کافی دارید بهتر است الیاف مرغوب تری انتخاب کنید تا دوام و استحکام بیشتری داشته باشد. الیاف اکرولیک در شستشو بسیار مقاوم هستند و در دراز مدت کوبیده نمی شوند.

  • طرح و رنگ فرش سجاده ای : در خرید فرش برای مسجد و سجاده، طرح و رنگ بسیار مهم هستند. باید توجه داشت که طرح و رنگ فرش باید با محیط و دکوراسیون فضای مسجد یا حسینیه سازگار باشد. همچنین می توانید انواع طرح فرش سجاده پینترست و ویدیوهای مرتبط با فرش مسجد را در یوتیوب مشاهده کنید.

برای مسجد، بهتر است فرش‌های ساده و با طرح‌های پایدار و متناسب با محل انتخاب شوند. برای سجاده فرش نماز، فرش‌هایی با طرحی ساده و آرامش‌بخش حس معنوی بهتری دارند.

–  در برابر پاخوردن و رفت و آمد مداوم مقاوم باشد.

–  از برندی معتبر و اصیل و خوشنام خرید انجام شود.

–  نظرات خریداران قبلی را بررسی کرده و اگر امکانش را دارید با آنها تلفنی گفتگو کنید.

نحوه خرید اینترنتی فرش مسجد: می‌توانید سجاده فرش محرابی را به صورت حضوری از فروشگاه یا کارخانه و یا از فروشگاه‌های آنلاین خرید کنید. در هر دو حالت، بهتر است قبل از خرید، نظرات و تجربیات دیگران را در مورد فروشگاه و فرش گنبدی مورد نظر مطالعه کنید.

نکات لازم برای خرید آنلاین سجاده فرش ماشینی برای مسجد

ممکن است به دلیل دوری راه و دسترسی نداشتن به کارخانه یا فروشگاه، متولیان مساجد ترجیح بدهند تمام فرآیند ثبت سفارش را به صورت آنلاین انجام دهند.

خرید فرش مسجد و سجاده فرش نماز از فروشگاه‌های آنلاین نیز می‌تواند یک گزینه مناسب باشد، اما باید به نکات زیر توجه داشت:

اعتماد به سجاده کارپت کاشان: برای خرید فرش مسجد و سجاده به صورت آنلاین و غیرحضوری، باید از اعتماد به فروشگاه مطمئن شوید. بهتر است فروشگاه‌هایی را انتخاب کنید که بازخوردهای مثبت و معتبری دارند و در حوزه فرش ماشینی مسجد اصالت داشته و خوشنام هستند. سایت سجاده کارپت معتبر دارای نماد الکترونیکی هست  که از وزارت صنعت، معدن و تجارت این نماد را دریافت کرده است. با دیدن اینماد شما می توانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی خرید فرش مسجد کنید.

 کیفیت و جنس فرش نماز محرابی: قبل از خرید، باید اطمینان حاصل کنید که فرش مورد نظر از جنس با کیفیت و مرغوبی تولید شده است. باید به عنوان خریدار، از فروشگاه تضمین کیفیت بخواهید و از جنس و کیفیت فرش مطلع شوید. می توانید از تولیدکننده بخواهید تکه ای از فرش را برایتان ارسال کند تا بتوانید از نزدیک لمس کنید.

اندازه و ابعاد فرش نمازخانه ای: از اینکه ابعاد فضای مدنظرتان را به درستی اندازه گرفته اید اطمینان حاصل کنید.

قیمت فرش سجاده ای: بررسی قیمت فرش نمازخانه ای در فروشگاه آنلاین سجاده کارپت نیز بسیار مهم است. باید قیمت را با قیمت‌های فروشگاه‌های دیگر مقایسه کرده و بررسی کنید که آیا قیمت آن متناسب با کیفیت فرش محرابی است یا خیر.

  • شرایط بازگشت و تعویض فرش مسجد با نو: در صورتی که فرش گنبدی مورد نظر با اندازه یا کیفیتی که توقع داشتید مطابقت ندارد، باید از فروشگاه تضمین دریافت کنید که می‌توانید فرش را بازگردانید و تعویض کنید.

شما می توانید بدون دغدغه و با خیال راحت از شرکت سجاده فرش محراب نقش به صورت غیرحضوری خرید کنید. سفارش آسان، طرح های متنوع، کیفیت بالا، قیمت متعادل و تخصص مشاورین این مجموعه خاطره ای خوش برای شما رقم خواهد زد. همچنین نصب حرفه ای فرش سجاده همراه با خدمات پس از فروش خیال شما را از هر نظر راحت می کند.

راه ارتباطی شما با مشاورین محراب نقش: 09133617256

منبع: خرید فرش سجاده ای (https://sajadecarpet.com/)

دکمه بازگشت به بالا