اقتصادیبرترین های کسب و کار

شرایط دریافت وام آزاد با سفته

بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته

از سال‌های دور تا همین حالا، دریافت وام فوری یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای رفع نیاز، خرید وسایل ضروری، افزایش سرمایه و… بوده است. اما از آن جایی که در بیشتر مواقع، فرآیند دریافت وام و سلسله‌مراتب بانکی کسل‌کننده و پیچیده است، افراد از آن دوری می‌کنند. پس بهترین کار این است که به سراغ وام‌هایی با شرایط آسان بروید تا هم در مدت زمان کوتاه‌تری اعتبار بگیرید و هم موضوعاتی مثل ضامن، چک، پیش‌پرداخت و … شما را اذیت نکند. ما در ادامه درباره انواع وام‌های فوری، شرایط دریافت آن و در نهایت بهترین وام فوری با سفته صحبت کرده‌ایم. پس اگر به دنبال فرصتی برای دریافت وام روی سند خانه راحت هستید، این مطلب را از دست ندهید.

صفر تا صد دریافت وام از برخی بانک‌‌ها، بدون نیاز به ضامن

از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ قانون اعطای اعتبار تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ سود ۲۰ درصد، برای بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد، مثل بانک ملی، سپه، مسکن، صادرات، تجارت و… تصویب شد. اگر شما از کارمندان و بازنشستگان ارگان‌های دولتی باشید و حقوق دریافتی شما به یکی از بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد واریز شود، می‌توانید از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان وام، بدون ضامن دریافت کنید. در واقع ضمانت شما برای بانک، حقوق ماهانه شماست که اگر در پرداخت اقساط بدحسابی کنید، حقوق شما توسط بانک برداشته می‌شود. برای اطلاع بیشتر با شرایط این نوع از وام‌ها، با ما همراه باشید.

شرایط دریافت وام بدون ضامن چیست؟

طبق مصوبه دولت، شما برای دریافت اعتبار از بانک و وام آزاد با سفته، به شرایط زیر نیاز دارید:

 • شاغل یا بازنشسته نهادهای عمومی غیر دولتی مثل هلال احمر، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان تامین اجتماعی و … باشید.
 • در یکی از شرکت‌های خصوصی معتبر شاغل باشید و حقوق ماهیانه شما به یکی از بانک‌های وزارت اقتصاد واریز شود.
 • شاغل یا بازنشسته دستگاه‌های دولتی باشید.
 • برای دریافت وام تا سقف ۵۰ میلیون تومان، تنها با نامه کسر از حقوق می‌توانید اعتبار دریافت کنید.
 • برای دریافت وام تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان می‌توانید با نامه کسر از حقوق، چک و یا سفته، وام فوری بدون ضامن با سفته دریافت کنید.

با توجه به مطالب فوق، از آن‌جایی که این نوع وام فقط به افراد خاص با مشاغل خاص تعلق می‌گیرد، مشخص است که دریافت اعتبار از این بانک‌ها کار راحتی نیست. اما ما سعی کرده‌ایم سه مورد از وام‌های فوری را که برای خرید کالا اعطا می‌شود، برایتان توضیح دهیم تا با سایر اعتبارهای بانکی آشنا شوید و شرایط مورد نیاز را برای دریافت آن بدانید. آیا گرفتن این نوع از اعتبار برای شما راحت است؟ ممنون می‌شویم نظر خود را در خصوص انواع وام‌های بانکی، سادگی و پیچیدگی آن و… در کامنت‌های همین مطلب با سایرین به اشتراک بگذارید.

۳ مورد از انواع وام‌های فوری

اگر قصد خرید کالا و یا کالاهای خاصی را دارید، می‌توانید یکی از وام‌های فوری بدون سپرده را دریافت و محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. ما سه مورد از انواع اعتبار را برای خرید کالا معرفی و شرایط هر کدام را به تفکیک بررسی کرده‌ایم.

 • بهین کارت بانک سپه: بانک سپه با اعطای اعتبار۵۰ میلیونی خرید کالا، به متقاضیان این امکان را می‌دهد تا از فروشگاه‌های طرف قرارداد خود، کالاهای مورد نیاز را خریداری کنند. برای دریافت این وام نیازی به سپرده‌گذاری در بانک نیست اما باید یک ضامن کارمند رسمی به بانک معرفی کنید. همچنین اقساط شما طی ۳۶ ماه تنظیم می‌شود.
 • شاپ کارت بانک ملت: یکی از تسهیلاتی که بانک ملت ارائه می‌دهد، اعطای اعتبار۵۰ میلیونی خرید کالاست. شما با دریافت این کارت از بانک ملت، می‌توانید کالای مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک، خریداری کنید. این نوع وام نیازی به سپرده‌گذاری ندارد اما لازم است یک ضامن رسمی به بانک معرفی کنید. اقساط این نوع اعتبار هم ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه تنظیم ‌می‌شود.
 • طرح انتخاب نوین بانک اقتصاد نوین: این طرح برای خرید کالا از فروشگاه‌های اسنوا ارائه می‌شود. به طوری که شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های اسنوا کالای مورد نظر را انتخاب کنید و از فروشگاه، پیش فاکتور بگیرید. سپس با آن پیش‌ فاکتور به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین مراجعه و وام ۵۰ میلیونی دریافت کنید. برای این وام به یک ضامن رسمی نیاز دارید. همچنین اقساط شما ۱۲ و ۳۶ ماهه تنظیم می‌شود.
 • وام خرید کالا بانک آینده: بانک آینده با همکاری سامانه خرید اقساطی توانگر که در ادامه کامل آن را توضیح داده‌ایم، وام خرید کالا تا سقف ۲۰ میلیون تومان را اعطا می‌کند که برخلاف سایر وام‌های بانکی نیازی به ارائه چک و ضامن توسط شما نیست. تا انتها همراه ما باشید تا با این طرح مناسب و شرایط بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته، آشنا شوید.

اعطای بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته توسط بانک آینده

اگر امکان ارائه چک و پیش‌پرداخت را ندارید، سامانه‌ای را انتخاب کنید که بدون دردسر چک و ضامن به شما اعتبار اعطا کند. توانگر سامانه‌ای برای خرید اقساطی است که با همکاری بانک آینده امکان دریافت یک وام راحت را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید بدون  دردسر چک، ضامن و پیش‌پرداخت تنها با ارائه سفته، از توانگر بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته را دریافت کنید.

ضمن این که تمامی مراحل دریافت وام، کاملا آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می‌شود. پس همین حالا وارد صفحه وام بانک آینده شوید و شرایط درخواست آن را کامل بخوانید. همچنین ما در ادامه نحوه ثبت درخواست وام را در سامانه توانگر به صورت واضح توضیح داده‌ایم. پس اصلا از خواندن انتهای مطلب غافل نشوید.

نحوه ثبت درخواست وام در سامانه توانگر

برای دریافت بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته از توانگر، لازم است در سایت ثبت‌نام کنید و بعد از مشخص کردن مبلغ اعتبار مدنظرتان از ۴ تا ۲۰ میلیون تومان، مدارک مورد نیاز را آپلود کنید. بعد از فرآیند اعتبارسنجی و تایید مدارک، توانگر سفته‌ها را با پیک به آدرس شما ارسال می‌کند و زمانی که توسط شما امضا شد، با بررسی مجدد مدارک، کد خرید اعتباری به شما داده خواهد شد که می‌توانید با آن کد، کالای مورد نیازتان را خریداری کنید.

یکی از مزیت‌های دریافت وام از پلتفرم توانگر این است که در صورت تاخیر در پرداخت اقساط، از شما جریمه دیرکرد دریافت نمی‌شود. از آن‌جایی که این اعتبار، وام خرید کالاست، بعد از دریافت آن، نوبت به خرید محصول از فروشگاه‌های طرف قرارداد توانگر است. پس وارد صفحه توانگر شوید و با انتخاب فروشگاه مورد نظرتان از بین صدها فروشگاه متنوع با محصولات متعدد، کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید و بخرید. اگر تجربه دریافت وام از سامانه‌های خرید اقساطی را دارید، ممنون می‌شویم که در صورت تمایل تجارب خود را برای اطلاع سایرین، کامنت کنید.

وام آزاد چیست؟

وام آزاد نوعی تسهیلات می‌باشد که شرکت ها و موسسات مختلف آن را در اختیار متقاضیان می‌گذارند. این وام ها بر خلاف تسهیلات بانکی به سرعت وارد حساب شما خواهد شد و در واقع برخی این نوع وام را به وام یک ساعته می شناسند چرا که در مدت زمان یک ساعت می توانید آن را دریافت نمایید، البته این نوع وام تفاوت بسیار زیادی با وام هایی که بانک ها ارائه می دهند دارد که در ادامه به این تفاوت‌ها می‌پردازیم.

شرایط دریافت وام آزاد بدون ضامن در بانک چیست؟

طبق مصوبه دولت برای دریافت اعتبار از بانک، به شرایطی که در ادامه ذکر می‌کنیم، نیاز دارید.

 • شاغل یا بازنشسته ارگان‌های غیر دولتی مانند هلال احمر، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان تأمین اجتماعی و … باشید.
 • در یکی از شرکت‌های خصوصی معتبر کار کنید و حقوق شما به یکی از بانک‌های وزارت اقتصاد واریز شود.
 • شاغل یا بازنشسته از نهادهای دولتی باشید.
 • برای دریافت وام تا سقف ۵۰ میلیون، فقط با نامه کسر از حقوق قادر هستید، اعتبار دریافت کنید.
 • برای دریافت وام تا سقف ۱۰۰ میلیون می‌توانید با نامه کسر از حقوق، چک و سفته، وام فوری بدون ضامن با سفته دریافت نمایید.

با توجه به مطالب بالا، از آن‌جایی که این نوع تسهیلات فقط به افراد خاص با مشاغلی خاص تعلق می‌گیرد، مشخص می‌باشد که دریافت اعتبار از این بانک‌ها اصلا کار راحتی نیست. از این رو در موسسه وام امگا با توجه به شرایط شما امکان دریافت انواع وام آزاد را فراهم کرده‌ایم.

تفاوت مقدار سود و اقساط در وام آزاد و تسهلات بانکی

وام فوری آزاد سود بیشتری در مقایسه به وام های بانکی از وام گیرنده می‌گیرد که البته این سود توافق شده میان طرفین می باشد و با توجه به میزان تورم در کشور ما و جهان این مقدار واقعا تاثیر زیادی در گرفتن وام نخواهد داشت. براساس توافق میان طرفین، تعداد قسط پرداخت اصل وام و سود وام تعیین خواهد شد که وام آزاد قسط های پرداخت بیشتری در مقایسه با قسط‌های پرداخت وام بانکی به وام گیرنده خواهد داد.

دکمه بازگشت به بالا