بهترین کوره صنعتی زغال کدام است؟

لیست بهترین کوره های زغال | معرفی بهترین دستگاه تولید زغال

خرید ” دستگاه کوره زغال ” یا کوره صنعتی زغال نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی از انواع محصولات و میزان بازدهی و بازخورد محصول و همچنین سرعت خط تولید و میزان سود و شرایط آب و هوایی دارد به همین جهت نیاز به یک مشاوره جهت خرید کاری ضروری می باشد و تا زمانی که از شخص متخصص مشاوره و راهنمایی نگرفته اید بهتر است که اقدام دیگری نداشته باشید.

دستگاه یا کوره زغال یا ذغال به روش های مختلف درست میشود و با کارکرد های متفاوت محصولاتی ارائه میدهد. کوره سازان آترین صنعت طهور از جدیدترین کوره خود رو نمایی کرده است و این دستگاه زغال جی پلاس نام دارد و به شکل یک اتاقک است که شعله در آن بالاتر از کف است. این دستگاه در صرفه جویی انرژی عالی است.

معرفی انواع دستگاه تولید زغال

در این مقاله با انواع دستگاه ها و کوره های خط تولید زغال آشنا می شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کوره زغال فوق صنعتی جی پلاس، نهایت سرعت و کیفیت:

یک زغال یا ذغال به طرق مختلف می ‌تواند تهیه شود و به روش های متفاوت عمل کند. آترین صنعت طهور توانست پس از مدتها آزمون و خطا روی انواع ها یک فوق صنعتی زغال با جدید ترین روش پخت میتواند دستگاه زغال جی پلاس را به دنیا معرفی کند. دستگاه فوق صنعتی جی پلاس یک متفاوت با کارکردی نوین است که برای افرادی که نیاز به دستگاه زغال یا ذغال دارند، یک انتخاب عالی می تواند باشد. تا قبل از این، بهترین ها به صورت جریان همرفتی انرژی گرمایی را تولید میکردند.

دستگاه زغال جی پلاس می تواند یک انتخاب عالی برای صرفه جویی در مصرف  انرژی باشد. این برای اولین بار به عنوان ای با عملکردی متفاوت دارد باعث شده است که در بسیاری از موارد صرفه جویی در پخت زغال یا ذغال انجام شود. کارکردی بهتر و تولید بدون ناخالصی از اهداف دستگاه زغال جی پلاس است.

وجود اتاقک در دستگاه جی پلاس باعث می شود که گرما، حرارت و انرژی از اتاق خارج نشود و بهره برداری از زغال به بهترین شکل انجام شود. در صورت استفاده از این دستگاه هیچ نوع شکستگی، ترک و خامی در زغال ها مشاهده نمی شود. فرم زغال ها نیز به علت گرما و حرارت ناشی از اتاقک در بهترین حالت خودشان قرار دارند و بدون هیچ گونه ترک و شکستگی کاملاً درست شکل می گیرند. حرارت دهی در زغال جی‌ پلاس به صورت کامل انجام می شود و هیچ مصرف غیر هدفمندی در این دستگاه انجام نمی شود.

این  زغال بی پلاس عمر بسیار بالایی دارد و کنترلی که بر فشار داخل اتاقک دارد بسیار راحت و بی دردسر انجام می شود. تخریبی در این دستگاه انجام نمی ‌شود و فضای متناسبی برای گردش گرما در آن وجود دارد. این زغال یا ذغال به عنوان اولین ای که کف ندارد شناخته می شود و اتفاقاً به همین منظور بسیار مناسب است.

برعکس هایی که از طریق جریان همرفتی تولید انرژی می کردند این با عملکردی متفاوت رو به ­رو است که این موضوع باعث مزایای بسیار زیادی در این دستگاه شده است. یکی از مزایای زغال جی پلاس منحصر به فرد بودن این است که به دلیل شکل ظاهری و طراحی فوق العاده ای که دارد باعث می شود که در تمام مدت پخت همه زغال ها به یک شکل و با یک اندازه حرارت ببینند.

این دستگاه به دلیل صرفه جویی در انرژی و بهبود فرآیند محصول نهایی و کیفیتی که ارائه می دهد یکی از بهترین دستگاه های  زغال یا ذغال در حال حاضر است و هیچگونه مشابهی ندارد.

معرفی زغال یا ذغال کومپیند:

این نسل از دستگاه های تولید زغال یا ذغال  بسیار بازدهی خوبی دارند و بدلیل جدید بودن آن سعی شده است تا همه بهینه سازی های لازم در آن اعمال شود و با افتخار میتوان اشاره به تولید بیش از 98 درصد و 100 درصد گاز گیری کامل در این دستگاه ها اشاره نمود.

این زغال مخصوص زغال های بریکت فشرده با خاک اره است. در واقع در این زغال ها که امروزه فرم دار و به صورت قالبی تولید می شوند، دارای سوراخی در میانه هستند که در زغال کومپیند برای چرخش گرما در آنها استفاده شده است. در این حالت گرما و حرارت به همه­ی زغال­ها می رسد و به صورت قالب هم اندازه تولید می‌شوند. در این نیز مثل باقی های سازان آترین صنعت طهور هم زغال لیمو و هم زغال کبابی تولید می شود.

شما می­توانید با خیالی آسوده از سازان آترین صنعت طهور خرید کنید زیرا کوره ‌های زغال کوره سازان آترین صنعت طهور دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند. برای اولین بار است که در زغال های داخل یک کوره میتوانید مشاهده کنید که گرما به صورت چرخشی بین زغال ها پخش می شود به این جهت است که این کوره ها بسیار منحصر به فرد هستند. در واقع کوره زغال فشرده کومپیند برای تبدیل زغال های خام به کربن استفاده می شود.

یکی از نکات بسیار مهم در این کوره ها اختلاف دما در پایین کوره تا بالای کوره است که به صفر می ‌رسد در نتیجه حرارت به طور یکسان در همه نقاط کوره پخش می‌شود و باعث ساخت زغال هایی همگن، هم شکل و به یک اندازه خالص می‌شود. خرید کوره و ساخت زغال به یکی از مشاغل پول ساز در این سال ها تبدیل شده است. اما به اشتباه بسیاری از افراد با نا آگاهی به خرید کوره هایی دست می زنند که بازدهی خوبی ندارند.

کوره زغال به روش های مختلفی حرارت را در میان زغال پخش می کند . یکی از مهم ترین مسائل در ساخت زغال حرارتی است که باید به یک اندازه به زغال ها برسد. در صورت این هماهنگی است که همه­ی زغال ها کیفیت یکسانی پیدا می کنند. یکی دیگر از ویژگی های یک کوره زغال خوب تولید زغال لیمو و زغال کبابی همزمان است. یعنی بتوانید با یک دستگاه هم زغال لیمو و هم زغال کبابی تولید کنید.

کوره های تولید زغال یا ذغال به دو نوع سنتی و صنعتی تقسیم میشوند. کوره­ های سنتی که قدیمی هستند با استفاده از سیمان یا آهک در دل زمین درست میشوند و زغال ها تحت حرارت به روش سنتی تولید می‌شوند. اما در روش صنعتی که با سرعت بالایی همراه است، چوب ها با سرعت بالا به زغال تبدیل میشوند. کوره صنعتی نسبت به کوره سنتی قیمت بالاتری دارد اما مزایای بسیار زیادی نسبت به این کوره دارد.

در این قسمت که به معرفی کوره زغال کومپیند می پردازیم باید بدانید که گازگیری در آن به صورت کامل در این دستگاه انجام می‌شود و بدین منظور بازدهی بسیار بالایی دارد. بازدهی بالای این کوره ها باعث شده است که این دستگاه زغال خریداران زیادی داشته باشد. پخش حرارت یکسان و به اندازه در این کوره از مزایای دیگر آن است. همچنین میزان مصرف انرژی پایین این دستگاه، کوره زغال کومپیند را به یکی از پر طرفدار ترین کوره ها تبدیل کرده است.

معرفی کوره زغال یا ذغال 6 جداره لیمو و کبابی:

این کوره یک چند منظوره است که از شش دیواره تهیه شده است. گازگیری در این کوره به صورت صددرصد انجام میشود. این دستگاه زغال می‌تواند هم زغال لیموی بسیار با کیفیت و هم زغال کبابی بدون کمترین میزان شکستگی یا دفرمه شدن را در اختیار شما قرار دهد. در کوره هایی که چند جداره هستند، حرارت دهی انجام میشود.

ضخامت لایه های این کوره ها متناسب با محصولی است که تولید می شود. به دلیل اینکه این کوره شش جداره هست، اندازه لایه ها و تناسب بین آنها بسیار اهمیت دارد. در آترین صنعت طهور می­توانید اطمینان صد در صدی نسبت به خرید کوره های زغال یا ذغال داشته باشید و از جنس تجهیزات و موادی که در کوره ها استفاده میشود، آسوده خاطر باشید.

بهترین کوره صنعتی زغال

همانطور که پیش تر گفته شد، کیفیت کوره زغال، مستقیما بر کیفیت محصول نهایی تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل در این بخش قصد داریم بهترین کوره صنعتی زغال را به شما معرفی کنیم.

کوره صنعتی آترین صنعت طهور، یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که قصد راه اندازی خط تولید زغال شامل دستگاه زغال فشرده، اکسترودر، کوره زغال و … را دارد. این دستگاه از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و به شکل کاملا استاندارد ساخته شده است. به نحوی که شما می توانید با کمک آن به بازدهی بالایی در کسب و کار خود برسید.

به غیر از کیفیت بالای این کوره زغال، عامل دیگری وجود دارد که خرید آن را به صرفه تر می کند. شما می توانید با خرید تجهیزات تولید زغال، علاوه بر خرید این محصول، آموزش تولید زغال فشرده را دریافت کنید. همچنین آترین صنعت طهور، تامین مواد اولیه باکیفیت را برای شما انجام می دهد و می توانید صفر تا صد تولید این محصول پرتقاضا را با کمک آترین صنعت طهور و بدون نیاز به هیچ پیش نیاز یا تجربه ای در این زمینه انجام دهید.

ویژگی های کوره زغال صنعتی آترین صنعت طهور

کوره های ترمودینامیکی شرکت آترین صنعت طهور، چند منظوره هستند و شما می توانید انواع چوب ها را در آنها پخت داده و تبدیل به زغال مرکبات، زغال های کبابی و زغال لیمو کنید. همچنین می توانید داخل آنها بریکتی که از دستگاه زغال فشرده خارج می شود را پخت دهید. در این صورت دیگر نیازی نیست این بریکت ها داخل کوره های سنتی پخت شوند.

کوره صنعتی زغال

زمان لازم برای پایان کار کوره های صنعتی متفاوت است. معمولا تولید زغال با استفاده از این کوره ها، 4 روز به طول می انجامد و طبعا این زمان برای تولید زغال فشرده کمتر خواهد بود. در نهایت هم شما می توانید زغال سرد شده و آماده را از دستگاه خارج کنید. سایر ویژگی های کوره زغال سازه ابتکار به شرح زیر است:

 • تمام اتوماتیک
 • دارای سیستم همرفتی
 • دارای ورق های آلیاژی آتشخوار
 • دارای درب گاو صندوقی سنگین
 • عایق حرارتی
 • تابلو برق plc
 • مشعل ایران رادیاتور
 • دارای سیستم تعادل حرارت
 • سیستم سرکه گیر
 • سیستم گازگیری متان ( مشتقات چوب)
 • تمام کوئل
 • سیستم خنک کننده
 • سیستم هشدار دهنده
 • دارای سیستم ضد حریق و فیلتراسیون آلایندگی
دکمه بازگشت به بالا