اقتصادیبرترین های کسب و کار

قیمت نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ

با تصویب قانون پایانه‌های فروشگاهی و ایجاد سامانه مودیان، تمامی شرکت‌ها الزام به ارسال صورتحساب‌های فروش و خدمات خود به صورت الکترونیکی در سامانه مودیان دارند. اما متأسفانه، سازمان امور مالیاتی به مودیان راهنمایی کافی نداده تا آنها بتوانند به سادگی فاکتورهای خود را به سامانه مودیان ارسال کنند. ارسال فاکتورهای الکترونیکی به سامانه مودیان از طریق سه روش ممکن است و مودیان با توجه به شرایط خود، می‌توانند یکی از این روش‌ها را برای ارسال صورتحساب‌های خود انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که عدم ارسال اطلاعات به سامانه مودیان باعث تحمیل جریمه ۱۰ درصدی به مودیان خواهد شد، بنابراین افراد باید حتماً از یکی از این روش‌ها برای ارسال اطلاعات به سامانه مودیان استفاده نمایند. یکی از بهترین و اقتصادی‌ترین روش‌ها، استفاده از نرم افزار واسط سامانه مودیان است که توسط استارتاپ‌های فعال در این زمینه توسعه داده شده‌اند. البته ما قصد داریم تمامی روش‌ها را همراه با مزایا و معایب آن‌ها توضیح دهیم تا به مودیان امکان انتخاب بهترین گزینه برای ارسال اطلاعات را در شرایط موجود فراهم کنیم.همچنین در مورد قیمت پلن های نرم افزار واسط سامانه مودیان صحبت خواهیم کرد.

انواع روش های ارسال صورتحساب به سامانه مودیان

در این مقاله، ما به ارسال فاکتورها به سامانه مودیان در انواع مختلف پرداختیم و ویژگی‌ها و نقاط قوت و ضعف هر کدام را مورد بررسی قرار دادیم.

  • یکی از روش‌های ارسال فاکتورهای الکترونیکی به سامانه مودیان، استفاده از نرم‌افزار واسط سامانه مودیان است. این نرم‌افزار به عنوان یک افزونه واسط بین افراد و سامانه مودیان عمل می‌کند و امکان ارسال اطلاعات به سامانه مودیان را به شما می‌دهد. با توجه به نیازها و البته پلن‌های متنوعی که توسط استارت‌آپ‌ها طراحی شده‌اند، شما می‌توانید پلن مناسبی را انتخاب کرده و این نرم‌افزار را خریداری کنید. این نرم افزار امکان ارسال مستقیم و الکترونیکی فاکتورهای الکترونیکی را به سامانه مودیان توسط مودی میسر می سازد. این روش به عنوان یکی از امن‌ترین و کارآمدترین روش‌ها شناخته می‌شود و برای افرادی که به دنبال صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها هستند و نمی‌خواهند اطلاعات مالیاتی‌شان فاش شود، بسیار مناسب است
  • دیگر روش مورد نظر برای ارسال فاکتورهای الکترونیکی به سامانه مودیان، استفاده از شرکت‌های معتمد مالیاتی است. اگر شما وقت کافی برای ارسال فاکتورهای الکترونیکی به سامانه مودیان ندارید یا اطلاعات کافی در مورد قوانین سامانه مودیان را ندارید، می‌توانید به خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های معتمد مالیاتی مراجعه کنید. این شرکت‌ها به عنوان نماینده شما عمل می‌کنند و اطلاعات مالیاتی شما را به سامانه مودیان ارسال می‌کنند. این گزینه مناسب برای افرادی است که تمایلی به انجام این کار به صورت شخصی ندارند. توجه داشته باشید که استفاده از این روش هزینه‌هایی را به همراه دارد و اطلاعات مالیاتی شما در اختیار شرکت قرار می‌گیرد. که این موارد جزو معایب استفاده از روش شرکت های معتمد مالیاتی می باشد.
  • همچنین، اگر از یک نرم‌افزار حسابداری استفاده می‌کنید که قابلیت ارسال فاکتور الکترونیکی به سامانه مودیان را دارد، می‌توانید به راحتی فاکتورهای فروش را برای سامانه مودیان ارسال کنید. این کار به صورت یکپارچه و درون سازمانی انجام می‌شود. در صورتی که نرم‌افزار حسابداری شما این قابلیت را نداشته

 باشد، می‌توانید نرم‌افزار اتصال به سامانه مودیان را خریداری کنید.در نهایت، انتخاب روش مناسب برای ارسال اطلاعات به سامانه مودیان به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد. توصیه ما این است که با دقت و به دنبال بهترین روش برای وضعیت خود بگردید تا از پرداخت جرایم مالیاتی جلوگیری کنید

نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ

قیمت نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ

برای تهیه نرم‌افزار تخصصی سامانه مودیان حسابدار اپ، می‌توانید به وبسایت https://hesabdar.app/ مراجعه کرده و متناسب با نیازهای خود یکی از پلن‌های موجود را خریداری کنید قیمت نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ از 4.200.000 میلیون شروع می شود و با توجه به شرایط اضافه می شود.توجه فرمایید تنها هزینه ای که اشخاص بابت نرم افزار پرداخت می کنند در این مرحله می باشد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه در مراحل دیگر نمی باشد.

نحوه ی آموزش کار با نرم افزار به طور کامل توسط تیم حسابدار اپ به مودی به صورت رایگان آموزش داده می شود و بعد از نصب و راه اندازی از مودیان پشتیبانی به عمل می آید. اهمیت ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان به خصوص پس از تصویب قانون پایانه‌های فروشگاهی بسیار زیاد شده است. از ابتدای سال ۱۴۰۲، سامانه مودیان به عنوان یک ابزار جدید در زمینه مالیات و امور مالی کشور به کار گرفته شده است و تمام مودیان مالیاتی ملزم به ثبت الکترونیکی فاکتورهای فروش کالا و خدمات در این سامانه شده‌اند.

برای ارسال فاکتورهای خود به سامانه مودیان، شما می‌توانید به طور مستقیم از نرم‌افزارهای سامانه مودیان یا نرم‌افزارهای حسابداری خود استفاده کنید. اگر نرم‌افزار حسابداری شما این امکان را نداشته باشد، می‌توانید نرم‌افزار واسط سامانه مودیان را تهیه کنید.

در صورت تصمیم به استفاده از روش غیرمستقیم از طریق شرکت‌های معتمد مالیاتی، باید توجه داشته باشید که این روش هزینه‌ای دارد و برای ارسال فاکتورها نیاز به ارائه اطلاعات دقیق از صورتحساب‌های مالیاتی خود به این شرکت‌ها دارید. همچنین، این روش ممکن است به امنیت حریم خصوصی اطلاعات مالیاتی شما آسیب برساند.

با استفاده از نرم‌افزار ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان، می‌توانید سهولت و کاهش هزینه‌ها و ریسک‌های امنیتی را تجربه کنید. این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمانی صورت‌حساب‌های خود را به سامانه مودیان ارسال کنید و وضعیت فاکتورهای خود را پس از تایید ارسال، با استعلام از سامانه مشاهده کنید. افزونه واسط سامانه مودیان حسابدار اپ با حفظ حریم خصوصی شما، به شما سرعت و کارایی بیشتر در ثبت فاکتورها و کاهش هزینه‌ها را ارائه می‌دهد

کلام آخر

با توجه به مطالب فوق، انتخاب روش مناسب برای ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان بسیار حائز اهمیت است. یکی از روش‌های موجود برای این اقدام، استفاده از نرم‌افزار سامانه مودیان حسابدار اپ می‌باشد. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های متنوعی از جمله ارسال صورت‌حساب‌ها، امکان ایمپورت و اکسپورت اطلاعات از فایل‌های اکسل، استعلام وضعیت صورت‌حساب‌ها، صدور فاکتور، مدیریت کالاها و خدمات، پشتیبانی ۲۴ ساعته، و آموزش رایگان به مودیان ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این نرم‌افزار می‌توانید به وب‌سایت [حسابدار اپ](https://hesabdar.app/) مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی بیشتر، می‌توانید با شماره پشتیبانی ۰۲۱-۹۱۰۰۴۰۹۲ تماس حاصل نمایید.

 

منبع :

https://hesabdar.app/buying-modian-system-software/

دکمه بازگشت به بالا