عمومیبرترین های کسب و کار

کاربردهای شگفت انگیز چسب نواری و کاغذی

کاربرد چسب کاغذ در بیمارستان ها

به دلیل ضد حساسیت بودن و همچنین کیفیت خوب و مقرون به صرفه بودن این چسب، کاربرد قابل توجهی در انواع پانسمان ها و پانسمان های زخم، تزریقات و اعمال جراحی دارد. و در صورت نیاز به راحتی از نوار جدا می شود

استفاده از چسب کاغذ در نقاشی

امروزه نقاشان ساختمان در حین انجام کارهای ساختمانی از خواص این چسب ها بی بهره اند، این چسب ها را خیلی راحت و ارزان تهیه می کنند و به محلی که نباید رنگ پاشیده شود می چسبانند. ترک نخواهند کرد

کاربرد چسب کاغذ در نقاشی ماشین

نقاشان خودرو هنگام رنگ آمیزی خودرو برای جلوگیری از پاشیدن رنگ در جاهایی که نباید رنگ شود از نوار کاغذی استفاده می کنند و در پایان کار به راحتی پاک می شود.

نقش چسب نواری در گل سازی

در کارگاه های گل از چسب کاغذ نواری برای ساخت دسته گل و پانسمان ساقه گل و تبدیل آن به رنگ های مختلف، چسباندن شاخه ها به هم و … استفاده می کنند.

چسب های کاغذی در انواع مختلف و سایزهای کوچک و بزرگ در فروشگاه ها و حتی لوازم التحریر به وفور یافت می شود.

ساخت کاردستی با چسب کاغذ

با توجه به ضدحساسیت بودن این چسب ها و کیفیت آن در حین کار و رضایت خانواده ها، امروزه سایر دانش آموزان برای ساخت کاردستی، چسب کاغذ را به چسب های دیگر ترجیح داده اند.

چسب کاغذی مناسب برای بسته بندی

در بسته بندی و چسباندن کارتن ها نیز شاهد استفاده از این گونه چسب های کاغذی هستیم. در دفاتر پست و بسته بندی و ارسال برای امنیت بسته ها از این چسب ها استفاده می شود زیرا قابل چسباندن مجدد نیستند. اگر چسب دو بار اعمال شود استحکام بیشتری دارند

در بازار خرید و فروش این محصول به 4 دسته تقسیم شده است

  • نوع پوشش
  • چسب کرافت
  • نوار بسته بندی
  • نوار کاغذی

چسبندگی کمتری نسبت به بقیه دارد و به چسب ماسک معروف است و در نقاشی خانه، ماشین، نقاشی روی کاغذ و بوم و … استفاده می شود.

چسب کرافت چیست؟

در تولید و ساخت مواد چسب، رویه لاستیکی ساخته اند که با آب فعال می شود.

چسب بسته بندی

از این نوع نوار چسب کاغذی بیشتر در کار بسته بندی کارتن ها و محموله ها و چسباندن آنها استفاده می شود.

نوار کاغذی ضد حساسیت

نوارهای چسب کاغذی ضد حساسیت بیشتر مورد استفاده بیمارستان ها قرار می گیرد که به چسب های بیمارستانی معروف هستند و در تمامی منازل، کارگاه های گل فروشی و لوازم التحریر فروشی ها یافت، خرید و استفاده می شود.

انواع نوار چسب کاغذی و کاربرد آنها

امروزه در هر خانه ای از چسب برای اتصالات و چسباندن استفاده می شود. از انواع نوارهای چسب کاغذی در هر اندازه ای با توجه به نیاز افراد و نوع اشیاء متناسب با نیاز آنها استفاده می کنند. بهتر است بدانید برای هر اتصالی نمی توان از یک چسب استفاده کرد. از آنجایی که خواص چسب ها برای هر دستگاه متفاوت است، ابعاد نوار چسب با عرض 4.8 سانتی متر و طول 1.5 سانتی متر تولید و عرضه می شود.

این چسب ها کاربردهای مختلفی دارند و چسبندگی آن ها بسیار خوب است. و روی تخته شاسی هست. در هنگام طراحی و رنگ آمیزی این چسب دور قاب تخته شاسی کشیده می شود و در پایان کار آن را جدا می کنند. یکی دیگر از کاربردهای چسب کاغذ در ساخت مدل و بسته بندی و … می باشد. تولید کننده چسب پیشگام انواع نوارهای کاغذی و چسب های بسته بندی با بهترین چسب های کاغذی آلمانی در خدمت شماست.

نوار شیشه ای پهن

انواع دیگر نوارهای چسب کاغذی نوارهای چسب شیشه ای هستند. این نوارها در عرض 5 میلی متر، طول 90 یارد و ضخامت 40 میکرون تولید می شوند. از جمله کاربردهای آنها بیشتر در بسته بندی محصولات ارسالی و پایه نوارها استفاده می شود. از دیگر ویژگی های این چسب در لوازم التحریر و جلد کتاب می باشد

نوار چسب شیشه ای برای کاغذ

این چسب در عرض 1.6 سانتی متر تولید و عرضه می شود. از این چسب معمولاً در ادارات، مدارس، بانک ها و هر جای هر میز استفاده می شود. یکی از این چسب ها وجود دارد. برای چسباندن پول و کاغذ استفاده می شود. استفاده از این چسب نیازی به حرارت ندارد. و فشار است

نوار کاغذی با عرض 2.5 سانتی متر

این چسب به صورت عایق به اطراف قاب شاسی شما کمک می کند تا رنگ به اطراف تخته پاشیده نشود.

نوار کاغذی آلمانی با عرض 2 سانتی متر

جنس این چسب کاغذ است که یک طرف آن با چسب پوشانده شده است. برش سریع و آسان چسب باعث شده است که برش در کاردستی ها و نقاشی ها آسان شود و کاغذ و نقشه ها به دلیل وزن کم آن ثابت بماند. با معماران و دانشجویان هنر است.

نوار چسب

ابعاد نوار چسب اسکاچ 70*70*15 و وزن آن 35 گرم است. این چسب برای اتصال کاغذهای پاره شده مناسب است. این چسب روی کار زرد نمی شود و قابل جدا شدن و استفاده مجدد است. نوشتن روی آن با خودکار و مداد امکان پذیر است. یکی دیگر از ویژگی های چسب اسکاچ نامرئی بودن آن بر روی کاغذ است

نوار کاغذی با عرض 1.2 سانتی متر

استفاده از این چسب با طول 33 متر بیشتر برای کسانی است که با بسته بندی و حفاظت از رسوبات مردم سر و کار دارند. چسبندگی بالا و مقاومت زیادی برای نگه داشتن کارتن دارد. در صورت نیاز می توانید با نشانگر یا خودکار روی چسب بنویسید.

مزایای استفاده از چسب کاغذ

به دلیل سبکی و چسبندگی کم این چسب ها در زمینه اتصالات کاغذی و پولی کاربرد فراوانی دارند. یکی از ویژگی های این چسب ها این است که حساسیت زا نیستند و به راحتی از روی سطوح پاک می شوند و نمی ماند.

دکمه بازگشت به بالا