جابجایی بیش از ۱۸۳هزار مسافر از فرودگاه گرگان طی سال گذشته

شبکه/گلستان مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان از جابجایی بیش از ۱۸۳ هزار مسافر از فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

علی متانت شامگاه جمعه سوم فروردین ۱۴۰۳ در گفت‌وگو با خبرنگاران با تأکید بر اینکه ارائه خدمات نوروزی از ۲۰ اسفند۱۴۰۲ آغاز شده و تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ استمرار دارد، اظهار کرد: در حال حاضر از فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان به مقاصد تهران، مشهد، زاهدان، زابل، عسلویه، چابهار و آکتائو قزاقستان پرواز انجام می‌شود.

وی ضمن اشاره به برخی اقدامات ویژه این اداره کل در ایام نوروز ۱۴۰۳ خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات با شرکت‌های هواپیمایی و ارگان‌های نظامی و امنیتی مرتبط در فرودگاه از جمله پلیس، سپاه، گمرک، گذرنامه، سوختگیری، اورژانس و دیگر ارگان‌ها با هدف رفع نواقص و ایجاد وحدت رویه از مهمترین اقداماتی بود که انجام شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان رفع نواقص سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی ساختمان‌ها، زیباسازی فضای سبز، محوطه و جداول، سرویس دستگاه‌های کمک ناوبری و دستگاه‌های بازرسی و کمک بازرسی از قبیل گیت وی و ایکس‌ری و بهسازی نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی را از اقدامات خدماتی ستاد خدمت‌رسانی نوروز ۱۴۰۳ فرودگاه برشمرد و افزود: در این مدت اجرای برنامه‌های فرهنگی، پهن کردن سفره هفت‌سین، تهیه کلیپ و انتشار گسترده و پوشش بی‌سابقه در فضای مجازی فرودگاه انجام شد.

این مقام مسئول برقراری میز خدمت به منظور پاسخگویی در زمان تأخیر یا ابطال پروازها را از دیگر اقدامات این اداره کل عنوان و تصریح کرد: فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان آمادگی کامل برای پذیرش پروازهای نوروزی به صورت ٢۴ ساعته را دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا