برترین های کسب و کارعمومی

شرایط سند اجاره ای

ارائه اجاره سند با مناسبترین قیمت در کمترین زمان ممکن بدون پیش پرداخت با نظارت وکیل پایه یک دادگستری. معمولا شنیده ایم که سند می تواند به عنوان ضامن آزادی مشروط زندانی یا بازداشت شده باشد. در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد نحوه اجاره سند بیان کنیم، سند مالکیت یک ملک است. که برخی از افراد اسناد خود را برای مقاصد مختلف اجاره می دهند. به این ترتیب هم صاحب سند سود دریافت می کند و هم شخصی که سند را اجاره کرده و باید طبق قرارداد مبلغی را به صاحب سند بپردازد.

موضوعاتی که می توان از اجاره سند بهره برد بستگی به مشکلی دارد که اشخاص درگیر آن هستند، و برای مثال ممکن است برای امور زیر مورد استفاده قرار گیرد.

 • تضمین آزادی موقت زندانی
 • برای گرفتن مرخصی کوتاه مدت برای یک زندانی
 • برای تعهد در گمرک
 • و ارائه مدارک برای افراد ممنوع الخروج و…
 • در تمامی موارد ذکر شده در صورت نداشتن سند شخص مجبور به یافتن اجاره سند می شود. تا بتواند مشکلش را حل کند.

اجاره سند و وثیقه

زمانی که شخص باید برای ضمانت وثیقه ارائه کند و می تواند سندی را ارائه نماید. اما اگر شخصی به آن میزان وثیقه دسترسی نداشته باشد و از اطرافیان نیز نتواند آن را دریافت کند، باید به اجاره سند متوسل شود. اما انجام این کار مستلزم رعایت برخی شرایط است. اگر از آنها آگاه نباشید، ممکن است هزینه های اضافی را برای این موضوع از شما دریافت کنند.
برای باید به مراکز معتبری که دارای دفاتر کاری در سراسر کشور هستند مراجعه کنید و از روش های استاندارد پیروی کنید. ضمناً مراکز مذکور باید دارای هزینه های تعریف شده بر اساس عرف معقول جامعه باشند.

اجاره سند و وثیقه

زمانی که یک فرد برای ضمانت وثیقه موظف به پرداخت مبلغی مشخص می‌شود، او ممکن است از سندی به عنوان وثیقه استفاده کند. اما در صورتی که افرد به مبلغ وثیقه نیاز داشته باشد و قادر به پرداخت آن به صورت نقدی نباشد یا به دلیل محدودیت‌های مالی نتواند وثیقه را تأمین کند، اجاره سند وثیقه یک گزینه مناسب می‌شود.
اما برای اجاره سند وثیقه، باید به برخی شرایط و مراحل خاص توجه کرد تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری شود. بهترین روش برای اجاره وثیقه این است که به مراکز معتبری که دارای دفاتر کاری در سراسر کشور هستند مراجعه کنید. این مراکز باید هزینه‌های اجاره سند وثیقه را بر اساس عرف معقول جامعه تعیین کنند.

در انتخاب مرکز مناسب برای اجاره وثیقه، به موارد زیر توجه کنید:

معتبریت مرکز: اطمینان حاصل کنید که مرکزی که انتخاب می‌کنید دارای مجوزهای لازم و معتبر برای اجاره سند وثیقه است.
شرایط و قوانین: شرایط اجاره سند وثیقه را به دقت مطالعه کنید و از تمامی مفاد آن آگاهی پیدا کنید.
هزینه‌ها: از مرکز درخواست کنید که هزینه‌های اجاره سند وثیقه را به صورت دقیق و شفاف توضیح دهد و از هزینه‌های اضافی پرهیز کنید.
با رعایت این نکات، اجاره سند وثیقه به صورت مطمئن و مقرون به صرفه‌تری انجام می‌شود و از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری خواهید کرد.

اجاره سند و آزادی موقت در دادگاه

اجاره سند به عنوان یک نوع از قراردادهای اجاره، شامل مجموعه‌ای از اسناد است که در شرایط خاص و برای موقعیت‌های خاص به کار می‌روند. مصارف این اسناد گاهی در دادگاه‌ها و مراکز قضایی برای تأمین وثیقه به کار می‌روند. همچنین، از اجاره سند برای اهداف دیگری مانند ضمانت در بانک یا برای دریافت وام استفاده می‌شود. این سندها معمولاً به دارایی‌های غیرمنقولی اشاره دارند که به عنوان ضمانت به دادگاه یا بانک ارائه می‌شوند.
در بسیاری از موارد، مراکز قضایی برای جلوگیری از حبس متهم و یا تکمیل پرونده، درخواست صدور سند اجاره می‌کنند. این وثیقه به فرد این امکان را می‌دهد که تا زمان برگزاری دادگاه آزاد باشد و در زمان مقرر به دادگاه مراجعه کند. هزینه‌های مربوط به سند اجاره به موازات نوع و کاربرد آن متغیر است. در ادامه، با فرایند اجاره سند و هزینه وثیقه برای آزادی موقت در دادگاه بیشتر آشنا می‌شوید.

اجاره سند به عنوان راهکاری برای آزادی زندانیان

اجاره سند به عنوان یک راهکار نوآورانه در سیستم‌های حقوقی برای آزادی زندانیان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش، زندانیان را قادر می‌سازد که در صورت عدم توانایی در پرداخت وجه نقدی به عنوان وثیقه، با اجاره یک ملک یا واحد مسکونی، فرصتی را برای آزادی مشروط و بازگشت به جامعه فراهم آورند. در این روش، سند ملک به عنوان تضمین اجاره وثیقه استفاده می‌شود و پس از پایان مدت مجازات، زندانی می‌تواند به طور کامل آزاد شود.

نحوه اجاره سند

نحوه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اولین قدم، انتخاب دفتری بسیار مطمئن که هم کاربلد باشد و تجربه در اجاره سند داشته باشد و هم متخصص در شرایط و چگونگی سند گذاری باشد. ترجیحا اگر دفتر وکالت باشد و طرف قرارداد شما برای تهیه سند برای زندانی، وکیل دادگستری باشد به مراتب خیلی مطمئن تر و بهتر است.دومین قدم اینکه قبل از هر اقدامی قرارداد کارگزاری تنظیم نمایید یا تمام شرایط را با یکدیگر توافق نمایید که در پایان و یا اثنای کار اختلافی پیش نیاید

وثیقه گذار

قطعا در حد ایاب و ذهاب شما ناگزیر به پرداخت وجه برای اجاره سند هستید. بدیهی است، اگر مراجعه برای احراز هویت و اخذ نامه نیابت مراجعه نکرد و به هر دلیلی نتوانست به شعبه مراجعه نماید این وجه که برای ایاب و ذهاب پرداخته شده است باید به متقاضی اجاره سند مسترد گردد.فراموش نگردد که بسیاری از قضات اصراری به حضور وثیقه گذار ندارند و با تصویر سند و یا مشخصات پلاک ثبتی ملک موضوع وثیقه نامه نیابت را صادر می نمایند

دادگاه و شعبه نیابت پس از دریافت نامه بازداشت ثبت، پاسخ دادگاه یا دادسرای معطی نیابت را می دهد.چون قبل از آنکه پاکت به شعبه ارسال گردد به صورت سیستمی و آنلاین (بر خط) به مرجع قضایی معطی نیابت پاسخ ارسال می گردد ممکن است زندانی آزاد گردد.

لذا، قبل امضای قرار قبولی وثیقه در محل قضایی ملک معمولا قرارداد ضمانت و اخذ تضامین و چک بانکی اجاره بها اخذ می شود و نزد که واسطه اجاره سند برای متهم است می ماند تا اینکه دادگاه پیرو نامه نیابت و بازداشت وثیقه، زندانی را آزاد نماید و در واقع فرآیند وثیقه گذاری و اجاره سند پایان یابد البته آنچه در بالا ذکر شد در خصوص اجاره سند شهرستان برای متهم و زندانی بود.

مسلما اگر اجاره سند در همان شهر محل وقوع جرم و تشکیل پرونده انجام گردد دیگر نیازی به نیابت نیست و پروسه کارشناسی و بازداشت سند و امضای قرار قبولی وثیقه طی یک یا نهایتا دو روز انجام میگردد و اجاره سند بسیار ساده و با کمترین احتمال انجام میگردد

سندهایی که توسط گروه وکلای آساک معرفی می نماید شامل

 • سند اجاره ای یک میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای دو میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای سه میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای ۴ میلیاردی برای زندانی (چهار میلیاردی)
 • سند اجاره ای ۵ میلیاردی (پنج میلیاردی)
 • سند اجاره ای ۶ میلیاردی (شش میلیاردی)
 • سند اجاره ای ۷ میلیاردی ( هفت میلیاردی)
 • سند اجاره ای ۸ میلیاردی ( هشت میلیاردی)
 • سند اجاره ای ۹ میلیاردی ( نه میلیاردی)
 • سند اجاره ای ده میلیاردی ( ۱۰ میلیاردی)
 • سند اجاره ای یازده میلیاردی
 • سند اجاره ای دوازده میلیاردی
 • سند اجاره ای سیزده میلیاردی
 • سند اجاره ای پانزده میلیاردی

اجاره سند برای زندان اوین

اجاره سند برای مرخصی از زندان اوین بمانند دیگر موارد اجاره سند برای مرخصی زندانی نیست‌. سند اجاره ای اوین می تواند دارای پایانکار نباشد سند برای مرخصی اوین می تواند در تهران و حتی شهرهای کم جمعیت باشد. بنابراین، نباید برای تهیه سند اجاره ای اوین نگرانی نحوه و شرایط وثیقه گذاری در تهران بزرگ را داشته باشید. اجاره وثیقه ملکی برای زندانی اوین باید مسکونی باشد. وثیقه اجاره ی برای زندان اوین نمی تواند تجاری یا باغ و کشاورزی باشد مگر آنکه شعبه دادیاری با شما مساعدت نماید. بهرحال، ما در گروه حقوقی آساک در این خصوص به صورت تخصصی وثیقه برای زندان اوین اجاره می دهیم و مشکلات شما را در صورت داشتن ضمانت‌های خوب مرتفع می کنیم

سند اجاره ای

از آنجاییکه خرید مسکن برای اکثریت جامعه سخت و دشوار شده و از طرفی سند ملکی یکی از معتبرترین موارد ضمانت برای آزادی زندانی محسوب می شود، راحت ترین راه سند اجاره ای بوده تا با کمترین مبلغ ممکن و در سریعترین زمان فرد بازداشتی آزاد شده و حتی بتواند شخصا در جهت احقاق حقوق خود قدم برداشته و در مقابل اتهامات وارده از خود دفاع کند.

اجاره سند در عین حالی که می تواند راحت و در سریعترین زمان ممکن مشکل آزاد شدن افراد را حل نماید، می تواند عواقب بسیار بدی داشته و افراد را درگیر مشکلات جدیدی علاوه بر آن چیزی که درگیر آن بودند بنماید.
پس توصیه ما این است برای اینکه مشکلات دیگری گریبان گیرتان نشود و با دریافت پیش پرداخت از شما، کار سند شما را پیگیری ننمایند با مراکز معتبر قرارداد بسته و سند اجاره ای خود را با خیال راحت دریافت نموده و شاهد آزادی عزیزانتان باشید.

قیمت اجاره سند

برآورد به عواملی مانند نوع و ارزش سند و همچنین مدت زمان اجاره بستگی دارد. معمولا مراجع یا افرادی که سند مورد نیاز را تهیه می کنند، درصدی متعارف نسبت به سند و نوع جرم ارتکابی فرد زندانی در نظر می گیرند. که این درصدها با توجه به مدت اجاره و مبلغ متفاوت است.

اجاره سند برای زندانی

نکته مهم و قابل توجهی که شرط اصلی در این زمینه است این است که برای اجاره سند به هیچ شخص یا مرکز ناشناخته ای مراجعه نکنید. و باید مراکز و افراد معتبر را شناسایی و به آنها مراجعه کنید. در غیر این صورت ممکن است در دام افرادی بیفتید که با وعده های دروغین شما را فریب می دهند و کلاهبرداری می کنند. به این ترتیب نه تنها مشکل حل نمی شود، بلکه یک مشکل دیگر نیز به مشکلاتتان اضافه می شود.

فرآیند اجاره سند

این مراحل ممکن است برای هر نوع پرونده، شهر و دادگاه مورد تقاضا شرایط خاصی داشته باشند اما برخی از مراحل در همه آنها یکسان است. از جمله این مراحل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراجعه حضوری به دفتر و نوشتن قرارداد مربوطه
 • تحویل سند
 • ارائه نیابت

و ادامه مراحل که بستگی به نوع کار مورد نظر یعنی اجاره سند برای زندانی دارد و مراحل خاص خود را دارد که می توانید با مراجعه به دفتر آگاهی لازم را دریافت کنید.

اجاره سند برای متهم یا زندانی

اگر شخصی به هر دلیلی احضاریه به دادگاه دریافت کند از همان ابتدا و قبل از رسیدگی نهایی به پرونده متهم نامیده می شود. در این مدت در صورت احراز شرایط پرونده می تواند با اجاره سند آزاد شود. اما میزان وثیقه بستگی به تصمیم قاضی و نوع پرونده دارد. و پس از اعلام نظر قاضی با ارائه میزان سند مقرر و رعایت شرایط می توان فرد را آزاد کرد.
اما در صورتی که سند ملکی یا وثیقه مورد نیاز را نداشته باشد و پرونده به گونه ای باشد که امکان استفاده از سند ملکی یا وثیقه وجود داشته باشد، فرد می تواند اقدام به اجاره سند کند. در واقع می توان گفت یکی از موارد استفاده از اجاره سند، ضمانت زندانی یا متهم است که با تحویل آن می توان با شرایطی متهم را آزاد کرد. در برخی موارد می توان از سند برای دریافت مدت معینی مرخصی نیز استفاده کرد.

اجاره سند فوری

با تکیه بر تجربه و تخصص گروه ما، در کمتر از 72 ساعت شاهد آزادی عزیزانتان خواهید بود. ما در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده به آغوش عزیزانتان بازگردید. گروه ما با چندین سال سابقه و صدها پرونده موفق در زمینه اجاره سند تا لحظه آزادی زندانی در کنار شما خواهند بود.
اجاره سند اقدامی است که فرد می تواند با اجاره و ارائه آن به دادگاه برای خود شرایطی ایجاد کند تا فرصت رفع اتهام و پیگیری را پیدا کند. بسیاری از افراد از اجاره و همچنین ارائه چنین خدماتی توسط مراکز مختلف اطلاعی ندارند. از این رو مجموعه ما به عنوان یکی از معتبرترین مراجع اجاره اسناد در سراسر کشور، در تلاش است تا گامی موثر در جهت ایجاد آسایش برای خانواده های محترم زندانیان بردارد.

دکمه بازگشت به بالا