عمومیبرترین های کسب و کار

بسته های آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو

امروزه با افزایش دزدی و ناامنی در جامعه، بیشتر افراد برای امنیت اموالشان چه در منزل و چه در محل‌کار و مغازه‌هایشان اقدام به نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته می‌کنند. علاوه بر این کاربردها، این دوربین‌ها با اهداف دیگری مثل کنترل کارکنان در ادارات و کارخانه‌ها و همچنین کنترل تخلفات در خیابان‌ها و سطح شهر، مانند دوربین کنترل ترافیک مورداستفاده قرار می‌گیرند. با توجه به افزایش استفاده از این دوربین‌ها، مهارتی مانند نصب دوربین مداربسته به یکی از مشاغل پردرآمد و پرتقاضا در بازارکار ایران تبدیل شده‌است.

یادگیری این مهارت برای کسانی که به دنبال یافتن یک شغل پردرآمد و شروع یک کسب‌وکار جدید هستند، می‌‌تواند یکی از گزینه‌های موجود باشد. شاید در نظر اول نصب دوربین مداربسته کار ساده‌ای به نظر بیاید که بدون آموزش هم بتوان از پس آن برآمد، اما قطعا اینطور نیست و این مهارت نیز فوت و فن‌ها و بخش‌های مختلفی دارد که در صورتی که قرار باشد به عنوان یک نصاب حرفه‌ای در بازارکار مشغول شوید، باید از آن‌ها مطلع باشید.

پس بهتر است به دنبال یادگیری این آموزش‌ها در بهترین مرکز آموزش نصب دوربین‌های مداربسته در ایران یعنی مجتمع اموزشی پل باشید. این مجتمع با داشتن سابقه‌ای 19 ساله در آموزش مهارت‌های ورود به بازارکار به جوانان جویای کار، یکی از بهترین مراکز آموزش نصب دوربین مداربسته است که علاوه بر برگزاری دوره‌های حضوری به ارائه دوره آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته در قالب بسته‌های آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو اقدام کرده‌است.

ویژگی‌های بسته آموزش نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر با طعم لیمو

این بسته آموزشی یک دوره بسیار کاربردی و متناسب با نیازهای بازارکار است که در بهار 1401 توسط مجتمع اموزشی پل گردآوری شده‌است. با تهیه این بسته شما در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید آنچه برای ورود به این حرفه نیاز دارید را آموزش بینید و با اعتماد به نفس کامل وارد بازارکار شوید. مربی دوره آموزش نصب دوربین های مداربسته خانم علیدوست یکی از مربیان مجرب در زمینه آموزش نصب دوربین های مداربسته در ایران است.

این مربی در طی چهارسال اخیر نزدیک به 500 نیروی ماهر در زمینه نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر را به بازارکار ایران معرفی کرده‌است. با توجه به اینکه این بازارکار هنوز ظرفیت‌های شغلی بسیاری دارد، شما می‌توانید با یادگیری این مهارت از طریق آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو یکی دیگر از کسانی باشید که وارد این حرفه پردرآمد خواهید شد.

این دوره آنلاین مزایای بسیاری نسبت به برگزاری کلاس‌های حضوری دارد، اولین مزیت استفاده از آموزش‌های کاربردی این مدرس، برای کسانی است که در شهرهای مختلف و در گوشه و کنار ایران زندگی می‌کنند. مزیت دیگر دسترسی همیشگی و بدون محدودیت به فیلم‌های آموزشی دوره است به این صورت که در هر زمان و مکانی که مایل باشید می‌توانید از این فیلم‌ها استفاده کنید. با در اختیار داشتن فیلم‌های این دوره امکان تماشای مجدد فیلم و یادداشت‌برداری به آسانی امکانپذیر است، به علاوه اینکه می‌توانید سوالات و اشکالات خود را به صورت برگزاری جلسات لایو با مدرس خود مطرح کنید.

با خرید این بسته شما صاحب یک پنل کاربری خواهید شد که به مدت 2 سال امکان استفاده رایگان از آپدیت‌های فیلم‌های آموزشی جدید را خواهید داشت. یکی دیگر از خدمات آموزشگاه پل که موردتوجه فن‌آموزان سابق نیز قرار گرفته‌است، پشتیبانی آموزشگاه و مدرس از شما در پروژه‌های کاریتان در 6 ماه پس از پایان دوره است. کیفیت بالای تصویربرداری و ارائه گواهینامه بین‌المللی از دیگر مزایای این بسته های آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو است.

چگونگی خرید بسته های آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو

برای خرید این بسته آموزشی می‌توانید مستقیما از طریق سایت مجتمع اموزشی پل به آدرس poulgilan.com اقدام کنید. در صورتی که سوالاتی در مورد این بسته‌ها برای شما باقی مانده‌است، می‌توانید قبل از خرید از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت با مشاوران تماس بگیرید و یا سوالات خود را از طریق شماره‌‌های اعلام شده در سایت، از طریق واتساپ با مشاوران دوره‌ها مطرح کنید.

 معرفی شغل نصاب دوربین مداربسته

قبل از وارد شدن به این شغل بهتر است اطلاعاتی در مورد این شغل داشته‌باشید، در ابتدا باید بدانید که برای نصب دوربین در برخی موارد شاید نیاز باشد تا ارتفاع 3 یا 4 متری بالا بروید و این ممکن است برای کسانی که مشکل ترس از ارتفاع دارند سخت و حتی غیرممکن باشد.

شما به عنوان یک نصاب دوربین مداربسته، باید قادر به انجام تمام مراحل نصب دوربین باشید، این مراحل را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  1. بازدید از محل موردنظر و تهیه نقشه نصب دوربین‌های مداربسته، شامل تعداد، ارتفاع و موقعیت دقیق دوربین‌ها و سیم‌کشی‌ها
  2. نصب دوربین‌ها در بهترین مکان و رعایت اصول برای افزایش کارایی و دید هر چه بهتر دوربین‌ها
  3. انجام سیم‌کشی و اتصالات دوربین‌های مداربسته
  4. انجام تنظیمات بر روی دوربین‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای موجود و مرتبط با هر دوربین

وسایلی که برای ورود به این حرفه و همچنین در مرحله یادگیری باید تهیه کنید نیز شامل مواردی مانند دریل، پیچ‌گوشتی چهارسو و دوسو، سیم‌چین، آچار آلن، آچار پرس شبکه، تستر کابل شبکه و تستر دوربین هستند که در بسته های آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو با انواع این وسایل و همچنین طرزکار آن‌ها آشنا خواهیدشد. همینطور که مشاهده کردید برای شروع این حرفه، به سرمایه کمی احتیاج است و تنها با داشتن ابزارهای فوق و البته مهارت این کار می‌توانید شروع به انجام کار کنید.

سخن آخر

نصب دوربین‌های مداربسته با گسترش استفاده از این دروبین‌ها برای کاربردهای امنیتی در منازل، ادارات، بانک‌ها و مغازه‌ها و همچنین کاربردهای کنترلی در کارخانجات و در سطح شهر به یکی از مشاغلی تبدیل شده‌است که با کمبود نیروی کار مواجه شده‌است. اگر به دنبال کسب یک مهارت برای ورود به بازار کار هستید و سرمایه اندکی هم برای آغاز کار در اختیار دارید، نصاب دوربین‌های مداربسته می‌تواند یک شغل مناسب برای شما باشد.

برای آغاز این شغل علاوه بر مهارت، تنها نیاز به یک جعبه ابزار دارید. شما در هر منطقه از ایران که باشید که می‌توانید با استفاده از دوره آموزشی نصب دوربین های مداربسته با طعم لیمو، آموزش‌های لازم را ببینید و از طریق ارتباط زنده در جلسات پرسش و پاسخ با مدرس دوره در ارتباط باشید و اشکالات خود را رفع نمائید. پس از اتمام دوره‌های آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو با دریافت مدرک بین‌المللی قابل ترجمه می‌توانید در بازارهای داخلی و خارجی شروع به کار کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا