برترین های کسب و کارعمومی

کمربند سونا

رسیدن به فرم ایده آل بدنی و کاهش چربی های شکمی و پهلو

چاقی علاوه بر نگرانی در مورد زیبایی اندام ، خطراتی را برای سلامتی انسان و بیماری هایی مانند فشار خون بالا ، بیماری های قلبی و دیابت را افزایش می دهد. خانمها به ویژه مستعد افزایش وزن در اطراف ناحیه شکم هستند که می تواند ناشی از رژیم غذایی نادرست ، بچه دار شدن و افزایش سن باشد. کاهش وزن شما حتی اگر کاهش وزن متوسط ​​باشد می تواند سلامتی شما را بهبود بخشد و از بروز مشکلات بعدی در سلامتی شما جلوگیری کند. کمربند لاغری و گن های ساعت شنی آرتان یکی از ابزارهایی است که میتواند به کاهش وزن و کاهش سایز و زیبایی اندام شما کمک کند. این وسیله مانند کرست عمل می کند ، ناحیه اطراف کمر را لاغر می کند و همچنین شما را به داخل می کشد و جلوه ای بی نظیر به شما می بخشد.

کمربندهای لاغری

کمربندهای لاغری به عنوان کمربندهای سونا نیز شناخته می شوند. شکم بند آرتان دور کمر شما پیچیده می شود و به عنوان سونا عمل می کند موجب تعریق میشود تا وزنی را که در قسمت میانی شما قرار دارد، کم کند. کمربندهای لاغری یکی از محصولات برتر است که برای حمایت از افراد در لاغری طراحی شده است اکنون پوشیدن کمربند لاغری می تواند یکی از راه حل های ریختن چربی های سرسخت انباشته شده در ناحیه شکم باشد.

کمربندهای لاغری نه تنها برای کاهش وزن بلکه در ایجاد وضعیت خوب بدن نیز کمک می کند. این معمولاً توسط افراد چاق انجام می شود که نسبت به وزن خود آگاهی دارند. آنها در اطراف منطقه میانی پیچیده شده اند ، جایی که بیشتر چربی های ما ساکن هستند. کمربند لاغری روشی ارزان برای از دست دادن چربی به روش سریعتر است و می تواند به از دست دادن چند اینچ از خط کمر شما کمک کند. باید به طور مرتب کار کنید تا کمربند لاغری به طور موثری کار کند مانند راه رفتن ، دویدن ، شنا چند گزینه خوب است.

ورزش و رژیم غذایی

به یاد داشته باشید در کنار استفاده از وسایل لاغری و حتی خرید گن اسلیپ آرتان ، هیچ چیز نمی تواند جای ورزش خوب و منظم به همراه رژیم غذایی صحیح را بگیرد. ترکیب ورزش هوازی و تغییر رژیم غذایی خود به یک نسخه سالم تر به شما کمک می کند تا وزن ناخواسته در قسمت میانی بدن خود را کم کنید. این تمرینات شامل تمرینات شکمی است که باعث کاهش وزن و تقویت عضلات بدن می شود.  پوشیدن کمربند لاغری در زیر لباس در حین کار به افزایش تولید عرق کمک خواهد کرد. اگر در حین انجام فعالیتهای قلبی عروقی کمربند را ببندید ، کمربند لاغری دمای مرکزی بدن را بالا می برد و بدین ترتیب عرق بیشتری تولید می کند زیرا بدن شما سعی می کند خود را خنک کند.

کاهش کمردرد

مربیان و ارتوپد ها کمربندهای لاغری را به بیمارانی که از کمر و ستون فقرات رنج می برند توصیه می کنند. کمربند لاغری به کمر شما کمک می کند و بهترین راه برای کاهش درد و وضعیت صحیح کمر شماست و باعث کاهش فشار بر روی کمر شما می شود. اگر کمربند به درستی در اطراف معده شما قرار گرفته باشد، می توانید اثر آن را سریع تر احساس کنید. اگر روی تردمیل خود هستید و این کمربند لاغری را پوشیده اید چربی اضافی موجود در شکم را بهتر کاهش می دهید.

بهبود وضعیت

به دلیل مواد نئوپرن مورد استفاده در کمربندهای لاغری ، در بهبود وضعیت بدن شما کمک می کند. این یک ماده سفت و بادوام است. پوشیدن کمربند لاغری می تواند در صاف کردن کمر در هنگام نشستن به شما کمک کند و بدین ترتیب وضعیت شما را بهبود بخشد. پشت کمر و داشتن وضعیت خوب ، درد کمر و همچنین درد گردن را کاهش می دهد. کمربندهای لاغری همچنین می توانند به شما کمک کنند تا اعتماد به نفس خود را به دست آورید زیرا نتایج آن فوری حاصل می شود ، و با افزایش اعتماد به نفس ، شما بیشتر روی کار می کنید تا به نتیجه حداکثر کاهش وزن برسید.

انواع کمربندهای لاغری

انواع کمربندهای لاغری در بازار وجود دارند اگرچه هدف آنها همان سوزاندن چربی است. کمربندها به دور کمر پیچیده می شوند و عموماً با گرمایی که ایجاد می شود کار می شود و تولید عرق در آن منطقه به تقویت و کاهش وزن کمک می کند. کمربندهای لاغری دارای درجه های مختلف لرزش و تحریک هستند و برخی مجهز به باتری هستند.  (شبیه سازی عضله الکتریکی) ، کمربندهای برقی (پالس های الکترونیکی) ، کمربند مغناطیسی ، از انواع کمربندهای لاغری هستند.

اگر قصد خرید کمربند های متفرقه دیگر را دارید حتما موارد زیر را قبل از خرید دقت کنید:

ضخامت کمربند: عرض کمربند توانایی گرمایشی را که قادر به تولید آن است ، تعیین می کند و این می تواند به اندازه کافی موثر باشد تا چربی شکم را کاهش دهد.

قیمت: انواع مختلفی از محصولات موجود در بازار وجود دارد که دارای اشکال ، مواد و اندازه های مختلف می باشد. شما باید در مورد نیاز خود ایده داشته باشید و محصولی را خریداری کنید که متناسب با بودجه شما باشد.

پوشیدن: کمربندها باید به راحتی پوشیده باشند. اگر فقط تسمه ها به درستی قرار گرفته و در آن قرار بگیرند ، نتایج بهتری خواهد داشت.

بدون لغزش: جنس داخلی باید به گونه ای باشد که اغلب نمی لغزد. با قرار دادن چندباره در حالی که آن را پوشیده اید ، احساس ناراحتی خواهید کرد.

استیم بلت یا کمربند بخار با استفاده از قدرت بخار که باعث شکستن چربی های اضافه زیر پوست شده و با بالابردن گردش خون و همچنین تعریق بسیار زیاد در ناحیه کلیه این چربی های اضافه را بیرون کشیده و شما را به سایز مورد نظر میرساند همچنین با داشتن این کمربند بی نظیر دارای پوستی بدون ترک و شفاف خواهید شد.چون عملکرد استیم بلت مانند یک سونای بخار واقی است البته نه سونای خشک! استیم بلت جهت از بین بردن ترکهای پوستی و درمان درهای عضلانی بسیار مفید بوده وکلیه ترکهای ناشی از حاملگی چاق و لاغری و دردهای مزمن روماتیسمی و آرتریت را از بین میبرد.

نحوه کار

کمربند لاغری بخار استیم بلت با تولید بخار سبب عرق بیشتر و مراقبت از پوست شما در زمان کمتر کمک میکند تا به نتیجه مطلوب و بهتری برسید.در طراحی استیم بلت دانشمندان آلمانی از جدیدترین تکنولوژی جهان استفاده کرده اند که برای از بین بردن چریی های قدیمی و هم چربی های که تازه هستند یک محرک قوی بوده و صد در صد بازدهی دارد. این کمربند از طریق بخار آب کار می کند و در زمان کمتر به سایز دلخواه خود خواهید رسید.کمربند لاغری استیم بلت با نیرویی جادویی بخار وزن شما را در کوتاهترین مدت پایین خواهد آورد و باعث می شود چربیهای زاید از بدن دفع شود.کمربند لاغری استیم بهترین و سرعترین راه برای لاغری شما می باشد.

عملکرد

کمربند بخار استیم بلت شامل یک مخزن بوده که بخار تولید می کند. از طریق لوله مخصوص این بخار به فضای خالی کمربند منتقل می شود و حالت سونای بخار روی ناحیه شکم و پهلو های شما ایجاد می نماید. این کمربند از طریق بخار آب کار می کند و در زمان کمتر به سایز دلخواه خود خواهید رسید. کمربند لاغری استیم با نیرویی جادویی بخار وزن شما را در کوتاهترین مدت پایین خواهد آورد. همچنین باعث می شود چربی های زاید از بدن شما دفع شود. استیم بلت بهترین و سریع ترین راه لاغری شماست. بدون هیچ گونه عوارض و ضرر مناسب استفاده طولانی مدت می باشد. این کمربند قابل استفاده برای شکم – پهلو – سینه – ران – باسن و غیره به صورت موضعی بوده و دارای قیف و پیمانه مخصوص می باشد.

آموزش استفاده از کمربند لاغری بخار استیم بلت

پس از اتصال لوازم دستگاه یعنی اتصال لوله رابط به مخزن دستگاه و نیز به خود کمربند و ریختن آب توسط پیمانه مخصوص در مخزن مربوطه توسط قیف مخصوص آن را به برق زده و از طریق دکمه ON و OFF در پشت دستگاه آن را روشن می نمایید . در این هنگام باید دکمه چرخان دستگاه را در حالت آخر یعنی Hi قرار داده تا چراغ دستگاه روشن شده و پس از چند دقیقه آب به جوش می آید و بخار تولید می گردد در این هنگام دکمه لغزان دستگاه را روی نقطه سوم قرار می دهید.

البته با توجه به میزان گرمای مورد نیاز شما می توانید آن را در هر نقطه ای قرار دهید اما در حالت معمول نقطه سوم بهترین حالت می باشد . در ضمن شما از طریق خود کمربند نیز می توانید میزان دمای بخار را کنترل نمایید به این صورت که اگر گرما زیاد شد از طریق یک دریچه که باز و بسته می شود می توانید بخار اضافی را خارج نمایید تا دما کم شود .

مزایای کمربند های لاغری

این که آیا شما در هنگام نشستن روی میز خود هستید و از کمربند همزمان استفاده میکنید می تواند به شما در رسیدن به وضعیت بهتری کمک کند. یک کمربند لاغری معمولاً از جنس نئوپرن یا یکی دیگر از مواد نرم و کشش ، اما سفت و سخت است. پوشیدن کمربند باریک به صورت روزانه می تواند به شما در نشستن محکم تر کمک کند ، که می تواند منجر به کاهش درد کمر شود. پوشیدن کمربند  نیز می تواند به شما یادآوری کند که هنگام بلند کردن وضعیت ایستادن خود را بهبود ببخشید ، بنابراین در هنگام استفاده از تکنیک نادرست برای بلند کردن اجسام آسیب کمتری را متحمل می شوید.

اگر از دردهای گاه به گاه و دردهایی در پشت خود رنج می برید ، کمربند لاغری می تواند به شما در یافتن تسکین موقتی کمک کند. در حالی که می تواند به شما در بهبود وضعیت خود برای تسکین درد کمک کند ، اما می تواند یک احساس گرم شدن نیز ایجاد کند. کمربند لاغری  می تواند به شما در عرق کردن بیشتر کمک کند.کمربند لاغری به شما در کاهش وزن بی دردسر کمک میکند و می تواند به شما کمک کند ظاهر بهتری در لباس خود داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا