اقتصادیبرترین های کسب و کار

منظور از اعزام حسابدار چیست؟

اعزام حسابدار حرفه ای

مهمترین چالش مدیران کسب و کارها استخدام حسابدار معتمد و حرفه ایی و به اصطلاح کار بلد میباشد و با توجه به اینکه هر روزه کارهای مالی تخصصی تر میشود پیدا کردن یک شخص مناسب جهت حسابداری شرکت ها بسیار سخت شده و مهمتر از همه اینکه حسابدار ها بعد از چند سال کسب تجربه ترجیح میدهند در موقعیت های حرفه ایی تری کار کنند و متاسفانه ترک کار می کنند. از این رو شرکت رایان حسابداری محاسبان با داشتن حسابدارهای باتجربه سعی مینماید به کمک کسب و کارها آمده و با عقد قرارداد با شرکت ها، حسابداری در اختیار آنها قرار دهد که به صورت تمام وقت و یا به صورت پاره وقت زیر نظر مدیر مالی در محل کارفرما مشغول به فعالیت شوند. ما همیشه سعی میکنیم کلیه خدمات مالی و خدمات حسابداری را در محل کارفرما ارائه دهیم تا امکان نظارت کافی برای مدیران کسب و کارها فراهم شود.

خدمات حسابدار اعزامی در تهران :

به نظر شما وجود یک حسابدار چقدر می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر بگذارد؟ آیا می دانید که وجود حسابدار می تواند بر روی مدیریت هزینه های کار شما تاثیر گذار باشد؟ متاسفانه یکی از مشکلاتی که صاحبان کسب و کار با آن مواجه هستند استخدام حسابدار مناسب برای کسب کار و عدم توانایی کنترل فعالیت های آن شخص هست.

چالش دیگری که برای بسیاری از صاحبان کسب و کار وجود دارد این است که، نمی توانند یک حسابدار مورد اعتماد، حرفه ای و کاربلد را استخدام کنند. اما دیگر لازم نیست که نگران این موضوع نباشید شرکت رایان حسابداری محاسبان یکی از برترین موسسه های اعزام حسابدار در تهران است. که می توانید با تماس تلفنی و یا جلسه حضوری با مدیران این شرکت حرفه ای ترین نیروهای حسابداری را در اختیار خود داشته باشید و برون سپاری خدمات حسابداری خود را به ما بسپارید.

در شرکت رایان حسابداری محاسبان اعزام حسابدار در سطوح مختلف، مشاور مالی ، مشاوره مالیاتی، حسابرس ، حسابدار ، مدیر مالی ، حسابدار ارشد ، رئیس حسابداری ، حسابدارو کارشناس ارزیابی ریسک با توجه به نیازهای شرکت شما انجام میگیرد.

خدماتی که ما با اعزام نیروی تامین مالی و حسابداری و حسابرسی به سازمان شما ارائه می دهیم، عبارتند از :

 • ثبت اسناد حسابداری روزانه و ماهانه
 • ثبت پرینت بانکی
 • محاسبه حقوق ماهانه
 • تهیه فیش حقوقی از طریق نرم افزارهای مورد تایید شرکت
 • تهیه لیست بیمه و مالیات حقوق
 • ارسال ارزش افزوده
 • ارسال گزارش معاملات فصلی
 • مشاوره در خصوص خرید های فصلی
 • تهیه گزارشات ماهانه و سالانه
 • تهیه گزارشات به زبان انگلیسی
 • تهیه گزارشات استاندارد بودجه بندی
 • تهیه گزارشات مورد نظر مدیر عامل و همچنین هیئت مدیره

کارشناسان حسابداری در شرکت رایان حسابداری محاسبان با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه امور مالی و حسابداری به صورت مستمر اطلاعات حسابداری خود را بروزرسانی میکنند و مطابق با قوانین جدید امور حسابدرای را انجام می دهند.

گزارشات ماهانه به چه صورت است؟

در بسیاری از مواقع پیش میاید که شما نیاز به گزارشات مالی دارید اما گزارشات دریافتی از سوی حسابدار برای شما کارآمد نیستند، و یا ممکن است نیاز به گزارشی به زبان ساده تر و بدون نیازبه دانش حسابداری دارید. همچنین در بعضی از شرکت ها از جمله پیمانکاری و تولیدی نیازمند دریافت گزارشات پروژه ای نیز می باشید . یعنی در هر مرکز پروژه، میزان درآمد و هزینه ها به تفکیک بیان شوند. همچنین در شرکت های تولیدی به داشتن شروط تولید نیاز هست، که کدام محصول محبوبیت و فروش بهتری دارد و آیا مقرون به صرفه می باشد یا خیر. همواره گزارشات مدیریت، بهترین ابزار جهت تصمیم گیری دقیق مدیریت می باشد.

 آیا اعزام مدیران مالی هم داریم؟

در بسیاری از شرکت ها حسابدار روزانه مستقر است و تامین کننده نیاز های اولیه مجموعه می باشد . اما در کنار آن ، جهت تامین نیاز های مشاوره ، به مدیر مالی نیز نیازمند هستید. مدیران مالی ما در خصوص موارد زیر به شما یاری می دهند:

 • چک اسناد ثبت شده حسابداران
 • سرکشی به انبار گردانی
 • تهیه گزاراشات و بودجه بندی ماهانه و سالانه
 • گزاراشات خاص و ویژه
 • لایحه نویسی مالیاتی
 • امور مرتبط با مالیات و ….

وظایف حسابدار اعزام شده به شرکت برای انجام امور مالی

از جمله وظایفی که می‌توانند توسط یک حسابدار حرفه ای در شرکت انجام شوند، شامل موارد زیر هستند.

1-بررسی وضعیت مالی یک کسب و کار و تهیه گزارش های سود و زیان

2-تهیه سندهای مربوط به حسابداری یک شرکت و کسب و کار

3-ایجاد کدینگ های استاندارد برای حساب های مختلف

4-تهیه بودجه فروش در یک کسب و کار و نقدینگی و دارایی

5-ارائه گزارش های لازم به بانک ها جهت افزایش اعتبار در بانک

6-کمک به دریافت تسهیلات و وام از بانک ها

7-تهیه اظهارنامه های مالیاتی به بهترین شکل ممکن

8-تهیه گزارش های مبنی بر بهای تمام‌شده کالا و خدمات

9-اجرای سیستمی واحد مالی با کمک نرم افزارهای استاندارد

خدمات حسابداری چیست؟

حسابداری دامنه گسترده ای از خدمات می باشد که در حوزه مدیریت امور مالی و کسب و کار انجام می گیرد.تمام خدمات مرتبط به خدمات مالی در مشاغل خدمات و امور حسابداری و حسابرسی را در بر می گیرد و حسابداری با آن ها به شکل مستقیم ارتباط دارد.

مشاغل، کسب کارها، شرکت ها و سازمان ها می توانند موسسات و اکادمی های حسابداری قرارداد بسته و از  خدمات حسابداری،حسابرسی،مشاوره ها و … استفاده نمایند و امور مالی خودر را به افراد دارای تخصص مربوطه بسپارند و به بهترین نحو در زمینه مالی پیش بروند.

برای پیش روی کار ها به صورت استاندارد و طبق قوانین و آسودگی خاطر مدیران کسب و کار ها و شرکت ها از اشخاص و شرکت هایی در زمینه مورد نیاز که دارای سابقه و تخصص کافی است استفاده نمود.

منظور از اعزام حسابدار یا اعزام کارشناس مالی چیست؟

یکی از چالش هایی که صاحبان کسب و کار در هنگام استخدام حسابدار با آن مواجه هستند. این است که، آیا حسابداری که قصد استخدام آن را دارند می توانند کار خود را به درستی انجام دهد یا نه؟ به همین دلیل بسیاری از صاحبان کسب و کارها به شرکت های حسابداری مراجعه می کنند. شرکت هایی که در زمینه اعزام حسابدار تمام وقت و اعزام حسابدار پاره وقت فعالیت می کنند از اعتبار بیشتری برخوردار هستند. زمانی که شما به یک شرکت حسابداری برای اعزام نیروی حسابداری و اعزام نیروی مالی مراجعه می کنید این اطمینان خاطر به شما داده خواهد شد که فرد مورد نظر، حرفه ای و کاربلد است.

از طرف دیگر تمامی فعالیت های حسابدار تحت نظارت یک شرکت حسابداری و زیر نظر مدیر مالی با تجربه خواهد بود. در نهایت ریسک کمتری برای شما بهمراه خواهد داشت. حسابداری که در اختیار شما قرار می گیرد در واقع تحت حمایت کامل شرکت حسابداری بوده و یک قرارداد حسابداری معتبر بین شما و شرکت حسابداری مورد نظر تنظیم خواهد شد. در نتیجه همه انواع  فعالیت و روش کار برای شما واضح و شفاف خواهد بود و دیگر نیازی نیست که نگران باشید.

دکمه بازگشت به بالا