قطع همیشگی ریزش مو با تزریق مزوتراپی مو

مزوتراپی و درمان ریزش مو

به نقل از مرکز زیبایی شادمهر ریزش موی مردانه که در حقیقت این بیماری فقط اختصاص به مردان ندارد بلکه خانمها نیز به آن مبتلا می گردند . اساس بیماری ناشی ازافزایش میزان هورمون مردانه و یا حساسیت زیاد فولیکول ها به هورمون مردانه یا همان تستسترون می باشد . تستسترون در بدن توسط آنزیمی به نام ۵ آلفاردوکتاز تبدیل به هورمون دیگری به نام D.H.T یا (دهیدرتستسترون ) می گردد . این هورمون بارها قوی تر از خود تستسترون می باشد .

D.H.T موجب ایجاد پدیده ای بنام مینیاتور یزاسیون می گردد که در حقیقت در پی هر دوره از رویش و ریزش مو هم از قطر فولیکول و هم از ارتفاع فولیکول کاسته می شود تا جایی که دیگر فولیکول برای همیشه از دست می رود .

درمان ریزش مو با مزوتراپی

۳ مشکل اساسی در درمان ریزش مو وجود دارد :

در کاشت مو طبیعی  اینکه فقط یک داروی واقعی و مؤثر در کنترل درمان ریزش مو وجود دارد که داروئی است به نام فیناستراید یا پروشیا ، این دارو مهار کننده آنزیم ۵- آلفاردوکتاز است که مانع تولید D.H.T می شود.

: در صورت مصرف خوراکی فیناستراید ، این دارو در کل بدن پخش و توزیع شده و تولید D.H.T را در کل بدن کاهش می دهد لذا در پی مصرف خوراکی دارو عوارضی همانند کاهش میل جنسی ، بزرگ شدن سینه ها و ناتوانی جنسی را در پی دارد .

این است که درمان ریزش مو یک درمان بلند مدت است که سالها به طول می انجامد در نهایت مشکل اصلی این است که نمی توان فیناستراید به مدت طولانی به بیمار تجویز کرد .

اینجاست که مزوتراپی به کمک می آید و راهکاری مناسب را ارائه می دهد .

در مزوتراپی علاوه بر فیناستراید مواد دیگر همچون ویتامینها و آنتی اکسیدانها و …… که برای رشد مو لازم هستند توسط دستگاهی به نام گان مزوتراپی با تزریقات بسیار ریز و بدون درد مستقیماً به پوست سر رسیده می شوند . لذا دارو در بدن توزیع نمی گردد و عوارض جنسی خود را ایجاد نمی کند .

با روش مزوتراپی می توان سالهای سال فیناستراید را به موهای سر رسانید بدون اینکه شخص دچار عوارض فیناستراید شود .

هزینه مزوتراپی به دو عامل اساسی علاوه بر تجربه پزشک وابسته است .

نوع و مقدار دارویی که استفاده می شود .

تکنولوژی تزریق دارو .

در مزوتراپی ریزش موی مردانه داروی مزوتراپی حتماً بایستی حاوی فینیاستراید باشد . مزوتراپی روشی است برای کنترل ریزش مو در کسانیکه هنوز مو دارند .

خانمها یی که دچار ریزش موی مردانه می باشند و مزوتراپی با فیناستراید را انجام می دهند و در سن باروری هستند بایستی ۶-۳ ماه قبل از قبل از بارداری پزشک خود را از تصمیم به بارداری مطلع سازند

مزوتراپی مو بهترین تقویت ریزش مو

در این روش ویتامین‌ها و مواد مغزی مو با تزریق به بافت مورد نظر بر روی سر انتقال داده می‌شوند.

این روش با پیگیری مناسب و انجام صحیح نه تنها باعث قطع ریزش مو می‌شود، بلکه رشد مجدد موها را نیز در بردارد و فرد به طور کاملا محسوسی متوجه پرپشت شدن موهای خود می‌شود.

همچنین انجام مزو در ناحیه سر، باعث افزایش گردش خون در این ناحیه و درخشندگی و مقاومت مو می‌شود.

هیر فیلر میشه گفت بهترین روش ریزش مو و تقویت ریزش مو میباشد

هیر فیلر دکتر CYJ   اولین پرکننده دنیا است که فرمولاسیون آن بر اساس فرمول انحصاری 0F7 پپتیدها و هیالونیک اسید است. این محصول ساخت کشور کره می‌باشد و درمانی تقریبا قطعی برای ریزش مو و احیای پوست سر است.

این محصول به سبب تقویت فولیکول‌های مو، افزایش ضخامت و جلوگیری از ریزش مو به پوست سر تزریق می‌شود.

این روش همچنین برای افرادی کاشت مو انجام داده‌اند و خواهان تقویت موهای کاشته‌شده خود هستند نیز بسیار مفید است.

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی نوعی مزوتراپی است که در آن به جای تزریق مایعات مزوتراپی از گاز دی اکسید کربن استفاده می‌شود.

در این روش با تزریق گاز CO2 میزان گردش خون زیر پوست سر افزایش می‌یابد که در نتیجه همین امر موجب تقویت و رساندن مواد مغزی به موهای ضعیف می‌شود.

این روش با هزینه کم یکی از بهتری درمان‌های برای برطرف کردن ریز مو است.

پی آر پی مو

پی آر پی در واقع همان پلاسمای غنی از پلاکت است که از طریق گرفتن خون از وریدهای سطحی پوست و سانتریفیوژ کردن آن در شرایط استریل بدست می‌آید.

طبق مطالعات انجام شده، پی آر پی بر روی طاسی و ریزش مو و همچنین کسانی که عمل پیوند مو انجام داده‌اند موثر است.

این روش درمانی درد بسیار کمی دارد و با پیگیری‌های منظم و جلسات تمدیدی که دکتر مشخص می‌کند، در طولانی مدت بسیار موثر است.

موارد گفته شده در بالا در «کلینیک سیب سبز» به صورت کاملا حرفه‌ای و زیر نظر متخصصین زیبایی قابل انجام است.

برای انجام هر یک از این خدمات می‌توانید از مشاورین کلینیک مشاوره رایگان دریافت کرده و بهترین درمان ریزش مو رو استفاده کنید.

برای گرفتن مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید

 

دکمه بازگشت به بالا