سازندگان غبارگیر صنعتی در ایران کدامند ؟ + معرفی بهترین

غبارگیر صنعتی یک دستگاه یا سیستم است که به منظور جمع‌آوری و کنترل ذرات معلق در هوا در محیط‌های صنعتی استفاده می‌شود. در فرآیندهای صنعتی، ایجاد ذرات معلق در هوا بسیار رایج است و ممکن است به علت فرآیندهای تولیدی، انتقال مواد، اشتعال، ترکیبات شیمیایی و سایر فعالیت‌های صنعتی ایجاد شود. هدف از استفاده از غبارگیرهای صنعتی، جمع‌آوری و حذف ذرات معلق در هوا است تا بتواند کیفیت هوا را بهبود داده و اثرات منفی آن بر سلامت افراد، محیط زیست و فرآیندهای صنعتی را کاهش دهد. غبارگیرها با استفاده از فیلترها، الکترواستاتیک، اثر جریان، چرخه آب و سایر روش‌ها، ذرات معلق را جمع‌آوری و از جریان هوا جدا می‌کنند.

مزایای استفاده از غبارگیرهای صنعتی عبارتند از:

  1. بهبود کیفیت هوا: با حذف ذرات معلق در هوا، کیفیت هوا در محیط‌های صنعتی بهبود می‌یابد و خطراتی مانند آلرژی‌ها، عفونت‌ها و اختلال در تنفس کاهش می‌یابد.
  2. حفظ سلامت کارکنان: جمع‌آوری ذرات معلق در هوا باعث کاهش آلودگی هوای داخلی و حفظ سلامت کارکنان در محیط کار می‌شود.
  3. افزایش بهره‌وری و عملکرد: از طریق حذف ذرات معلق، ممکن است تداخلات در فرآیندهای تولیدی کاهش یابد، کیفیت محصولات بهبود یابد و ضایعات کاهش یابد که به بهبود بهره‌وری و عملکرد صنعتی منجر می‌شود.
  4. رعایت مقررات محیط زیست: استفاده از غبارگیرهای صنعتی به رعایت مقررات و استانداردهای محیط زیستی کمک می‌کند و از آلودگی هوا و آب جلوگیری می‌کند.

غبارگیرهای صنعتی در صنایع مختلفی مانند صنایع فولاد، سیمان، شیمیایی، معدنی، خودروسازی و سایر صنایع واقع شده و نقش مهمی در بهبود شرایط کار و حفظ محیط زیست ایفا می‌کنند.

برای سفارش غبارگیر صنعتی میتوانید به سایت هواپاد مراجعه کنید.

  • هواپاد:

هواپاد در سال ۱۳۹۲ با تولید مکنده های نجاری شروع به کار کرد و امروز با خط تولید فیلترهای صنعتی ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پیشرو در کنترل گرد غبار و آلودگی هوای محیط‌های فلزکاری، نجاری، معدنی، مواد غذایی، شیمیایی، دارویی، پلاستیک، الکترونیکی و ریخته گری می‌باشد. ما از روز اول تا به امروز بر هدف خود پایدار بوده‌ایم و به صنعتگران کمک کردیم تا هوای پاک‌تری تنفس کنند، ما به این باور رسیده‌ایم که همراه با مشتریان و کارمندان خود می‌توانیم آینده‌ای پایدار و محیط زیست پاکی را بسازیم، ما قویاً معتقدیم که بهترین راه‌حل را برای مشتریان و ایرانی پاک داریم.

مأموریت هواپاد، ایجاد محیط کار خالی از هرگونه گرد و غبار است که این مهم بهره‌وری کارگران و تجهیزات را بهبود می‌بخشد، مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند و برای سلامت نیروی کار و محیط زیست مفید است.

بیش از ۱۰۰۰ نصب موفق در سال‌های گذشته هواپاد یک راه‌حل مطمئن، سریع و به‌صرفه …..

دفتر فروش ایران:  تهران، آدران، شهرک صنعتی سبلان، ورودی شهرک صنعتی، پلاک 22

دفتر فروش تهران: 56939237-021

کارشناس فروش: 9105506407-98+

دفتر کارخانه: 56585488-021

  • روتوپارس

مجموعه روتوپارس با هدف تأمین تجهیزات صنعتی مورد نیاز مشتریان از کشورهای مختلف و برندهای معتبر دنیا ، پا در عرصه رقابت با رقبای خود گذاشته است و مزیت رقابتی این مجموعه نیز رساندن محصولات با کیفیت و با ضمانت اصل بودن کالا و پایین‌ترین قیمت به دست مشتریان می باشد. به جرأت می توان گفت که مجموعه محبوب روتوپارس در تلاش است تا محصولاتی با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت را برای مشتریان گرامی خود فراهم کند و راحتی و آرامش را برای آن‌ها به ارمغان آورد.

  • طراح صنعت پویا

شرکت طراح صنعت پویا، در غالب دپارتمان فنی مهندسی هلدینگ پویا پلیمر تهران از سال 1392 فعالیت های خود را آغاز کرد.

این شرکت با بهره گیری از علم روز دنیا و مهندسین مجرب، در زمینه های طراحی، مشاوره، ساخت و اجرای انواع:

سیستم های انتقال و توزین مواد، انواع سیستم های جمع آوری غبار، تهویه صنعتی، بهینه سازی ارتعاشاتی و اکوستیکی ماشین آلات صنعتی، مهندسی معکوس و طراحی انواع قطعات صنعتی، پیاده سازی و اجرای سیستم تعمیرات و نگهداری بهره ور فراگیر و راه اندازی واحد های صنعتی مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت طراح صنعت پویا بر اساس یک رویکرد مدیریتی موثر به نحوی بنا نهاده شده است  که تمامی فرایندهای طراحی، ساخت و اجرا با هم افزایی دانش تیم تخصصی آن براساس تفکری سیستماتیک، بهطور هماهنگ پیگیری شوند و در کوتاهترین زمان ممکن با حداکثر بهره وری و حداقل هزینه فرآیندها را به اجرا بگذارند.

دکمه بازگشت به بالا