برترین های کسب و کارعمومی

سایت برندهای آرایشی

افزایش وب سایت های فروش لوازم آرایشی و آنلاین شاپ های زیبایی به این معنی است که اکنون می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاه های مختلف خرید لوازم آرایشی خود را انجام دهید. علاوه بر راحتی، سایت‌ های لوازم آرایش آنلاین قیمت‌ های رقابتی، گزینه‌ های ارسال رایگان و سیاست‌ های بازگشت خوب و خدمات منحصر بفردی را ارائه می‌کنند.

اگر تجربه خرید ناخوشایندی که قبلا داشته اید، شما را از خرید آنلاین محصولات زیبایی منصرف کرده است، باید گفت که دیگر نیازی به نگرانی نیست. در حال حاضر بهترین سایت محصولات گاتیو های لوازم آرایشی در ایران نه تنها راهنمایی‌ های متخصصانه رایگان به مشتریان خود ارائه می‌دهند، بلکه برخی از فروشگاه‌های خارجی نیز دارای فناوری هستند که به شما امکان می‌دهد محصولات را به‌طور مجازی روی تناژ پوستی خود امتحان کنید.

خیلی از افراد قبل از خواب، حوصله هیچ کاری را ندارند، ولی اگر بعضی کارها به عادت تبدیل شوند، قطعا جذابیت و زیبایی ظاهریتان را دوچندان خواهد کرد.همه مردان و زنان به دنبال جذابیت و زیبایی بیشتر هستند و حاضرند از هر طریقی آن را به دست آورند. یکی از راه‌های ساده، تمرین و تکرار عادت‌های مفیدی است که قبل از خواب باید انجام دهید. اما این عادت‌ها کدام هستند و چگونه باعث جذابیت و زیبایی بیشتر شما می‌شوند؟

عادت‌های قبل از خواب برای جذابیت و زیبایی بیشتر

 1. بدون آرایش لطفا!

شاید حوصله این کار را نداشته باشید و ترجیح دهید که صبح فردا این کار را انجام دهید، اما این بزرگ‌ترین ظلمی است که در حق خودتان و پوستتان می‌کنید. پوست شما بعد از چندین ساعت آرایش داشتن و محبوس بودن، نیاز دارد که مانند خود شما تنفس کند و سبک شود. با پاک نکردن آرایش قبل از خواب ، باید منتظر جوش، منافذ باز و مات و گرفته شدن رنگ پوست خود باشید که کاملا با جذابیت و زیبایی بیشتر که به دنبال آن هستید، مغایرت دارد.شما میتوانید با ژل شستشوی صورت ویتابلا، صورت خود رابشویید و صورتی تمیز داشته باشید.

 1. مرطوب کننده دست

قطعا شما هم از دیدن یک خانم یا آقای زیبا و جذاب که دست‍‌های زبر و خشنی دارد، متعجب خواهید شد. جذابیت و زیبایی بیشتر خود را فقط در صورت و آرایش خود جستجو نکنید، د.ست‌ها نمود زیادی در استایل شما دارند و اگر خشک و زبر باشند، خیلی زود توجه دیگران را جلب خواهند کرد. حالا فکر کنید که در طول روز مجبور باشید با خیلی‌ها دست بدهید!قبل از خواب ، بعد از اینکه صورت و دستانتان را شستید، به آن‌ها یک کرم های گاتیو مرطوب کننده بزنید و اگر جنس پوستتان خشک است، کرمی که روغن آرگان یا جوجوبا در خود دارد، استفاده کنید.

Cosmetics brand site

 1. تونر هم ضروری است

اگر چند شب متوالی قبل از خواب از یک تونر ساده و معمولی برای جذابیت و زیبایی بیشتر پوستتان استفاده کنید، حتما متوجه تاثیر فوق‌العاده آن خواهید شد. تونر سطح PH پوستتان را متعادل می‌کند و باعث برطرف شدن آلودگی‌های روی پوست می‌شود. ضمن اینکه منافذ باز آن را می‌بندد و ظاهر پوست پرتقالی را در پوست کاهش می‌دهد.

 1. کرم دور چشم

بگذارید یک راز درباره جذابیت و زیبایی بیشتر را در اختیارتان بگذاریم: جوان ماندن چشم‌ها، مهم‌ترین نکته در جوان و زیبا ماندن تمام صورت است که اگر مراقبت کافی از آن‌ها به عمل نیاید، قطعا تلاش‌های دیگرتان بی‌نتیجه خواهد ماند.یک کرم شب سبک و مرغوب تهیه کنید و هر شب قبل از خواب به دور چشمانتان بزنید. فقط توجه کنید که کرمی که می‌خرید، حاوی آنتی‌اکسیدان، کافئین، پپتیدها و روشن کننده باشد.

 1. موها را ببندید

این نکته به درد آقایان نمی‌خورد ولی برای شما خانم‌های عزیز خیلی واجب است. خیلی از خانم‌ها فکر می‌کنند که قبل از خواب باید خود را آماده یک ولو شدن تمام و کمال کنند و این در حالی است که آن‌ها را در روزهای بعد، دچار زحمت فراوانی می‌کند. موها دارای روغن و آلودگی هستند که اگر در طول شب باز بمانند، این آلودگی را به پوست هم منتقل می‌کنند. ضمن اینکه زیبایی خود موها هم با مالیده و سایش فراوان با بالش و بدن شما، دچار مشکل خواهد شد.

پس اگر به دنبال جذابیت و زیبایی بیشتر هستید، قبل از خواب موها را از بالای سر با یک کش موی معمولی و به صورت شل ببندید.

 1. پاها را فراموش نکنید

برای هیچ خانمی، بدتر از اینکه پوست پاشنه پایش زبر و ترک خورده باشد، چیز دیگری وجود ندارد. شاید فکر کنید که همیشه جوراب می‌پوشید و معلوم نیست، اما آیا واقعا همیشه جوراب می‌پوشید؟ آیا هرگز پیش نیامده که به استخر یا کنار دریا بروید؟ یا اینکه صندل بپوشید؟ پس امکان ندارد که پاهای شما را کسی نبیند.

داشتن پاشنه‌های زبر و ترک خورده، فقط نشان از بی‌سلیقگی است اگر که قبل از خواب به پاها، کمی روغن زیتون نزنید و آن‌ها را ماساز ندهید!

 1. مسواک زدن

این عادت را خوشبختانه بیشتر افراد قبل از خواب دارند، اما بالاخره خیلی‌ها هم کوتاهی می‌کنند. مسواک زدن هم به سالم ماندن دندان‌ها کمک می‌کند و هم اینکه از ایجاد بوی بد دهان در صبح روز بعد پیشگیری می‌نماید. ضمن اینکه جذابیت و زیبایی بیشتر صورت شما را هم فراهم خواهد کرد، پس هر شب دندان‌ها را مسواک بزنید و تمام دهان را با آب گرم بشویید تا باکتری‌ها را از آن پاک کند.

 1. خواب خوب

تمام این عادت‌ها برای این است که بدن و پوست شما فرصت کافی برای ترمیم و بازسازی خود در حین خواب شبانه داشته باشند، بنابراین لازم است که خوابی راحت، کافی و مناسب داشته باشید. سعی کنید 7 تا 8 ساعت خواب شبانه داشته باشید تا بتوانید جذابیت و زیبایی مراقبت خوب از پوست می تواند بسیار شهودی باشد. با کمی دقت میتوانید متوجه شوید که استفاده از کدام محصولات ویتابلا پوستی برای شما موثرتر و نتیجه بخش تر بوده است.

اگرچه پوست ما به اندازه ژن‌های سازنده آن به شدت متفاوت است، اما یک چیز مشترک بین همه پوست‌ها وجود دارد: نیاز به رطوبت؛ که با استفاده از انواع تامین میشود. هیدراتاسیون چیزی است که به رشد پوست کمک می کند. ما می‌توانیم از سنگین‌ترین کرم‌ها استفاده کنیم، اما درک علم پشت عملکرد پوست ما چیزی است که محصولاتی را که استفاده می‌کنیم موثرتر می‌کند.بهینه‌سازی زمان استفاده از مرطوب‌کننده‌ها و اینکه از چه نوع کرمی در زمان های مختلف استفاده کنید، به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که پوستتان درست عمل می‌کند. پس هرچه سریعتر ریتم رطوبت پوست خود را پیدا کنید.

صبح و شب، کرم مرطوب کننده بزنید!

پوست ما 24 ساعته به رطوبت نیاز دارد، اما زمانی که بیشترین آب را از دست می‌دهد، شب ها است. به همین دلیل باید از کرم های مرطوب کننده قوی تر با بافت سنیگن تر و ماندگاری بیشتر برای روتین پوستی شب استفاده کرد تا در ساعات خواب که نمیتوان آب نوشید، رطوبت مورد نیاز آنرا تامین کرد. بطور کلی در برنامه های به استفاده از کرم مرطوب کننده در صبح و شب تاکید شده است.

تولید چربی پوست در ظهر به اوج خود می رسد و با فرارسیدن شب شدت کمتری میگیرد. در واقع زمانی که لایه محافظ روغن های طبیعی را از دست می دهید، پوست شما آب بیشتری از دست می دهد، بنابراین مهم است که آب از دست رفته را با یک مرطوب کننده در طول شب جبران کنید. هنگامی که شما خواب هستید، پوست به حالت تجدید می‌رود. در حالی که سلول‌ها در تمام مراحل خواب ترمیم و بازسازی می‌شوند، اکثریت چرخش سلولی و بازسازی در طول خواب عمیق اتفاق می‌افتد. از دست دادن آب در طول شب منجر به خشکی پوست شما می‌شود.

ژل بهداشتی بانوان

ژل بهداشتی بانوان محصولی است که برای تمیز کردن ناحیه تناسلی بانوان طراحی شده است. این محصول ملایم تر از صابون است و به حفظ تعادل pH طبیعی واژن کمک می کند.

دلایل زیادی برای استفاده از ژل بهداشتی بانوان وجود دارد، از جمله:

 • به حفظ تعادل pH طبیعی واژن کمک می کند. واژن به طور طبیعی کمی اسیدی است که به جلوگیری از رشد باکتری های مضر کمک می کند. صابون می تواند تعادل pH واژن را برهم زند و آن را در برابر عفونت آسیب پذیرتر کند.
 • به تمیز کردن ناحیه تناسلی بدون تحریک آن کمک می کند. ژل بهداشتی بانوان به طور خاص برای استفاده در ناحیه تناسلی طراحی شده است و ملایم تر از صابون است. این امر به تمیز کردن ناحیه بدون تحریک یا خشکی آن کمک می کند.
 • می تواند به بوی نامطبوع کمک کند. ژل بهداشتی بانوان اغلب حاوی موادی است که به خنثی کردن بوهای نامطبوع کمک می کند.

انواع مختلفی از ژل بهداشتی بانوان در دسترس است، بنابراین مهم است که یکی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب باشد. برخی از ژل ها برای استفاده روزمره طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر برای استفاده در دوران قاعدگی یا پس از زایمان طراحی شده اند.

نکته:برای اینکه ترک های پوستیتان از بین برود میتوانید از کرم استرچ مارک استفاده کنید.
دکمه بازگشت به بالا