بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو

زمانی که پای تحلیل تکنیکال به میان می‌آید، هر تریدر از یک روش تحلیلی استفاده می‌کند. یکی از روش‌های پرطرفدار در تحلیل تکنیکال، استفاده از اندیکاتورها است. پس از انتخاب اندیکاتورها به‌عنوان ابزار تحلیل بازار، با یک سؤال مهم مواجه می‌شویم؛ بهترین اندیکاتور سیگنال دهی چیست؟
در این مقاله ما در تیم تحلیل همیار کریپتو به معرفی بهترین اندیکاتورها در تریدینگ ویو می‌پردازیم. بهتر است بدانید شما از انواع اندیکاتورها می‌توانید در پلتفرم‌هایی مانند متاتریدر یا تریدینگ ویو استفاده کنید.

مفهوم اندیکاتور چیست؟

کاربرد اندیکاتورها

دقت کنید حتی اگر از بهترین اندیکاتور پولی استفاده می‌کنید، به هیچ‌وجه یک اندیکاتور به‌تنهایی کاربردی ندارد زیرا سیگنال‌های معاملاتی اشتباهی را صادر می‌کند. برای مثال هیچ‌گاه نباید به‌تنهایی از سیگنال‌های اسیلاتور RSI (یا مکدی، استوکستیک و…) استفاده کنید چرا که سیگنال‌های اشتباه هم درآن‌ها وجود دارد. باید این اسیلاتورها را با دیگر اندیکاتورها به صورت ترکیبی استفاده کرد و زمانی که دو یا سه تا از آن‌ها باهم سیگنال‌ ورود به معامله صادر کنند، معامله انجام دهید.

اندیکاتور آر اس آی (RSI)

همان‌طور که از نامش پیداست، اندیکاتور RSI شاخص اندازه گیری قوت و ضعف یک دارایی در بازه‌های زمانی (مورد تحلیل) است که به صورت یک شاخص نوسانگر نما بین محدوده ۰ تا ۱۰۰ نوسان می‌کند.

تحلیل قیمت به کمک اندیکاتور آر اس آی (RSI)

با استفاده از RSI، تحلیلگران بازار می‌توانند نقاط ورود و خروج مناسب در بازار را تشخیص دهند و به نتیجه مناسبی در خریدوفروش دارایی‌ها برسند. اگر نمودار شاخص RSI در محدوده بین 0 تا 30 باشد عملاً در منطقه اشباع فروش (oversold) است؛ یعنی بیان می‌کند قیمت دارایی کاهش یافته است و احتمالاً به‌زودی اصلاح کرده و مجدداً افزایشی شود؛ بنابراین باید به دنبال بهترین قیمت برای خرید دارایی باشیم.

اگر مقدار RSI بیشتر از ۷۰ باشد، در واقع در محدوده اشباع خرید (overbought) قرار داریم بدین معنا که قیمت این دارایی افزایش‌یافته است و احتمالاً به‌زودی کاهش خواهد شد بنابراین باید به دنبال سیگنال فروش باشیم.

https://www.tradingview.com/

مفهوم واگرایی در اندیکاتور RSI یک مفهوم کلیدی ست که هر تریدر یا معامله گر باید با آن به‌درستی آشنا شود. در ویدئو آموزشی زیر انواع واگرایی هایی ها را آموزش ببینید:

زمانی که خط مکدی (آبی)، خط سیگنال (قرمز) را از پایین به سمت بالا قطع کند و هم‌زمان هیستوگرام از فاز منفی وارد فاز مثبت (هیستوگرام صعودی) شده‌ باشد، سیگنال خرید صادر شده است.

زمانی که خط مکدی (آبی)، خط سیگنال (قرمز) را از بالا به سمت پایین قطع کند و هم‌زمان هیستوگرام از فاز مثبت وارد فاز منفی شده‌ باشد (هیستوگرام نزولی)، سیگنال فروش صادر شده است.

https://www.tradingview.com/

اندیکاتور پیوت پوینت (Pivot Point) : بهترین اندیکاتور برای ترید روزانه

قطعاً بامعنای پیوت آشنا هستید که محل برگشت قیمت در نمودار است. اندیکاتور پیوت پوینت نیز به ما یکسری سطوح (یا همان نقاط) مهم بازار را نشان می‌دهد که احتمال برگشت قیمت در آن‌ها بالاست.

اندیکاتور Pivot Point به صورت یک نقطه مرکزی در نمودار قیمتی دارایی‌ها تعریف می‌شود که به‌عنوان نقطه مهمی برای تغییر روند قیمت در بازار شناخته می‌شود. این نقطه معمولاً با توجه به قیمت باز و بسته شدن دارایی در روز قبل و با استفاده از فرمول‌های خاصی محاسبه می‌شود.

بهترین اندیکاتوربرای ترید روزانه پیوت پوینت شامل 5 سطح است که سطح اصلی همان پیوت پوینت است و دو سطح بالاتر که با R1 و R2 نشان داده می‌شوند به معنای مقاومت در آن تایم فریم بوده و دو سطح پایین‌تر که با S1 و S2 نشان داده می‌شوند به معنای سطوح حمایت هستند.

تحلیل قیمت به کمک اندیکاتور پیوت پوینت

با استفاده از Pivot Point، شما می‌توانید نقاط ورود و خروج مناسب در بازار را تشخیص داده و تصمیم‌گیری قطعی‌تری درباره خریدوفروش دارایی‌ها برسید.

اگر قیمت دارایی بالاتر از Pivot Point باشد، اشاره به روند صعودی دارایی دارد و بهتر است معاملات خرید داشته باشید زیرا در این صورت هم‌جهت روند ترید کرده‌اید.

اگر قیمت دارایی پایین‌تر از Pivot Point باشد، اشاره به روند نزولی دارایی دارد و بهتر است معاملات خرید داشته باشید.

https://www.tradingview.com/

اندیکاتور حجم Volume؛ بهترین اندیکاتور در استراتژی معاملاتی

یکی از عوامل مهم در اکثر استراتژی‌های معاملاتی، بررسی حجم معاملات است که این اطلاعات با استفاده از اندیکاتور حجم قابل دستیابی است. این اندیکاتور نشان می‌دهد که چه میزان حجم معاملات در یک بازه زمانی خاص یا قیمت خاص انجام شده است. به‌عبارت‌دیگر چه مقدار دارایی در یک قیمت مشخص خریدوفروش شده است.

با استفاده از اندیکاتور حجم، می‌توان میزان علاقه و اعتماد معامله‌گران به بازار را بررسی کرد و این اندیکاتور به شما کمک می‌کند تا میزان قدرت و قابلیت ادامه تحرکات قیمتی در بازار در یک جهت خاص را پیش‌بینی کنید.

برای مثال، افزایش حجم معاملات در روند صعودی به معنی افزایش علاقه تریدرها و سرمایه‌گذاران به خرید آن دارایی و قدرت (مومنتوم) بیشتر در جهت حرکت قیمت است. حال اگر حجم معاملات در یک روند صعودی در حال کاهش باشد، به معنای کاهش قدرت خرید، خریداران و عدم علاقه به سرمایه‌گذاری و ترید در قیمت‌های بالاتر است و عملاً نشان دهنده ضعف روند است.

در اندیکاتور حجم نحوه نمایش اطلاعات به این صورت است که به‌طور پیش‌فرض در هر چارتی پایین صفحه نمودار به صورت میله‌های سبز و قرمز رنگ دیده می‌شود. در این اندیکاتور رنگ قرمز به معنای آن است که میزان حجم معاملات انجام شده، در قیمت مورد بررسی نسبت به قیمت قبلی کمتر است؛ یعنی معاملات کمتری در این قیمت نسبت به قبلی انجام شده است.

رنگ سبز میله‌ها هم دقیقاً برعکس رنگ قرمز است، زمانی که حجم معاملات در قیمت بررسی نسبت به قیمت قبلی بیشتر باشد، رنگ میله اندیکاتور حجم در تریدینگ یا سایز پلتفرم‌های معاملاتی سبز رنگ دیده می‌شود. مانند؛ سایز اندیکاتورها تنظیمات اندیکاتور حجم هم مطابق با سلیقه شما قابل تغییر است.

دقت کنید گاهی یک میله یا چند میله به شکل قابل توجهی نسبت به میله‌های قبلی بلندتر هستند، شما باید آن قیمت‌ها را دقیق‌تر بررسی کنید و سعی کنید، متوجه شوید که چرا در آن قیمت‌ها حجم معاملات بیشتر شده است. مثلاً اگر این اتفاق در روند صعودی افتاده با توجه به محل تکنیکال رخ داد این اتفاق، آیا خریدار قوی وارد بازار شده است و قیمت با پتانسیل رشد زیادی همراه خواهد بود یا آنکه افرادی که در قیمت‌های پایین خریده‌اند اکنون در حال تسویه هستند و عملاً به سقف قیمت رسیده‌ایم و امکان اصلاح قیمت وجود دارد.

انواع اندیکاتورهای حجم

چندین نوع اندیکاتور حجم وجود دارد که در لیست زیر می‌توانید مشاهده کنید.

 1. اندیکاتور حجم تعادلی (On-Balance Volume)
 2. اندیکاتور Volume Profile Fixed Rage (VPFR)
 3. اندیکاتور (تجمع/توزیع) Accumulation/Distribution
 4. اندیکاتور Positive Volume Index
 5. اندیکاتور Chaikin Money Flow
 6. اندیکاتور تعادل قدرت Balance of Power
 7. اندیکاتور Negative Volume Index
 8. اندیکاتور Trade Volume Index
 9. اندیکاتور Twiggs Money Flow
 10. اسیلاتور Volume Oscillator

در تریدینگ ویو، از بین اندیکاتورهای حجم موجود، اندیکاتور “ویلیامز تجمع/توزیع” بیشترین کارایی را دارد و بیشتر و مورد مصرف توسط کاربران می‌باشد. این اندیکاتور برای ارزیابی وضعیت تجمع یا توزیع قیمت‌ها استفاده می‌شود و میزان تمایل بازار به خرید یا فروش را نمایان می‌کند. با استفاده از این اندیکاتور، کاربران می‌توانند الگوهای رفتاری بازار را تشخیص داده و با اطمینان بیشتری به تصمیم‌گیری مناسب در معاملات خود بپردازند.

اندیکاتور MFI ( money flow index)

یکی از دقیق ترین و سنگین ترین اندیکاتور های بازار مالی است که حرکات بسیار دقیق و با جزئیاتی را دارد این اندیکاتور از ترکیب کندل ها و حجم قیمت استفاده میکند این اندیکاتور در ظاهر بسیار ساده می آید و به نظر می رسد در زمان هایی که به کف خود می رسد زمان معامله خرید و در سقف ها زمان معامله فروش است

اما نکته دارای اهمیت واگرایی های بسیار ارزشمند در این اندیکاتور است که آن را به یکی از بهترین اندیکاتور های سیگنال دهی تبدیل می کند بدین صورت که اگر قیمت روند صعودی داشت و در آخر روند نزولی را در MFI دیدیم باید انتظار یک اصلاح قدرتمند در قیمت را داشته باشیم

همچنین اگر قیمت روند نزولی داشت وMFI در انتهای روند حرکات صعودی ایجاد کرده بود باید انتظار یک حرکت صعودی داشته باشیم ومعاملات فروش اگر داریم زودتر به فکر سیو سود باشیم و در آخر نیز مهم ترین نکته در مورد بحث واگرایی این است که واگرایی همیشه سیگنال هایی برای اصلاح می دهد و هرگز از یک واگرایی نباید انتظار تغییر روند های بزرگ داشت.

اندیکاتور فیبوناچی؛ بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش

از اندیکاتور فیبوناچی برای تشخیص سطوح مقاومت و حمایت در بازار استفاده می‌شود. این ابزار بر اساس تعدادی از نسبت‌های عددی به نام نسبت‌های فیبوناچی تعریف شده است که به‌صورت خطوط افقی در نمودار قیمتی دارایی‌ها نشان داده می‌شوند.

نسبت‌های مهم فیبوناچی شامل ۲۳٫۶٪، ۳۸٫۲٪، ۵۰٪، ۶۱٫۸٪ و ۱۰۰٪ هستند. این نسبت‌ها بر اساس توالی‌هایی از اعداد فیبوناچی تعریف شده‌اند که به‌صورت تقریبی نشان‌دهنده نسبت‌هایی در طبیعت هستند، ازجمله نسبت‌های فاصله شکل لاک حلزون‌ها و شاخه‌های درختان یا نسبت طول به عرض بدن انسان و حتی کهکشان راه شیری!

استفاده از ابزار فیبوناچی در تحلیل تکنیکال به این صورت است که با استفاده از دو محدوده مهم در نمودار قیمتی، یعنی محدوده مقاومتی و محدوده حمایتی، مثلاً نقطه صفر محل شروع موج صعودی و محل 100 روی انتهای موج قرار گرفته و خطوط افقی فیبوناچی رسم می‌شوند. حال با کمک خط‌های افقی فیبوناچی احتمالاً محل برگشت قیمت و حمایت شدن روی هر یک از این نسبت‌ها وجود دارد.

علاوه بر خطوط افقی، اندیکاتور فیبوناچی دارای خطوط میانی به نام خطوط فیبوناچی است که نشان‌دهنده سطوح میانی مقاومت و حمایت در بازار هستند. این خطوط میانی معمولاً از میان دو سطح مقاومت و حمایت در نمودار قیمتی دارایی‌ها رسم می‌شوند.

https://www.tradingview.com/

ایچیموکو بهترین اندیکاتور در تحلیل تکنیکال

اندیکاتور ایچیموکو یکی از ابزارهای محبوب در تحلیل تکنیکال است که برای تشخیص روند قیمتی دارایی‌ها و تعیین سطوح مقاومت و حمایت همچنین تعیین میزان قدرت روند در بازار، استفاده می‌شود. این اندیکاتور بر اساس یک سیستم کامل از خطوط افقی و ابرهای کومو ساخته شده است که همگی با انتخاب این اندیکاتور به‌صورت خودکار در نمودار قیمتی دارایی‌ها رسم می‌شوند.

اندیکاتور ایچیموکو از پنج خط متفاوت تشکیل شده است که هر کدام وظیفه‌های خاصی در تحلیل بازار دارند:

اندیکاتور ایچیموکو با خطوط و منحنی‌های مختلف خود، به کاربران اطلاعات گسترده‌ای درباره روند بازار، نقاط ورود و خروج از معاملات و همچنین سطوح مهم قیمتی ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر، این اندیکاتور می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا بهترین نقاط ورود و خروج از معاملات را تعیین کنند و در تصمیم‌گیری‌های مهم معاملاتی خود مطمئن‌تر عمل کنند. به دلیل استفاده‌ی آسان و اطلاعات مفیدی که ارائه می‌دهد، ایچیموکو به عنوان یک اندیکاتور بسیار مؤثر و مناسب برای معامله‌گران در بازارهای مالی شناخته می‌شود.

از آنجایی که ایچیموکو یکی از بهترین اندیکاتورها و کامل‌ترین آن‌هاست یک مقاله مجزا با عنوان «آموزش ایچیموکو Ichimoku» برای آن نوشته شده است که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

اندیکاتور های ماشینی و ساخته شده با هوش مصنوعی

جدیدا نوع جدیدی از اندیکاتور هایس ماشینی به دنیا ارائه گشته است که توسط هوش مصنوعی بازار را تحلیل نموده و اقدام به ارائه سیگنال می نماید

بهترین اندیکاتور در تحلیل تکنیکال از دیدگاه شما کدام است؟

در تحلیل تکنیکال، اندیکاتور ایچیموکو (Ichimoku) به عنوان یکی از بهترین اندیکاتورها شناخته می‌شود. ایچیموکو یک اندیکاتور چندمنظوره و جامع است که به صورت کلی برای شناسایی روندها و سطوح مهم قیمتی به کار می‌رود و می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا بهترین نقاط ورود و خروج از معاملات را تعیین کنند. ایچیموکو به دلیل استفاده‌ی گسترده‌اش در تحلیل تکنیکال و قدرت پیش‌بینی‌ای که دارد، یکی از محبوب‌ترین اندیکاتورها در جامعه معامله‌گری است و به خصوص در بازارهای ترندی بسیار مؤثر است.

جمع بندی

در این محتوا به معرفی بهترین اندیکاتورهای تریدینگ ویو و متاتریدر پرداختیم و نحوه استفاده از سیگنال‌های هر کدام را توضیح دادیم. دقت کنید سیگنال خرید یا فروش هیچ اندیکاتوری به‌تنهایی اعتبار ندارد و اگر قصد استفاده از اندیکاتورها در تحلیل تکنیکال دارید، حتماً باید از چندتای آن‌ها هم‌زمان استفاده کنید و زمانی که همه آن‌ها برای مثال سیگنال خرید صادر کردند، وارد معامله BUY شوید.

در این صورت نهایتاً نرخ معاملات برد شما افزایش خواهد یافت و به سودآوری شما کمک می‌کند. نکته دیگر آن است که شما می‌توانید از قسمت تنظیمات، هر کدام از اندیکاتورهای توضیح داده شده را تغییر داده و بهترین اندیکاتورها را برای خود شخصی‌سازی کنید. کدام بروکر حساب سنتی دارد?

سؤالات متداول

بهترین اندیکاتور تریدینگ ویو کدام است؟

بهترین اندیکاتور به استراتژی معاملاتی شما، تایم فریم معاملاتی، فرصتی که برای ترید می‌گذارید و… برمی‌گردد و در این مقاله کاربردی ترین اندیکاتور در بازارهای مالی معرفی شده است.

 بهترین اندیکاتور نوسان گیری چیست؟

بهترین اندیکاتور برای ترید روزانه چه اندیکاتوری است؟

اندیکاتور Pivot Point برای ترید روزانه بسیار مناسب است و می‌تواند ابزاری قدرتمند برای شناسایی نقاط ورود و خروج از معاملات باشد. این اندیکاتور بر اساس قیمت‌های بازار در روز قبل تعیین می‌شود و نقاط مهمی همچون سطوح مقاومت و پشتیبان را به شما نشان می‌دهد. با استفاده از این اندیکاتور، می‌توانید مسیر حرکت قیمت‌ها را دبا استفاده از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس به راحتی از طریق تریدینگ ویو استراتژی معاملاتی خود را به صرافی متصل کنید و از تجربه معاملات الگوریتیمی لذت ببرید.ربات صرافی بینگ ایکس با سرعت و دقت بالا سیگنال های صادر شده از تریدینگ ویو را دریافت میکند و در کمتر از یک ثانیه معاملات را بر روی صرافی بینگ ایکس باز و بسته میکندبه راحتی استراتژی معاملاتی خودتان را در تریدینگ ویو تنظیم کنیم و از طریق دریافت آلارم ربات بینگ ایکس معاملات را بر روی صرافی باز میکنداز جمله قابلیت های ربات صرافی بینگ ایکس:

 1. سازگاری با تمام استراتژی ها و اندیکاتور موجود در تریدینگ ویو
 2. سرعت و دقت
 3. سیستم گزارش گیری در کانال تلگرام
 4. استفاده از حد ضرر
 5. تاریخ شروع و پایان برای کار ربات
 6. قابلیت آپدیت و بهینه سازی
 7. استفاده نا محدود
 8. قابلیت اتصال همزمان به ده ها استراتژی از طریق تریدینگ ویو

نحوه راه اندازی:

 1. برای اجرای این ربات به یک سرور مجازی یا vps نیاز دارد.
 2. فایل ربات یک فایل است که به راحتی کپی پیست کنید داخل سرور مجازی و اجرا کنید
 3. در مرجله بعد می بایست آلارم تریدینگ ویو را تنظیم کنید از طریق وب هوک

معامله کردن در بازار ارز دیجیتال و سایر بازارهای مالی جهان به واسطه ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، لذتی دیگر دارد. چرا که بدین ترتیب می توانید به فکر و سوددهی بیشتری در این بازار پر نوسان و پرهیاهو باشید. همان طور که می دانید؛ معامله در بازار ارز دیجیتال در هر 24 ساعت شبانه روز و هر هفت روز هفته امکان پذیر است. بر همین اساس می بایست به گونه ای در این بازار دست به خرید و فروش زد که بتوان سود زیادی را به دست آورد. طبیعتا با توجه به باز بودن معاملات شبانه روزی، ممکن است فرصت های زیادی را از دست دهید. اما با توجه به وجود ربات معامله گر تریدینگ ویو، دیگر نگرانی در این راستا نخواهید داشت. چرا که شما می توانید با استفاده از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس با همان استراتژی خود در طول شبانه روز، معاملات خود را انجام دهید. در ادامه بیشتر در خصوص این ربات و شیوه عملکرد آن بحث به میان خواهد آمد.

استفاده از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس برای ترید کردن در ارز دیجیتال

برای ترید کردن نیاز به ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس یا هر صرافی دیگری خواهید داشت. چون ربات ها می توانند خیلی دقیق و اصولی روند معاملات یا خرید و فروش را در بازارهای مالی جهانی را پیش ببرند. اما بایستی دانست که نمی توان به بسیاری از این ربات ها، اتکا کرد. چون خیلی نمی توانند به شما در این زمینه کمکی کنند. به همین علت بهتر است در انتخاب ربات صرافی بینگ ایکس نهایت دقت خود را مبذول دارید تا در نهایت با بهترین ربات معامله گر، معامله کنید. ترید کردن با بهترین ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، می تواند به تریدر یا معامله گر کمک زیادی کند. البته این واقعیت را باید پذیرفت که شما خود مسئولیت سود و زیان خویش در بازار ارز دیجیتال هستید. چرا که ربات معامله گر تریدینگ ویو بر اساس استراتژی شماست که نقاط خرید و فروش را برای شما تعیین می کند. بنابراین میزان سود و زیان در این بازار، بستگی به های شما دارد.

منظور از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس چیست؟

ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، ابزاری پیشرفته با کارایی بسیار بالا در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال در هر پاسی از شبانه روز است. این ربات، بستری را برای تریدرها فراهم می سازد تا بتوانند به واسطه آن و با توجه به خویش، اقدام به خرید و فروش جفت ارزها کنند. شیوه استفاده از این ربات این گونه است که ربات درست طبق استراتژی شما عمل می کند و خرید و فروش را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد. شما تنها کافیست یک جفت ارز معاملاتی را برای خود انتخاب کنید و شرایط مربوط به خرید یا فروش هر یک از آن ها را برای ربات تعریف کنید. بدین ترتیب ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس در هر ساعتی از شبانه روز، کاملا خودکار طبق همان استراتژی های شما اقدام به خرید یا فروش جفت ارزها می کند. برای استفاده از این ربات ها، می بایست نکاتی را مدنظر قرار دهید تا بیشترین سود را از خرید و فروش خود ببرید.

صرافی BingX

ثبت سفارش انجام پروژه های برنامه نویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس

برای استفاده از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، نیاز است تا حتما سفارش دریافت این نوع از پروژه های خود را به برنامه نویسی حرفه ای بسپارید. کسی که می تواند مدنظر شما را به صورت کاملا استاندارد طبق استراتژی شما تهیه و تنظیم کند. با توجه به حساسیت این موضوع، این نوع از سفارش و پروژه ها را نباید به هر کسی بسپارید. در این زمینه می بایست به رزومه برنامه نویس توجه داشته باشید. بدین ترتیب می توانید با خیالی آسوده خاطر، سفارش انجام پروژه های برنامه نویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس خود را به فردی مورد اعتماد بسپارید. البته همان طور که گفته شد؛ یک برنامه نویس هر چقدر هم در کار خود خبره باشد؛ ربات را بر اساس استراتژی شما می سازد. بنابراین در گام نخست شما هستید که بایستی برای معاملات خود در ارزهای دیجیتال، استراتژی داشته باشید. پس از آن استراتژی منسجم خود را می توانید به ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس بسپارید.

سفارش کدنویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس خود را به چه کسی بسپاریم؟

برای ثبت سفارش کدنویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس می توانید با خیالی آسوده خاطر به وب سایت چارت گجت اعتماد کنید. برنامه نویس های حرفه ای با سال ها کسب تجربه و تخصص در این مرکز می توانند پروژه کدنویسی شما را به خوبی پیش ببرند. روال کاری آن ها این گونه است که ابتدا استراتژی معاملاتی تریدر را دریافت می کنند. سپس آن را داخل وب سایت تریدینگ ویو قرار می دهند و متناسب با همان استراتژی برای کاربر، کدنویسی می کنند. اتصال تریدینگ ویو به صرافی بینگ ایکس به وسیله همین ربات bingx و صرافی برقرار می شود. بدین ترتیب سیگنال از سمت تریدینگ ویو ارسال می گردد. پس از آن ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، پیغام مدنظر را دریافت می کند و در کمتر از یک ثانیه، معامله را روی صرافی باز می کند. با توجه به تجربه برنامه نویسان وب سایت چارت گجت، شما می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف با آن ها در تماس باشید.

کدنویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس

مزایای ثبت سفارش کدنویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس در سایت چارت گجت

شما این امکان را دارید تا سفارش کدنویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس خود را در وب سایت چارت گجت ثبت کنید. در این صورت می توانید از خدمات و مزایای زیر بهره مند شوید:

 • انجام کد نویسی استاندارد و حرفه ای
 • ارائه انجام پروژه سیستم های معاملاتی ربات های معامله گر برای صرافی BingX و سایر صرافی ها
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • قابلیت ارتقا و آپدیت پروژه مورد نظر
 • انجام صدها پروژه ربات معامله گر با تجربه موفق در این زمینه و رضایت بالای مشتری
 • اطمینان خاطر از ارائه ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس مطمئن با تکیه بر تجربه و تخصص بالای برنامه نویسان
 • مشاوره رایگان به تریدرها
 • حفظ حریم شخصی و عدم اشتراک گذاری اطلاعات پروژه هر کاربر به سایر افراد
 • ساخت ربات معامله گر بسیار دقیق و استاندارد طبق استراتژی معامله گران

بنابراین بهتر است سفارش های کدنویسی ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس خود را به برنامه نویس های وب سایت چارت گجت بسپارید.

عدم محدودیت در انتخاب صرافی ها برای استفاده از ربات معامله گر

شما می توانید ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس را در این صرافی با امتیازهای ویژه مورد استفاده قرار دهید. البته این گونه نیست که تنها در صرافی بینگ ایکس چنین قابلیتی را خواهید داشت. چرا که هیچ محدودیتی در این راستا نخواهید داشت. در بسیاری از صرافی ها قادر خواهید بود از انواع ربات های معامله گر استفاده کنید. توجه داشته باشید که به جهت مدیریت ریسک معاملاتی می بایست در انتخاب هر یک از این ربات ها دقت داشته باشید. ضمن اینکه خدمات ارائه شده در هر صرافی نیز با سایر صرافی ها متفاوت می باشد. به همین جهت بایستی با چشمانی باز ابتدا صرافی مورد نظر و پس از آن ربات معامله گر را برای ترید ارز دیجیتال انتخاب کنید. بدین ترتیب همان طور که ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس در این صرافی مورد استفاده قرار می گیرد؛ ربات ارز دیجیتال سایر صرافی ها نیز در همان صرافی کاربرد دارد. بنابراین هیچ محدودیتی برای استفاده از در صرافی نخواهید داشت.

تست ربات ارز دیجیتال

دریافت تست ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس

برای اینکه بخواهید با اطمینان خاطر بیشتری از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس برای ترید کردن استفاده کنید؛ می توانید به دو شیوه از آن ربات، تست بگیرید. حالت اول تست ربات ارز دیجیتال این گونه است که با کار کردن با آن متوجه شوید که ربات مورد نظر به خوبی کار می کند. به این ترتیب که می توان با استفاده از آن به مقابله با نوسانات داده های ورودی پرداخت. شما می توانید ریسک در مقابل پاداش ها و خطاهای مدل سازی را مورد ارزیابی قرار دهید تا از عملکرد صحیح و سالم ربات معامله گر، اطمینان حاصل کنید. حالت دوم تست، نیاز به تنظیم دقیق تری دارد. در این حالت، عملکرد ربات شما به خوبی خود را نشان می دهد. با در نظر گرفتن این نکته که ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس مورد نظر قادر به اجرای فرایند دقیق و بهینه ای است؛ می توان از عملکرد آن اطمینان حاصل نمود. بنابراین دیگر هیچ شک و تردیدی در انتخاب خود نخواهید داشت.

نقش ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس در کاهش و مدیریت ریسک

یکی از نکات حائز اهمیت در ترید کردن، مدیریت ریسک می باشد. جالب آنکه نقش ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس هم در این راستا بسیار پررنگ می باشد. شاید در ظاهر، تنها کارکرد ربات ارز دیجیتال را جایگزین آن ها با تریدرهای انسانی در هر 24 ساعت شبانه روز دانست؛ اما این تنها وظیفه ربات ها نیست. ربات های ارزهای دیجیتال از جنبه های مختلفی می توانند برای تریدرها اهمیت داشته باشند. یکی از کارکردهای ربات ارز دیجیتال، کاهش و مدیریت ریسک می باشد. چرا که از انجام معاملات ارز دیجیتال با نیروی انسانی و هیجانات آن جلوگیری به عمل می آورد. ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس با توجه به پیشرفت های هوش مصنوعی، احساسات تریدرها را تا حد زیادی کاهش می بخشد. بنابراین با استفاده از این ربات می توانید بدون هیچ گونه واهمه ای خرید و فروش خود را نهایی کنید. پس با توجه به نقش پررنگ این ربات در مدیریت ریسک در بازار ارز دیجیتال، استفاده از آن منطقی و مهم است.

معاملات ارز دیجیتال

انتخاب یک صرافی خوب و مطمئن برای ترید کردن ارز دیجیتال

کسانی که ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس را انتخاب می کنند؛ طبیعتا صرافی BingX را از میان سایر صرافی ها برگزیده اند. شما می توانید این ربات را در سایر صرافی ها هم انتخاب کنید. اما حتما از خود می پرسید: چرا باید صرافی بینگ ایکس را برای خود برای ترید کردن ارز دیجیتال برگزینم؟ انتخاب یک صرافی برای سرمایه گذاران ایرانی از این جهت دارای اهمیت است که برخی از صرافی ها خدمات خود را به ایرانی ها ارائه نمی کنند. اما صرافی بینگ ایکس ضمن ارائه خدمات به ایرانی ها، خدمات زیر را نیز به آن ها ارائه می دهد:

 • سهولت در احراز هویت
 • پشتیبانی بسیار قوی
 • پاسخ دهی به زبان فارسی
 • کارمزد کم معاملات
 • امنیت بالا
 • عدم محدودیت در ارائه خدمات به ایرانی ها
 • خدمات با کیفیت بالا
 • و

بنابراین شما می توانید با سفارش ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس از ربات معامله گر در صرافی بینگ ایکس به خوبی بهره مند شوید.

استفاده از بخش های مختلف و متعدد ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس

انتخاب و استفاده از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، می تواند برای هر یک از شما نقطه عطفی در بازار ارز دیجیتال باشد. چرا که شما می توانید در صرافی BingX، از بخش های مختلف از ربات مخصوص این صرافی نهایت بهره را داشته باشید. توجه داشته باشید که به طور کلی شما از ربات صرافی بینگ ایکس، می توانید در سه بخش مختلف آن به خوبی استفاده کنید. در ادامه به معرفی این سه بخش پرداخته می شود که عبارتند از:

اسپات گرید

اولین بخشی که شما می توانید از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس در آن استفاده کنید؛ بخش اسپات گرید می باشد. در صورتی که شما در صرافی بینگ ایکس، ربات تریدینگ خود را فعال کرده باشید؛ می توانید از یک قابلیت ویژه بهره مند شوید. آن هم از این قرار است که می توانید کف و سقف قیمت ارز دیجیتال مدنظر خود را تعیین کرده و آن را برای ربات خود تعریف کنید. بدین ترتیب معاملات خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت خودکار توسط ربات صرافی بینگ ایکس انجام می شود.

شما می توانید به واسطه ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس به بهترین شکل ممکن در بازار ارز دیجیتال و سایر بازارهای مالی جهانی اقدام به ترید کنید. چون به واسطه این بخش از ربات معامله گر صرافی بینگ ایکس، می توانید انواع ارز مدنظر خود را در کف قیمت خریداری کرده و آن را در سقف قیمتی به فروش برسانید. مسئله ای که بسیاری از معامله گران برای دستیابی به بیشترین سود ممکن در معاملات ارز دیجیتال به دنبال آن هستند. آن ها می توانند بدون درگیر شدن در هیجانات نیروی انسانی اقدام به خرید و فروش برای تریدرها کنند. کافیست شما بازه قیمتی کف و سقف را برای این ربات تعریف کنید. این بازه ها در بخش های کوچکتر گرید (grid) تقسیم بندی می شوند. در هر بخشی وقتی قیمت به کف برسد؛ خرید انجام می شود و با نزدیک تر شدن قیمت به سقف، فروش صورت می گیرد.

دومین بخشی که می توان در آن از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس استفاده کرد؛ اینفینیتی یا اسپات گرید نامحدود است. این بخش از ربات ارز دیجیتال بسیار مورد توجه است. چون یکی از نقص های عمده بخش اسپات گرید را برطرف کرده است. یکی از مشکلات اسپات گرید این است که وقتی ارز مدنظر تریدر به نقطه سقف خود برسد؛ معامله به پایان می رسد. هر چند که این مسئله در نگاه اول شاید برای تریدر جذاب باشد؛ اما این نکته را هم باید در نظر گرفت که ممکن است آن ارز، سقف خود را شکسته و تا مدت ها به روند صعودی خود ادامه دهد. در این حالت دیگر نمی توان از مثبت های آتی ارز مورد نظر کسب سود کرد. اما با استفاده از بخش اسپات گردید نامحدود دیگر با این مشکل رو به رو نخواهید شد. چون با فعال سازی این بخش از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس زمانی فروش ارز رخ می دهد که پایان روند صعودی قیمت آن است.

اسپات گرید نامحدود

برای مدیریت ریسک و جلوگیری از ضررهای احتمالی بازارهای مالی جهانی، شما می توانید از بخش فیوچرز گرید ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس استفاده کنید. ریسک کردن در بازار ارز دیجیتال و سایر بازارهای مالی جهانی، امری بدیهی است. اما شما می توانید با استفاده از ابزار پیشرفته و بسیار قوی فیوچرز گرید تا حد بسیار زیادی جلوی ضررهای احتمالی خود را بگیرید. بنابراین بهتر است این بخش از ربات ارز دیجیتال را نیز برای سهولت در معاملات خویش فعال کنید. چرا که این بخش به شما کمک می کند تا در معاملات خویش، سود بیشتری کرده و در عین حال با مدیریت ریسک، ضرر کمتری کنید. هر چند که به طور کلی هیچ معامله ای بدون ضرر و زیان نیست و در این خصوص باید دقت بالایی مبذول داشت.

به طور کلی هر سه بخش مختلف ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس به شما کمک می کند تا شما بتوانید معاملات بهتر و ساده تری را در پیش داشته باشید. هر یک از این سه بخش به معامله گر کمک می کند تا بتواند با آرامش خاطر بیشتری به معاملات خود پرداخته و به فکر سوددهی بالاتری برای خود باشد.

دریافت نمونه کار ساخت ربات ارز دیجیتال و تریدینگ ویو

خدمات ارائه شده به تریدرها

ارائه تمامی خدمات معاملات الگوریتمی بازار ارز دیجیتال

برای ساخت ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس می توانید با سایت چارت گجت در ارتباط باشید. در این مرکز ضمن یا ربات معامله گر متاتریدر و تریدینگ ویو، می توانید از خدمات زیر بهره مند شوید:

 • ساخت اندیکاتور متاتریدر و تریدینگ ویو
 • اتصال تریدینگ ویو به صرافی های مختلف
 • کپی ترید تریدینگ ویو به متاتریدر
 • کپی تریدر ارزهای دیجیتال
 • کپی ترید بالعکس و کپی تریدهای ترکیبی
 • تبدیل اندیکاتور متاتریدر 4 به 5 یا برعکس
 • تبدیل ربات معامله گر از متاتریدر 4 به 5 یا برعکس
 • تبدیل اندیکاتور از تریدینگ ویو به متاتریدر یا برعکس
 • تبدیل ربات از تریدینگ ویو به متاتریدر یا برعکس
 • ساخت ربات ها با تکیه بر هوش مصنوعی
 • اتصال ربات به سایت یا اپلیکیشن
 • تبدیل ایده سازی معاملاتی به ربات
 • طراحی انواع پنل معاملاتی

بنابراین خدمات زیادی در ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس ارائه می شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال با ربات معامله گر

سخن نهایی

به طور کلی بایستی برای استفاده از ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، به یک فرد یا مرکز موثق اعتماد کنید. کسی یا کسانی که بتوانند به خوبی کدنویسی ربات بینگ ایکس را برای شما بسیار حرفه ای و سطح بالا پیش ببرند. این گونه است که می توانید نهایت بهره وری را در بازار ارز دیجیتال ببرید. شما می توانید انجام سفارش پروژه انواع سیستم های معاملاتی ربات های معامله گر برای صرافی بینگ ایکس و بقیه صرافی های ارز دیجیتال را به وب سایت بسپارید. هادی قریشی، مدیر این وب سایت اینترنتی با سال ها کسب تجربه و تخصص و پشت سر گذاشتن صدها پروژه موفق در این زمینه در خدمت شماست. شما می توانید با هر اندیکاتور و هر استراتژی که دارید؛ روال ساخت ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس را به وی بسپارید. چرا که وی به خوبی با انواع ربات های معامله گر و اندیکاتورها آشنایی کاملی دارد و می تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورید. 

انجام کدنویسی استاندارد و حرفه ای برای ساخت ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس، رزومه موفق و تجربه بالا، مشاوره رایگان، حفظ حریم شخصی کاربران و… تخصص ماست. بنابراین با توجه به این نکته که  کدنویسی ربات ارز دیجیتال کار  بسیار تخصصی و سختی است؛ بهتر است با توجه به تجربه ما در این زمینه به ما اعتماد کنید. ما به هیچ وجه اطلاعات شخصی شما را در اختیار دیگران قرار نمی دهیم و همواره سعی در جلب رضایت شما خواهیم داشت. پس برای ساخت و ثبت سفارش پروژه ربات ارز دیجیتال بینگ ایکس می توانید از طریق راه های ارتباطی وب سایت چارت گجت با ما در ارتباط باشید.

راهنمای دانلود محصولات :

 • اکثر محصولات در دو نسخه متاتریدر 4 و 5 ارائه می شود که هنگام خرید میتوانید نسخه دلخواه را انتخاب کنید
 • بعد از پرداخت لینک د انلود ورژن انتخابی متاتریدر 4 یا 5 برای شما به نمایش در می آید.
 • نسخه خریداری شده بدون هیچ محدودیتی برای شما ارسال می شود.
 • نسخه خریداری شده به تعداد نامحدود کاربر قابل استفاده می باشد.

ر روزهای بعدی پیش‌بینی کنید و به طور موثر‌تر در معاملات خود عمل کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا