برترین های کسب و کارعمومی

گن چربی سوز شکم مردانه

اگر از اندام و استایل خود رضایت ندارید، گن لاغری مردانه بخرید.

داشتن استایل مناسب و روی فرم یکی از مهم‌ترین دغدغه مردان جوان است. برخی از مردان به دلیل اضافه وزن برجستگی سینه، شکم و پهلو دارند. وجود این اندام‌ها تاثیرات منفی به روی تیپ و آراستگی آنها دارد. معمولاً در این شرایط افراد از انواع گن لاغری مردانه ترکیه ای استفاده می‌کنند. اگر شما نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید و تمایل به خرید گن ورزشی مردانه و شکم بند لاغری مردانه دارید، تا پایان این مقاله همراه باشید.

آشنایی با انواع گن لاغری مردانه

همانطور که اشاره کردیم گن مردانه لاغری انواع مختلفی دارند. برخی از این گن های لاغری به شرح زیر هستند:

گن ورزشی مردانه

از این مدل گن ورزشی علاوه بر مردان زنان ورزشکار نیز برای مسابقات و شرایط خاص استفاده می‌کنند. طراحی این گن به صورتی است که بدن شخص را تحت فشار قرار داده و تمامی برجستگی‌های بدن را پوشش می‌دهند.

گن شکم مردانه

افرادی که شکم نسبتاً برجسته دارند از گن شکم مردانه استقبال می‌کنند. دقت داشته باشید که گن شکم مردانه به تنهایی قادر به پوشاندن تمامی حجم شکم شما نخواهد بود. با پوشیدن گن لاغری زیر لباس مجلسی مردانه ، شکم شما قدری به سمت داخل رفته و به صورت رهاشده نخواهد بود.

گن شکم و پهلو مردانه

این مدل از گن نیز مشابه مورد قبلی است. تفاوت گن مردانه شکم و پهلو با گن شکم در این است که علاوه بر شکم توده‌های چربی ناحیه پهلوها را نیز پوشش می‌دهند و بسیار شیک و خوش استایل می‌شوید.

گن پوشیدنی و پیراهنی

به گن پوشیدنی زیرپوش گن لاغری مردانه نیز می‌گویند. مدل آن به گونه‌ای است که مشابه پیراهن یا زیرپیراهن به تن کرده و می‌توانید از سایر لباس‌های دیگر به روی آن استفاده کنید. گن‌های پوشیدنی به دلیل سهولت در استفاده به شدت مورد استقبال افراد قرار گرفته‌اند.

گن لاغری چربی سوز مردانه

این مدل از گن های لاغری مردانه از متریال به خصوصی تولید شده‌اند و به گونه‌ای هستند که منجر به کاهش وزن و کم شدن حجم شکم و پهلوهای شخص می‌شوند. از گن لاغری چربی سوز نیز معمولاً افراد ورزشکار استفاده می‌کنند. اگر دغدغه کاهش سایز و کم کردن حجم شکم، سینه و پهلوهای خود را دارید، خرید این مدل از شکم بند و گن لاغری مردانه گزینه مناسبی است.

همچنین استفاده از انواع شکم بند لاغری مردانه به همراه تمرینات بدنی موجب فرم دهی و تسریع روند لاغری می شود.بنابراین بسیاری از جراحان زیبایی اندام، خرید گن مردانه را برای لاغری و یا حتی پس از عمل جراحی لاغری توصیه می نمایند.به دلیل خواستار زیاد بسیاری از افراد جامعه، شرکت های مختلف اقدام به تولید انواع مختلفی از گن مردانه نموده اند.این گن ها ممکن است از نظر محل استفاده، کارایی، عملکرد و جنس گن با یکدیگر متفاوت باشند.همین امر، خرید گن مردانه را برای کاربران کمی دشوار نموده است.قبل از خرید گن مردانه در ابتدا بهتر است به نکات زیر توجه نمایید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

انواع گن لاغری

  • نوع گن
    از آنجایی که انواع مختلفی ازگن مردانهتولید شده است، بهتر است نواحی ای را که میخواهید از گن برای تناسب اندام استفاده نمایید از قبل مشخص کنید. گن مردانه به صورت جداگانه برای شکم و پهلو، صورت، پشت، پا به صورت کامل، پا تا زانو و کل بدن تولید شده است. و قیمت گن لاغری شکم و پهلو مردانه متفاوت میباشد.

• رنگ گن

گن مردانه در رنگ های سفید، کرم، شیری و مشکی به بازار عرضه شده است. از این رو به راحتی می توانید از بین این چهار رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

• جنس گن مردانه

یکی از مواردی که در هنگام خرید گن مردانه باید در نظر داشته باشید، جنس گن می باشد.انواع مختلف گن مردانه در جنس های منحصر به فردی تولید شده اند که بیشتر این گن ها برای افراد دارای پوست های حساس نیز قابل استفاده می باشد.بیشتر انواع گن مردانه از نوع کشی و ضد حساسیت می باشند.این پارچه ها به گونه ای طراحی شده اند که با تبادل هوا بین سطح پوست و گن موجب کاهش تعریق می شوند.

به همین دلیل کاربران در هنگام استفاده از این محصول بخصوص در هنگام انجام تمارین ورزشی از تعریق بیش از حد احساس ناراحتی نمی کنند.یکی دیگر از خصوصیات پارچه گن مردانه افزایش میزان گردش خون در ناحیه مورد استفاده بوده و در نهایت موجب افزایش متابولیسم بدن می شود.افزایش سوخت و ساز موجب تسریع روند کاهش وزن و فرم دهی بیشتر در ناحیه مد نظر می شود.

• راحتی در هنگام پوشیدن گن مردانه

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید گن مردانه باید بدان توجه نمایید راحتی به هنگام پوشیدن و استفاده از گن می باشد.انتخاب گنی که راحت باشد این امکان را به کاربر می دهد تا به راحتی در هر مکان و مدت زمان طولانی ای بدون ایجاد هرگونه احساس ناراحتی از این محصول استفاده نماید.

• قابلیت شستشوی گن مردانه

دارا بودن قابلیت شستشو بدون تغییر در خاصیت گن مردانه امری بسیار مهم می باشد.امروزه انواع مختلف گن مردانه به گونه ای طراحی و دوخت شده اند که پس از شستشو دچار هیچ گونه تغییری نشوند.با اینحال در هنگام خرید برای افزایش طول عمر گن به شرایط شستشو و نگهداری گن دقت نمایید.از انداختن گن مردانه در ماشین لباسشویی یا شستن آن با آبجوش خودداری نمایید.از قرار دادن گن بر روی وسایل گرمایشی یا خشک نمودن گن مردانه در نور مستقیم خورشید اکیدا خودداری نمایید.

سایز گن مردانه

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید گن مردانه باید به آن توجه نمایید، انتخاب سایز صحیح گن می باشد.اگر گن زیادی بزرگ یا زیادی شل باشد، با نچسبیدن به بدن و عدم افزایش گردش خون در روند لاغری اختلال ایجاد می نماید.همچنین اگر کوچک باشد، با ایجاد چین خوردگی یا برگشتن گن باعث ایجاد ناراحتی کاربر در هنگام پوشیدن گن می شود.به طور کلی برای انتخاب گن های کمری و یا با تنه چه به صورت رکابی یا آستین دار باید دور ناف، دور کمر و دور قفسه سینه خود را اندازه گیری نمایید.همچنین برای گن هایی که پاها را در بر می گیرند، اندازه دور باسن، دور ران و دور مچ پا نیز برای انتخاب سایز صحیح مورد نیاز می باشد.

قیمت گن مردانه

قیمت گن مردانه بر اساس شرکت تولید کننده، نحوه طراحی و نوع پارچه متفاوت می باشد.همچین گن های مردانه بر اساس نواحی مورد استفاده دارای تفاوت قیمت می باشند.

فواید گن مردانه

یکی از مهم ترین مزیت گن مردانه لاغری و فرم دهی آنی به بدن به محض پوشیدن می باشد.از آنجا که گن های مردانه به گونه ای طراحی شده اند که از زیر لباس مشخص نباشند، پس از پوشیدن کاربر موجب تغییر سایز سریع و فرم دهی بدن خود می شود.همچنین استفاده از گن در زیر لباس موجب شکیل تر شدن لباس در تن کاربر می شود.گن مردانه موجب تسریع روند بهبودی جای زخم پس از جراحی می شود.

همچنین پس از انجام جراحی های زیبایی مانند لیپوماتیک، ژنیکوماستی و ابدومینوبلاستی موجب جمع شدن، فرم دادن و جلوگیری از شلی پوست می شود.برخی از افراد پس از افزایش وزن ممکن است دچار سلولیت شوند.سلولیت موجب اختلال در عملکرد رشته های همبند ساز شده و این امر به صورت تو رفتگی های ناهمگون بر روی پوست ظاهر می شود.

سلولیت اغلب بر روی باسن و ران ظاهر می شود. همچنین ممکن است در برخی از افراد بر روی شکم و بازو نیز نمایان شود.یکی دیگر از مزیت استفاده از گن، رفع سلولیت می باشد.گن مردانه با ایجاد فشار بر روی ناحیه دارای سلولیت و افزایش گردش خون در این نواحی، به مرور زمان موجب کاش سلولیت می شوند.افرادی که تمایل به تسریع روند لاغری دارند، بهتر است از گن لاغری به همراه رژیم غذایی مناسب و تمارین ورزشی استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که استفاده از گن مردانه بدون اصلاح عادات غذایی به تنهایی نمی تواند وزن زیادی از شما را بکاهد.گن مردانه با فشار بر توده چربی و جمع نمودن آن می تواند باعث شود لاغرتر به نظر برسید.بسیاری از گن های مردانه که نیم تنه بالایی بدن را می پوشانند، با جمع کردن شکم و سفت نگه داشتن آن، از فشار وارده بر روی ستون فقرات می کاهند. این امر موجب کاهش دردهای مزمن در ناحیه کمر به طور جدی می شود.استفاده از گن مردانه در ورزشکاران با افزایش گردش خون موجب دستیابی به بهترین نوع تناسب اندام در این افراد می شود.

دکمه بازگشت به بالا