استان ها

مدال طلا و برنز بر گردن ورزشکاران ملایری

شبکه/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: «امیرحسین نوروزی» ورزشکار جوان و خوش آتیه ملایری با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی پرورش اندام کارگری کشور (فیتنس اسپرت ) با اقتدار بر سکوی قهرمانی آن ایستاد.

 حمیدرضا سپهری‌نیا با بیان اینکه استان البرز، میزبان مسابقات جایزه بزرگ پرورش اندام کارگری قهرمانی کشور بود، افزود: «امیر حسین نوروزی» ورزشکار جوان و خوش آتیه ملایری با حضوری قدرتمند در این دوره از مسابقات با غلبه بر حریفان کشوری خود توانست در رشته فیتنس اسپورت مدال طلای این مسابقات را از آن خود کند و با اقتدار بر سکوی قهرمانی آن بایستد و افتخاری دیگر را در میادین کشوری به ورزش مهد نام آوران و قهرمانان هدیه دهد.

وی با اشاره به اینکه نوروزی به عنوان تنها نماینده استان همدان در این دوره از مسابقات شرکت کرد، از کسب ‍مدال برنز مسابقات قهرمانی تکواندو دختران غرب کشور توسط شیر دختران ملایری خبر داد.

وی اظهار کرد: «ریحانه قیصری» و «فاطمه غفاری» ورزشکاران نوجوان و خوش آتیه ملایری با کسب دو مدال درخشان برنز مسابقات قهرمانی تکواندو دختران غرب کشور افتخاری دیگر آفریدند.

رئیس اداره ورزش ملایر خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی تکواندو دختران غرب کشور به میزبانی کرمانشاه در آستانه گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد و بیش  ۱۸۰ نفر از ورزشکاران و قهرمانان کشور در این دوره از رقابتها شرکت کردند.

وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها «ریحانه قیصری» و «فاطمه غفاری» توانستند با همت و تلاشی خستگی ناپذیر دو  مدال درخشان برنز این مسابقات را کسب و بر سکوی سومی آن بایستند. ریحانه قیصری و فاطمه غفاری از ورزشکاران با استعداد این رشته ورزشی هستند که زیر نظر مربی حاذق و کاردان این رشته ورزشی «لیلا اسماعیلی» تمرین و فعالیت می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا