برترین های کسب و کارعمومی

طریقه نصب دکل پرچم

دکل پرچم اصلی ترین تجهیز برای به اهتزاز درآوردن پرچم های مختلف از جمله پرچم های ملی کشورها، پرچم های مناسبتی و پرچم هایی که کاربرد تبلیغاتی دارند، است. دکل پرچم در دو نوع مختلف تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد. دسته اول لوله ای است که به صورت متوالی در حاشیه معابر شهری، پل ها و بزرگراه های درون شهری نصب می گردند و دسته دوم هایی که به صورت تکی و به شکل چند وجهی با ارتفاع زیاد در پایانه های مرزی، پایگاه های نظامی، فرودگاه ها، اسکله ها و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگام خرید دکل پرچم باید به چه نکاتی توجه شود

در هنگام خرید دکل پرچم باید به نکات مختلفی توجه کرد برخی از مهمترین فاکتورها در خرید دکل پرچم را در ادامه متن این مقاله از با هم مورد بررسی قرار می دهیم:

  • یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید دکل پرچم باید به آن توجه شود وسعت محل نصب دکل پرچم است به طوری که اگر مساحت محل قرار گیری دکل کم باشد از نظر ارتفاع دکل و رعایت ایمنی دچار محدودیت می شویم به عنوان مثال در فضایی با ابعاد 3 در 3 مترمربع نصب پایه پرچمی با ارتفاع 4 متر مورد قبول می باشد.
  • وسعت دید منطقه از دیگر عوامل تاثیر گذار در ویژگی های دکل پرچم مناسب است. این فاکتور عبارت است از شعاع منطقه از نظر میزان دید به پرچم نصب شده بر روی دکل پرچم. در برخی مواقع شرایط محل نصب دکل پرچم به صورتی است که برای بهبود دید به پرچم، باید ارتفاع دکل را افزایش داد.
  • از دیگر مواردی که باید در هنگام سفارش و خرید دکل پرچم باید به ان دقت شود، شرایط جوی و میزان بادخیز بودن منطقه محل نصب دکل پرچم است، در صورتی که میزان وزش باد در منطقه بالا باشد، بایستی از پایه های با استحکام بالاتر و فونداسیون مستحکم تری استفاده شود.
  • نوع خاک منطقه نیز در انتخاب متریال، نحوه طراحی و چگونگی نصب دکل پرچم تاثیر گذار است.
  • میزان رطوبت منطقه محل نصب پرچم نیز در انتخاب متریال و نوع پوشش دکل مخابراتی خود ایستا اهمیت دارد و بهتر در مناطق با رطوبت بالا از گالوانیزه گرم برای پوشش پایه استفاده شود.

در هنگام خرید دکل پرچم باید فاکتورهای ذکر شده در بالا را مورد توجه قرار داد تا در نهایت بهترین نتیجه از خرید دکل پرچم و نصب آن کسب گردد.  شرکت های تولید کننده دکل پرچم علاوه بر دانش و تخصص بالا در طراحی دکل پرچم باید تجربه کافی برای ساخت دکل های پرچم مختلف را داشته باشند. بهره مندی از متخصصان با تجربه و خلاق در تولید دکل پرچم همچون سایر صنایع می تواند در کیفیت محصول نهایی تاثیر زیادی داشته باشد. احداث گستر با سال ها تجربه در طراحی و نصب پایه و دکل پرچم یکی از برترین تولید کنندگان این تجهیز در کشور است که در کارنامه خود صدها تجربه موفق از طراحی و ساخت دکل پرچم با ویژگی های منحصر بفرد را دارد.

در طراحی و تولید دکل های پرچم بلند که برای نصب پرچم بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند، به دلیل ویژگی های خاصی که این سازه دارد، باید موارد متعددی مورد توجه قرار گیرد لذا برای ثبت سفارش و خرید این دکل ها توصیه ما به شما عزیزان مراجعه به شرکت هایی است که توانایی لازم از نظر تخصص و تجربه را داشته باشند. شرکت احداث گستر با سال ها فعالیت در ساخت انواع دکل پرچم از جمله دکل های پرچم بلند این سازه ها را با بهترین کیفیت با استفاده از متریال مرغوب، تولید و با مناسب ترین قیمت نسبت به رقبا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

برج پرچم را می توان به دو دسته لوله ای و چند وجهی تقسیم نمود که برج پرچم لوله ای مناسب برای ارتفاع ۲ تا ۱۴ متر و برج پرچم چندوجهی مناسب برای ارتفاع ۱۵ تا ۸۰ متر می باشد. برج پرچم های تا ارتفاع ۸۰ متری به شکل چند وجهی با پوشش گالوانیزه گرم ساخته می شود. روش اتصال ستون ها بصورت overlap می باشد. چرخش پرچم بدون محدودیت می باشد. و پرچم در مسیر باد قرار می گیرد. در برج پرچم از میله برقگیر، چراغ چشمک زن و کلاهک باران گیر استفاده گردیده است. سیم بکسل بکار رفته در آن از نوع مغزی فولادی و گالوانیزه شده می باشد. روزانه شاهد برافراشته شدن پرچم کشورمان در نقاط مختلف شهری هستیم. پرچم نماد اقتدار و تمامیت ارضی هر کشوری است.

از این رو تمام ملت ها در صدد برافراشتن شایسته این نماد در مناطقی مانند نقاط مرزی و مورد مناقشه هستند و بدین صورت چشم طمع بیگانگان را از کشور خود دور می کنند. به اهتزاز درآمدن شایسته این پرچم ها با استفاده از میله اهتزاز، دکل پرچم و سازه انجام می گیرد. در این مقاله می خواهیم به بررسی انواع دکل های پرچم و روش های نصب و نگهداری از آن ها بپردازیم با بارنگ همراه باشید. دکل پرچم نوعی سازه عمرانی است که در انواع میله ای و چند وجهی قابل سفارش هستند. هر یک از این دکل ها در ارتفاع مختلف و توسط مهندسان مجرب و متناسب با شرایط محیطی تولید می شوند. برج پرچم ۱۵ تا ۸۰ متری دارای سیستم ضد پیچش می باشند و جهت بالا و پایین بردن پرچم از موتور برقی و گیربکس حلزونی در آنها استفاده می شود.

لذا برای ثبت سفارش و خرید این دکل ها توصیه ما به شما عزیزان مراجعه به شرکت هایی است که توانایی لازم از نظر تخصص و تجربه را داشته باشند. شرکت احداث گستر با سال ها فعالیت در ساخت انواع دکل پرچم از جمله دکل های پرچم بلند این سازه ها را با بهترین کیفیت با استفاده از متریال مرغوب، تولید و با مناسب ترین قیمت نسبت به رقبا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. دکل پرچم در دو نوع مختلف تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد. دسته اول دکل فیبر نوری است که به صورت متوالی در حاشیه معابر شهری، پل ها و بزرگراه های درون شهری نصب می گردند و دسته دوم برج پرچم هایی که به صورت تکی و به شکل چند وجهی با ارتفاع زیاد در پایانه های مرزی، پایگاه های نظامی، فرودگاه ها، اسکله ها و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا