برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

لوازم ارایشی ک باید داشته باشیم

لیست لوازم آرایش ضروری

۱کرم مرطوبکننده

شاید مهم ترین گزینه یا یکی از مهم ترین گزینه ها در لیست ضروری هر خانمی یک کرم مرطوب کننده خوب است. تقریبا همه آرایشگرها به شما گفته‌اند که مرطوب کردن پوست چقدر مهم است و شما باید قبل از این که آرایش خود را شروع کنید پوست صورت خود را کاملا مرطوب نمایید. آب‌رسانی به پوست صورت از جمع شدن آرایش در نواحی خشک صورت یا نشت کردن از خطوط و چروک ریز جلوگیری می‌کند.برای خرید کرم دور چشم لاکچری کوین لطفا کلیک کنید

آیا فکر می‌کنید از پرایمر استفاده می‌کنید و نیازی به کرم مرطوب‌کننده ندارید؟ اشتباه فکر می‌کنید. اول باید کرم مرطوب‌کننده روی صورت خود بزنید تا اطمینان حاصل کنید وقتی از پرایمر استفاده می‌کنید، روی صورت شما یکنواخت‌تر می‌نشیند و به شما آرایش نهایی صاف و یکدست‌تری می‌دهد. پس کرم مرطوب کننده خوب یکی از اصلی ترین لوازم آرایشی در لیست کامل لوازم آرایشی است.برای خرید کرم پودر لاکچری کوین لطفا کلیک کنید

۲پرایمر صورت

پرایمر صورت برای صاف کردن و برطرف کردن نواقص چهره، برطرف کردن خطوط ریز و کمتر دیده شدن چین و چروک‌ها و منافذ بزرگ شده صورت طراحی شده است و به همین خاطر در لیست لوازم آرایشی ضروری قرار دارد.

بسیاری از پرایمرها فوایدی بیشتر از اینها نیز دارند: مثلا حاوی محتویات بازتابنده هستند و تشعشعات اضافی خورشید را انعکاس می‌دهند یا حاوی SPF برای محافظت در برابر خورشید هستند. وقتی از پرایمر استفاده می‌کنید، حتما چند دقیقه‌ای آن را روی پوست بخیسانید و قبل از ادامه بقیه کارهای روتین آرایش، اجازه دهید خوب روی پوست صورت بخوابد.

۳فاندیشین

یک فاندیشن باکیفیت یکی از مهم‌ترین محصولات در کیف لوازم آرایش شماست زیرا پایه و اساس کلی بقیه آرایش شما را شکل می‌دهد.

اگر تصمیم دارید یک لیست کامل لوازم آرایشی تهیه کنید،

اگر می‌خواهید برای افراد دیگر از فاندیشن استفاده کنید، مثلا آرایشگر هستید، حتما باید سایه‌ها و رنگ‌های مختلف و فرمول‌های مختلفی را خریداری کنید. یک پالت  کرم شب و روز لاکچری کوین دکتر بیز می‌تواند بهترین راه برای استفاده باشد زیرا این پالت‌ها در رنگ‌ها مختلفی هستند و تقریبا با همه انواع پوست سازگاری دارند. علاوه بر این، خیلی هم جمع و جور و راحت هستند.

۴کانسیلر

شما حداقل باید دو کانسیلر در کیف لوازم آرایش خود داشته باشید تا لیست لوازم آرایشی ضروری تان کامل باشد. اولین کانسیلر باید کانسیلری باشد که برای صورت خود استفاده می‌کنید؛ به این معنی که رنگ آن باید مطابق با فاندیشن شما باشد که در کیف خود می‌گذارید.

یک کانسیلر دیگر کانسیلر زیر چشم است. این کانسیلر فرمول ملایم‌تری دارد که برای پوست نازک زیر چشم مناسب بوده و برای روشن کردن ناحیه اطراف چشم طراحی شده است. با کانسیلر چشم راحت‌تر می‌شود بقیه آرایش را انجام داد.

۵پودر نرم

فاندیشن و کانسیلر معمولا اولین اقلام آرایشی هستند که روی صورت زده می‌شوند و به همین خاطر از اصلی ترین اقلام در فهرست لوازم آرایشی ضروری به شمار می آیند. بعد از این که کارتان تمام شد، چیزی که به شما کمک می‌کند این محصولات سر جای خودشان بمانند پودر نرم یا پودر تثبیت کننده است. استفاده از این پودر نه تنها باعث می‌شود آرایش شما راحت‌تر انجام شود بلکه باعث می‌شود فاندیشن و کانسیلر تا مدت زمان بیشتری دوام بیاورند.

۶رژ گونه

با کمی چهره خود را جلوه شاداب و متفاوتی بدهید. بنابراین، رژ گونه هم از اقلامی است که باید به لیست لوازم آرایشی ضروری خود اضافه کنید.

بین مدل‌های پودر، ژل یا فرمول‌های کرمی هر کدام را که فکر می‌کنید برای نوع پوست شما مناسب‌تر است انتخاب کنید. البته، رنگ رژ گونه‌ای که انتخاب می‌کنید نیز اهمیت دارد. از استعمال رژ گونه های خیلی روشن پرهیز کنید و اطمینان حاصل کنید که رنگ رژ گونه با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد.

بار دیگر، اگر قصد دارید از کیت لوازم آرایش خود برای افراد دیگر استفاده کنید، حتما لازم است یک پالت رژ گونه بخرید تا مطمئن شوید رنگ‌های متنوع کافی برای هر کدام از مشتریان خود با هر رنگ پوست و هر نوع آرایشی در اختیار دارید.

۷برنزهکننده

بسیاری از پالت‌های رژ گونه حاوی یک برنزه‌ کننده هستند اما اگر شما ندارید، لازم است یکی جداگانه خریداری کنید.

برنزه کننده هم مانند رژ گونه، با استعمال یک مقدار کم و جزیی به صورت شما بعد یا عمق می‌دهد. رنگی را انتخاب کنید که یک یا درجه از رنگ پوست شما تیره‌تر باشد تا به شما درخشش آفتاب‌گونه و زیبایی بدهد.

۸هایلایتر

با کمی هایلایتر می‌توانید صورت خود را یک دنیا متحول کنید؛ البته تا وقتی که بدانید آن را در نواحی درست می‌زنید. به همین خاطر هایلایتر خوب نیز یکی از اقلام اصلی در لیست کامل لوازم آرایشی است.

هایلایترها فرمول‌های مختلفی دارند. از انواع پودری گرفته تا مایع یا کرمی. اگر در استفاده از هایلایتر تازه‌کار و ناوارد هستید، هایلایترهای پودری معمولا برای استفاده راحت‌تر هستند.

۹کانتور

شما می‌توانید برای صورت خود محصول‌های متفاوتی برای کانتور و ترمیم آرایش صورت استفاده کنید اما راحت‌ترین روش خریدن کانتورهای کرمی است.

کانتورها را به راحتی می‌توان به نواحی خاص صورت که لازم هست بزنید تا چهره شما را فورا تغییر دهید. چه از کانتورهای چرب استفاده می‌کنید و چه از کرمی، پودری یا هر چیز دیگر، حتما آن را خوب ترکیب کنید.

۱۰اسپری تثبیت کننده

اگر از محصولات فیست صورت استفاده می‌کنید، می‌توانید اسپری تثبیت کننده را هم برای ثابت کردن آرایش خود استفاده کنید تا اثر آن را دو برابر کنید اما داشتن آن الزامی نیست. اگر هم فیست صورت در جعبه لوازم آرایش خود ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از اسپری تثبیت کننده غافل نشوید.

با این حال، این اسپری چه برای استفاده شخصی و چه استفاده برای دیگران به شما کمک می‌کند آرایش خود را به مدت طولانی‌تر سر جای خودش نگه دارید. این اسپری‌ها می‌توانند میزان رطوبت و دمای پوست صورت شما را تنظیم کنند و به شما اطمینان دهند که هیچ چیزی به آرایش شما آسیب وارد نمی‌کند.

لیست لوازم آرایشی ضروری برای چشمهای شما

۱۱یک پالت سایه چشم

با این که هیچ اشکالی ندارد که تنها چند رنگ سایه چشم در کیف لوازم آرایش خود داشته باشید اما پالت سایه چشم به شما در انتخاب سایه و ظاهر نهایی تنوع بیشتری می‌دهد. پس پالت سایه چشم یکی از اصلی ترین اقلام در لیست کامل لوازم آرایشی چشم است.

پالت اصلی شما باید حاوی سایه‌هایی باشد که ساده و چندمنظوره هستند و هر جایی می‌‌توانید استفاده کنید اما هیچ اشکالی ندارد که شما سایه‌هایی را بخرید که رنگ‌های جیغ‌تر و متمایزتری دارند.

۱۲مداد چشم

مدادهای چشم نه تنها سریع استفاده می‌شوند و خیلی هم راحت هستند بلکه چهره شما را واقعا عوض می‌کنند. آنها را می‌توان در نواحی مختلف صورت استفاه کرد و نتایج متفاوتی را گرفت؛ از خط نازک پشت پلک و بالای مژه گرفته تا سایه‌های دودی پهن برای جذابیت بیشتر.

شما چند رنگ مداد چشم لازم دارید اما رنگ‌های زیر از رنگ‌های الزامی هستند که حتما باید بخرید:

مشکی، قهوه‌ای، هلویی، سفید

۱۳خط چشم مایع

خط چشم مایع معمولا باید با دقت بیشتری نسبت به انواع مدادی کشیده شود زیرا قرار نیست در طول روز نشت دهند یا صورت شما  را کثیف کنند. اگر می‌خواهید یک ظاهر دراماتیک و جذاب به آرایش خود بدهید خط چشم‌ها همان چیزی است که نباید از آن غافل شوید.

چندین نوع خط چشم مایع در بازار وجود دارد؛ از آنهایی که مانند خودکار پشت پلک کشیده می‌شوند تا انواع دیگر که مانند قلم مو هستند و کمی نیاز به مهارت دارند. سعی کنید همه آنها را امتحان کنید تا ببینید با کدام یکی راحت‌تر هستید.

۱۴فر مژه

فر مژه حالت چشم شما را به طور کل متحول می‌کند. با فر مژه، حتی قبل از ریمل زدن، هم می‌توانید مژه‌هایتان را بلندتر جلوه دهید.

وقتی فر مژه می‌زنید، مژه‌هایتان به ریمل کمتری نیاز دارند تا نتیجه مطلوب را به دست آورید.

 

دکمه بازگشت به بالا