برترین های کسب و کارعمومی

چرا فرش 1200 شانه بخریم؟ 

چرا فرش 1200 شانه بخریم؟ خرید فرش یکی از تصمیمات مهمی است که برای تزیین منزل و افزودن زیبایی به فضای آن انجام می‌ دهیم. اما چرا باید فرش 1200 شانه بخرم؟ چرا فرش 1200 شانه انقدر پرفروش است؟ دلایل زیادی وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌ کنیم.

قیمت فرش 1200 شانه

قیمت فرش 1200 شانه نسبتا بالایی نسبت به فرش 700 شانه و پایین تر از آن دارد. اما اگر از دوام و کیفیت این محصول با خبر باشید و بدانید که این فرش تا بیش از 10 سال بدون تغییر در کیفیت عمر میکند حتما متوجه میشوید که قیمت فرش 1200 شانه به صرفه و ارزنده است چون تا سال ها مجبور نخواهید بود فرش جدید بخرید و می توانید از این محصول بیشترین استفاده را بکنید.

زیبایی طرح فرش 1200 شانه

  • طرح خیره کننده
  • رنگ های زنده و واقعی
  • سازگاری با سبک دکوراسیون
  • پاسخگویی به نیازهای خانواده

طرح های زیبای فرش 1200 شانه: گره ‌های بیشتر در فرش، منجر به تولید نقشه بسیار زیباتری می شود و در نتیجه فرش نمایش و جلوه منحصر به فردی دارد. این نوع فرش ها قابلیت جذب نور و تاثیرگذاری مثبت بر فضای داخلی را دارند.

رنگ بندی زمینه واقعی: به دلیل کیفیت بالای نخ در فرش 1200 شانه رنگ فرش بسیار زیبا است و فرش رخ چشم نوازی دارد. برخلاف فرش های کم کیفیت که در آن ها رنگ ها یا خیلی جیغ هستند یا کدر و مات، رنگ فرش 1200 شانه ملایم و واقعی است و نمایش زیبایی دارد.

سازگاری با سبک دکوراسیون: فرش های 1200 شانه با طرح‌ها و رنگ‌ بندی متنوع، قابلیت تطبیق با انواع سبک‌ های دکوراسیون مانند کلاسیک، مدرن یا سنتی را دارند. این امر به معنی قابلیت چیدمان و هماهنگی با سایر عناصر دکوراتیو می ‌باشد.

طرح های مورد پسند خانم های ایرانی: خانم های ایرانی که به دنبال تهیه یک فضای جذاب و خوشایند برای زندگی هستند، با خرید فرش 1200 شانه به بهترین پاسخ می رسند. فرش 1200 شانه با برخورداری از طرح های متنوع و تناسب با قسمت های مختلف خانه می تواند نیاز همه اعضای خانواده به فرش را برآورده کند. همچنین شما می توانید ایده های جذاب دکوراسیون فرش پینترست را هم بررسی کنید.

کیفیت و دوام فرش 1200 شانه

  • دوام بالا
  • مقاومت در برابر کثیفی
  • نرمی و لطافت
  • مناسب برای فضاهای پرتردد
  • مراقبت و نگهداری آسان

دوام بالای فرش 1200 شانه: معمولاً از نخ های باکیفیت تر و با گره های بیشتری تولید می‌ شود. این گره ‌ها به فرش سطحی نرم و لطیف می ‌بخشند و عمر مفید فرش را بالا می ‌برند و کیفیت بالای این محصول قیمت فرش 1200 شانه را توجیه می کند.

مقاومت در برابر کثیفی: تعداد گره های بیشتر در فرش موجب افزایش مقاومت آن در برابر کثیفی و ساییدگی می‌ شود که به معنی برخورداری از فرشی است که می ‌توانید به مدت طولانی از آن استفاده کنید و بدون نگرانی از ساییدگی و کاهش کیفیت آن، از آرامش لحظات خود در خانه لذت ببرید.

نرمی و لطافت فرش های 1200 شانه: حس لطیفی است که به پاهای شما می ‌بخشند. با قرار دادن پاهایتان بر روی فرش، احساس راحتی و نرمی را تجربه می کنید. به دلیل کیفیت بالای الیاف و بدون پرز بودن فرش، این محصول بسیار لطیف است.

فرش ماشینی 1200 شانه مناسب برای فضاهای پرتردد: به خاطر مقاومتی که دارد با توجه به کاربری روزانه و تردد هایی که ممکن است بر روی فرش انجام شود برای فضاهای شلوغ و مکان هایی که پاخور بالا دارند پیشنهاد می شود. چون هم با نخ باکیفیت و بادوامی تولید می شود و هم تراکم گره بالایی دارد.

مراقبت و نگهداری آسان: برخی افراد ممکن است در مورد نگهداری فرش 1200 شانه نگران باشند. با این حال، این فرش ها معمولاً مقاوم به لکه ‌ها و آلودگی ‌ها هستند و جز نظافت و گردگیری معمول، نیاز به شرایط خاص نگهداری و پاکسازی مداوم ندارند. حتی فرش 1200 شانه گل برجسته هم به راحتی و با روش های معمول نظافت به آسانی تمیز می شود.

سخن پایانی دلایل خرید فرش 1200 شانه

خرید فرش ماشینی کاشان طرح 1200 شانه انتخاب مناسبی برای زیباتر شدن فضا و آرامش بیشتر در دکوراسیون خانه شما پیشنهاد می شود. با توجه به مزایای ذکر شده و مناسب بودن قیمت فرش 1200 شانه و با توجه به کیفیت بالای آن، انتخاب چنین نوع فرشی می‌تواند ارزشمند و هوشمندانه باشد به ویژه اگر از فروشگاه اینترنتی فرشخونه خریداری کنید و از ضمانت کیفیت 36 ماهه و امکان خرید با بیعانه بهرمند شوید.

منبع: فرش 1200 شانه فرشخونه (https://farshkhooneh.com)

دکمه بازگشت به بالا