حوادث

نظارت هوشمند پلیس بر هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در ایام نوروز

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا از نظارت بر فعالیت پلتفرم‌هایی که اقدام به اجاره آنلاین اقامتگاه در ایام نوروز می‌کنند، خبر داد.

سردار علی نوروزی در گفت‌وگو با شبکه با اشاره به نظارت بر فعالیت مراکز آنلاین اجاره اقامتگاه در ایام نوروز گفت: با توجه به حساسیت موضوع اجاره اقامتگاه و ویلاها در ایام نوروز، در حوزه کسب و کارهای مجازی با صاحبان پلتفرم‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند؛ به صورت حضوری در پلیس فتا جلسه‌هایی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این زمینه توجهات و هشدارهای لازم به این افراد ارائه شد، گفت: همچنین نکاتی که باید مدنظر قرار گیرد را به آنها گوشزد کردیم. امیدواریم در این زمینه افراد قوانین را رعایت کرده و شاهد وجود مشکلی نباشیم.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا با اشاره به اینکه کار پلیس تنها تذکر دادن نیست؛ ادامه داد: پلیس، اطلاعات را ثبت می‌کنند و در اختیار استانداری ها قرار می‌دهد تا نظارت‌ها به صورت مستمر پایش شوند.

نوروزی با اشاره به نظارت بر هتل‌ها نیز گفت: پلیس هم به صورت فیزیکی و هم به صورت هوشمند بر فعالیت هتل ها و مراکز اقامتی و گردشگری، نظارت می‌کند.

وی افزود: در مجموع پلیس نقش حمایتی را برای کسب و کارهای اینترنتی ایفا می‌کند اما از این عزیزان درخواست می کنیم قوانین حوزه صنفی را رعایت کنند. 

انتهای پیام

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.
دکمه بازگشت به بالا