برترین های کسب و کارعمومی

باربیکیو باغی از کجا بخریم؟ سفارشی و قیمت مناسب

باربیکیو یا همان کباب پز نیز دارای تنوع بالایی در مدل های خود بوده و درست مانند سایز تجهیزات آشپزخانه ای صنعتی، در این گروه نیز می توانید با جستجوی مناسب، محصولی سازگار با فضای بالکن یا باغ ویلا انتخاب کنید. در یک دسته بندی کلی، می توان انواع باربیکیو باغی را در دو گروه باربیکیو گازی و باربکیو ذغالی جای داد. با این حساب باید پیش از هر چیزی تصمیم بگیرید که آیا قصد خرید یک باربکیو گازی را دارید یا باربکیو ذغالی را ترجیح می دهید.

باربیکیو گازی

باربیکیو گازی معمولا برای فضای آزاد و باز مناسب است و شما می توانید آن را به گاز شهری متصل کرده یا از کپسول های گاز قابل حمل به جای آن استفاده کنید. برای طبخ سریع کباب و بی دردسر بودن روشن کردن کباب پز، دستگاه باربیکیو گازی گزینه به مراتب مناسب تری خواهد بود. این در حالی است که برای روشن کردن باربکیو ذغالی، کمی زمان نیاز خواهید داشت و همین طور تمیزکاری و نظافت آن نیز انرژی بیشتری می طلبد.

دقت داشته باشید که برای خرید یک باربیکیو با کیفیت بالا، به بخش های پایینی آن توجه داشته باشید که حتما از لایه آلومینیومی با کیفیت بالا برخوردار باشد. همین طور تک شعله یا دو شعله بودن باربیکیو محل پرسش دیگری خواهد بود که باید حین خرید به آن توجه کنید. باربیکیوهایی که دارای میله استیل سرامیکی هستند، غالبا گزینه به مراتب بهترین به شمار می آیند. البته ما خرید باربیکیوهای دارای ورق خم شده استیل ضد زنگ را توصیه نمی کنیم، زیرا گرما در این نوع کباب پزها تضعیف شده و تمیز کردن آن ها نیز به شکلی دیگر مشکل خواهد بود.

باربیکیو ذغالی

یکی دیگر از گروه های کباب پز، باربیکیوهای ذغالی هستند که حال و هوای بسیار جذاب تری را در استفاده از آن ها می توان تجربه کرد و بیشتر افراد برای خرید کباب پز به دنبال این مدل ها هستند. این دسته از کباب پز ها با ذغال روشن شده و برای استفاده از آن ها، باید زحمت به نسبت بیشتری را تجربه کنید و البته زمان بیشتری نیز برای روشن کردن آن ها نیاز خواهد بود. اگر قصد تهیه کباب دارید، باربیکیو های ذغالی، گزینه به مراتب مناسب تری برای طعم ذغال دارند. معمولا باربیکیوهای ذغالی ظاهری گرد و شبیه به یک کتری دارند و اگر کباب کردن گوشت ها را روی این نوع کباب پزها امتحان کنید، طعم دودی فوق العاده ای به خود خواهند گرفت.

باربیکیو باغی از کجا بخریم ؟

برای خرید باربیکیو باغی، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

  1. فروشگاه‌های مربوط به تجهیزات باغبانی و آلاچیق: مراجعه به فروشگاه‌های متخصص در تجهیزات باغبانی و آلاچیق می‌تواند یک گزینه مناسب برای خرید باربیکیو باغی باشد. در این فروشگاه‌ها، معمولاً محصولات مرتبط با فضای باز و باغچه مانند باربیکیوها، گریل‌ها و سایر وسایل پخت و پز برای استفاده در فضای باز عرضه می‌شوند.
  2. فروشگاه‌های ساختمانی: بعضی از فروشگاه‌های ساختمانی نیز بخشی از فضای خود را به تجهیزات باغبانی و فضای باز اختصاص داده‌اند. در این فروشگاه‌ها، ممکن است باربیکیوهای باغی و تجهیزات مرتبط را بتوانید پیدا کنید.
  3. فروشگاه‌های آنلاین: در دنیای آنلاین، بسیاری از فروشگاه‌هایی وجود دارند که باربیکیوهای باغی و تجهیزات مرتبط را به فروش می‌رسانند. می‌توانید از طریق موتورهای جستجو، به دنبال فروشگاه‌های آنلاین معتبر در نزدیکی خودتان بگردید یا از وبسایت‌های عمده‌فروشی آنلاین استفاده کنید.
  4. بازارچه‌ها و نمایشگاه‌های محلی: در برخی مناطق، بازارچه‌ها و نمایشگاه‌های محلی می‌توانند به عنوان منابع خوبی برای خرید باربیکیو باغی و تجهیزات مرتبط باشند. از طریق جستجوی محلی یا اطلاعات محلی، می‌توانید بازارچه‌ها و نمایشگاه‌های مرتبط را پیدا کنید و به دنبال باربیکیو باغی بگردید.

قبل از خرید، بهتر است قیمت‌ها، کیفیت محصولات و نظرات دیگران را مقایسه کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. همچنین، به ابعاد و ویژگی‌های باربیکیو باغی توجه کنید و مطمئن شوید که با نیازهای و استفاده‌تان سازگار است.

دکمه بازگشت به بالا