استان هابرترین های کسب و کار

2 پیشنهاد جذاب سرمایه گذاری ملکی با بودجه کم و بازدهی بالا در سال 1403

به طور کلی سرمایه گذاری با هدف حفظ و ارتقای ارزش پول در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از هم وطنان ما بوده است.یکی از مهم ترین نوع سرمایه گذاری ها حوزه املاک که شامل باغ ویلا زمین آپارتمان غیره  است می باشد.

 ما در ادامه قصد داریم جذابترین سرمایه گذاری ها در حوزه املاک که بیشترین بازدهی را در سال 1403 خواهند داشت مطرح نماییم

پیشنهاد اول :خرید ویلا (هم سرمایه گذاری و هم استفاده!)

یکی از جذاب ترین سرمایه گذاری ها که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار داشته خرید و فروش باغ ویلا می باشد چرا که با خرید ویلا هم از سود خوبی بهره مند شده و هم می توان از آن ویلا استفاده کرد برخلاف بسیاری از سرمایه گذاری ها که قابلیت استفاده را ندارند.مطرح ترین مناطق برای خرید ویلا جهت سرمایه گذاری عبارت اند از مناطق کردان،سهیلیه،شهر های مازندران و گیلان ، دماوند که در ادامه 2 مورد از بهترین ها را بررسی میکنیم.

سرمایه گذاری با خرید ویلا در کردان

در چند سال اخیر منطقه خوش آب و هوای کردان به دلیل نزدیکی به شهر تهران و کرج از  محبوبیت بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار بوده است طبق بررسی های انجام شده معاملات خرید ویلا در کردان نسبت به بسیاری از مناطق ویلایی کشور بیشتر بوده  که افزایش میزان معماملات بازدهی سرمایه گذاری بالاتری را در برخواهد داشت.

 شما در لینک خرید ویلا در کردان میتوانید لیستی از ویلاهای فروشی این منطقه را مشاهده کرده، با مقایسه قیمت ها مناسب ترین ها را با توجه به نیاز و بودجه خود بررسی کنید لازم به ذکر است سایت املاک زاویلا یکی از بر ترین مجموعه های فعال در حوزه خرید و فروش ویلا در منطقه کردان می باشد.با بودجه حدود3 میلیارد تومان میتوان در کردان ویلا خرید.ویلایی که هم امکان استفاده را داشته و هم در سال 1403 بازدهی خوبی از نظر رشد قیمتی خواهد داشت.

سرمایه گذاری با خرید ویلا در شمال

در صورتی تمایل به داشتن یک ویلا در کنار سواحل دریای خزر را داشته باشید قاعدتاً منطقه شمال کشور تنها گزینه های موجود می باشد هرچند ترافیک چند سال اخیر در جاده های شمال بسیاری از صاحبان ویلا را جهت فروش ویلا و خرید ویلا در محدوده نزدیک به تهران سوق داده است اما مناطق شمال کشور نیز مشتریان خاص خود را نیز دارد.

شهرهای همچون رامسر،آمل، بابلسر، نور، نوشهرو چالوس در استان مازندران و شهرهای همچون آستارا، لاهیجان ،رشت ،بندر انزلی و چمخاله ازمحبوب ترین شهرهای شمالی استان گیلان می باشند جهت مشاهده قیمت ویلا در شهرهای شمالی کشور می توانید از سایت هایی همچون املاک موسوی و ویلاطور جهت اطلاع از قیمت های روز استفاده کنید.

پیشنهاد دوم: خرید زمین یا باغچه(منطقه پیشنهادی سهیلیه یا کردان)

از مهمترین گزینه های مطرح در زمینه سرمایه گذاری ملکی می توان به خرید باغ و باغچه یا زمین نام برد. اما با توجه به افزایش شدید قیمت ها امکان خرید زمین یا باغچه با بودجه های پایین تا متوسط در شهرهای بزرگی همچون تهران دیگر مقدور نمی باشد.از طرفی فاصله و ترافیک مسیر های شمال کشور موجب شده تا  خرید باغچه و زمین در اطراف تهران به خصوص محدوده کردان متقاضیان بیشتری داشته باشد.

با بررسی های انجام شده از سایت zamiin.ir  که سایت مرجع اطلاع رسانی قیمت باغ ویلا در کردان وسهیلیه میباشد ، قیمت زمین در کردان از محدوده متری 2 میلیون تومان شروع شده که همین قیمت مناسب موجب رونق خرید و فروش زمین و باغچه در مناطق کردان و سهیلیه که به کردان جنوبی معروف است شده است. در لینک بالا قیمت های به روز زمین های سهیلیه کرج وکردان ذکر شده،امکان مشاهده و مشاوره خرید زمین نیز در این سایت فراهم میباشد

محبوب ترین مناطقی از کردان که قیمت های مناسبی دارند شامل شهرک زعفرانیه، لشکرآباد، عباس آباد، زکی آباد می باشند.

از ویژگی های باغ و باغچه های محدوده کردان  می توان موارد زیر را نام برد

  • نزدیکی به تهران
  • امکان ساخت
  • سنددار بودن بسیاری از زمین ها
  •  دارا بودن شهرک هایی با نگهبانی دائمی می باشد

با خرید زمین در کردان و سهیلی می توان از مزایای زیر بهره مند شد

  • امکان ساخت ویلا در زمین خریداری شده
  • امکان اجاره ویلا به دلیل نزدیکی به تهران و محبوبیت بالای اجاره ویلاها در مناطق کردان
  • امکان رفت و آمد آسان به دلیل نزدیکی به تهران
  • و بازدهی بالای کردان برای سرمایه گذاری را می توان به عنوان بخشی از مزایای خرید زمین و باغچه در محدوده کردان عنوان کرد

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم مواردی را که بیشترین بازدهی در سرمایه گذاری ملکی برای سال 1403 را دارند را معرفی کنیم امیدواریم موارد عنوان شده مفید واقع شده باشد.در صورت نیاز می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید

دکمه بازگشت به بالا