اقتصادیبرترین های کسب و کار

بهترین سایت تبلیغات اینترنتی ارزان

بهترین سایت تبلیغات اینترنتی ارزان مشاغل و کسب و کار

تبلیغات اینترنتی امروزه بهترین روش تبلیغات است؛ گواه این ادعا، افزایش فروش فوق العاده کسانی است که با کمک یک سایت کسب و کار در منزل خود، در رختخواب خود و یا در کنار جزایر زیبا در مناطق گرمسیر در وسط زمستان ما و شما نشسته اند و در صفحه گوشی خود نظاره گر افزایش موجودی بانکی شان هستند. این متن را تا آخر بخوانید ممکن است زندگی شما را تغییر دهد.

اهمیت استفاده از تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی، استفاده از امواج نامریی است که می توانند مانند یک موجود وحشی افسار گسیخته به طور پیاپی، پیامی را به ذهن مخاطب منتقل کنند. چه کسی میتواند ادعا کند اگر به مدت 10 روز، هر روز 10 بار یک پیشنهاد به او داده شود به آن پیشنهاد حتی فکر هم نخواهد کرد. با خود صادق باشیم.

اکنون که تکنولوژی هر روز بیشتر پیشرفت میکند، انسانها به دنبال دردسر کمتر هستند، بیماری های ویروسی ناشناخته گریبان گیر جهانیان میشود، تنها راه ماندن در بازار و افزایش سهم خود در بازار و در نتیجه افزایش درآمد، راحت تر کردن کار خرید و جلب اعتماد مشتریان است.

شاید بعضی از خوانندگان با خود بگویند؛ سایتی مانند  آمازون در کشوری دیگر است، ما شرایط متفاوتی داریم؛ اما اگر خوب بنگرید سایت های زیادی در داخل کشور، سوار بر امواج شده اند و با تبلیغات ارزان اینترنت دنیای خود را بزرگتر میکنند. جالب است بدانید؛ ثروت مالک آمازون، از بودجه سالانه بعضی کشورها بیشتر است.

 دلایل استفاده از تبلیغات اینترنتی

نترسید؛ هرگز از دیده شدن نترسید، مگر اینکه بخواهید کسب و کار منزوی داشته باشید و به آینده روشن امیدی نداشته باشید، در غیر اینصورت ما به شما میگوییم به جمع طرفداران بهترین روش تبلیغات خوش آمدید.

داشتن یک صفحه مستقل از بهترین اطلاعات و تبلیغات کسب و کار شما در فضای گوگل و اینترنت بدون دردسر و هرینه راه اندازی یک وبسایت که پیگیری های همه روزه برای بروز نگه داشتن آن نیاز است، آرزوی تمام کسانی است که تبلیغات اینترنتی را انتخاب میکنند؛ اما همیشه برای دیده شدن، برای کسب سهم بیشتری از بازار، چندین راه وجود دارد.

اگر در ابتدای راه هستید و در حال حاضر نمی توانید برای راه اندازی یک سایت برای بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود  هزینه بالایی کنید، یا زمان لازم برای پشتیبانی 24 ساعته سایت خود را ندارید، یا نمی خواهید کسانی را استخدام کنید و بخشی از درآمد خود را به عنوان حقوق به آنها بدهید.

اما می خواهید در دنیای اینترنت و گوگل راحت در دسترس مشتریان خود باشید و شغل خود را تنها محدود به یک منطقه شهری یا یک شهر ننماید و افق شما مشتریان بیشتر با دامنه وسیع تر است، به راه دیگری بیندیشید. نباید هزینه و یا زمان شما را برای رسیدن به آرزوهایتان محدود کنند، راه دیگری وجود دارد.

مزایای تبلیغات اینترنتی

انتخاب بهترین وبسایت تقریبا رایگان تبلیغات اینترنتی

اکنون با توجه به نیاز اشخاص بسیاری مانند شما، سایت هایی راه اندازی شده که کار تخصصی آنها تبلیغات مشاغل ایران است. روش کار بدین صورت می باشد که یک سایت مشاغل معتبر با دامنه امن https  به عنوان یک بانک اطلاعاتی عمل میکند. اگر به خاطر بیاورید چندین سال قبل دایرة المعارف های کاغذی و  بانک مشاغل در اختیار مردم قرار داده میشد که با توجه به محدودیت تعداد و هزینه بالای تجدید چاپ در هنگام تغییر اطلاعات کسی، نمی توانست مرجع کاملا قابل اعتمادی باشد.

شما شماره تماستان عوض میشد، آدرستان تغییر می کرد یا کسب و کارتان به روز می شد شاید در خدمات شما یا محصولات شما به بروز رسانی می شد اما دیگران مطلع نمی شدند و بسیاری از مشتریان خود را از دست می دادید؛ به خاطر شما کسی  کتاب را مجدد نمی توانست چاپ کند. یا بخرد راه های ارتباطی تان و یا گستره شغلتان بیشتر میشد؛ اما امکان تغییر نبود.

کتابچه به جاهای دور دست نمیرسید، شما تعداد مشتریان دلخواه خود را به دست نمی آوردید؛ اما تبلیغات اینترنتی و داستان سایت اطلاعات مشاغل متفاوت است؛ در یک سایت اصناف با لوگوی اینمادی که به شما اطمینان میدهد مورد اعتماد مسئولان رسانه های دیجیتال است، دایرة المعارفی نیست دیگر محدودیت  چاپ دارد؛ زیرا کاغذی نیست. هر زمان که اطلاعات کسی تغییر کند، در سایت ویرایش خواهد شد.

محدودیت فیزیکی ندارد؛ با همه گیر شدن گوشی همراه و اینترنت حتی به دورترین روستاها و اطلاع مردم از تبلیغات اینترنتی، در هر زمانی که کسی اراده کند شما را بیابد، خواهد یافت.

 از سویی دیگر چون کار تخصصی است و مالکان سایت به طور ویژه به تبلیغات اصناف می پردازند با روش هایی مانند سئو سایت، اطلاعات شما را به صدر اولین های صفحه جستجو، در موتورهای جستجو معتبر خواهند آورد؛ گویی سایت کسب و کاری برای خودتان دارید و در گوگل به راحتی یافته و دید می شوید و هزینه های راه اندازی ویسایت ندارید.

 پشتیبان 24 ساعته دارید؛ تولید کننده محتوا دارید و یک تیم بازاریابی متخصص،داشتن چنین مجموعه ای تنها با حداقل هزینه همراه است؛ زیرا به غیر از شما دیگرانی نیز هستند و هزینه مابین همه تقسیم میشود.

ما در تبلیغات اینترنتی شما را به صدر لیست می آوریم و اطلاعات مفیدی که دوست دارید همه بدانند و مشتری شما بشوند را به مخاطبان معرفی میکنیم. راه ارتباطی را نشان میدهیم؛ اما ادامه همکاری شما با مشتری دیگر به کیفیت محصول و خدمات شما باز میگردد.

 بهترین روش تبلیغات اینترنتی

سامانه آمده و تبلیغات اصناف را انتخاب نموده است؛ زیرا معتقد است استفاده از بهترین روش تبلیغات که در کنار بهترین بودن، ارزان نیز هست، حق هر کسبی فارغ از میزان تجربه و سرمایه او میباشد و نیاز نیست هزینه های آنچنانی را داشته باشید و نتیجه هم نگیرید بلکه کسانی که حتی مکانی برای محل کسب خود ندارند هم می توانند به راحتی دیده شوند گویی یک تابلو بر سردر محل کسب دارند و شاید حتی عملکرد بهتری هم نسبت به رقبا داشته باشند. حتی کسانی هم که بسایتی دارند یا در شبکه های مجازی نیز فعال هستند، می توانند لینک درسترسی را قرار دهند از موتور های جستجو هم دنبال کنده های خودرا افزایش دهند.

بهترین تبلیغات اینترنتی

در سایت تبلیغات اطلاعات شما برای هر کسی که نیاز به خدمات و کالای شما داشته باشد، هرکجا که باشید در موتورهای جستجو شناخته شده ای چون گوگل نشان داده میشود. شاید اگر خود بخواهید سایتی مخصوص داشته باشید با توجه به رقابت شدیدی که برای دیده شدن و جلب نظر مخاطب وجود دارد، مجبور باشید  با وجود رقبا هزینه بیشتری صرف کنید؛

 اما اگر یک  سامانه وبسایتی که توانسته است تیم کامل و متخصصی را دور هم جمع کند، و با گرفتن نشان ملی سامان دهی و نشان اعتماد الکترونیک کسب و کارهای اینترنتی و همچنین درگاه امن پرداخت زرین بال ثابت کرده است، صادقانه فعالیت خواهد کرد  با درج اطلاعاتتان به کمکتان بیاید، با هزینه بسیار کمتری در موتور جستجویی مانند گوگل در چشم و دید خواهید بود.

بدانید که تبلیغات سرمایگذاری روی کسب و کارتان است نه هزینه و رقبا بیکار ننشسته اند. حتی اگر تبلیغانی هم می کنید نباید همه تخم مرغ های خود را در یک سبد داشته باشید باید همه جا نامی از شما به چشم آید و به خود اعتبار ببخشد.

تبلیغات اینترنتی راز و رمز خود را دارد؛ باید زمانی که کسی به دنبال خدمت مخصوص شما میگردد، جزو گزینه های تحت بررسی باشید، مردم سراغ صفحه هات آخر به ندرت می روند و حالا تصور کنید کسب و کار شما اصلا در فضای همه گیر اینترنت نباشد و دیده نشوید. بدیهی است که رقبای شما موفق خواهند شد و شما محکوم به شکست هستید.

این را بدانید اینترنت و خصوصا گوگل اولین گزینه راحت و روان همه است و امروزه کسی نیست که گوگل و اینترنت را لمس نکرده باشد حتی خود شما اکنون از اینترنت در حال کسب اطلاعات هستید به احتمال فراوان با سرچ در گوگل اینجا آمده اید. بدانید شبکه های اجتماعی ممکن است همیشه قانونی نباشند و حتی اگر باشند نیازمند تولید محتوای خوب و تاثیر گذار است و داعم باید به روز رسانی شوند و اگر یکبار امتحان کرده باشید خواهید دید بعد از گذشت مدتی از پیگیری خسته خواهید شد.

حتما دیداید پیج هایی که از آخرین به روزرسانی هایشان مدت هاست می گذرد و دیگر چیزی ارائه نمی دهند. کافیست یکبار عبارت معایب و مشکلات تبلیغات در اینستاگرام را در گوگل سرچ کنید و پیشنهاد می کنیم حتما مطالب مربوطه را مطالعه کنید.

 سپس در گام بعدی تبلیغات اینترنتی باید در معرفی خود هر آنچه که کمک میکند به شما اعتماد کنند، را بگویید؛ اگر سابقه خاصی دارید، اگر مشتریان معروفی دارید، اگر خدمت ویژه ای دارید باید بیان کنید. مردم در میان کسی که به او اعتماد دارند و کسی که خدمت و کالای ارزان تری دارد، در نهایت اعتماد را انتخاب میکنند.

سفارش سریع تبلیغات اینترنتی ارزان

دیدن تبلیغات شما همانطور که گفتیم یک سمت ماجراست؛ اما زمانی که مشتری به سراغ شما آمد، دیگر گوی و میدان دست شما میباشد.  ما با تبلیغات اینترنتی ارزان؛ اما کامل، سعی خواهیم نمود به نحو احسن انجام  وظیفه کنیم تا بهترین تبلیغ را تجربه نمایید. و اگر در فروش و خدماتتان توانمند باشید حتما مشتریان شما افزایش خواهد داشت.

و اما کلام آخر؛ در شرایط کنونی که مشاغل سنتی و مشاغلی که نیاز به مراجعه حضوری دارند در حال کمرنگ شدن هستند و سلامت و زمان برای افراد اهمیت ویژه ای یافته است؛ از گردونه رقابت جا نمانید؛ زیرا  ثابت شده است  کسانی که با زمانه پیش میروند، موفق تر هستند. با ما شما هم در رقابت موفق خواهید بود و هم بهتر از قبل دیده می شوید و اگر کمی با برنامه باشید فروشتان هم افزایش خواهد داشت.

۷ تا از بهترین سایت های تبلیغات رایگان اینترنتی پربازدید در ایران

در این مطلب بیش از ۷ وب سایت رایگان برای معرفی خدمات، محصولات و کالای تان را به شما معرفی می کنیم. خیلی راحت می توانید تنها با ساختن یک حساب کاربری ساده در هر کدام از این وب سایت ها یا اپلیکیشن هایشان، در سطح اینترنت یک تبلیغ هرچند محدود داشته باشید.

چه نوع وب سایتی برای تبلیغ پربازده تر است و چرا؟

  • موضوع عادی یا جدید بودن وب سایت. تحقیقات مختلف ثابت کرده است که هر چقدر یک وب سایت برای شما تکراری تر و مرسوم تر باشد، توجه شما به تبلیغات و موضوعات جنبی آن کمتر است. یعنی چه؟ فرض کنید وب سایت مورد علاقه ای در زمینه اخبار ورزشی دارید. هر زمان که به این وب سایت مراجعه می کنید، چون ساختار وب سایت را کاملا بلد هستید، مستقیما بدون توجه به جزئیات دیگر، به سراغ خواندن خبرها در بخش مورد علاقه خود می روید. در این میان به احتمال زیاد هیچ توجهی به تبلیغات تکراری آن که هراز چندگاهی عوض می شوند، نخواهید کرد! طبیعی ست چون برای شما این محیط پر از تبلیغات تکراری شده است. پس جزئیات و تبلیغات موجود در چه وب سایتی برای شما موثرتر است؟ جواب کاملا واضح می باشد، وب سایتی که شما برای اولین بار از طریق گوگل با آن آشنا می شوید یا اصلا برای اولین بار یا دومین بار آن را مشاهده می کنید. ضمنا توجه کنید که افرادی که به وب سایت های شلوغ مراجعه می کنند افراد تکراری هستند ولی وب سایت های با سئو قوی، به مراتب تبلیغ شما را به افراد غیرتکراری نشان خواهند داد!
  • بحث قیمت تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آیا به همان میزان که پول می دهید، مخاطب دریافت می کنید؟ بنابراین ما در اینجا وب سایت هایی را معرفی می کنیم که نه تنها میزان تبلیغات در آنها کم است بلکه بیشترین ترافیک خود را به واسطه گوگل دریافت می کنند و اکثر مخاطبان آنها، آن وب سایت ها را برای بار اول مشاهده می کنند. همچنین بهترین قیمت برای تبلیغات را ارائه می کنند.
  • مخاطبان و نوع آنها نیز در این زمینه بسیار مهم هستند. مثلا بهیچوجه به شما پیشنهاد نمی کنیم که تبلیغات خود را در وب سایت ها دانلود نرم افزار قرار دهید. چرا؟ مشخص است چون اکثر کاربران این وب سایت ها بدنبال کالای رایگان و دانلود می باشند و نه بدنبال یافتن کالای جدید! ضمنا کالایی که ارائه می کنید سعی کنید در وب سایتی با موضوع مشابه باشد چون نوع مخاطبان شما در آن وب سایت ها بسر می برند.

    وبسایتهای تبلیغ رایگان: حتما تبلیغ خود را در این وبسایت ها قرار دهید چون هیچ هزینه ای ندارد و ضمنا بازدید کننده قابل توجهی هم دارند. لیست 7 وبسایت برتر در زیر آمده است.

۱- وب سایت دیوار

دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف خرید و فروش بدون واسطه‌ی آنلاین آغاز به کار کرد. امتیاز برند دیوار توسط شرکت «آگه پردازان هوشمند» (سهامی خاص) در تمامی مراجع قانونی ثبت شده است. در حال حاضر پربازدیدترین و ایده آل ترین وب سایت برای تبلیغات رایگان می باشد.

۲- وب سایت شیپور

سایت شیپور از مرداد ماه سال ۱۳۹۱ با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می باشد. در حال حاضر بعد از دیوار پربازدیدترین وب سایت است و برخی معتقدند دارای کیفیت بالاتری نسبت به دیوار می باشد. مثل دیوار هم برای اندروید و هم ios اپلیکیشن دارد.

۳- وب سایت نت برگ

نت برگ وب سایتی است که عمده تبلیغات آن دارای تخفیف بوده و بعد از دو وب سایت بالا جزو پربیننده ترین وب سایت هایی است که می توانید محصولات خود را به رایگان در آن در معرض دید قرار دهید.

    اگر می خواهید بصورت گسترده و حرفه ای تبلیغ کنید:بهترین و پربازده ترین وب سایت های ایرانی برای تبلیغ کالای مان کدامند؟

۴- وب سایت باما (برای خودرو و موتورسیکلت)

این وب سایت بطور خاص برای تبلیغات خرید و فروش خودرو و موتورسیکلت طراحی شده است و برای گوشی های اندروید نیز اپلیکیشن اندروید دارد. به اندازه وب سایت های بالا شلوغ نیست ولی در زمینه تبلیغات مربوط به خودرو و موتورسیکلت کاملا پیشنهاد می شود.

۵- وب سایت آگهی ۲۴

این وب سایت که اپلیکیشنی هم برای آن ساخته نشده جزو سایت های پربازدید تبلیغاتی رایگان است که مثل بقیه وب سایت های بالا فقط نیاز به ساختن یک حساب کاربری ساده می باشد.

≡   اپلیکیشن ندارد

۶- وب سایت ایستگاه

همانند آگهی ۲۴ دارای اپلیکیشن اندروید و آیفون نیست ولی در نوع خود بازدید زیادی دارد و دارای دو نوع تبلیغات رایگان و پولی است که براحتی می توانید با ساخت یک اکانت در آن تبلیغات خود را به اشتراک بگذارید.

≡   اپلیکیشن ندارد

۷- وب سایت راهنمای همشهری

این وب سایت نیز معروف به نیازمندی های ایران است که براحتی به شما اجازه به اشتراک گذاشتن تبلیغاتتان را می دهد. دارای اپلیکیشن هم برای اندروید و هم آیفون است که می توانید از لینک های زیر دانلود کنید.

دقت کنید که وب سایت های دیگری نیز جهت تبلیغات رایگان وجود دارند ولی به نظر ما ارزش وقت گذاشتن آنچنانی را ندارند. اما باز هم ممکن است ما وب سایتی را از قلم انداخته باشیم که امیدواریم در بخش نظرات به ما معرفی کنید. هرگونه سوالی در زمینه تبلیغات اینترنتی دارید در بخش نظرات با ما مطرح بفرمایید.

منبع تسمینو رپورتاژ آگهی : https://www.tesmino.com/

دکمه بازگشت به بالا