اقتصادی

برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و انتشار اخبار امیدبخش در حوزه کشاورزی

شبکه/خوزستان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت: خوزستان در تولیدات کشاورزی در سطح کشور رتبه‌های بالایی دارد از این رو انتشار اخبار امیدبخش در این حوزه با کمک برپایی نمایشگاه‌های مختلف در دستور کار قرار گیرد و از طریق ارتباط با رسانه‌های مختلف این اخبار برای عموم مردم تشریح شود.

امیر طرفیانی در نشست با روابط عمومی های دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت جهاد کشاورزی که امروز ۱۲ دی ماه در محل اداره کل جهاد کشاورزی استان برگزار شد، اظهار کرد: خوزستان در تولیدات کشاورزی در سطح کشور رتبه‌های بالایی دارد از این رو انتشار اخبار امیدبخش در این حوزه با کمک برپایی نمایشگاه‌های مختلف در دستور کار قرار گیرد و از طریق ارتباط با رسانه‌های مختلف این اخبار برای عموم مردم تشریح شود.

به گزارش شبکه به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: برنامه‌ریزی مناسبی برای برگزاری نمایشگاه‌های بخش‌های مختلف کشاورزی در مقاطع مختلف سال در استان تدوین شود؛ ما نیز در این خصوص پیگیری و حمایت می‌کنیم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان با بیان اینکه دغدغه‌های روابط عمومی‌ها در زمینه کمبود نیرو بسیار حائز اهمیت است و تلاش می‌کنیم این مشکلات را پیگیری کنیم، اظهار کرد: طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری و طرح ۳۰۰ هزار هکتاری زراعت چوب دو طرح بزرگ دولت در خوزستان است و انتظار داریم جهاد کشاورزی و دستگاه‌های ذیربط در خصوص این طرح‌ها اطلاع رسانی گسترده و موثری داشته باشند. برای طرح زراعت چوب جزئیات آن و آثار و نتایج و منافعش برای استان تشریح شود و در صورت نیاز در این خصوص نشست خبری برگزار کنید.

طرفیانی ادامه داد: حوزه کشاورزی با توجه به نقش حیاتی که در امنیت غذایی کشور دارد جزو مهمترین مسائل محسوب می‌شود و جا دارد در طرح “راویان پیشرفت” که احتمالا از اول بهمن ماه آغاز شود کارشناسان مطلع در سطح مدارس این موارد را تشریح کنند.

جلب مشارکت نخبگان، کارشناسان و متخصصین در زمینه‌های مختلف و ارتباط مستمر با اقشار مختلف بویژه دانش آموزان و دانشجویان، اساتید و … از دیگر نکاتی بود که در این نشست مورد تاکید مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان قرار گرفت.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

با درود! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که به دنبال تحقیقات دقیق و تحلیل‌های کامل در زمینه اقتصاد است. با دستیابی به اطلاعات به‌روز و منابع معتبر، تلاش می‌کنم تا به شما مطالب کیفیت بالا را ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا