برترین های کسب و کارعمومی

شیشه های تزئینی ساختمانی

انواع شیشه های تزیینی دکوراتیو برای منازل

خرید شیشه ساختمانی از جمله شیشه های تزیینی در انواع مختلف برای استفاده در دکور منازل و در انواع دکوراسیون داخلی به صورت می گیرد. استفاده از شیشه های تزئینی علاوه بر زیبا سازی فضای مورد نظر نور مناسب را نیز تامین می کند. شیشه های تزیینی به شکل های مختلفی ساخته می شوند و اجرا و نصب این شیشه ها با توجه به کاربردهای مورد نظر به شکل متفاوتی است. شیشه های تزئینی یا دکوراتیو در طرح های مختلفی ساخته می شوند و از این رو در ایجاد زیبایی منحصر به فرد در محیط نقش مهمی دارند. شیشه های تزئینی به صورت ترکیبی برای استفاده در انواع درب ساختمان نیز پرکاربرد هستند. هر نوعی از شیشه های تزئینی با توجه به الگوی خاص طراحی شده و بافت مورد نظر برای فضای خاصی مناسب تر است.

تکنیک های استیند گلس و تیفانی در ساخت شیشه تزیینی

شیشه های تزیینی با تکنیک های متفاوتی ساخته می شوند که از جمله آنها می توان به تکنیک استیند گلس و تیفانی اشاره کرد. خلق این اثر هنری با استفاده از این دو تکنیک و استفاده از شیشه های رنگی مناسب جهت تزیین درب و پنجره مطلوب است و در نهایت علاوه بر زیبایی، انعکاس مناسبی از نور را برای محیط مورد نظر فراهم می کند.

مزیت استفاده از شیشه های تزیینی در ساختمان

در هر ساختمانی می توان از شیشه های تزئینی استفاده کرد و علاوه بر زیبایی مناسبی که توسط شیشه های دکو.راتیو ایجاد می شود می توان از انعکاس مناسب نور در محیط لذت برد. دید و منظره مناسب فضای بیرونی با استفاده از شیشه های تزیینی امکان پذیر می باشد و این امر می تواند یکی از مزایای مناسب برای استفاده از انواع شیشه های تزئینی باشد.

ایجاد فضای لوکس و یا کلاسیک با استفاده از شیشه های تزیینی صورت می گیرد و با وجود تنوع مناسب در ساخت شیشه های دکوراتیو ارائه شده می توان به این منظور دست یافت. شیشه های تزئینی در ساختمان های مختلف با کاربری های متفاوت قابل استفاده هستند. انواعی از شیشه های تزئینی با ابعاد مناسب و به صورت مات و طرح های بافت دار به عنوان پارتیشن نیز کارایی مطلوبی دارند. شیشه های تزیینی دکوراتیو که به صورت مناسب انتخاب می شوند در نهایت در ایجاد یک فضای آرام و مطلوب نقش مهمی دارند.

طراحی محیط با استفاده از شیشه های تزیینی

از آنجایی که شیشه های تزئینی در ابعاد مختلف و در تنوع مناسبی عرضه می شوند برای طراحی محیط کار و یا دکور محیط مسکونی بسیار مناسب هستند. شرکت زیما انواع شیشه های تزئینی یا دکوراتیو را که مطلوب برای محیط مورد نظر شما باشد ارائه می نماید. انتخاب مناسب و حرفه ای انواع شیشه های تزئینی می تواند در فضاسازی دلخواه موثر باشد. کیفیت مناسب برای انواع شیشه های تزئینی علاوه بر افزایش طول عمر استفاده از این شیشه ها ایمنی را به شکل مطلوب فراهم می نماید و نمای مناسب تری با استفاده از انواع شیشه های تزیینی به وجود خواهد آمد.

شیشه تزئینی

شیشه تزئینی از رایج ترین انواع شیشه و آینه می باشد که از گذشته تا به امروز برای تزیین دکوراسیون داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه نگاهی به موزه و آثار تاریخی داشته باشیم به اهمیت و حجم کاربرد انواع شیشه های تزیینی پی می بریم. شیشه های تزئینی برندهای مختلفی دارند که از مهمترین و کاربردی ترین انواع آن ها شیشه رنگی لاکوبل و شيشه رنگي دكوراتيو نام دارد.

شیشه های لاکوبل در واقع همان شیشه های رنگی هستند که در معماری قدیم خانه های ایرانی به عنوان پنجره و درب ورودی استفاده می شدند و امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی از آن ها در بخش های مختلف ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری استفاده می شوند. شیشه تزئینی مزایای فراوانی دارد که در ادامه می خواهیم به بررسی هر یک از مزایای شیشه های تزئینی و دکوری در ساختمان، مراکز فروش شیشه های تزئینی بپردازیم با ما همراه باشید.

شیشه تزئینی دکوری

شیشه رنگی تزیینی دکوری را معمولا برای طراحی دکوراسیون داخلی و جذابیت هرچه بیشتر فضای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده می کنند که به دلیل تنوع در طرح و رنگ و قیمت مناسب مورد علاقه بسیاری از طراحان و معماران قرار گرفته است. از شیشه تزئینی دکوری می توان به عنوان درب ورودی یا پنجره استفاده کرد و به دلیل مقاومت و استحکام بالا بهترین انتخاب برای این بخش از ساختمان به شمار می رود. شیشه های تزئینی دکوری انواع مختلفی دارند که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شیشه مات
  • شیشه چاپی
  • شیشه لمینت رنگی
  • شیشه سند پلاست
  • شیشه فوتولمینت

شیشه های تزئینی طرح دار از تاثیرگزارترین عوامل در زیبایی دکوراسیون داخلی و خارجی مکان های مختلف می باشند. معماران و طراحان داخلی هر یک از شیشه های تزئینی را برای قسمت مشخص از ساختمان استفاده می کنند. برای انتخاب هر یک از انواع شیشه های تزئینی ابتدا باید فضای مورد نظر را بررسی کرد و با توجه به آن بهترین نوع هر یک از شیشه های تزئینی را انتخاب و در محل مناسب نصب نمود. شیشه های تزئینی را می توان در سرویس های بهداشتی و حمام، درب کابینت و فضای بین کابینتی، پارتیشن یا دیوارهای جداکننده، دیوارپوش و غیره نیز استفاده کرد تا به محیط رنگ و زیبایی هدیه کرد و آن را از سادگی خارج کرد.

شیشه تزئینی گل

شیشه تزئینی گل بهترین انتخاب برای خلق دکوراسیون زیبا و شیک در خانه است که از آن می توان در ورودی ساختمان، پنجره یا دیوارپوش استفاده کرد. به کارگیری از شیشه تزئینی در خانه علاوه بر زیبایی بصری موجب بزرگ جلوه دادن فضای مورد نظر می شود. همچنین انتخاب مناسب و کاربردی هر یک از شیشه های تزئینی با طرح و رنگ متفاوت می تواند در روحیه افراد تاثیر بسزایی بگذارد و سبب آرامش و احساس نشاط و شادمانی در آن ها گردد. برای داشتن دکوراسیون داخلی زیبا و جذاب می توان از انواع طرح شیشه های تزئینی ویترا استفاده کرد.

به هنر نقاشی بر روی شیشه ویترا گفته می شود که با کمک ابزار و مواد خاص طرح های متنوع و زیبایی را هنرمندان روی شیشه خلق می کنند. از شیشه های تزئینی گل به سبک ویترا می توان به عنوان سقف یا پارتیشن، نورگیر یا تابلو استفاده کرد. تابش نور و انعکاس آن از شیشه های تزئینی گل بر روی دیوار زیبایی فضای داخلی خانه را چند برابر می کند و در واقع به محیط خانه هویت هنرمندانه می بخشد که موجب آرامش روح افراد می گردد. برای انتخاب بهترین نوع شیشه تزئینی می توانید با در نظر گرفتن نوع چیدمان و سبک دکوراسیون داخلی و راهنمایی از طراحان داخلی بهترین نمونه از طراحی شیشه های تزئینی را خریداری کنید.

قیمت شیشه تزئینی دکوراتیو

مهمترین عامل در تعیین قیمت شیشه تزئینی دکوری نوع روش طراحی و دستگاه مورد استفاده در تولید شیشه های تزئینی است که موجب تفاوت در قیمت انواع آن ها می شود. همچنین در تعیین قیمت شیشه های تزئینی رنگ مورد استفاده، ضخامت و ابعاد شیشه در قیمت تمام شده آن تاثیر می گذارد. هرچه اندازه و ابعاد شیشه بیشتر باشد نیاز به رنگ و طراحی بیشتری دارد و قیمت تمام شده آن نیز بیشتر می شود.

ضخامت شیشه نیز بر روی قیمت شیشه های تزئینی موثر هستند به گونه ای که هرچه ضخامت کار بیشتر باشد جلوه و زیبایی شیشه نیز بیشتر می شود و شیشه مستحکم تر خواهد بود. از شیشه های محکم و مقاوم معمولا به عنوان درب ورودی ساختمان استفاده می شوند که بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرند و قیمت بالاتری در مقایسه با سایر شیشه های تزئینی خواهند داشت.

مرکز فروش شیشه تزیینی

مراکز فروش شیشه های تزیینی با توجه به نیاز و سلیقه افراد انواع شیشه های تزئینی را در ابعاد و اندازه مختلف با ضخامت متفاوت به کمک روش های نوین تولید و به بازار فروش عرضه می کنند. از این رو شیشه های تزئینی در مقایسه با شیشه های معمولی قیمت بالاتری دارند و در انواع طرح و رنگ با کیفیت متنوع به فروش می رسند. استحکام و مقاومت شیشه های تزئینی به دلیل استفاده از قلع و لحیم کاری بسیار بالاست از این رو برای بخش های مختلف خانه مورد استفاده قرار می گیرند.

دکمه بازگشت به بالا