بهترین مارک کولر گازی در بانه

کولرگازی‌ها در برندها و مارک‌های بسیاری تولید می‌شوند که در ادامه این مقاله بهترین مارک کولر گازی بانه ای را معرفی خواهیم کرد. کولر گازی وسیله‌ای است که برای خنک کردن و در برخی مدل‌ها برای گرم کردن خانه نیز از آنها استفاده می‌کنند. کولرگازی‌ها انواع مختلفی دارند که شامل دیواری، ایستاده و پرتابل می‌باشند. هر کدام از این کولر گازی‌ها استفاده مختلفی برای انواع مکان‌ها دارند. کولرگازی ایستاده برای مکان‌هایی مانند فروشگاه و استادیوم کاربرد زیادی دارد که مساحت بسیار زیادی را باید ساپورت کند.

 کولرگازی دیواری نیز برای مکان‌هایی مانند مغازه‌های بزرگ و خانه کاربرد دارد که مساحت محیط به نسبت کمتر است. کولرگازی‌های پرتابل نیز برای مکان‌های کوچک کاربرد دارد که نیازی به تغییر دما و هوای زیاد ندارد. البته کولرگازی‌ها انواع دیگری نیز دارند که در مکان‌های مختلف خانه استفاده می‌شوند، اما سه مدل نام برده، بیشترین استفاده را دارند. اگر دنبال خرید کولر گازی هستید با ما باشید تا بهترین راهنمایی را در اختیارتان قرار دهیم.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای

در ادامه به معرفی بهترین مارک های کولرگازی که در بانه می توانید آن ها را بخرید اشاره خواهیم کرد.

کولر گازی اجنرال (اوجنرال)

اگر تا به حال با لوازم خانگی‌های بانه آشنایی کمی داشته باشید و از بازار بانه خرید کرده باشید، مطمئنا با کولرگازی اجنرال آشنایی داشته‌اید. این نوع کولر گازی طرفداران بسیار زیادی در تمام نقاط ایران دارد. کولر گازی اجنرال در بانه اولین و بهترین مارکی است که در صورت خرید به شما معرفی می‌شود. این برند انواع مختلفی از کولر گازی را تولید و عرضه می‌کند. از تولیدات برند اجنرال می‌توان به یونیت (پنجره‌ای)، اسپلیت دو تکه، کولر گازی پرتابل، داکت اسپلیت، کولر گازی مولتی اسپلیت، کولر گازی زمینی، کولر گازی سقفی، کولر گازی مرکزی (ایستاده) اشاره کرد. این برند جزو محبوب‌ترین‌های بازار بانه است. همچنین برندی پر فروش در این شهرستان می‌باشد که بیشتر 24000 این برند فروش می‌روند.

اجنرال برندی است که در کشور ژاپن تاسیس شده است. این برند سالیان بسیاری است که در زمینه کولر گازی تولیدات انجام می‌دهد. از سال 1960 برند اجنرال تولیدات خود را شروع کرده است و به سرعت در این زمینه پیشرفت داشته است. این برند در سه منطقه کاوازاکی، شانگهای و تایلند نمایندگی‌های محصور به خود را دارد. در اصل تولید کنندگان اجنرال همان فوجیستو هستند که با نام تجاری اجنرال، محصولات خود را در بازار ارائه می‌دهند.

کولر گازی ال جی

برای خرید بهترین مارک کولرگازی بانه ای، یکی از برندهای نام‌آور در حوضه تولید لوازم خانگی ال جی است. این برند سالیان بسیاری است که تولیدات خود را به سراسر دنیا عرضه می‌کند. یکی از کشورهایی که محصولات ال جی بسیار در آن به فروش می‌رسند، ایران است. مردم ایران بسیار به برند ال جی و تولیدات آن اهمیت می‌دهند و جزو خریداران پروپاقرص ال‌جی هستند. ال جی در سال 1958 راه اندازی و تاسیس شد. این برند جهانی است و در زمینه‌های بسیار تولیدات انجام می‌دهد. حتی در برهه‌ای از زمان نیز به تولید تلفن همراه پرداخت. که البته با این پروژه سازگاری نداشت و پس از مدتی با شکست مواجه شد و از این عرصه خارج شد. الجی تولیدات محصولات بسیاری را انجام می‌دهد که یکی از این محصولات کولرگازی است.

کولرگازی ال جی گستردگی بسیاری در بازار دارد و بهترین انتخاب برای خرید است. مدت زمان زیادی است که ال جی مورد توجه قرار گرفته است و فروش چشمگیری دارد. کولر گازی‌های ال جی از نظر ظاهر هیچ کم و کاستی ندارند و بهترین کیفیت را دارا هستند. همچنین قطعات به کار رفته در کولرهای گازی ال جی بسیار با کیفیت هستند و در این بخش پیشتاز می‌باشد.

کولرگازی گری

گری یک برند چینی است که در شهر زوهای چین و در سال 1991 تاسیس شد. این برند تولید لوازم سرمایشی گرمایشی را انجام می‌دهدکه در ایران بسیار گستردگی دارد. کول  گازی‌های گری در شهرستان بانه به صورت عمده و با تعداد مدل‌های بالا یافت می‌شود. این برند همیشه برای تولیدات خود از بهترین آپدیت‌ها بهره می‌برد. همچنین تکنولوژی‌های آمریکایی را برای محصولات خود استفاده می‌کند. این تکنولوژی‌ها در بهینه سازی کیفیت و مصرف محصول نیز تاثیر بالایی دارد. همچنین رتبه انرژی کولرگازی‌های گری A++ و A+++ است که در مصرف انرژی صرفه‌جویی بسیاری می‌کند.

برند گری در اصل یک برند چینی است و قطعات و مونتاژ محصولات این برند در چین انجام می‌شود که عمده مدل‌های این برند در بانه ویترین موجود است. برخی افراد هستند که به اشتباه متوجه می‌شوند، گری یک برند آمریکایی است. در حالتی که تولید و پخش کولرگازی گری در چین انجام می‌شود. این برند محصولات زیادی را برای تهویه هوا ارائه داده است که در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارد.

خرید کولرگازی بسته به منطقه آب و هوایی

استفاده از کولرگازی بسته به مناطق مختلف است و باید به آب و هوای منطقه‌ای که در آن قرار دارید و می‌خواهید کولرگازی بخرید باید توجه داشته باشید. بهترین مارک کولر گازی‌های بانه ای چندین نوع دارند که شامل T1, T2 و T3 می‌شوند که استفاده آنها با توجه به آب و هوا متفاوت است.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T1

این نوع کولرگازی‌ها مناسب مناطقی هستند که آب و هوای معتدل و نیمه شمالی دارند. برای مثال این نوع کولرگازی T1 را می‌توانید برای شهرهایی مانند کرج و تهران به کار بگیرید. در این نوع کولرگازی‌ها دمایی تا 43 درجه سانتی گراد تحت پوشش است.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T2

این نوع کولرگازی‌ها برای مناطق سردسیری مناسب هستند. چنین مناطقی نیازمند هوای گرم در داخل خانه هستند و به همین دلیل است که کولرگازی مناطق سردسیری باید قابلیت انتقال گرما را نیز داشته باشند. یعنی باید کولر به صورت چند جانبه ارائه شود و بتواند سرما و گرما را انتقال دهد. این نوع کولرها از دمای 7 تا 35 درجه را پوشش می‌دهند.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T3

کولرگازی‌های نوع T3 برای مناطق گرمسیری مناسب هستند. این کولرهای گازی تا 53 درجه گرما را ساپورت می‌کنند. برای استان‌هایی مانند سیستان و بلوچستان، هرمزگان و … این نوع کولرگازی را به کار بگیرید. البته در تولیدات جدید   T3، دستگاه‌هایی با پوشش دمای تا 60 درجه سانتی گراد نیز ساخته شده‌اند.

دکمه بازگشت به بالا