برترین های کسب و کارعمومی

چگونه مواد کاشت ناخن را پاک کنیم

 

کاشت ناخن امروزه بسیار مد شده است. خانم‌هایی که نمی‌توانند ناخن بلند داشته باشند از این روش برای زیباترشدن ناخن‌های خود استفاده می‌کنند. با این‌ حال، ریمو کاشت ناخن در فردیس کرج گاهی لازم می‌شود. ناخن‌های کاشته‌شده زیبا به نظر می‌رسند؛ اما برای همیشه ماندگار نیستند.  ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از این‌که برای کاشت مدلی جدید اقدام کنید، ده روزی اجازه دهید ناخن‌هایتان نفس بکشد.

نحوه ریمو کاشت ناخن در خانه کار آسانی نیست. ممکن است برای حذف آن‌ها به کمک یک ناخن‌کار نیاز داشته باشید؛ اما اگر سالن زیبایی بسته باشد و شما نیاز به برداشتن فوری ناخن‌های خود داشته باشید، چه؟ در به سراغ ساده‌ترین راه‌ها برای ریمو کاشت ناخن در منزل رفته‌ایم.

آیا میتوان ناخن کاشت را در خانه برداشت؟

گاهی ممکن است نتیجه کاشت ناخن رضایت‌بخش نباشد یا یکی از ناخن‌ها بشکند و فرصت مراجعه به ناخن‌کار نباشد. بعضی‌وقت‌ها هم هزینه ریمو کاشت ناخن بالاست؛ این‌جاست که قطعا به فکر ریمو در خانه می‌افتید. این کار شدنی‌ست؛ اما باید مراقب بود که به ناخن و پوست اطراف آن آسیبی وارد نشود؛ مخصوصا اگر برای بار اول آن را امتحان می‌کنید.

4 روش ساده برای ریمو کاشت ناخن در خانه

اگر به دنبال روش‌های مختلفی برای ریمو ناخن خود هستید، از ریمو کاشت پلی ژل گرفته تا پودری و اکریلیک، بهتر است یکی از موارد زیر را امتحان کنید. همچنین به نکاتی که برای هر روش گفته ‌شده توجه است کافی داشته باشید تا آسیبی به ناخن‌های شما وارد نشود.

روش اول: استفاده از نخ دندان

نحوه ریمو کاشت ناخن در خانه به کمک نخ دندان بسیار آسان است. برای این کار فقط به نخ دندان کمانی نیاز دارید. در صورتی هم که نخ دندان معمولی دارید بهتر است از یک نفر برای ریمو کمک بگیرید.

 1. ابتدا کوتیکول‌های ناخن یا فاصله خود آن را با مواد کاشت به کمک یک چوب عقب‌زن باز کنید تا کمی روزنه برای ورودی نخ دندان ایجاد کنید.
 2. سپس نخ را از طریق ورودی زیر ناخن کاشت هدایت کنید و آن را مانند اره حرکت دهید. این کار را تا زمانی که کاشت ناخن کنده شود ادامه دهید.
 3. اگر نخ دندان معمولی باشد، برای این روش به همراهی فردی نیاز دارید تا نخ دندان را بکشد.

روش دوم: حوضچه آب گرم و استون

استون از آن دسته موادی‌ست که اکثر ما برای پاک‌کردن لاک استفاده می‌کنیم. از استون صددرصد می‌توان برای ریمو کاشت ناخن در منزل هم استفاده کرد.

 1. ابتدا مقدار اضافه ناخن‌های بلند خود را بچینید و سوهان بکشید.
 2. در یک کاسه بزرگ مقداری آب گرم بریزید. در یک کاسه کوچک‌تر یا پلاستیک، استون بریزید و آن را داخل کاسه بزرگ‌تر قرار دهید.
 3. روی پوست اطراف ناخن وازلین بزنید. البته مراقب باشید که روی ناخن‌ها وازلین زده نشود.
 4. ناخن‌های خود را در استون به مدت بیست دقیقه قرار دهید.
 5. بعد از نرم‌شدن مواد کاشت، از عقب‌زن یا موچین برای ریمو کاشت ناخن پودری یا پلی‌ژل خود استفاده کنید.

روش سوم: قنداق‌پیچ‌کردن ناخن با فویل

نحوه ریمو کاشت ناخن در خانه با فویل و استون بسیار آسان است. برای این کار به مقداری پنبه، استون یا لاک‌پاک‌کن قوی و فویل آلومینیومی نیاز دارید. بعد از فراهم‌کردن این وسایل، می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید.

 1. ابتدا فویل را در اندازه 3 در 10 سانتی‌متر برش دهید.
 2. چند تکه پنبه را هم آماده کنید.
 3. ناخن کاشت خود را کوتاه کنید و روی آن را سوهان‌کشی کنید تا ضخامت کاشت کم‌تر شود و استون بهتر به کاشت نفوذ کند.
 4. روی پوست دور ناخن را با کمی وازلین چرب کنید تا استون باعث خشکی آن نشود.
 5. برای انجام این مرحله باید کمی سرعت داشته باشید. پس بهتر است ناخن‌ها را تک‌تک قنداق‌پیچ کنید. برای این کار پنبه را به استون آغشته کنید و روی ناخن قرار دهید و بعد سریع فویل را دور آن بپیچید.
 6. بیست دقیقه زمان دهید تا ناخن‌ها داخل فویل بمانند و بعد از آن، مواد نرم‌شده را ریمو کنید.
 7. اگر مواد به‌اندازه کافی نرم نشده بودند، پنبه جدید بردارید و استون بزنید. بعد هم 5 الی 10 دقیقه دیگر زمان نیاز است.
 8. در نهایت اگر موادی روی ناخن باقی ماند می‌توانید از سوهان یا بافر برای برداشتن آن استفاده کنید.

روش چهارم: سوهان‌کشی

نحوه ریمو  nail implant youtube در خانه با سوهان ممکن است زمان‌بر باشد؛ اما پوست شما با مواد شیمیایی تماس پیدا نمی‌کند. چیزهایی که شما نیاز دارید فیلر یا بافر ناخن، ناخن‌گیر، قیچی کوتیکول و روغن کوتیکول است.

 1. طرح و لاک روی ناخن‌ها را پاک و آن‌ها را کوتاه کنید.
 2. با استفاده از بافر، سطح روی ناخن را سوهان بکشید.
 3. سوهان‌زدن را تا زمانی که به بستر ناخن خود برسید ادامه دهید. مراقب باشید قبل از این‌که به ناخن نازک شود این کار را متوقف کنید.
 4. اگر متوجه شدید که مقداری از کاشت روی ناخن‌هایتان باقی‌مانده است، با یک قیچی کوتیکول آن را بردارید.
 5. بعد از آن‌که مواد کاشت را ریمو کردید، می‌توانید کمی روغن روی ناخن و پوست اطراف آن بزنید تا از خشکی جلوگیری شود.

مزایا و معایب ریمو کاشت ناخن در منزل

روش‌هایی که در مورد ریمو کاشت در خانه گفته شد، شاید هزینه‌های شما را کاهش دهد، اما نکات منفی هم دارد. در یک نگاه کلی، مزایا و معایب روش‌هایی که گفته شدند، می‌توانند در موارد زیر خلاصه شوند.

مزایا

 • در صورت رعایت نکاتی که در مورد نحوه ریمو کاشت ناخن در خانه گفتیم، مواد کاشت بدون آسیب به صدف ناخن جدا می‌شوند.
 • برای انجام این کار، به ابزار خاص یا حرفه‌ای نیاز ندارید و از این جهت هزینه‌های شما کاهش پیدا خواهد کرد.

معایب

 • استفاده از استون گاهی ممکن است باعث التهاب و خشکی پوست اطراف ناخن شود.
 • اگر ضخامت مواد کاشت بالا باشد، ریمو آن به مدت‌زمان زیادی نیاز دارد و ممکن است خسته‌کننده باشد.
 • در صورتی‌که ناخن‌کار هنگام کاشت، ناخن شما را نازک کرده باشد، ممکن است که ریمو آن کمی دردناک باشد.

 ترفندهایی برای ریمو کاشت ناخن به بهترین شکل

 • اطمینان حاصل کنید که به هر یک از روش‌های ذکرشده زمان کافی می‌دهید؛ در غیر این صورت نتایج شما را راضی نمی‌کند. به یاد داشته باشید، این‌ها روش‌های خانگی هستند و به زمان کافی برای اثربخشی نیاز دارند.
 • هر بار که ریمو انجام می‌دهید، قبل کاشت جدید، اجازه دهید ناخن‌ها حداقل ده روز استراحت کنند. این دوره، ناخن‌های شما را تقویت می‌کند و آن‌ها را سالم نگه می‌دارد.
 • استفاده از روغن کوتیکول روی ناخن‌های خود را به یک روتین تبدیل کنید تا آن‌ها را هیدراته نگه‌ دارید.
 • اگر از استون صددرصد استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که حساسیت پوستی به این ماده ندارید.

در صورت استفاده از سوهان برقی در خانه، توجه داشته باشید که سطح ناخن خود را نازک ناخن‌های اکریلیک که بیشتر با نام کاشت ناخن و در واقع همان ناخن مصنوعی با کاور مواد اکریلیک شناخته می شود امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند و آسان‌ترین راه برای بلندتر و زیباتر کردن ناخن‌ها به شمار می‌روند. با این وجود، بعد از گذشت چند هفته یا یک ماه، اگر تصمیم به ترمیم ناخن هایتان نگیرید، برداشتن این ناخن‌ها کاری دردناک و آزاردهنده خواهد بود. بهترین پیشنهاد برای اینکه این درد را به حداقل برسانید آن است که برداشتن کاشت ناخن را در یک سالن زیبایی و توسط ناخن کار حرفه‌ای و متخصص انجام دهید.

چطور ناخن های اکریلیک را به راحتی در خانه برداریم؟

استون بهترین ناجی و فریادرس شما برای برداشتن ناخن های اکریلیک است. این مایع شیمیایی قوی ناخن های اکریلیک را حل می کند و به شما کمک می کند تا به راحتی آن ها را از روی ناخن های خود بردارید. شاید با خودتان فکر کنید چطور یک مایعی با این قدرت برای پوست شما هیچ ضرر یا خطری را به همراه نخواهد داشت. بله! استون چیزی است که نباید دائم با پوست شما در تماس باشد اما صرف نظر از کمی خشکی ناشی از بکار بردن آن یا در برخی موارد نیز قرمز شدن جزئی پوست خطر دیگری برای شما وجود ندارد و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که تمامی موارد امنیتی لازم را رعایت کرده اید و پس از آن هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

برداشتن ناخن های اکریلکیک از روی ناخن با استفاده از استون

در اینجا دو روش را به شما نشان می دهیم که می توانید با استفاده از استون ناخن های اکریلیک را بصورت کاملا حرفه ای از روی ناخن های خود بردارید.

روش 1: برداشتن ناخن اکریلیک با استفاده از استون و کاغذ آلومینیومی

مواد لازم:

استون

ناخن گیر

سوهان ناخن

پنبه یا پد

کاغذ آلومینیومی

وازلین

روش کار:

 • ناخن های اکریلیک را تا جاییکه امکان دارید کوتاه کنید.
 • پوشش روی ناخن، لاک یا هر رنگ دیگری که روی ناخن اکریلیک را پوشانده است را با استفاده از سوهان ناخن پاک کنید تا مانع از رنگی شدن دستان خود شوید.
 • مقداری وازلین روی پوست اطراف ناخن های خود بمالید. پنبه یا پد مخصوص را به استون آغشته کرده و آن را روی ناخن های خود قرار بدهید.
 • تکه ای کاغذ آلومینیومی را برداشته و آن را دور پنبه محکم بپیچید تا پنبه روی ناخن شما محکم باقی بماند.
 • 25 تا 30 دقیقه صبر کنید.
 • کاغذ آلومینیومی را به آرامی بکشید. با انجام این کار ناخن آکریلیک باید همراه با کاغذ آلومینیومی از ناخن شما کنده شود. اگر هنوز سفتی آن را احساس می کنید، بهتر است که اجازه دهید تا کاغذ آلومینیومی برای مدت زمان بیشتری روی ناخن های شما باقی بماند.

روش 1: برداشتن ناخن اکریلیک با استفاده از استون و آب گرم

روش دیگر برای استفاده از استون فرو بردن ناخن ها در آن است.

مواد لازم:

استون

خلال دندان

وازلین

ناخن گیر

آب گرم

موچین یا انبر

2 عدد کاسه

روش کار:

 • ناخن های خود را تا حد امکان کوتاه کنید و پوست اطراف ناخن های خود را با خلال دندان به سمت بالا بکشید.
 • در یک کاسه استون و در کاسه دیگر آب گرم بریزید و کاسه حاوی استون را در کاسه حاوی آب گرم قرار دهید تا آن را به آرامی گرم کند.
 • حالا مقداری وازلین روی پوست اطراف ناخن های خود بزنید. این کار از آن ها در برابر تاثیرات مخرب استون محافظت می کند.
  ● ناخن های خود را در کاسه حاوی استون قرار دهید. شما باید ناخن خود را به طور کامل به مدت 30 تا 40 دقیقه در استون نگه دارید. اگر هنوز هم ناخن ها به سختی کنده می شوند، آن ها را به زور نکشید؛ اجازه دهید کمی بیشتر در استون باقی بمانند.

برداشتن ناخن های اکریلیک با استون

اگر نمی خواهید پوست شما با ماده ای قوی مثل استون در تماس قرار بگیرد، می توانید از روش های زیر استفاده کرده و استون را با مواد زیر جایگزین کنید.

روش 1: برداشتن ناخن های اکریلیک با استفاده از لاک پاک کن فاقد استون

اگرچه می توانید با استفاده از لاک ناخن معمولی ناخن های اکریلیک سفت و سخت خود را بردارید اما باید بدانید این روش در مقایسه با روش های قبل طولانی تر خواهد بود.

مواد لازم:

لاک پاک کن فاقد استون

موچین

کاسه

ناخن گیر

روش کار:

 • ناخن های اکریلیک خود را تا حد امکان کوتاه کنید.
 • لبه های ناخن را با نوک موچین بلند کنید.
 • لاک پاک کن فاقد استون را در کاسه ای بریزید.
 • ناخن های خود را حداقل به مدت 30 تا 40 دقیقه در لاک پاک کن فاقد استون قرار دهید.
 • وقتی ناخن ها شل شد، آن ها را به آرامی با موچین بکشید. اگر همچنان ناخن ها به راحتی جدا نمی شوند، آن ها را کمی بیشتر داخل لاک پاک کن قرار دهید.

راه حل فوری:

لاک پاکن های فاقد استون معمولی بعد از مدتی تبخیر می شوند. بهتر است هر چند دقیقه یکبار کمی لاک پاک کن به ظرف اضافه کنید.

روش 2: برداشتن ناخن های اکریلیک با استفاده از نخ دندان

به سراغ کمد لوازم بهداشتی خود بروید و نخ دندان را بردارید. این نخ های محکم علاوه بر آنکه انتخابی مناسب برای بهداشت دهان شما هستند، گزینه ای خوب برای برداشتن ناخن های اکریلیک نیز به شمار می روند. با این وجود، شما نمی توانید این کار را به تنهایی انجام دهید. برای انجام این کار باید فرد دیگری به شما کمک کند.

مواد لازم:

خلال دندان

نخ دندان

یک نفر همراه

روش کار:

 • پوست اطراف ناخن های خود را با خلال دندان به سمت بالا بکشید تا روزنه ورود کوچکی داشته باشید.
 • از دوست خود بخواهید تا نخ دندان را داخل روزنه وارد کرده و آن را مثل اره حرکت دهد. این کار را ادامه دهید تا ناخن اکریلیک به طور کامل از ناخن شما جدا شود.

راه حل فوری:

ممکن است این روش با توجه به آستانه تحمل شما کمی دردناک یا ناخوشایند باشد. آمادگی این وضعیت را داشته باشید و صبور باشید.

روش 3: برداشتن ناخن اکریلیک با استفاده از سوهان ناخن

روش دیگر برای رها شدن از ناخن اکریلیک سوهان کشیدن آن است. بله، سوهان کشیدن اگرچه کاری وقت گیر است اما این اطمینان وجود دارد که پوست شما در معرض تماس با هیچ گونه مواد شیمیایی قرار نمی گیرد. این روش یکی از شیوه های مطلوب برای برداشتن ناخن های اکریلیک به شمار می رود.

مواد لازم:

سوهان ناخن

خلال دندان

ناخن گیر

قیچی مانیکور

روغن مخصوص

روش کار:

 • رنگ و طراحی های روی ناخن اکریلیک را پاک کرده و آن ها را تا کوتاه ترین حد ممکن کوتاه کنید.
 • حالا سوهان کشیدن را شروع کنید و با ضربه های طولانی ناخن های خود را سوهان بکشید. تا جایی این کار را ادامه بدهید که احساس کنید به ناخن های واقعی خودتان رسیده اید. مراقب باشید و پیش از سوهان کشیدن ناخن واقعی خود این کار را متوقف کنید.
 • اگر هنوز قسمت هایی از ناخن اکریلیک روی ناخن واقعی شما وجود دارد، با استفاده از یک قیچی ناخن لبه های آن را بالا کشیده و آن را کوتاه کنید. به یاد داشته باشید که فقط تکه های کوچک را با ناخن گیر کوتاه کنید. پوست اطراف ناخن را خیلی بالا نکشید.
 • وقتی همه قسمت های ناخن اکریلیک را از روی ناخن خود برداشتید، با استفاده از خلال دندان تمام چسب های اکریلیک را پاک کنید.

راه حل فوری:

این روش می تواند به ناخن های شما آسیب بزند. برای انجام آن از مقداری روغن ناخن استفاده کنید.

روش 4: برداشتن ناخن های اکریلیک با استفاده از کارت های روکش دار

اگر در شرایطی هستید که می بایست فورا ناخن های اکریلیک خود را بردارید، این روش یکی از سریع ترین روش ها برای انجام این کار است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف پولتان را بگردید و کارتی روکش دار را پیدا کنید.

مواد لازم:

کارت روکش دار

خلال دندان

روش کار:

 • با استفاده از خلال دندان لبه های ناخن اکریلیک را بالا آورده و شکاف کوچکی بوجود آورید.
 • کارت روکش دار را داخل شکاف فرو کنید، فشار ملایمی به سمت بالا به آن وارد کنید. این کار را به دفعات تکرار کنید تا مانع از کنده شدن لایه رویی ناخن واقعی خود بشوید. با این روش ناخن اکریلیک باید کاملا جدا شود.

راه حل فوری:

می توانید به جای کارت روکش دار از کارت تلفن نیز استفاده کنید.

روش 5: برداشتن ناخن اکریلیک با استفاده از آب گرم ( بدون استون)

این یکی از آسان ترین و ملایم ترین روش های برداشتن ناخن های اکریلیک سفت و محکم است. این روش همچنین سریع ترین راه برای برداشتن این ناخن ها است.

مواد لازم:

آب گرم

سوهان ناخن

خلال دندان

ناخن گیر

روش کار:

 • ناخن های خود را تا حد امکان کوتاه کنید و لبه های آن را با خلال دندان بالا بیاورید.
 • آب گرم را در کاسه ای بریزید. دمای آن باید به اندازه ای باشد که بتوانید دست خود را به راحتی برای مدتی طولانی در آن قرار دهید.
 • ناخن های خود را حداقل به مدت 30 تا 40 دقیقه در آب گرم قرار دهید تا چسب آن در آب گرم حل شود. ناخن ها را در زاویه ای قرار دهید که آب گرم از طریق آن وارد شکافی که با خلال دندان درست کرده اید بشود. اگر ناخن های شما جدا نشد، کمی آب گرم تر به کاسه اضافه کنید و اجازه دهید دستان شما زمان طولانی تری را درون آب باقی بمانند.

راه حل فوری:

زمانیکه مجبور هستید دست های خود را مدتی طولانی تر در آب گرم نگه دارید، آب به تدریج سرد می شود. پس از مدتی کمی آب گرم اضافه کنید تا دمای آب گرم را ثابت نگه دارید.

نکات ایمنی که در هنگام برداشتن ناخن های اکریلیک باید آن ها را رعایت کنید:

 • به هیچ وجه تلاش نکنید تا ناخن های اکریلیک را با وارد آوردن زور و فشار جدا کنید. این کار به ناخن واقعی شما فشار وارد کرده و منجر به درد، خونریزی و عفونت خواهد شد.
 • اگر می خواهید روش هایی را امتحان کنید که در آن ها از استون استفاده می شود، مراقب باشید که در مجاورت آتش یا مواد آتش زا این کار را انجام ندهید زیرا استون به شدت قابل اشتعال است. همچنین، در بیشتر موارد تاثیر جانبی استون عبارت است از خشکی و چروکیدگی موقتی پوست. استون یک ترکیب شیمیایی قوی است. درصورتیکه احساس سوزش کردید یا قرمزی شدید را مشاهده کردید، ناخن های خود را فشار ندهید. در چنین شرایطی فورا به متخصص مراجعه کنید.

بلافاصله پس از جدا کردن ناخن های اکریلیک برای ترمیم ناخن های واقعی خود از مقداری روغن مانیکور استفاده کنید. همچنین استفاده از این روش ها برای پوست شما بسیار مضر خواهد بود. بنابراین بهتر است از مقداری نرم کننده بعد از انجام این روش ها استفاده کنید. بعد از جدا کردن ناخن اکریلیک،چگونه می توان ناخن های کاشت را برداشت و چطور؟

گاهی اوقات از مدل خود راضی نبوده و یا به طور کل از کاشتن ناخن پشیمان شده ایم ؛ هرچند کاشت بسیار مد شده است و ساده ترین راه برای بلند کردن و زیبا جلوه دادن ناخن های شما هستند اما بعد از چند هفته یا یک ماه، جدا کردنشان بسیار دردناک می شود.

بهترین ایده همیشه این است که آن را توسط یک متخصص در یک سالن ناخن انجام دهید، اما زمان و پول معمولاً محدودیت واقعی محسوب می شود.

اگر اینطور است، ما اینجاییم ساده ترین راه برای در خانه را به شما آموزش دهیم پس با مطالعه دقیق این بخش از دنیای مد بهترین روش برای از بین بردن این ناخن های مصنوعی را بدون کمترین آسیب به بافت ناخن بیاموزید.

برای برداشتن و جدا کردن کاشت ناخن در خانه چه کنیم؟

وقتی بحث از بین بردن ناخن کاشت می شود، استون بهترین نجات دهنده شما است این ماده شیمیایی قوی مایع را حل می کند و به شما کمک می کند به راحتی آن ها را از بین ببرید.من می دانم که شما به این فکر می کنید که یک چیز خیلی قوی است، اما برای پوست شما ایمن است.استون چیزی نیست که زیاد با پوست شما تماس پیدا کند، اما جدا از کمی خشکی و در برخی موارد نادر، کمی قرمزی، برای استفاده مناسب است.

برای برداشتن ناخن کاشت چه باید کرد؟

7 روش خانگی برای برداشتن ناخن کاشت در منزل

روش برداشتن ناخن کاشت با استون

دو روش وجود دارد که شما می توانید با استفاده از استون، ناخن های خود را بردارید.

روش 1چگونه می تواتن ناخن های کاشت را با استفاده از استون و فویل آلومینیوم برداشت:

وسایل مورد نیاز:

استون، ناخن گیر ؛ بافر یا پولیش ناخن ،پنبه ،فویل آلومینیومی و ژل را تهیه کنید.

مراحل:

 • ناخن های کاشتتان را تا جایی که ممکن است کوتاه کنید.
 • هرگونه برق ناخن و لاک را پاک کنید.
 • ژل را روی پوست اطراف انگشتتان بمالید. حالا، پنبه را در استون خیس کنید و آن را روی ناخن هایتان بمالید.
 • یک قطعه از آلومینیوم را جدا کنید و آن را بر روی پنبه قرار دهید تا در جای خود باقی بماند و دورش بپیچانید و 25-30 دقیقه صبر کنید.
 • فویل آلومینیومی را به آرامی بردارید و ناخن کاشتتان هم باید با آن جدا شود. اگر شما احساس کردید هنوز مقاومت می کند، بارها این کار را تکرار کنید.

ریموو کاشت ناخن با فویل آلومینیومی

روش 2چگونه با استفاده از استون و آب گرم ناخن کاشت را برداریم:

روش جایگزین دیگری برای استفاده از استون این است که به سادگی ناخن خود را در استون فرو کنید.

وسایل مورد نیاز:

استون ، چوب های نازک ،ژل ،ناخن گیر ، آب گرم ، موچین و دو عدد کاسه

مراحل:

 • ناخن های خود را تا جای ممکن کوتاه کنید و زیر کوتیکول ناخنتان چوب های نازک را تاجای ممکن بکشید و حرکت دهید.
 • یک کاسه را پر از استون کنید و یک کاسه دیگر با آب گرم پر کنید و کاسه حاوی استون را در داخل کاسه حاوی آب گرم قرار دهید تا گرم شود.
 • هم اکنون مقدار زیادی ژل را روی پوست اطراف ناخن خود بمالید این کار از آن ها در برابر تاثیر سخت استون محافظت می کند.
 • حالا ناخن های خود را در کاسه حاوی استون فرو کنید. 30-40 دقیقه صبر کنید.
 • بررسی کنید که آیا ناخن های کاشتتان نرم شده اند یا خیر، و شما باید بتوانید با موچین آنها را به آرامی بکنید.
 • اگر مقاومت می کنند، کار خاصی نکنید و آنها را برای مدت بیشتری در استون بگذارید.

ناخن ها را در کاسه حاوی آستون بگذارید

برداشتن ناخن های کاشت بدون استون:

اگر نمی خواهید پوست شما با چیزی مثل استون تماس پیدا کند، می توانید این روش ها را امتحان کنید که به جای استون از چیزهای دیگری استفاده کنید.

روش 1چگونه می توان ناخن های کاشت را با استفاده از پاک کننده های عاری از استون برداشت:

این کار کمی بیشتر طول می کشد، اما اگر نمی خواهید از استون استفاده کنید، شما نیز می تواند کمک کند تا آن ناخن های سرسخت را از بین ببرید.

وسایل مورد نیاز:

پاک کننده غیر استونی لاک ناخن ، موچین ، کاسه ، ناخن گیر را اماده کنید.

مراحل:

 • ناخن های کاشتتان را تا جای ممکن کوتاه کنید.
 • لبه های نوک تیزش را با موچین باز کنید.
 • حالا استون را در یک کاسه بریزید.
 • ناخن های خود را حداقل برای 30-40 دقیقه در پاک کننده لاک ناخن خیس کنید.
 • زمانی که احساس می کنید ناخن شل شده، آن را به آرامی با موچین بکنید؛ اگر به راحتی جدا نمی شوند، برای مدتی بیشتر بگذارید بمانند.

توصیه سریعپاک کننده عادی لاک ناخن بدون استون بعد از مدتی تبخیر می شوند بنابراین بهتر است که پاک کننده لاک ناخن بیشتری را داشته باشید.

روش جالب برداشتن کاشت ناخن بدون استون

روش 2چگونه می توان با ناخن کاشت را برداشت:

از کمدتان نخ دندان را بیرون بیاورید. علاوه بر بهداشت دهانی شما، این نخ های قوی راه بسیار خوبی برای برداشت ناخن های کاشت است با این حال، این کار تنها توسط شما انجام نمی شود، پس مطمئن شوید که کسی را دارید که بتواند با آن، به شما کمک کند.

وسایل مورد نیاز

چوب نازک ،نخ دندان، را تهیه کنید.

مرحله 1مرحله فرآیند:

 • زیر ناخنتان چوب را بکشید تا ورودی کمی زیر ناخن ایجاد کنید.
 • از شخص دیگری بخواهید تا نخ دندان را از طریق مجاری ورودی حرکت دهد و با حرکت اره ای حرکت کند.این کار را ادامه دهید تا ناخن کاشت جدا شود.

توصیه سریعاین روش بسته به آستانه درد شما می تواند کمی ناراحت کننده یا دردناک باشد.

استفاده از نخ دندان برای برداشتن ناخن کاشت

روش 3چگونه می توان ناخن کاشت را با ناخن برداشت:

یک راه دیگر برای خلاص شدن از ناخن های کاشت، سوهان ناخن است ؛ بله، کمی وقت گیر است، اما مطمئن هستید که پوست شما با هیچ ماده شیمیایی تماس پیدا نمی کند و کار نسبتاً مناسبی برای برداشتن ناخن های کاشت است.

وسایل مورد نیاز

بافر یا سوهان ناخن، چوب های نازک، ناخن گیر، قیچی ناخن، روغن تقویتی ناخن

مراحل:

 • اگر لاک دارید، کامل پاک کنید و تا جای ممکن ناخن هایتان را کوتاه کنید.
 • اکنون سوهان ناخن را روی ناخن های کاشتتان بکشید. به سوهان کشیدن ادامه دهید تا احساس کنید به ناخن های واقعی خود رسیده اید.
 • فقط مراقب باشید و قبل از اینکه بخواهید روی ناخن های واقعی خود را هم بکشید، متوقف شوید.
 • اگر دیدید که برخی از آن هنوز بر روی ناخن های شما باقی می ماند، چوب را زیر ناخن کاشت بکشید تا جدا شود. دقت کنید که تنها قطعات کوچکی را در یک زمان زیرشان بکشید و سعی نکنید زیاد آن را باز کنید.

توصیه سریعاین روش می تواند کمی برای ناخن های شما سخت و مضر باشد، برای همین در پایان به آن روغن ناخن بزنید.

برداشتن ناخن های کاشت بدون مواد شیمیایی

روش 4چگونه می توان ناخن کاشت را با کارت ویزیت لمینتی جدا کرد:

اگر می خواهید ناخن های کاشتتان را بردارید، این یکی از سریع ترین راه هایی است که می توانید انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به کیف خود نگاه کنید و یک کارت بردارید.

 

کارت لمینتی ؛ چوب های نازک

مراحل:

از چوب های نازک برای بلند کردن لبه های ناخن های کاشت و ایجاد یک ورودی کوچک استفاده کنید ؛ حالا این کارت را بردارید و آن را به قسمت ورودی بین ناخن خودتان و ناخن کاشتتان ببرید و فشار آرامی را در یک حرکت به سمت بالا اعمال کنید. این کار را در زمانی انجام دهید که از پاره کردن ناخن واقعی خود اجتناب کنید و ناخن ها باید درست از جایشان خارج شوند.

نکته سریعشما همچنین می توانید از کارت اعتباری جای یک کارت بیزینسی لمینتی برای این روش استفاده کنید.

ریموو کاشت ناخن با چوب و کارت ویزیت

روش 5چگونه می توان از آب گرم برای برادشتن ناخن کاشت استفاده کرد:

این یکی از آسان ترین و سریع ترین روش های برداشتن این ناخن ها است. همچنین ایمن ترین روش نیز می باشد.

وسایل مورد نیاز

آب گرم، سوهان ناخن، چوب های نازک و ناخن گیر را مهیا کنید.

مراحل:

 • ناخن ها را تا حد ممکن کوتاه کنید و لبه های آن را با چوب نازک کمی باز کنید.
 • آب گرم را در یک کاسه بریزید ؛ دقت کنید که درجه حرارت به همان اندازه که شما باید برای مدت طولانی خیس کنید، راحت باشید.
 • ناخن های خود را در آب گرم به مدت حداقل 30-40 دقیقه خیس کنید تا چسب حل شود. سعی کنید در یک زاویه که آب گرم از طریق مجاری ورودی که با چوب نازک خود ایجاد کرده اید، نفوذ کند. اگر ناخن ها کنده نشدند، کمی آب گرم اضافه کنید و به مدت بیشتر در این حالت بمانید.

نکته سریعهمانطور که باید برای مدت طولانی خیس کنید، آب به تدریج سردتر خواهد شد پس آب را مدام و مجددا گرم کنید.

آسان ترین و ایمن ترین روش جدا کردن ناخت کاشت

نکات مهم و اقدامات احتیاطی در هنگام برداشتن ناخن های کاشت

 • تحت هیچ شرایطی، سعی نکنید ناخن های خود را با زور بکنید.
 • ممکن است ناخن واقعی شما بشکند و باعث عفونت یا خونریزی شود که بسیار دردناک خواهد بود.
 • اگر قصد دارید روش هایی را امتحان کنید که شامل استون هستند، دقت کنید که هیچ آتشی در اطراف شما وجود نداشته باشد، چون استون به شدت قابل اشتعال است.
 • هم چنین در بیشتر موارد، اثرات جانبی استون شامل کم آبی پوست و چروک پوست به طور موقت است، چون ترکیب شیمیایی قوی است.
 • اگر احساس سوزش می کنید و یا قرمزی جدی دارید، زخم خود را فشار ندهید و به دنبال کمک حرفه ای باشید.
 • از یک روغن ناخن بعد از کارتان استفاده کنید هم چنین این روش ها می توانند واقعا بر روی پوست تاثیر داشته باشند، بنابراین مرطوب کننده ملایم را بعد از این فرآیند اعمال کنید.
 • پس از برداشتن ناخن کاشت، چسب باقی مانده و یا باقیمانده ناخن کاشت که بر روی ناخن واقعی شما باقی می ماند را با سوهان پاک کنید و از بین ببرید ؛ این فرآیند معمولاً زمان زیادی را می گیرد بنابراین صبر داشته باشید و در جایی بنشینید که بتوانید به راحتی در آنجا بمانید.
 • بعد از این که ناخن های خود را برداشتید، حداقل یک هفته صبر کنید و به ناخن های خود اجازه دهید تا قبل از انجام کار بعدی کمی تقویت شوند.
 •  چسب ها یا باقی مانده ناخن اکریلیک را با سوهان ناخن از روی ناخن های واقعی خود بتراشید.
 • سطح میزی که روی آن از این روش ها استفاده می کنید را با پارچه ای بپوشانید تا از آن در برابر تاثیرات ناشی از استون محافظت کنید.
 • این روش ها معمولا طولانی تر از روش های معمولی هستند بنابراین صبور باشید و مکانی راحت را برای انجام این کار انتخاب کنید.
 • پس از جدا کردن ناخن های اکریلیک حداقل یک هفته صبر کنید تا قبل از قرار دادن ناخن های اکریبلیک بعدی، ناخن های واقعی شما کمی تعادل خود را به دست آورند.
 • حالا که با این روش ها و راهکارها آشنا شدید دست به کار شده و این ناخن های اکریلیک دوست نداشتنی را بردارید و به درد حاصل از آن فکر نکنید. حالا می دانید که این کار چقدر ساده است.

اگر این مقاله برای شما مفید واقع شده است حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید. در صورتیکه روش های دیگری برای جدا کردن ناخن های اکریلیک می شناسید آن ها را زیر این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

 • نکنید.

امیدواریم نکات و ترفندهای ذکرشده به شما کمک کند تا ریمو کاشت ناخن در فردیس کرج را بدون دردسر تجربه کنید. به نظر شما کدام روش برای ناخن‌های شما بهتر است؟ نظرات خود را با دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

 

دکمه بازگشت به بالا