برترین های کسب و کارعمومی

چگونه در ایران اکانت اسپاتیفای بسازیم؟

چگونه می‌توان خرید اکانت اسپاتیفای را در ایران انجام داد؟ اسپاتیفای یک پلتفرم برای پخش موسیقی است که متاسفانه در بسیاری از کشورها در دسترس نیست، به علاوه، برخی از محل‌های کار و مدارس از فایروال‌ها برای محدود کردن دسترسی آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل است که ما این راهنما را گردآوری کردیم تا به شما نشان دهیم چگونه اسپاتیفای را از حالت انسداد خارج کرده و خرید اکانت اسپاتیفای را انجام دهید، بنابراین، از شما دعوت می‌کنیم ادامه مطلب را بخوانید.

خرید اکانت اسپاتیفای

گوش دادن به موسیقی در اسپاتیفای در حین کار یا تحصیل ممکن است انگیزه شما را افزایش دهد و تمرکز بر روی یک کار را بهبود بخشد. با وجود این مزایا، برخی از کشورها، مدارس و محل‌های کار یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش موسیقی یعنی اسپاتیفای را مسدود می‌کنند و برای رفع انسداد اسپاتیفای به یک VPN نیاز دارید.

شاید در کشور خود نتوانید به لیست پخش خود در اسپاتیفای گوش دهید، اما نگران نباشید. اگر اسپاتیفای در کشور شما مسدود شده است یا می‌خواهید به کتابخانه اسپاتیفای در منطقه دیگری دسترسی داشته باشید، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

نکات کلیدی در خرید اکانت اسپاتیفای

اسپاتیفای از محدودیت‌های جغرافیایی برای قطع کردن دسترسی در برخی کشورها استفاده می‌کند. همچنین برخی از مؤسسات آموزشی و محل‌های کاری فایروال را پیکربندی خواهندکرد که این کار اسپاتیفای را غیرقابل دسترس می‌کند.

یک VPN ( مانند ExpressVPN ) به شما امکان می‌دهد فایروال‌های مدرسه یا دفتر و محدودیت‌های کشور را دور بزنید تا از موسیقی در هر کجا و در هر زمان لذت ببرید؛ فرقی نمی‌کند یک حساب Premium  اسپاتیفای دارید یا یک حساب رایگان! زیرا در این مقاله، ما راه حلی را برای کمک به رفع انسداد اسپاتیفای مورد بحث قرار خواهیم داد.

چگونه اسپاتیفای را از حالت انسداد خارج کنیم؟

محدودیت اسپاتیفای به دو نوع است؛ یا در محل کار یا محل خاصی مسدود شده و یا در یک کشور مسدود خواهدبود. اگر نمی توانید در مدرسه یا دفتر به اسپاتیفای دسترسی داشته باشید، ممکن است مدیر شبکه، فایروال را برای مسدود کردن برنامه پیکربندی کرده باشد. این به چند دلیل اتفاق می‌افتد، از جمله:

  • مدرسه این تصور را دارد که اسپاتیفای باعث می‌شود دانش آموزان تمرکز خود را از دست بدهند و بر عملکرد آنها تأثیر منفی می‌گذارد.
  • برخی از محل‌های کاری اسپاتیفای را غیرمولد می‌دانند و فکر می‌کنند گوش دادن به موسیقی ممکن است حواس کارمندان را پرت کند و باعث کاهش بهره‌وری آنها شود.
  • اسپاتیفای خط ‌مشی‌های اداری دفتر یا مدرسه شما را نقض می‌کند.
  • برخی از موسسات اسپاتیفای را برای صرفه جویی در هزینه‌های پهنای باند مسدود می‌کنند.

سرپرست، اسپاتیفای را در فایروال شبکه فهرست می‌کند تا هرگونه ترافیک خروجی به وب‌سایت یا برنامه دانلود شده مسدود شود. برای انجام این کار، فایروال بسته‌های داده‌ای را که از طریق اینترنت ارسال می‌کنید بررسی می‌کند تا مقصد وب آنها را بداند. اگر آدرس IP یا منبعی را پیدا کند که به اسپاتیفای هدایت شده است، به طور خودکار آن درخواست را مسدود می‌کند.

چگونه قفل منطقه اسپاتیفای و محدودیت‌های کشور را دور بزنیم؟

خرید اکانت اسپاتیفای با تقاضای زیادی رو به رو شده و اسپاتیفای تقریباً 365 میلیون کاربر فعال ماهانه در بیش از 180 کشور جهان دارد. با وجود پوشش گسترده جهانی، برخی از کشورها وجود دارند که در آنها نمی توانید به اسپاتیفای دسترسی داشته باشید، که علاوه بر ایران، می‌توان به کشورهایی از جمله چین، اتیوپی، لیبی، سومالی، سودان، عراق، میانمار، کوبا و ونزوئلا اشاره کرد.

اگر ساکن یکی از این کشورها هستید و قصد خرید اکانت اسپاتیفای را دارید، هنگام تلاش برای دسترسی به پلتفرم، پیام خطای «اسپاتیفای در حال حاضر در کشور شما در دسترس نیست» را دریافت خواهید کرد. اسپاتیفای آدرس IP شما را برای تعیین مکان واقعی‌تان بررسی می‌کند و اگر آدرس IP شما مربوط به یکی از کشورهای محدود شده باشد، سیستم به طور خودکار دسترسی شما را مسدود خواهدکرد.

علاوه بر این، خرید اکانت اسپاتیفای یک کتابخانه منحصر به فرد برای هر منطقه ارائه می‌دهد. برای مثال، کاربران اسپاتیفای در مناطق خاکستری مانند بلاروس نمی‌توانند به برخی از آهنگ‌ها و آلبوم‌های موجود که برای همتایان آنها در ایالات متحده در دسترس است، دسترسی داشته باشند.

اسپاتیفای را رفع انسداد کنید

شما از هر کدام از دستگاه‌های Windows، Mac، Android یا iOS استفاده ‌کنید، نصب VPN برای دور زدن محدودیت‌های فایروال آسان است. یک VPN ترافیک اینترنت شما را در یک تونل رمزگذاری شده به هم می‌زند، به این معنی که فایروال متوجه نمی شود که شما به اسپاتیفای دسترسی دارید. در نتیجه، بدون توجه به قوانین فایروال، می‌توانید به لیست‌های پخش اسپاتیفای خود گوش دهید.

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه دور زدن بلوک اسپاتیفای فایروال آورده شده است. در حالت کلی، ExpressVPN بهترین سرویس VPN برای رقع انسداد اسپاتیفای به شمار می‌رود.

VPN را دانلود و نصب کنید

به وب سایت VPN موردنظر بروید و یک حساب VPN ایجاد کرده و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. برنامه را برای دستگاه خود دانلود کنید و برای نصب برنامه VPN روی فایل دانلود شده دوبار کلیک کنید.

به سرور انتخابی متصل شوید

برای دور زدن قوانین فیلترینگ اسپاتیفای از پیش تعیین شده فایروال، فقط باید به یک سرور VPN متصل شوید. در حالی که می‌توانید در کشورهایی که اسپاتیفای مجاز است به هر سروری متصل گردید و باید سرور را با در نظر گرفتن لیست پخش خود انتخاب کنید. اگر در ایالات متحده هستید، سروری را انتخاب کنید که در داخل آن کشور قرار دارد. در غیر این صورت، دسترسی به برخی از آهنگ‌ها یا پادکست‌های مورد علاقه خود را از دست خواهید داد.

به حساب اسپاتیفای خود وارد شوید

در نهایت، وارد حساب کاربری اسپاتیفای خود شوید، لیست پخش خود را پیدا کرده و آن را پخش کنید.

سخن پایانی

آیا سعی کرده‌اید اسپاتیفای را با استفاده از VPN رفع انسداد کنید؟ از کدام خدمات VPN استفاده کردید؟ آیا هنگام کار یا تحصیل به موسیقی گوش می‌دهید؟ در این مقاله در رابطه با خرید اکانت اسپاتیفای سعی بر آن داشتیم که اطلاعات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌باشیم که امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دکمه بازگشت به بالا