برترین های کسب و کارعمومی

مانتو مشکی یا رنگی

مانتو مشکی با چه رنگی ست میشه

مانتو مشکی با چه رنگی ست میشه؟ مانتو مشکی به دلیل رنگ خنثی و تیره‌ای که دارد در کمد همه بانوان ایرانی پیدا می‌شود. خوبی خرید مانتو مشکی این است که هرگز از مد نمی افتد و به اصطلاح همیشه روی بورس است. رنگ مشکی یک رنگ خانمانه است و برای مجالس رسمی فوق‌العاده است. با استفاده از یک مانتو مشکی در استایلتان مقتدر و با اعتماد به نفس به نظر می‌رسید. رنگ مشکی هم به پوست‌های روشن می‌آید و هم به تیره. پوشیدن مانتو مشکی باعث می‌شود در نظر دیگران لاغرتر به نظر برسید. در نهایت بزرگترین حسن مانتو مشکی این است که به راحتی با رنگ‌های مختلف ست می‌شود.

مانتو مشکی با اکثر رنگ‌ها به راحتی ست می‌شود و ست کردن مانتو مشکی کار چندان سختی نیست. اگر شما مانتو مشکی دارید و نمی‌دانید چه رنگ شال یا روسری را انتخاب کنید، می‌توانید به سراغ رنگ‌های قرمز، زرد، آبی، طوسی، صورتی، سفید و… بروید. البته انتخاب رنگ شال و روسری بستگی به رنگ پوست شما هم دارد، اگر پوستتان سبزه است بهتر است با مانتو مشکی شال رنگ روشن بپوشید و اگر پوستتان به زردی می‌زند باید از شال‌های با رنگ‌های روشن استفاده کنید.

برای خرید مانتو و شومیز عمده میتوانید به سایت پالیز مراجعه کنید.

ست مانتو مشکی و کرم

در صورتی که حوصله فکر کردن ندارید، بهتر است در کنار مانتوی کرم به سراغ رنگ کرم بروید. ترکیب این دو رنگ در کنار یکدیگر ترکیب زیبایی می‌سازد، زیرا با هم در تضاد هستند. در استایل خود از یک شلوار و شال به رنگ کرم به همراه کیف و کفش مشکی استفاده کنید.

ست مانتو مشکی با شلوار لی یا شلوار سفید

همانطور که می‌دانید در کنار مانتوی مشکی می‌توانید از شلوارهای به رنگ سفید، مشکی و یا شلوار جین استفاده کنید. انتخاب رنگ این شلوارها سلیقه‌ای است. ولی یکی از شلوار‌های بسیار کاربردی و متناسب با مانتو‌ مشکی، شلوار لی است. این شلوار با مانتوی مشکی ست بسیار جذابی را ایجاد می‌کند که اغلب خانم‌ها نیز از طرفداران آن هستند و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

البته در کنار این مانتو از شلوار کرم، شلوارهای چهارخانه و … نیز می‌توان استفاده کرد که هم بستگی به سلیقه فرد و هم بستگی به نوع مکانی که از این مانتو استفاده می‌کنید، دارد.

ست مانتو مشکی و رنگ زرشکی و قرمز

در استایل با مانتو مشکی بهتر است به سراغ شال‌های رنگی بروید. شال و روسری شما می‌تواند به رنگ زرشکی یا قرمز باشد. اگر از شال زرشکی یا قرمز استفاده کردید بهتر است شلوار شما نیز هم رنگ با شال شما باشد. ترکیب رنگ زرشکی و مشکی، حس طراوت و شادابی را منتقل کرده و یک انتخاب منحصر به فرد و شیک محسوب می‌شود.

استایل مانتو مشکی و رنگ زرد

مانتو مشکی قابلیت ست شدن با اغلب رنگ‌ها را دارد ولی ترکیب آن با رنگ‌های شاد و جیغ مانند زرد، جذابیت دوچندانی را ایجاد می‌کند. پس اگر قصد متفاوت بودن استایل خود را دارید، از ست شال زرد با مانتو مشکی غافل نشوید.

ست مانتو مشکی با رنگ مشکی در استایل

ست مانتو مشکی با شال مشکی ساتن یا گیپور، برای استفاده در مجالس و مکان‌های رسمی مناسب است. همچنین می‌توانید برای جذابیت بیشتر، اکسسوری‌های طلایی را در استایل خود به کار بگیرید‌. ولی برای استفاده روزمره بهتر است تماما مشکی نپوشید و از رنگ‌های شاد نیز در تیپ خود استفاده کنید.

انتخاب مانتو بر اساس رنگ پوست

همهٔ ما به رنگ‌های خاصی علاقه‌مندیم؛ اما بسیاری از مواقع این رنگ‌ها با پوست بدن ما سازگاری ندارند. همچنین خیلی مواقع رنگ لباس‌هایی که به تن می‌کنیم نیز با همدیگر هارمونی ندارند. تفاوت افراد خوشتیپ با دیگر افراد تنها دانستن این نکات و رعایت آنها است. حتماً شما افرادی را با اندام‌های متفاوت دیده‌اید که شاید بدن ایده‌آلی نداشته باشند اما همچنان زیبا و خوشتیپ بنظر می‌آیند. آن‌ها در این زمینه افراد بسیار زیرکی هستند که از چه جنس لباسی برای خود تهیه کنند؟ همچنین چه رنگ لباس‌هایی را در کنار هم ست کنند؟ که در مجموع این رنگ‌ها با پوست بدنشان سازگاری داشته باشد. با ما در مقالهٔ انتخاب مانتو بر اساس رنگ پوست همراه باشید. تا مهمترین نکات را در این زمینه با شما در میان بگذاریم.

مانتو مناسب برای پوست تیره رنگ

بطور کلی بیشتر افرادی که دارای پوستی تیره هستند موها و چشمانی مشکی یا قهوه‌ای تیره دارند. از آنجایی که پوست این افراد تیره است باید مانتویی انتخاب کنند که در طیف رنگ‌های تیره نباشد. این تفاوت رنگ باعث می‌شود که چهره‌شان بهتر دیده شود. که در نهایت این موضوع باعث افزایش جذابیت آنها می‌شود.

رنگ‌های پیشنهادی برای خرید مانتو مناسب برای پوست‌های تیره: سفید، صورتی، آبی ملایم، خاکی، طوسی روشن است و رنگ‌های نامناسب عبارت است از: مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی، قرمز تیره می‌باشد.

از آنجایی که در کشور ما رنگ مشکی و آبی تیره یا سرمه‌ای یکی از رایج‌ترین رنگ‌ها محسوب می‌شود. و عموماً در محیط‌های رسمی این دو رنگ بالاجبار باید پوشیده شود. سعی کنید از مواردی در لباس خود استفاده کنید که این تیرگی که وجود دارد از یکنواختی دربیاید. برای مثال اگر ممکن است مقنعه، شال یا روسری با پوست رنگ شما مناسب باشد. یا در روی مانتو خط‌های رنگی باشد که یکنواختی را در نگاه بیننده بشکند. اکسسوری های زنانه نیز می‌تواند به این موضوع کمک شایانی کند.

مانتو مناسب برای پوست روشن

معمولاً افرادی که دارای پوست‌های روشن هستند، موهایی بلوند و رنگ چشمانی روشنتر دارند. رنگ‌هایی مانند سبز، آبی، قهوه‌ای روشن و طوسی از معمول رنگ‌های چشمان این افراد است. پیشنهاد ما به این دسته از بانوان پوشیدن مانتوهایی در رنگ‌های آبی ملایم، بژ، قهوه‌ای و آبی سیر است. این بانوان بهتر است از مانتوهایی به رنگ صورتی، نارنجی، قرمز، زرد، ارغوانی و سفید بپرهیزند. این رنگ‌ها باعث یکنواختی در تیپ و ظاهر آنها می‌شود. بطور کلی رنگ‌های خشن و روشن رنگ‌های ایده‌آل برای این قشر از افراد است.

مانتو مناسب برای پوست معمولی

این بانوان یک مزیت بزرگ نسبت به دو گروه بالا دارند! پوست این بانوان با هر رنگی هماهنگی دارد! آن‌ها می‌توانند تقریباً از هر رنگ لباسی برای پوشیدن خود استفاده کنند. به پوست‌هایی پوست معمولی می‌گوییم که نه سفید و نه تیره هستند. البته چند نکته در ارتباط با این نوع پوست وجود دارد که در ادامه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

بانوانی که دارای پوست‌های معمولی هستند بهتر است اول از همه مشخص کنند که پوست بدنشنان به کدام سمت بیشتر متمایل است. این بدین معنی است که پوست آنها بیشتر به سمت تیرگی است یا به سمت پوست‌های روشن؟ اگر پوست شما به سمت تیرگی گرایش دارد از لباس‌هایی که در قسمت بالا در مورد بانوانی که پوست‌های تیره دارند با پوست شما هماهنگی بیشتری دارد. و در مورد پوست‌هایی که بیشتر روشن هستند لباس‌های مناسب برای پوست‌های روشن هماهنگی بیشتری دارد.

رنگ مو و چشمان شما تأثیر زیادی بر انتخاب رنگ لباس شما دارد. شاید افراد کمی از این واقعیت مطلع باشند که رنگ چشمان شما در هنگام خرید مانتو مناسب نقش بسیار کلیدی دارد. رنگ موهای شما نیز به همین صورت است. بطور کلی کارشناسان در انتخاب لباس مناسب برای زنان معتقدند که قسمت بالاپوش باید با رنگ چشم‌هایتان هماهنگی داشته باشد.

کارشناسان چندین رنگ را بطور عمومی برای این قشر از بانوان چندان مناسب نمی‌دانند این رنگ‌ها عبارت است از: مغز پسته‌ای، بنفش، قهوه‌ای روشن و تیره، البته پیشتر عرض کردیم این رنگ‌ها نیز با توجه به رنگ پوست شما که به کدام رنگ نزدیک‌تر است بسیار مرتبط است.

آخرین نکته در زیباتر کردن استایلتان هنگام پوشیدن مانتو

اگر در خرید مانتو از طرح‌های شلوغ و طرح‌دار استفاده کردید بهتر است شال یا روسری ساده انتخاب کنید. همینطور زمانی که مانتویی ساده خریداری نمودید بهتر است شال یا روسری با طرح شلوغ و راه‌راه انتخاب نمائید.

برای خرید مانتو عمده با کیفیت و ارزان میتوانید به فروشگاه مانتو پالیز مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا