برترین های کسب و کارعمومی

در هنگام سفارش پرچم ها به چه مواردی باید توجه کرد؟

ابزارهای تبلیغاتی فاکتور جدانشدنی در هر کسب و کاری هستند. این موضوع چنان مهم است که کارشناسان بودجه ای که به تبلیغ اختصاص داده می شود را هزینه ندانسته و از آن به عنوان سرمایه گذاری یاد می کنند. در این راستا نقش چاپ، چاپخانه و امکانات آن را نمی توان نادیده گرفت. در واقع فعالیتی را نمی توان یافت که در آن به نوعی از این صنعت استفاده نشده باشد. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ماشین آلات پیشرفته، شاهد نمونه های متنوعی از کالا و ابزارهای تبلیغاتی هستیم که به شیوه ایی نوین، موثر و جذاب درصدد جذب مخاطب و تبدیل آنها به یک مشتری خوب هستند. برای این منظور استفاده از انواع سازه، نور، کاغذ و پارچه بسیار رایج است. اگر می خواهید در دنیای رقابتی امروز، از رقیبان خود فاصله معناداری بگیرید؛ باید خلاقیت را چاشنی استفاده از این ابزارها قرار دهید تا منحصر به فرد در ذهن ها باقی بمانید.


یکی از این روش ها است. در این شیوه اصولا از تکنیک های دیجیتال و سیلک استفاده می شود. در این روش طرح های گرافیکی بر روی انواع پارچه اجرا می شود که در زمینه تبلیغات معمولا از ساتن استفاده می کنند. برای سفارش چاپ تبلیغاتی پارچه ایی، استفاده از این نوع پارچه بسیار رایج است. از جمله خصوصیات آن می توان جذابیت بصری ( به دلیل درخشندگی و شفاف بودن)، قابلیت چاپ بالا، سبک بودن، تنوع در رنگ و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد. برای بهره وری بیشتر در ابتدا مشخص کنید کدام یک از این ابزارهای متنوع تبلیغاتی مناسب شما هستند. در این مسیر انتخاب های متنوع و گوناگونی خواهید داشت. انواع بیلبورد، بنر، تابلوهای فلکسی، انواع استندها، انواع تبلیغات پاپ آپ و رول آپ، ، کاتالوگ، فلایر و انواع کارت ویزیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد. استفاده درست از این ابزارها کلید موفقیت شما خواهد بود.

انواع پرچم های تبلیغاتی

چاپ بر روی پارچه معمولا به عنوان تبلیغات محیطی به شمار می آید بنابراین اگر قصد دارید در محیط های بسته به معرفی کالا و خدمات خود بپردازید بهتر است به فکر استفاده از سایر روش های موثر تبلیغاتی باشید. تبلیغات پارچه ایی به شیوه های متفاوت طراحی و تهیه می شوند که رایج ترین آنها پرچم است. از مرسوم ترین انواع آن می توان به پرچم های رومیزی، ساحلی، تشریفات، اهتزاز، ریسه، مخمل و ساتن اشاره کرد. از نگاهی دیگر می توان آن را به این روش نیز تقسیم بندی نمود: پرچم تجاری، ورزشی، سیاسی و مذهبی. استفاده از این ابزار تبلیغاتی معمولا جهت تزیین، جلب توجه و اطلاع رسانی رایج است، بنابراین اگر می خواهید در فضای خارجی به شیوه ایی متفاوت و در عین حال جذاب خود را معرفی کنید، استفاده از این پرچم ها می تواند گزینه مناسبی باشد. اندازه و طرح آن کاملا به سلیقه مشتری بستگی داشته و نصب آن با استفاده از میله پرچم انجام می شود.

در این میان شاید بتوان گفت چاپ پرچم های ورزشی بیش از سایر موارد دیگر کاربرد دارد. استفاده از آنها در بین هوادارن و همچنین باشگاه ها امری عادی است. استفاده از آن به عنوان تبلیغ و ابزاری برای تشویق گروهی، بسیار رایج است. جنس آنها معمولا از ساتن بوده و از این رو جلوه بصری بسیار خوب و تاثیر گذاری دارند. از جمله ویژگی های تبلیغات پارچه ایی می توان به مقاوم بودن آن در برابر عوامل جوی مانند باران، نور خورشید و باد اشاره کرد.
استفاده از پرچم های تبلیغی تجاری در مراکز دولتی، فروشگاه ها و نمایشگاه ها بسیار رایج است. در این مراکز سعی می شود تا علاوه بر اطلاع رسانی، جنبه زیبایی آنها نیز در نظر گرفته شود. به همین دلیل اگر قصد دارید در یک محیط تجاری از این ابزار تبلیغاتی استفاده کنید، بهتر است آنها را در چندین رنگ، طرح و سایز به گونه ایی انتخاب نمایید که از کنار قرار دادن آنها محیط پیرامون در کانون توجه قرار گیرد.

پرچم های تبلیغاتی چگونه چاپ می شوند؟

سرعت، بخشی از زندگی بشر شده و در این میان صنعت چاپ نیز مصون نمانده است. در چاپ پرچم های تبلیغاتی نیز همه به دنبال کیفیت و سرعت هستند تا در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه گرفته شود. لحظه ایی غفلت کافی است تا از رقیبان عقب بیافتیم. استفاده از چاپ دیجیتال برای این منظور بسیار رایج و کاربردی است. در این روش می توان در کوتاه ترین زمان طرح های مختلف را بررسی کرد و آنها را اجرا نمود. از جمله مزایای این روش می توان به این موارد اشاره کرد: سرعت بالا، سفارش سازی و مقرون به صرفه بودن. استفاده از خدمات چاپ دیجیتال در حوزه تبلیغات و بازاریابی بسیار رایج است. با استفاده از خدمات آنلاین چاپ این امکان برای شما فراهم شده است تا با ثبت سفارش به صورت آنلاین، از خدمات گسترده این مرکز در زمینه های مختلف استفاده نمایید.


در طراحی پرچم های تبلیغاتی باید به مواردی مانند فاصله آنها از سطح زمین، وسعت آنها، نوع فونت، کوتاه و بلند بودن جملات، رنگ و طرح های گرافیکی و جنس پارچه دقت نمود. این پرچم ها معمولا در سطحی از زمین قرار می گیرند که از فاصله بسیار دور قابل دیدن هستند. جملات باید به گونه ایی نوشته شود که تنها یک نگاه برای خواندن و درک پیام آن لازم باشد. رنگ و درخشش پرچم باید به گونه ایی باشد که نور تاثیری بر خوانایی آن نداشته باشد. تصاویر استفاده شده در آن نباید گنگ و پیچیده باشد و در عین حال توانایی جذب نگاه مخاطب را در ثانیه های نخستین داشته باشد.

اریکه پرچم ایرانیان به عنوان یکی از  شناخته شده ترین مجموعه های تولید انواع پرچم در ایران می باشد، کیفیت پرچم های این مجموعه همیشه حرف اول را می زند، جهت نمایان کردن آرمان های یک مجموعه بهترین روش به اهتزاز در آوردن پرچم با توجه به برند و عملکرد آن مجموعه می باشد. پرسنل کار بلد و حرفه ای مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید و فعالیت دارد، در صورتی که خواهان پرچمی با طراحی خاص هستید می توانید از طریق شماره تلقن های موجود در سایت سفارش پرچم خود را بدهید. این مجموعه با در نظر گرفتن خواسته مشتری پرچم را تولید و آماده تحویل می کند.

مرکز تولید و سفارش پرچم اریکه پرچم ایرانیان با کمک گرفتن از روش های نوین و خریداری دستگاه های مدرن و همچنین استفاده از پارچه هایی با جنس مرغوب و طراحی های خاص سبب تولید محصولی بی نظیرگشته است. شعار ما از صفر تا صد پرچم با اریکه پرچم و افتخار ما نقش بستن درفش کاویانی است.در صورتی خواهین خرید انواع پرچم هستید کافیست با ما تماس بگیرید خرید انواع پرچم نظیر و سایر پرچم ها.

یکی از خدمات این مجموعه گرفتن سفارش انواع پرچم ها و تولید چاپ آن ها می باشد. سفارش پرچم هایی نظیر: سفارش ، سفارش و انواع آن، سفارش پرچم اهتزار، سفارش پرچم محرم، سفارش پرچم ایران، سفارش پرچم استقلال و سفارش ، سفارش   و ساحلی در جنس های مختلف می باشد. همچنین در زمینه نیز فعالیت دارد.

مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان سازنده انواع پرچم های بزرگ و هواداری، سفارش تولید هرگونه پرچم با طرح های دلخواه توسط مشتریان گرامی را می پذیرد. این مجموعه تمام تلاش خود را می کند تا پرچم هایی با کیفیت بالا در ابعاد و جنس های مختلف با توجه یه خواسته مشتریان تولید و طرح های دلخواه آن ها را بر روی پرچم ها به چاپ برساند. هدف این مجموعه جلب رضایت مشتریان گرانقدر می باشد.

سفارش چاپ انواع پرچم با طرح های دلخواه و تحویل فوری

مرکز چاپ و فروش پرچم اریکه پرچم

جهت سفارش پرچم و مشاوره با ما تماس بگیرید

 اریکه پرچم ایرانیان فوری ترین تولید کننده پرچم و قویترین تولید کننده پرچم در ایران می باشد. از مهم ترین امکانات مجموعه ما تولید پرچم در کمترین زمان ممکن، می باشد در صورتی که زمان کمی برای سفارش پرچم های مورد نظر خود دارید، کافیست از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا ما در زمان کوتاهی که در اختیارمان گذاشته اید خیلی فوری پرچم ها را تولید و به دستتان برسانیم.

سفارش پرچم لیزری

 در صورتی که به دنبال یک پرچم با پرستیژ بالا هستید می توانید پرچم لیزری بدون ریشه را از مجموعه تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان سفارش دهید. پرچم های لیزری از نظر شکل و شکیل بودن از تمام پرچم های دیگر یک سر و گردن بالاتر است. اگر می خواهید پرچمی مدرن داشته باشید در زمان سفارش می توانید پایه و میله استیل را نیز به آن اضافه کنید. در زمان سفارش می توانید طرحی از لوگو و آرم شرکت خود را نیز بر روی پرچم درخواست کنید.

ویژگی سفارش پرچم لیزری

 از ویژگی های سفارش پرچم در مجموعه ما قابلیت چاپ به صورت یکرو و دورو و  جنس پرچم از پارچه های ساتن لیزری خواهد بود. پرچم بدون ریشه  و جنس پایه از استیل، سنگی و جنس میله پرچم آهنی با لعاب نقره ای ابعاد پرچم 26×18، طول میله: 42 سانتی متر، ابعاد پایه: قطر 11 سانتی متروزن پرچم به همراه پایه و میله: 485 گرم خواهد بود.

سفارش پرچم تشریفات

یکی دیگر از خدمات مجموعه تولید اریکه پرچم ایرانیان سفارش پرچم تشریفات می باشد، این نوع پرچم ها را نیز می توانید ریشه دار سفارش دهید. پرچم های تشریفات ریشه دار روی پایه هائی عمودی قرار می گیرند که ابعاد بزرگی دارند. این نوع پرچم ها را اصولا در مراسم ها، همایش ها و یا در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده می کنند. رنگ ریشه پرچم ها را متناب با لوگوی روی پرچم سفارش داده می شود ریشه های پرچم در 12 رنگ مختلف تولید می شود. جنس پارچه پرچم از نوع ساتن مات آمریکائی و ساتن براق 9 کیلوئی مات است.

ویژگی سفارش پرچم تشریفات

  قابلیت چاپ: دورو

  جنس پارچه: ساتن آمریکائی و ساتن 9 کیلوئی

  نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی

  رنگ ریشه ها: 12 رنگ متنوع

  ابعاد پرچم: 150×90

طول پایه : 230 سانتی متر متغیر

  جنس پایه: چدن

 سفارش پرچم اهتزاز

پرچم های اهتزاز را بر روی پایه های بلند در فضای باز قرار می دهند. جنس پارچه های مورد استفاده برای پرچم های اهتزاز ساتن می باشد، این نوع پارچه ها مقاومت بالایی در برابر باران و باد دارند. جهت سفارش پرچم اهتزاز یا سفارش پرچم ایستاده می توانید آن را به صورت عمودی و افقی در ابعاد متنوع با لوگو و آرم اختصاصی به مجموعه ما بسپارید. برای سفارشات تیراژ می توانید از پارچه های ژرسه که بسیار سبک بودن و ارزان تر هستند استفاده کنید.

ویژگی سفارش پرچم اهتزاز

  قابلیت چاپ: یکرو و دورو

جنس پرچم: ساتن و ژرسه

  بدون محدودیت رنگ و طرح

  نوع چاپ: سابلیمیشن، پیگمنت، اورینت

  نحوه اتصال: جای چوب، پانچ

سفارش پرچم ایران

تولید اختصاصی پرچم ایران از دیگر خدماتی است که توسط مرکز تولید پرچم ما انجام می شود. اریکه پرچم ایرانیان در زمینه سفارش انواع پرچم تشریفات ایران با ساتن درجه یک امریکایی جهت استفاده در شرکت ها و همایش ها و مراسمات خدمات خود را عرضه می کند.

مشخصات پرچم ایران

جنس پارچه : ساتن و جیر گلدوزی شده اعلا

رنگ ریشه : زرد خردلی (طلایی)

نوع پایه : چدنی شیری و خورشیدی

نوع چاپ : دو رو

زمان تحویل : فوری

با فرا رسیدم ماه محرم تب و تاب استفاده از پرچم جهت آماده ساری هیئت ها زیاد می شود، اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم های محرم نیز بهترین و با کیفیت ترین پرچم ها را ارائه می دهد، جهت سفارش از طریق تلفن های موجود در سایت اقدام کنید.

سفارش پرچم مذهبی

پرجم های مذبی در ابعاد متفاوتی توسط مجموعه ما تولید می شوند. به عنوان مثال به صورت نوار های طولانی با عرض بین 20 تا 30 سانتی متر جهت استفاده در مراسمات مذهبی تولید می شود.

سفارش پرچم تبلیغاتی

برخی از شرکت ها و موسسات برای نشان دادن نحوه فعالیت کاری خود و همچنین برای تبلیغ محصولات خود در همایش ها و مراسم ها از پرچم های تبلیغاتی استفاده می کنند و بر روی این نوع پرچم ها لگو و یا آرم و یا هر موضوعی در خصوص فعالیت شرکت بر روی آن چاپ می کنند. در صورتی که می خواهید پرچم تبلیغاتی سفارش دهید می توانید با اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید.

قیمت سفارش پرچم

در صورتی که تمایل به سفارش انواع پرچم به صورت تیتراژ دارید جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید. قیمت پرچم ها بر اساس جنس پارچه ای که استفاده می کنند، ابعاد آن ریشه دوزی داشته باشد یا نه، چاپ بر روی پرچم به صورت تک رو یا دو رو باشد، با میله و پایه باشد یا بدونه پایه بسیار متفاوت است.

در اریکه پرچم، پرچم ها را با چه طرحی میتوان سفارش داد؟

مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان سازنده انواع پرچم های بزرگ و هواداری، سفارش تولید هرگونه پرچم با طرح های دلخواه توسط مشتریان گرامی را می پذیرد.

آیا در اریکه پرچم امکان تحویل سریع سفارش وجود دارد؟

اریکه پرچم ایرانیان یکی از فوری ترین تولید کننده پرچم و همچنین قویترین تولید کننده پرچم در ایران می باشد. از مهم ترین امکانات مجموعه ما تولید پرچم در کمترین زمان ممکن، می باشد.

اریکه پرچم چه خدماتی در زمینه پرچم ارائه میدهد؟

یکی از خدمات این مجموعه گرفتن سفارش انواع پرچم ها و تولید چاپ آن ها می باشد. سفارش پرچم هایی نظیر: سفارش پرچم رومیزی، سفارش پرچم تشریفات، سفارش پرچم اهتزار، سفارش پرچم محرم، سفارش پرچم ایران، سفارش پرچم استقلال و سفارش پرچم مذهبی در جنس های مختلف می باشد.

سفارش چاپ انواع پرچم با طرح های دلخواه و تحویل فوری

مرکز چاپ و فروش پرچم اریکه پرچم

جهت سفارش پرچم و مشاوره با ما تماس بگیرید

چاپ پرچم ساحلی ریشه دار جز پر طرفدار ترین و پرمصرف ترین پرچم های قابل چاپ در این مجموعه و بازار می باشد

دکمه بازگشت به بالا