اجتماعیبرترین های کسب و کار

سمساری محصولات الکترونیکی خانگی در تهران

نکاتی که فروشندگان لوازم برقی دست دوم بایستی رعایت کنند

فروشندگان کالاهای الکتریکی دست‌دوم مسئول اطمینان از مطابقت کالا با الزامات ایمنی قانونی هستند و فروشندگان ممکن است در صورت فروش کالاهای ناایمن، که باعث صدمه یا خسارت می‌شود، جبران خسارت کنند. اگر تجهیزاتی که می‌فروشید با استاندارد قابل قبولی مطابقت داشته باشد، معمولاً الزامات ایمنی را برآورده می‌کند. فروشندگان لوازم برقی دست‌دوم باید به موارد زیر توجه داشته باشند:

-کالا باید دارای الزامات ایمنی قانونی باشد اگر کالاهای ناایمن می‌فروشید و کالاها باعث صدمه یا آسیب می‌شوند، ممکن است مجبور به پرداخت غرامت شوید اگر مطمئن نیستید که کالا سالم است یا خیر، توصیه می‌شود که شخص صالحی آن‌ها را از همه نظر بررسی کنید. موارد مورد آزمایش باید به‌وضوح در گزارشی که تست (های) انجام‌شده و نتایج را شرح می‌دهد، مشخص شود.

-اگر دستگاه بیش‌ازحد کهنه است و ارزش تعمیر و بازی‌سازی ندارد، باید کنار گذاشت شود و به‌صورت ضایعات استفاده شود.

– همواره هنگام فروش وسایل برقی الزامات ایمنی را رعایت می‌کنیم. در زیر این الزامات را ذکر می‌کنیم. برچسب زدن، عایق‌کاری و محافظت در برابر شوک الکتریکی و چک کردن کامل سیم‌کشی ازجمله مواردی هست که فروشنده باید رعایت کند. (سیم‌کشی نادرست ممکن است باعث برق‌گرفتگی و آتش‌سوزی شود).

-وسایل جانبی دستگاه نظیر آداپتورها نیز باید کاملاً چک و بررسی شوند.

خرید ضایعات لوازم برقی از سمساری در شمال تهران

لوازم برقی هرقدر هم خراب و غیرقابل استفاده باشند، باز کالاهایی ارزشمند هستند. در این لوازم از انواع فلزات استفاده‌شده است؛ فلزاتی نظیر آهن، آلومینیوم، مس و… . ارزش لوازم برقی غیرقابل استفاده، به نوع و مقدار فلزات مورداستفاده در آن بستگی دارد.  ما در سمساری رحیمی خرید لوازم برقی ضایعاتی را از هر نقطه از کشور انجام می‌دهیم. تنها کافی است عکس لوازم برقی خود را گرفته و برای ما ارسال کنید. ما لوازم برقی ضایعاتی شمارا با بالاترین قیمت خریداری می‌کنیم. فروش لوازم منزل فوری تهران را به ما بسپارید.

شرکت در مزایده‌های لوازم برقی:

ما در کنار خرید مورد لوازم برقی اقدام به شرکت در مزایده‌های فروش لوازم برقی ضایعاتی در سراسر کشور می‌نماییم.

برای سالم ماندن لوازم برقی خانگی چه کنیم؟

مهم‌ترین مشکلاتی که برای لوازم برقی خانگی اتفاق می‌افتد از ناحیه برق است. کل سیستم این وسایل با برق‌کار می‌کند. ازاین‌رو در صورت بروز نوسان برق این دستگاه‌ها ممکن است با مشکلات زیادی نظیر سوختن قطعات مواجه شوند. در زیر برخی توصیه‌های و هشدارها برای استفاده از لوازم برقی را ذکر می‌کنیم.

-حداقل کاری که برای استفاده از یک وسیله برقی بایستی انجام دهید، استفاده از محافظ برای وسیله برقی است.

-حتماً وسایل برقی درزمانی که مورداستفاده قرار نمی‌گیرند بایستی خاموش باشند.

-ریخته شدن آب و مایعات بر روی محل‌ها خاصی از لوازم برقی می‌تواند باعث سوختن قطعات شود.

-اتصالات یا قطعی سیم نیز می‌تواند باعث سوختن دستگاه شود.

فروش انواع کابل برق ،شارژر و کنترل لوازم الکترونیکی

بسیاری از لوازم الکترونیکی دارای شارژر و کنترل هستند.همچنین این  لوازم در ولتاژهای متفاوتی کار می‌کنند.هر لوازم برقی نیز به آداپتور مخصوص خود نیاز دارد.یکی از مشکلات رایجی که برای استفاده‌کنندگان لوازم برقی ممکن است پیش آید گم‌شدن یا خراب شدن شارژر ،کنترل یا کابل برق است.در میان تجهیزاتی که ذکر شد تهیه کابل برق از همه ساده‌تر است زیرا اغلب این کابل‌ها برای استفاده از برق 220 ولت ساخته‌ شده‌اند.مجموعه سمساری رحیمی انواع کابل برق موردنیاز تجهیزات مختلف را به فروش می‌رساند.

کنترل‌ها و شارژرهای لوازم برقی انواع بسیار متفاوت و مختلفی دارند.در میان این دو تهیه شارژر مناسب اهمیت دوچندان دارد. درصورتی‌که کنترل اشتباه تهیه کنید آسیبی به دستگاه وارد نمی‌شود و تنها باید کنترل را عوض کنید  ولی در صورت خرید شارژر اشتباه ممکن است آخرین باری باشد که از دستگاه خود استفاده می‌کنید. دقت داشته باشید که قبل از خرید شارژر جدید ولتاژ و آمپر دستگاه را از پشت لوازم برقی مشاهده نمایید و آداپتوری با همان ولتاژ و آمپر تهیه نمایید.استفاده از آداپتور با ولتاژ متفاوت ممکن است باعث سوختن دستگاه یا آداپتور شما شود. مجموعه سمساری رحیمی از بزرگ‌ترین فروشنده لوازم جانبی تجهیزات برقی در اسلامشهر است.جهت خرید هر نوع کنترل لوازم برقی،شارژر و کابل‌های برق با شماره‌های موجود در لیست تماس بگیرید و کالای خود را در مقابل درب منزل دریافت نمایید.

دستگاه کارواش خانگی دست دوم

کارواش خانگی ازجمله محصولات جذاب برای هر شخصی است. این دستگاه وزن کم و اندازه کوچکی دارد و می‌تواند آب را با فشار زیاد به بیرون می‌دهد. کارواش خانگی در کنار بیرون دادن آب با فشار بالا، توانایی مکش مواد شوینده از ورودی مخصوص و مخلوط کردن آن با آب را دارد.

خرید وفروش اینترنتی کالاهای دست دوم

در سال‌های اخیر وب‌سایت‌های تبلیغاتی و اپلیکیشن های مختلفی ایجادشده‌اند که امکانات بسیار خوبی درزمینهٔ خریدوفروش لوازم‌خانگی دست‌دوم ایجاد کرده‌اند. شناخته شدن ترین این وب‌سایت‌ها، سایت‌های دیوار و شیپور هستند. فروشندگان می‌توانند به‌راحتی آگهی‌های کالاهای دست‌دوم خود را در این وب‌سایت‌ها قرار دهند. خریداران نیز با مراجعه به این وب‌سایت‌ها به دنبال کالاهای موردنیاز خود می‌گردند. این روش خریدوفروش کالا مزیت فراوانی برای خریداران و فروشندگان دارد. در زیر برخی از مزایای این روش خریدوفروش کالاهای دست‌دوم را ذکر می‌کنیم.

-حذف واسطه‌ها: مهم‌ترین مزیت فروش اینترنتی کالاهای دست‌دوم حذف واسطه‌ها است. با حذف واسطه‌ها خریدار و فروشنده محصول موردنیاز خود را باقیمت مناسب به فروش می‌رسانند. کالاهای دست‌دوم قیمت مشخصی ندارند؛ ازاین‌رو واسطه‌ها به‌راحتی قیمت‌های موردنظر خود را بر روی کالاها می‌گذارند. درصورتی‌که شما تصمیم داشته باشید که کالای دست‌دومی را به بفروشید مطمئن باشید که پایین‌ترین قیمت ممکن را برای محصولات شما در نظر می‌گیرد. درحالی‌که اگر بتوانید مصرف‌کننده را پیدا کنید می‌توانید کالای خود را باقیمت منصفانه بفروشید. هنگام خرید نیز واسطه‌ها اغلب قیمت بالایی برای محصولات خود ارائه می‌دهند.

-صرفه‌جویی در وقت و انرژی: برای فروش اینترنتی کافی است از کالای خود عکس بگیرید و در وب‌سایت‌های تبلیغاتی یا شبکه‌های مجازی قرار دهید. (بدون آنکه نیاز باشد به‌صورت فیزیکی به دنبال خریدار باشید). هنگام خرید نیز خریدار به‌جای جستجو در فروشگاه‌های مختلف به وب‌سایت‌ها مراجعه کرده و محصول موردنظر خود را انتخاب می‌کند.

-کمک به حفظ محیط‌زیست: خریدوفروش اینترنتی محصولات به کم شدن تردد کمک کرده و از ایجاد انواع آلودگی‌ها می‌کاهد.

-کم شدن ترافیک: کم شدن تردد برای خریدوفروش محصولات باعث کاهش ترافیک می‌شود.

معایب: این روش خریدوفروش معایبی نیز دارد. در زیر برخی از معایب خریدوفروش اینترنتی کالاهای دست‌دوم را ذکر می‌کنیم.

– نبود منبع کارشناسی کالا: درفروش اینترنتی کارشناسی نیست که سلامت و کیفیت کالای دست‌دوم را تأیید کند. ازاین‌رو ممکن است خریدار با خرید کالای ایراد دارد متضرر شود.

– عدم ارائه گارانتی: در اغلب موارد فروشندگان هیچ گارانتی و تضمینی برای کالاهای دست‌دوم ارائه نمی‌دهند.

-ورود سود جویان و کلاه‌برداران: سودجویان، واسطه‌ها و حتی کلاه‌برداران با روش‌های مختلف در این حوزه فعالیت می‌کنند.

با تمام این موارد رخید و فروش اینترنتی محصولات درصورتی‌که طرفین احتیاط‌های لازم را داشته باشند می‌تواند به معامله‌ای شیرین و منصفانه بی انجامد.

خریدوفروش تلویزیون دست‌دوم

اغلب افراد ترجیح می‌دهند برای منزل خود تلویزیون نو و آکبند تهیه کنند. اما این مورد کمتر در محل کار به چشم می‌خورد. در بسیاری از موارد برای صاحبان مشاغل فرقی نمی‌کند که از تلویزیون نو یا دست‌دوم استفاده کنند. حتی بسیاری به دلیل قیمت پایین تلویزیون دست‌دوم اقدام به خرید این تلویزیون‌ها می‌کنند. تلویزیون‌های دست‌دوم گزینه مناسبی برای استفاده در مغازه‌ها و مراکز تجاری است.

تلویزیون‌های دست‌دوم گزینه مناسبی برای استفاده در مغازه‌ها و مراکز تجاری است؟

مکان‌های زیادی برای خرید تلویزیون دست‌دوم یا بازسازی‌شده وجود دارد. اما خرید تلویزیون دست‌دوم نوعی ریسک است زیرا در صورت خرابی هزینه‌های بالایی روی دست شما می‌گذارد. معمولاً خریداران قبل از خرید تلویزیون این سؤالات را از خود می‌پرسند. به چه مبلغی می‌توان تلویزیون دست‌دوم خرید؟

از کجا تلویزیون دست‌دوم بخریم و چه نکاتی را باید در نظر بگیریم.

خرید یک تلویزیون تعمیر شده یا دست‌دوم می‌تواند در هزینه شما صرفه‌جویی کند، اما قبل از رفتن به این مسیر باید مواردی را در نظر بگیرید. احتمال کمتری وجود دارد که بتوانید جدیدترین مدل‌ها را دریافت کنید، احتمالاً تلویزیون دست‌دومی که پیدا می‌کنید گارانتی هم نخواهد داشت. پس در این مورد باید خیلی ایدئال فکر نکنیم و به دنبال خرید بهترین گزینه باشیم. یافتن تلویزیونی کم کارکرد و با سالم بهترین گزینه هست که باید به دنبال آن باشید.

 تفاوت تلویزیون دست‌دوم و تلویزیون تعمیر شده

 یک تلویزیون دست‌دوم قبل از فروش – اغلب مستقیماً توسط مالک قبلی مدتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. تلویزیون تعمیر شده احتمالاً توسط مالک قبلی به سازنده یا یک تعمیرکار یا فروشنده شخص ثالث به‌عنوان یک مدل معیوب یا ناخواسته بازگردانده شده است؛ و یا خودمصرف کننده تلویزیون نو خریده و پس از خرابی تلویزیون آن را برای تعمیر ارسال کرده است. معمولاً تلویزیون‌های تعمیر شده باقیمت پایین‌تری به فروش می‌رسند. برای یک خریدار معمولی خیلی سخت است که تفاوت تلویزیون تعمیر شده و تعمیر نشده را متوجه شود. از این رو هنگام خرید تلویزیون دست دوم بهتر است از یک تعمیرکار حرفه ای مشورت بگیرید.

مرجع مقاله: سمساری رحیمی

دکمه بازگشت به بالا