ورزشی

ماموریت رضا اسدی مقابل تیم سابق

به گزارش خبرگزاری شبکه؛ رضا اسدی که سابقه پوشیدن پیراهن قرمز تراکتور را در کارنامه اش دارد، برای بازی فردای سپاهان برابر تیم سابقش این شانس را دارد که رکورد گلزنی در این دیدار را بهبود ببخشد.

در تاریخ رویارویی های تراکتور و سپاهان، ابراهیم توره بازیکن قدیمی سپاهان با 4 بار گلزنی برابر تراکتور، گلزن برتر این دیدار محسوب می شود. این درحالی است که عمادرضا مهاجم قدیمی و عراقی سپاهان با 3 گل در رده دوم گلزنان برتر در این بازی ایستاده است. پس از این دو بازیکن خارجی سپاهان، رضا اسدی ومهدی شریفی که هر دو سابقه بازی در هر دو تیم را دارند هم در این دیدار سه بار موفق به گلزنی شده اند.

با توجه به این رده بندی و حضور رضا اسدی در ترکیب اصلی سپاهان، بازیکن سابق تراکتور در صورت گلزنی در بازی فردا، می‌تواند به رکورد ابراهیم توره مهاجم سابق سپاهان دست پیدا کند و در این زمینه نامش را بیش از پیش برسرزبان ها بیاندازد.

257 251

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا