برترین های کسب و کارعمومی

راهنمای خرید ضد آفتاب برای پوست خشک

لازمه داشتن پوستی سالم در برابر اشعه های مضر خورشیدی، استفاده از کرم ضد آفتاب است. انتخاب این کرم باید با توجه به نوع پوست و جهت برطرف کردن نیازهای آن باشد. برای پوست های خشک و لک دار، استفاده از ب می تواند مفید باشد. موضوعی که برای همه افراد به ویژه خانم ها حائز اهمیت است، داشتن پوستی شفاف، یکنواخت و بدون لک می باشد. استفاده از  بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار ، می تواند این هدف را دست یافتنی تر کند. بنابراین، بهتر است قبل از اقدام به خرید ، شناختی خوبی از انواع محصولات مناسب پوست های خشک  لک دار داشته باشیم.  قیمت کرم ضد آفتاب ویتابلا مقرون به صرفه و بسیار ارزان .

مصرف مداوم یک ضد آفتاب خوب می تواند پوستی سالم را برای افراد به ارمغان آورد. این موضوع برای پوست های خشک و لک دار اهمیت ویژه ای پیدا می کند. چرا که در این مورد استفاده از ضد آفتابی لازم است که علاوه بر اثرات محافظتی در برابر اشعه های مضر، خاصیت آبرسانی و چربی رسانی آن هم بالا باشد. خرید و مصرف بهترین ضد افتاب برای پوست خشک و لک دار می تواند این ویژگی ها را در پوست این گروه از افراد ایجاد کند. برای خرید ژل شستشوی ویتابلا وارد سایت شوید .

بهترین ضد آفتاب خارجی برای پوست خشک و لک دار

انتخاب یک ضد آفتاب مناسب، علاوه بر نقش حفاظتی در برابر اشعه های مضر آفتاب، از خشک شدن پوست نیز جلوگیری می کند. این محصولات آرایشی دکتر بیز به شرط داشتن برخی ترکیبات، نقشی مؤثر در کاهش میزان لک پوستی یا پیشگیری از ایجاد آن خواهند داشت. اگر علاقمند به استفاده از ضد آفتاب خارجی هستید، محصولات زیر می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. ضد آفتاب رنگی اکتیو یونیفای ایزدین SPF50   در رفع لک های پوستی نقشی مؤثر دارد. این محصول را می توان به دلایل زیر بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک معرفی کرد:

 • دارای ترکیبات مؤثر در کاهش لک های پوستی چون عصاره شیرین بیان، آلوئه ورا، بربری، ساکسی فراگا و پاپایا
 • جلوگیری از پیری و خشک شدن پوست
 • قدرت آب رسانی بالا
 • محافظ قوی در برابر اشعه های مضر آفتاب

مدل لایت حجمی برابر 40 میلی لیتر و اس پی افی معادل 40 دارد. فرمولاسیون آن برای پوست خشک و معمولی طراحی شده است. این محصول با خاصیت پوشانندگی بالا و خاصیت لکه بری و آبرسانی شناخته می شود. به همین دلیل می توان آن را هم در لیست بهترین ضد افتاب برای پوست حساس و خشک قرار داد. ضد آفتاب ضد لک رنگی پوست خشک و معمولی لافارر برای خانم هایی که در جستجوی ضد آفتابی رنگی، مات  با بافت سبک هستند، محصول ایده آلی می باشد. کرم ضد آفتاب بایودرما ضد لک محصولی مناسب پوست های مستعد لک و محافظی ایده آل در برابر اشعه های مضر خورشید است. بافت سبک و زودجذب، مقاومت در برابر رطوبت و گرما از دیگر ویژگی های این ضد آفتاب می باشد. سایر ویژگی هایی که این محصول را در لیست بهترین ضد آفتاب خارجی برای پوست خشک و لک دار قرار می دهد عبارت است از:

 • دارای ترکیبات ویتامین C و E و گیاه Centella asiatica
 • محافظت بالا در برابر اشعه های فرابنفش، مرئی و فروسرخ
 • جلوگیری از پیری و افتادگی پوست

محصولی از کشور فرانسه با بالاترین میزان محافظت در برابر اشعه های مضر (SPF50) است. بافتی سبک و لطیف، پوشانندگی عالی و مقاومت در برابر تعریق از ویژگی های این ضد آفتاب است. این محصول را هم می توان به عنوان بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار معرفی کرد. کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک درماتیپیک  مدل هیدرا یک محصول مناسب برای پوست های خشک و معمولی است. ترکیبات مؤثری چون عصاره آلوئه ورا و جلبک در این ضدآفتاب، ضمن آبرسانی سلول ها، پوستی نرم و لطیف را ایجاد می کند. دو ویژگی مهم در فرمولاسیون این کرم عبارت است از:

 • ماندگاری بالا روی پوست
 • عدم ایجاد آسیب به DNA توسط اشعه های مضر

Limpio، ضد آفتابی برای رفع لک های تیره پوستی ضد آفتاب لیمپیو نقش حفاظتی مناسبی برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و ایجاد لک های تیره در پوست دارد. با دارا بودن ترکیباتی چون ویتامین E، مواد آبرسان و بیزابولول از خشکی پوست جلوگیری کرده و باعث شفاف و مرطوب شدن آن می شود. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به این موارد اشاره کرد:

 • کاهش التهابات پوستی
 • جذب بالا به دلیل بافت سبک و غیرچرب

ولفرا یک ضد آفتاب با اثرات محافظتی قوی در برابر اشعه های ماورابنفش خورشیدی است. از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محافظی عالی برای پوست
 • کاهش آفتاب سوختگی و ایجاد لک های پوستی
 • خاصیت مرطوب کنندگی بالا به دلیل دارا بودن ترکیباتی چون موم زنبور عسل، ویتامین های گروه B و E

گینو نیز بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار با اثرات محافظتی فوق العاده قوی است. این محصول به خوبی از پوست شما در برابر اشعه های مضر خورشیدی جلوگیری می کند. اثرات پیری، چین و چروک و خشکی پوست با استفاده از این ضد آفتاب به میزان زیادی کاهش می یابد. بی یلندا یک ضد آفتاب مخصوص پوست های خشک است که از ایجاد لک و تیرگی پوست هم به شدت جلوگیری می کند. با استفاده از این محصول، هر گونه آثار خشکی روی پوست تان را از بین خواهید برد. این مدل از ضد آفتاب لافارر از محصولات مناسب این برند برای خانم هایی با پوست گندمی است. رنگدانه های باکیفیت این ضد آفتاب، استفاده از آن را به عنوان کرم پودر امکان پذیر می سازد. از دیگر ویژگی های این ضد آفتاب می توان این موارد را نام برد:

 • کاهش التهاب و قرمزی پوست
 • کاهش آثار سوختگی پوست
 • خاصیت ابرسانی بالا

بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک و لک دار

اگر در جستجوی بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک هستید، می توانید از لیست زیر انتخابی مطمئن را برای خود داشته باشید. بیوتی درما، سبک و زود جذب کرم ضد آفتاب بیوتی درما یکی از محصولات برتر ایرانی برای پوست خشک و لک دار است. این محصول به بهترین شکل از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند. ترکیبات ضد لک این کرم (عصاره شیرین بیان و آربوتین) نقش مهم در کاهش لکه های تیره پوست دارد. داشتن پوستی روشن و یکنواخت از دیگر ویژگی های استفاده از این کرم ضد آفتاب است.

سینره، بهترین ضد آفتاب ضد لک ایرانی ترکیبات  گیاهی موجود در کرم ضد آفتاب سینره، آن را محصولی مناسب برای جلوگیری از ایجاد لک و التهابات پوستی می سازد. ویتامین E این ضدآفتاب، با ایجاد اثرات تخریبی بر رادیکال های آزاد، از هر گونه آسیب های پوستی جلوگیری می کند. این محصول به دلیل دارا بودن فیلترهای مورد تائید اف دی ای، بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار در بین برندهای ایرانی است. سی گل، نرم کننده و از بین برنده چروک های سطحی پوست

ضدآفتاب سی گل محصولی مناسب برای انواع پوست خشک و معمولی است. این محصول دارای ترکیباتی چون عصاره جوانه گندم و ویتامین E است. به همین دلیل، در حذف چروک های سطحی و نرم شدن پوست نقشی مؤثر دارد. این کرم ضد آفتاب فاقد چربی است و استفاده از آن در کاهش لک های پوستی بسیار مفید است. ضدآفتاب رنگی مای هم از آن دسته محصولاتی ایرانی مناسب برای پوست های خشک و لک دار است. فرمولاسیون این محصول فاقد اسانس می باشد. در برابر اشعه های مضر خورشیدی اثر پایداری دارد. این محصول هم در لیست بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار طرفداران زیادی دارد.

ویژگی های بهترین ضدافتاب برای پوست خشک و لک دار مدل های مختلفی از کرم های ضد آفتاب برای پوست های خشک و لک دار در بازار وجود دارد. انتخاب درست بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار می تواند خطرات آفتاب سوختگی، خشکی، لک و آسیب های پوستی را به حداقل برساند. این ویژگی تنها با شناخت ویژگی های مناسب یک محصول مناسب برای این نوع پوست ها ایجاد می شود. از مهم ترین این معیارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حاوی ترکیبات آبرسان
 • خاصیت مرطوب کنندگی
 • فاقد ترکیبات حساسیت زا
 • بافت کرمی ضد آفتاب
 • SPFحداقل 30
 • اثرات محافظتی در برابر UVB و UVA
 • مقاوم در برابر تعریق و آب
 • خاصیت روشن کنندگی

خرید ضد آفتاب برای پوست خشک و لک بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و حساس ، لک دار یا جوش دار را می‌توانید از میان برندهای معتبر ایرانی و خارجی انتخاب کنید و به کمک آن علاوه بر محافظت از پوستتان در برابر اشعه‌های مضر، مشکلات آن را نیز به راحتی برطرف نمایید. در این مقاله می‌خواهیم چند نمونه از بهترین ضد آفتاب‌های مخصوص پوست خشک را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید با توجه به نیازهای پوستتان و بودجه‌ای که در نظر دارید، برای خرید اقدام نمایید. پس پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

دکمه بازگشت به بالا