برترین های کسب و کارعمومی

معایب خرید ملک در امارات

دبی شهری محبوب برای افراد بومی و همچنین مهاجرانی است که مایلند روی املاک سرمایه‌گذاری کنند. توسعه قابل توجه در صنعت املاک دبی، باعث شده است که ایرانیان زیادی به فکر سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک باشند. اما مشکل بزرگی که وجود دارد این است که برای آن‌ها سوال می‌شود برای پاسخ به این سوال شما باید قبل از هر سرمایه گذاری، وضعیت مالی و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود را در نظر بگیرید؛ سپس بر اساس اهداف خود راجع به معایب و مزایا خرید ملک در دبی فکر کنید. ما این مزایا و معایب را در این مقاله برایتان به طور کامل توضیح خواهیم داد تا به شما در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری بهتر در آینده کمک کنیم.

5 معایب خرید ملک در دبی

وقتی از مزایا و معایب خرید ملک در دبی اطلاعی ندارید، نمی‌توانید تصمیم درستی برای انجام این کار بگیرید. پس بهتر است قبل از گرفتن هر تصمیم یا اقدامی، 5 مورد از معایب خرید ملک در دبی را نیز مطالعه کنید.

 1. آب و هوای گرم و شرجی دبی

یکی از معایب زندگی و خرید خانه در دبی، آب و هوای گرم و شرجی آن است. اما در فصل‌های پاییز و زمستان آب و هوای نسبتا مطبوعی دارد. به دلیل وجود سیستم‌های سرمایش پیشرفته در منازل و مراکز خرید و همچنین عدم قطعی برق در این شهر، باعث شده تا بتوان در فصل‌های گرم سال به راحتی در این شهر زندگی کرد.

2.عدم امکان کار با خرید ملک در دبی

یکی دیگر از معایب خرید ملک در دبی عدم امکان کار با خرید ملک است. برای کار در کشور امارات یا شهر دبی شما باید مجوز کار یا ویزای کار کشور امارات را داشته باشید.

3.عدم اقامت دائم با خرید ملک در دبی

با خرید ملک در دبی نمی‌توان اقامت دائم کشور امارات را بدست آورد. با خرید انواع املاک، مانند می‌توانید اقامت 3، 5 و 10 ساله  این کشور را بدست آورید. اما جای نگرانی نیست شما می‌توانید بعد از گذشت زمان اقامتتان آن را تمدید کنید. همچنین برای دریافت این نوع اقامت باید ملکی به ارزش یک میلیون درهم در دبی خریداری کنید.

4.هزینه بالای درمان برای افراد غیر اماراتی

متاسفانه یکی از مشکلاتی که خرید ملک و زندگی در دبی دارد، هزینه خرید خانه در دبی  و درمان بالا برای مهاجران این کشور است. وجود امکانات پیشرفته در بیمارستان‌ها و مراکز درمان باعث شده تا بالا باشد.

5.امکان ضرر مالی برای صاحبان ملک

از آن‌جا که بازار املاک همیشه ثابت نیست، ممکن است موجب ضرر دیدن مالکانی شود که ملک را اجاره می‌دهند یا از آن به عنوان اقامتگاه یا خانه تعطیلاتی استفاده می‌کنند. اما شما می‌توانید با مشورت گرفتن از افراد باتجربه از ضرر مالی جلوگیری کنید.

10مزایای خرید ملک در دبی

قطعا این جمله معروف را شنیده‌اید که می‌گوید خانه جایی‌ست که دل آنجا باشد. همچنین سرمایه گذاری پس انداز، برای خرید خانه می‌تواند بهترین انتخاب باشد و مزیت‌های مالی بزرگی خواهد داشت. اکنون وقت آن رسیده است که در مورد مزایای سرمایه‌گذاری در امارات و مزایای خرید ملک در دبی صحبت کنیم. در این بخش به ذکر 10 مورد از مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم.

 1.کاهش مالیات با خرید خانه در دبی

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید خانه معافیت‌های مالیاتی مانند کسر سود و میزان مالیات بر وام ملکی شماست. این یک گزینه مفید برای کاهش تاثیر مالی اولین خرید ملک شما خواهد بود. به علاوه همانطور که در حال پرداخت سود وام خود در سال‌های ابتدایی هستید، مالکیت خانه می‌تواند گزینه موثری باشد. همچنین، می توانید امتیازات وام مسکن را در سال اول خرید خانه خود حذف کنید. این مورد باعث صرفه‌جویی نسبتا بزرگی برای شما خواهد شد بسته به امتیازاتی که جمع آوری کرده باشید.

 2.دریافت وام مسکن

وام بر روی مسکن می‌تواند برخی از بدهی‌های شما را جبران کرده و یا حتی سطح پرداخت اعتباری شما را نیز افزایش دهد، البته اگر پرداخت‌های خود را به موقع انجام دهید. شما می‌توانید این اعتبار را برای موارد مهم‌تر نظیر وام کسب و کار و یا حساب اعتباری جدید صرف کنید. همان‌طور که خواندید، مزایای زیادی در صورت داشتن مالکیت خانه برای شما بوجود خواهد آمد. اما قبل از هر تصمیمی باید عوامل ریسک مربوط به خرید خانه را بدانید.

 3.مالکیت کامل یک خانه در دبی

یک مزیت بزرگ مالکیت خانه بر اجاره نشینی، این است که وقتی شما هرماه بخشی از اقساط را پرداخت می‌کنید، مالکیت بخش بیشتری از خانه را بدست می‌آورید. اما در اجاره نشینی شما تنها هزینه زندگی ماهانه را پرداخت می‌کنید بدون اینکه در مالکیت شما تغییری ایجاد شود. بسیاری از مردم معتقدند یا خرید ملک با وام به معنی صرفه‌جویی در هزینه‌های آینده است. اگر بخواهید فرایند تملک خانه را سرعت ببخشید، سعی کنید اقساط خود را زودتر پرداخت کنید. برای مثال می‌توانید وامی با دوره بازپرداخت کوتاه‌تر تهیه کنید یا در هر نوبت پول بیشتری بپردازید.

4.ثبات اقتصادی بالا در دبی

اگر قصد دارید روی املاک سرمایه گذاری کنید اقتصاد کشور هدف، یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید در نظر بگیرید. هرچند که سرمایه گذاران جدید دوست دارند صرفا روی املاک با قیمت پایین سرمایه گذاری کنند تا پول خود را به جریان بیندازند، اما واقعیت این است که نتیجه سرمایه گذاری روی هر ملکی به اقتصاد کشوری بستگی دارد که ملک در آن قرار دارد. سال‌هاست که کشور امارات، در کل منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا اقتصادی قوی فراهم کرده است. با اینکه این کشور از موانع اقتصادی مختلفی گذشته است، اما همچنان پایدار و قوی باقی مانده است. بنابراین یکی از دلایل اصلی که باعث می‌شود شما سرمایه‌گذاری سودآوری در دبی داشته باشید این است که این مکان یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد در جهان است.

5.دبی، شهر فناوری و نوآوری پیشرفته

زندگی در یک شهر مدرن و هوشمند، امتیازی است که هر سرمایه‌گذاری امروزه بدنبال آن است. این دقیقا همان چیزی است که می‌توانید به راحتی در دبی پیدا کنید. در آن‌جا می‌توانید به امکانات مختلفی مانند سیستم حمل و نقل عمومی پیشرفته، امکانات توسعه یافته و سرگرمی‌های جالب دسترسی داشته باشید. بسیاری از مردم را فقط برای لذت بردن از بهترین و مطلوب‌ترین امکانات رفاهی با بهترین استانداردهای جهانی، انتخاب می‌کنند. بعنوان مثال، می‌توانید با استفاده از شبکه‌های حمل و نقل هوشمند به محل کار خود بروید یا از حال و هوای شبانه در مقاصد تفریحی در این شهر که سال به سال در حال توسعه است، لذت ببرید.

6.اخذ اقامت امارات با خرید خانه در دبی

بزرگترین مزیت سرمایه گذاری روی املاک در دبی این است که شما واجد شرایط دریافت ویزای اقامت در امارات خواهید بود. فقط کافیست بدانید که باید ملکی با ارزش بیشتر از 1 میلیون درهم بخرید که بدون رهن یا کمک مالی و نیز برای سکونت مساعد باشد. این بدان معناست که مزیت اقامت در امارات فقط بعنوان یک سرمایه گذار خارجی نخواهد بود و می‌توانید از اداره زمین دبی (“DLD”) ویزای سرمایه گذاری طلب کنید. البته روش‌های دیگری هم برای اقامت کشور امارات وجود دارد اما یکی از بهترین راه‌‌ها است.

7.هزینه‌‌های کم نسبت به دیگر کشورها

املاک دبی، یکی از ارزان‌ترین املاک در جهان هستند. در مقایسه با هزینه‌های خرید ملک در کشورهای دیگر، امارات به پول شما ارزش می‌دهد. میانگین قیمت هر فوت مربع ملک در دبی در مقایسه با املاک در اروپا یا ایالات متحده آمریکا بسیار کمتر است. بعنوان مثال، زمین‌های دبی در مکان‌های فرعی مانند “دبی اسپرت سیتی” یا “دبی سیلیکون اوسیس”، از 60 تا 100 درهم در هر فوت مربع نرخ گذاری شده‌اند. برای مناطق بالاتر مانند “دبی داون تاون” و “دبی مارینا”، می‌توان نرخ‌هایی از 250 درهم تا 350 درهم را هم دید. با این حال، این نرخ‌ها در مقایسه با املاک در مناطق بالاتر در کشورهای دیگر، هنوز هم به نسبت ارزان‌تر است.

برای اطلاعات بیشتر از معایب و مزایای خرید ملک در دبی می‌توانید این مطلب را هم مطالعه کنید:

8.امنیت بالای شهر دبی

یکی از مزایای خرید خانه در دبی امنیت بالای این شهر است. دبی یکی از امن‌ترین شهرها برای زندگی و خرید خانه است. از آن‌جایی که میزان جرم و جنایت در کشور امارات بسیار پایین است سرمایه‌گذاری و خرید ملک در شهر دبی برای داشتن یک زندگی آرام با خانواده خود یک تصمیم هوشمندانه است.

9.وجود بهترین مراکز آموزشی و تحصیلی

مراکز آموزشی و تحصیلی امارات نسبت به چند سال گذشته پیشرفت چشم‌گیری داشته است. اگر به دنبال کشوری مناسب و با استانداردهای بالا برای ادامه تحصیل خود هستید کشور امارات یکی از بهترین انتخاب‌های شما می‌تواند باشد. وجود مدارس و دانشگاه‌های انگلیسی زبان در این کشور نیز باعث شده است که روز به روز بر تعداد افرادی که برای تحصیل یه این کشور مهاجرت می‌کنند افزوده شود.

10.کیفیت بالای درمان در دبی

کشور امارات و شهر دبی بروزترین تجهیزات پزشکی دنیا را در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها برای مردم خود آماده کرده است. این مسئله باعث شده است که مردم این کشور با خیال راحت به مراکز پزشکی مراجعه کنند که این خود یکی از مزیت‌های خرید خانه در دبی است.

سایر مزایای خرید ملک در دبی:

 • محصولات به روز دنیا در دبی ارائه می‌شود.
 • خرید ملک در دبی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود عالی برای شما محسوب می‌شود.
 • نزدیک بودن به ایران و کاهش هزینه رفت و امد باعث ترغیب ایرانیان برای خرید ملک شده است.
 • سیستم حمل و نقل عمومی بسیار پیشرفته‌ای دارد.
 • فرودگاه بین المللی دبی پر رفت و آمد ترین فرودگاه جهان است.
 • در دبی می‌توان خانه‌های متنوع با هر بودجه‌ای پیدا کرد.
 • مالیات بر درآمد صفر است.
 • امکان اجاره دادن ملک خریداری شده وجود دارد.

سخن‌پایانیمزایا و معایب خرید ملک در امارات جزئی از پروسه سرمایه گذاری شما است که عدم توجه به آن بحران های متعددی را برایتان بوجود می آورد برای مثال یکی از مزایای خرید ملک در این کشور امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک با ارزش بیشتر از ۷۵۰ هزار درهم است. در زمینه سرمایه گذاری در امارات علی الخصوص خرید ملک، مسائل حقوقی و ثبتی و مهاجرتی متعددی دخیل هستند که بخشی از مزایا و معایب خرید ملک در امارات تشکیل می دهند. یکی از معایب خرید ملک در امارات عدم اطلاع متقاضی از روند اداری و انتقال مالکیت است. اگر قصد را دارید در این مطلب همراه ما باشید.

مزایا و معایب خرید ملک در امارات چه تاثیری در مهاجرت به این کشور دارند؟

مزایا و معایب خرید ملک در امارات به موازات یکدیگر هم تاثیرات مثبت و هم منفی در مهاجرت به امارات دارند. بدیهی است که یکی از اهداف خرید ملک در امارات در کنار سرمایه گذاری، اهداف مهاجرتی همچون دریافت اقامت است. برای مثال باید بدانید که امارات با خرید ملک به شما اقامت دائم نخواهد داد و تنها درصورتیکه ارزش ملک شما بیشتر از  ۷۵۰ هزار درهم باشد می توانید از اقامت ۳ ساله با امکان تمدید نامحدود بهره مند شوید. علاوه بر این ارزش بالای ملک در این کشور نیز یکی دیگر از معایبی است که ممکن است موجب شود افراد نتوانند به این روش به عنوان راهی برای مهاجرت فکر کنند. به طور کلی در ابتدا پیشنهاد می شود مزایا و معایب خرید ملک در امارات چه برای سرمایه گذاری و چه برای اهداف مهاجرتی را یادداشت کنید. علاوه بر این مشاوره با نیز کمک شایانی به شما می کند.

معرفی کشور امارات

قبل از بررسی مزایا و معایب خرید ملک امارات بهتر است این کشور را از ابعاد و منظرهای مختلف مورد بررسی قرار دهیم. امارات کشوری است در غرب آسیا است که ابوظبی پایتخت آن است. امارات از طریق خلیج فارس با ایران مرز آبی مشترک دارد. دبی مهمترین و شاهراه اقتصادی و روابط بین المللی امارات است. آب و هوای امارات خشک و گرمسیری است. در سال های قبل کمپین های محیط زیستی در این کشور موجب شده است تا اهمیت بیشتری برای تنوع زیست محیطی این کشور قائل شوند. این کشور با پادشاهی مشروطه فدرال که از ۷ قبیله تشکیل شده است اداره می شود. رشد و پیشرفت این کشور در سال های اخیر موجب شده است تا خیل عظیمی از سرمایه های هنگفت به حیطه های مختلف سرمایه گذاری و تجارت و اقتصاد روانه شود. بدیهی است که این پیشرفت در حیطه ملک و ساخت و ساز نیز وجود داشته است به همین منظور نظر افراد علی الخصوص ایرانیان و کشورهای آسیایی به این کشور جلب شده است.


چرا در امارات ملک بخریم؟

چرا در امارات ملک بخریم؟

وکیل خرید ملک در امارات در این خصوص بیان می دارد: اگر بخواهیم پاسخ این سوال را بدهیم باید به مزایای خرید ملک در امارات اشاره کنیم. به طور کلی بررسی مزایا و معایب خرید ملک در امارات در کنار یکدیگر دید روشنی از سرمایه گذاری و مهاجرت به این کشور را برای شما ترسیم می نمایند. امارات کشوری است که در سال های اخیر مسیر پیشرفت را طی نموده است اما همچنان راه برای رشد اقتصادی و اجتماعی و همچنین ایجاد بسترهای سرمایه گذاری وجود دارد به همین خاطر نیز افراد در راستای سرمایه گذاری در این کشور اقدام می کنند. مزایای خرید ملک در امارات عبارتند از:

 • با زندگی در امارات می توانید از امکانات بسیار پیشرفته ای استفاده کنید
 • امنیت در این کشور امری حائز اهمیت و قابل لمس است.
 • خرید ملک در امارات یکی از روش های سرمایه گذاری است که چشم انداز بی نظیری دارد.
 • امارات مسافت کمی با ایران دارد.
 • یکی از مزایای خرید ملک در امارات امکان اخذ اقامت این کشور است.
 • شما امکان اجاره دادن ملک خود را دارید.

مزایا و معایب اجاره ملک در امارات

شما می توانید برای زندگی در امارات ملکی بخرید. اجاره ملک در امارات نتیجه سرمایه گذاری و یا حتی مهاجرتی نخواهد اشت بلکه برای افرادی کاربرد دارد که سابقا به این کشور مهاجرت کرده اند. مهاجرت به امارات از هر طریقی نیازمند اسکان می باشد و در همین راستا نیز لازم است تا ملکی خریداری یا اجاره نمایید. یکی از اصلی ترین مزایای اجاره ملک در امارات امکان تغییر ساده مکان در مدت کوتاه است اما یکی از معایب آن اجاره های گران قیمت می باشد.

معایب خرید خانه در امارات

بدیهی است که در برابر مزیت ها و خوبی های بسیار زیاد، معایب قابل توجهی نیز دارد. اینکه انتخاب شما چیست به خودتان بستگی دارد. به هر حال معایب خرید ملک در امارات به شرح زیر است:

 • آب و هوای شرجی که برای ایرانیان غیر طبیعی است.
 • هزینه های پزشکی بالا برای مهاجرین
 • هزینه های بالای انتقال مالکیت و اخذ اقامت
 • هزینه های نگه داری با جانبی بالای خرید ملک در امارات

خرید ملک در امارات برای ایرانیان چه خوبی ها و بدی هایی دارد؟

مزایا و معایب خرید ملک در امارات برای ایرانیان چیست؟ آیا ایرانیان امکان خرید ملک در امارات یا اجاره آن را دارند؟ مطابق قوانین Freehold اتباع هیچ کشوری محدودیت برای خرید ملک در امارات ندارند و ایرانیان نیز از این امکان بهره مند هستند. برای ایرانیان نیز مزایا و معایب خرید ملک در امارات یکسان است با این تفاوت که به دلیل قیمت بالای درهم در ایران، کمی خرید ملک در امارات برای ایرانیان از نظر ارزشی متفاوت با سایر کشورهاست.

مزایا و معایب خرید ملک در امارات و قیمت خانه

بالا یا پایین بودن قیمت نیز می تواند بخشی از مزایا یا معایب خرید ملک در امارات باشد. قیمت خانه در دبی چقدر است؟ در شهرهای دیگر امارات ملک به چه قیمتی خرید و فروش می شود؟ به یاد داشته باشید برای مزایا و معایب خرید ملک در امارات در وهله اول مسائل مالی یعنی قیمت ملک را در نظر بگیرید. قیمت برای خرید ملک در امارات بسته به شهر و موقعیت استانی ملک، متراژ و امکانات متفاوت است. این رقم ها در نخل جمیرا بسیار بالا است در حالیکه در در دبی می توانید با ۳۰۰ هزار دلار ملکی یک خوابه با فول امکانات بخرید. قیمت خرید ملک در امارات علی الخصوص دبی برای سرمایه گذاری ایرانیان بسیار مناسب است زیرا متناسب با متراژ و امکانات طیف وسیعی از قیمت و املاک وجود دارد. به یاد داشته باشید تنها با خرید املاک با ارزش بیشتر از ۷۵۰ هزار درهم می توانید از امارات اقامت بگیرید. یکی از مزایای خرید ملک در امارات این است که می توانید املاک در حال ساخت را پیش خرید کنید یا در ساخت املاک با فرد دیگری شریک شوید.

اقامت امارات از طریق خرید ملک

یکی از اهداف خرید ملک در امارات بررسی این کشور از لحاظ قوانین مهاجرتی است. در این خصوص بیان می دارد: با خرید ملک در امارات سه حالت وجود دارد.

 • یا ملک خریداری شده کمتر از ۷۵۰ هزار درهم ارزش دارد و اقامتی به شما تعلق نمی گیرد.
 • ملک خریداری شده بیشتر از ۷۵۰ هزار درهم ارزش دارد که اقامت ۳ ساله با قابلیت تمدید نامحدود برایتان صادر می شود.
 • در آخرین حالت نیز اگر ملک بیش از ۲ میلیون درهم ارزش داشته باشد اقامتی ۱۰ ساله به شما تعلق می گیرد.
 • در حالت دوم و سوم شما می توانید برای خانواده تان نیز از ویزای همراه امارات استفاده کنید.


مشاوره با وکیل متخصص برای خرید املاک و مستغلات در امارات

مشاوره با وکیل خرید ملک در امارات

یکی از روش های خرید ملک است. همانطور که در ایران خرید ملک و انتقال مالکیت قوانین خاصی داشته و از رویه های اداری مشخصی پیروی می کند. افرادی که سابقا در امارات ملک نخریده اند تجربه ای از این رویه نداشته و ممکن است همین امر موجب اطاله فرآیند سرمایه گذاری آن ها شود. علاوه بر امعایب خرید ملک در دبی به منظور آشنایی با مواردی که ممکن است در با آن مواجه شوید، بیان میشود تا با در نظر گرفتن همه جوانب اقدام به سرمایه گذاری یا خرید کنید.

تاریخچه شهرسازی دبی

اولین نشانه های شهر سازی در به سال 1799برمیگردد ،دبی به دلیل جایگاه جغرافیایی مهم این شهر باعث شد تا به یک بندر مهم تبدیل شود .امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده است بیشتر درآمد دبی  ازفروش خانه به خارجی ها تامین میشود .اگر شما موفق به دریافت اقامت در این  کشور نشده اید خریدن خانه انتخاب درستی نیست و باعث ضرر شما میشود، قبل از هر گونه اقدام برای باید با شرایط و قوانین آن آشنایی داشته باشید.

امروزه با سرمایه گذاری زیاد در دبی آمار کلاهبرداری ها بسیار بالا رفته است، یک ایرانی نباید انتظار داشته باشد که با خرید خانه در دبی پس از مدتی سود بسیاری به دست بیاورد، افزایش و کاهش ملک تابعی است از وضعیت اقتصادی آن کشور. ایرانیان در دبی حدود 2133 واحد خریداری کرده اند ،این افراد به دلیل ناآگاهی  ملک هارا با قیمت بسیار بالاتر از قیمت اصلی خریداری میکنند و هنگامی که تصمیم به فروش ملک خود می‌کنند قیمت فروش خیلی پایین تر از قیمت خرید اعلام می‌شود .در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را باهم مرور کنیم .

اهمیت مشاوره در خرید ملک در دبی

یکی از مواردی که شاید بتوان گفت از معایب خرید ملک در دبی است نداشتن اطلاعات کافی و موثق در این زمینه است. بدون مشاوره از کسانی که در این زمینه آگاهی دارند اقدام به خرید ملک نکنید ، سرمایه گذاری در دبی نیاز به تجربه و آگاهی دارد . دارد پس به هیچ وجه در دبی  اقدام به خرید ملک نکنید چون  کلاهبرداری در این زمینه خیلی زیاد است و هر اقدام اشتباه شما باعث میشود  پول شما از بین رود. خرید ملک در این کشور سود آنچنانی برای سرمایه گذار ندارد، سرمایه گذاری در  دبی به صرفه نیست چون دبی با افزایش قیمت ملک مواجه شده است.

بیشترین کلاهبرداری در زمینه فروش خانه خارجی وعده گرفتن اقامت در آن کشور است. مدتی پیش یک شرکت با کلاهبرداری به مبلغ دوهزار و 150میلیارد ریال از ایرانیان برای خرید خانه که در دبی سرمایه گذاری کرده بودند  گرفت، متاسفانه برخی از هم وطنان  بدون توجه به واقعیت های اقتصادی شکار این دام میشوند. افراد سودجو از طریق تبلیغ در صفحه های مجازی و تلویزیونی و روزنامه ها، در زمینه خرید ملک  بسیاری از هموطنانمان  را به دام انداختند و خسارت های غیر قابل بازگشتی به آنها زدند .

نمونه هایی از کلاهبرداری:

از مهمرتین معایب خرید ملک در دبی مباحث و موارد کلاه برداری های گونانگون از افرادی است که گول تبلیغات ظاهری شرکتهای خارجی را میخورند و به راحتی و بدون تحقیق باور میکنند و خداینکرده در دام آنها میفتند.

 1. فروش ملک با اسناد جعلی‌.
 2. فروش املاک نزدیک مناطق نظامی.
 3. فروش ملکی با مشکلات محله ای.
 4. فروش ملکی که وام آن هنوز پرداخت نشده است.

زمانی می‌توان از امن بودن یک معامله مطمئن شد که قرارداد آن در کشور خودمان منعقد شده باشد چرا که اگر روزی با مشکلی روبه رو شویم، به راحتی میتوانیم آن را پیگیری کنیم ولی متاسفانه با تبلیغات دروغین زیادی که صورت میگیرد تعداد زیادی از ایرانیان جذب خرید ملک در دبی شده اند . با رخ دادن اتفاقی  هیچ شخصی نمی‌تواند شکایت کند و هیچکسی پاسخگو نیست چون  هیچ کدام از این خرید و فروش ها قانونی  انجام نشده است و همه افراد سرمایه خود را خواهند باخت.برخی از افراد بدون داشتن  اطلاعی از هزینه ها سرمایه گذاری می‌کنند ولی در طول مسیر کم می اورند و سرمایه خودشان را دچار مشکل میکنند. تاکنون بارها گفته شده است که خرید ملک و مسکن در کشور های خارجی حاصلی جز ضرر و زیان برای خریداران ندارد

فروش خانه های ویلایی تنها یک شرط دارد آن هم این است که شریک خارجی داشته باشید و تبعه اصلی آن کشور باشد بیشتر بنگاه‌های املاک در دبی   از فروش مالکیت خانه ها به افراد خودداری می‌کنند  در واقع از افراد سو استفاده و بدون اینکه فرد بفهمد فقط ساختمان را به او می‌فروشد .در کنار همه این نکات یکی از معایب خرید  ملک در دبی  شرایط آب و هوای آن است .آب و هوای دبی گرم و شرجی است که بسیاری از افراد نمی‌توانند هوای آن را در تابستان تحمل کنند یکی دیگر معایب  سرمایه گذاری در دبی عدم تابعیت و اقامت در آنجاست.نا آشنایی با قوانین و روال اداری دبی نیز ، فرصت بسیار خوبی برای کلاهبرداران  است.

جلوگیری از ضرر

حال سوال اینجاست که با چه اقداماتی میتوانیم ضررهای کمتری را متحمل شویم؟ و چگونه از معایب خرید ملک در دبی جلوگیری کنیم؟

 • ملک باید مسکونی باشد .
 • از مشاوران املاک در شهر دبی راهنمایی بگیرید.
 • قبل خرید ملک درباره آن منطقه تحقیق کنید .
 • از سفارت ایران در دبی برای اطلاعات کافی کمک بگیرید .
 • وکیلی قابل اعتماد در همه مراحل همراه خود داشته باشید .
 • از صلاحیت شرکت طرف قرارداد اطمینان حاصل کنید .
 • ملک نباید اجاره باشد .
 • سند مالکیت توسط اداره زمین صادر شود .
 • ملک باید کامل ساخته شده باشد و قابل زندگی باشد .
 • ملک باید یک آپارتمان یا ویلا باشد .

نتیجه گیری

هر نوع سرمایه گذاری و خرید و فروشی ممکن است معایب و مزایایی داشته باشد به همین دلیل باید معایب خرید ملک در دبی و  همه جوانب را در نظر گرفت و از نظر  افراد با تجربه کمک گرفت. هموراه توصیه می شود با افراد کارشناس تماس بگیرید تا با در نظر داشتن بودجه مورد نظر و بررسی  و همچنین توجه به  و مهمتر از همه مشورت با کارشناسان  که مورد اطمینان باشند، اقدام کرد.

ین در این مسیر افرادی در کمین هستند تا به شما آسیب وارد کنند. مشاوره با وکیل مهاجرت به امارات یا وکیل خرید ملک در امارات شما را از چنین گزندهایی حفظ می کند. علاوه بر این شما می توانید تمام پرونده های حقوقی، مهاجرتی و ثبتی خرید ملک در امارات را به گروه وکلای لاهه بسپارید.

 

یکی از و سرمایه‌گذاری در این کشور، خرید ملک در دبی است. اما مزایا و معایب خرید ملک می‌تواند ذهن هر سرمایه‌گذاری را به خود مشغول کند. در این مقاله به بررسی کامل معایب و مزایای خرید ملک در دبی پرداختیم. اما باید توجه داشته باشید هر نوع سرمایه‌گذاری معایب و مزایایی داشته که باید از افراد با تجربه در این زمینه کمک گرفت. امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار داده باشد. اگر شما هم تجربه‌ای در زمینه خرید ملک دارید خوشحال می‌شویم آن را با ما به اشتراک گذارید.

 

دکمه بازگشت به بالا