برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

بارداری با کاندوم نی نی سایت

 

من بعد از رابطه ای که داشتم خیلی استرس دارم. من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و حدود یک هفته هم به پریودم مونده.

کلا” با کاندوم رابطه داشتیم وسط رابطه کاندوم رو دراورد چون حالت نعوظی آلتش از دست داده بود با دستش خودشو تحریک کرد.

همون لحضه یک قطره پیش آب به دستش خورده ولی انقدر کم بود به صورت نمناک کاملا خشک شد. و ایشون با همون دستش دوباره کاندوم رو استفاده کرد آیا ممکنه اون پیشابی که تقریبا خشک بود کاندوم رو آلوده کنه و من حامله بشم؟؟؟

اسپری تاخیری ویگا عملکرد خوبی برای به تاخیر انداختن انزال دارد. این وضعیت در افراد گوناگون با خصوصیات مختلف امتحان شده و توانسته به نتایج یکسانی برسد. با استفاده از اسپری viga می توان زمان رابطه را به حدود 30 دقیقه تا 45 دقیقه افزایش داد. این موضوع نشان دهنده این است که ویگا قوی ترین اسپری تاخیری موجود می باشد.

چون یک هفته قبل از زمان پریود شما بوده است، احتمال بارداری ندارید . و در نظر داشته باشید از هر کاندوم فقط یک بار استفاده کنید.

_______________________________________________________________________________________________

من امروز با نامزدم رابطه جنسی داشتم که باکره هستم و نامزدم از کاندوم استفاده کرد اما حس میکنم کمی از منی وارد من شد اما سریع شستم و  دو تا قرص جلوگیری خوردم.

میخواستم بدونم احتمال بارداری هست؟ و پنج روز دیگه زمان پریودم هست!!!

**(مشاور مامایی و زنان)**

احتمال بارداری با توجه به کارهایی که انجام دادین کم است البته ناگفته نماند که صفر نیست اگر تاخیر داشتید آزمایش بارداری بدهید.

_______________________________________________________________________________________________

من باکره هستم سیکل هام بین ۲۸ تا ۳۳ روز متغیر هست. دیروز یه رابطه بدون دخول و سطحی داشتم در تمام مدت رابطه هم طرف مقابلم کاندوم داشتن یعنی هیچ تماس پوستی بین آلت جنسی وجود نداشت.بعد از ارضا شدن هم کاندوم سالم بود.با این حساب احتمال حاملگی هست؟ نیاز هست من قرص اورژانسی مصرف کنم؟ آخه من شنیدم بعضی وقت ها ممکنه سوراخ یا پارگی کاندوم خیلی ریز باشه و با چشم دیده نشه. من خیلی نگران این موضوع هستم.

ممنون میشم جوابم رو سریعتر بدین که اگه لازمه قرص بخورم دیر نشه ضمنا این رابطه ی من  در روز بیست و سوم سیکلم رخ داده!!!

**(مشاور مامایی و زنان)**

سلام همه روشهای پیشگیری ضریب شکست دارند. اگر بعد از رابطه کاندوم چک شده است و مکاندوم مهم ترین ابزار برای پیشگیری از بیماری های آمیزشی است. برخلاف آنچه بسیاری تصور می کنند کاندوم هرگز جلوی لذت جنسی را نمی گیرد و در واقع این یک باور روانی است که در جامعه گسترش یافته است.

احتمال بارداری با کاندوم وجود دارد اما احتمالش بسیار کم است. محققان و کارشناسان تأثیر استفاده از کاندوم را برای جلوگیری از بارداری ۹۷ تا ۹۸ درصد اعلام کردند… این کاندوم بهترین کاندوم نازک جهان محسوب می‌شود و ضخامت آن کمتر از نصف کاندوم‌های لاتکس است
کاندوم های حاوی لاتکس از جمله روش های کلاسیک پیشگیری از بارداری هستند که مانع ورود اسپرم به بدن زن شده و او را در برابر حاملگی و بیماری های مقاربتی مراقبت می کند.
کاندوم در صورتی که درست استفاده شود، می‌تواند از بارداری ناخواسته و بیماری‌های مقاربتی پیشگیری کند. متاسفانه یک مقاله جدید که 50 بررسی درباره استفاده از کاندوم در سراسر جهان را بازبینی کرده است، نشان می‌دهد که خطاهای هنگام استفاده از کاندوم بسیار شایع است.
شایع‌ترین این اشتباه‌ها گذاشتن دیرهنگام یا برداشتن زودهنگام کاندوم، باقی نگذاشتن فضا در نوک کاندوم برای جمع شدن اسپرم و بی‌توجهی نسبت به آسیب‌دیدگی کاندوم پیش از استفاده از آن بود.
به گفته پژوهشگران که این نتایج را در نشریه «سلامت جنسی» گزارش کرده‌اند، این خطاها به نشت یا پارگی کاندوم می‌انجامد.
به گفته این پژوهشگران افراد معمولا پیچیدگی استفاده از کاندوم را نادیده می‌گیرند و هنگام گذاشتن آن حواس خود را جمع نمی‌کنند. سازمان جهانی بهداشت می‌گوید اگر کاندوم به‌طور درست استفاده شود، می‌تواند در 98 درصد موارد از بارداری جلوگیری کند اما معمولا میزان موارد بارداری ناخواسته هنگام استفاده از کاندوم حدود 15 درصد است.
در این پژوهش که در انستیتوی معروف پژوهش جنسی کینزی در دانشگاه ایندیانا انجام شده است، دانشمندان همه بررسی‌ها درباره خطاها و نارسایی‌های استفاده از کاندوم از سال 1995 به بعد را مورد بازبینی قرار دادند. این پژوهش 50 بررسی از 14 کشور را در برمی‌گرفت.
تجزیه و تحلیل نتایج این بررسی‌ها فهرستی از خطاهای اساسی هنگام استفاده از کاندوم را به دست داد. برای مثال در این بررسی‌ها درصد قابل‌توجهی (در برخی از بررسی‌ها بیش از 50 درصد) از افراد گزارش کرده بودند که کاندوم را اواسط مقاربت به کار می‌برند، به این ترتیب منافع کاندوم از لحاظ پیشگیری از بیماری‌های جنسی از دست می‌رود، زیرا تبادلات مایعات در طول مقاربت نه صرفا هنگام انزال صورت می‌گیرد.
همچنین این بررسی بیانگر اشتباه‌های متعدد افراد در شیوه گذاشتن کاندوم بود. تا 25.3 درصد افراد گفته بودند که به جای آنکه کاندوم را روی آلت باز کنند، پیش از گذاشتن کاندوم آن را باز کرده‌اند که شیوه اشتباهی است. بین یک‌چهارم تا نیمی از افراد در نوک کاندوم فضا برای جمع شدن اسپرم باقی نگذاشته بودند و حدود 75 درصد مردان و 82 درصد زنان، کاندوم‌ها را پیش از استفاده از لحاظ آسیب‌دیدگی وارسی نکرده نبودند.
نتیجه این خطاها این بود که در برخی از این بررسی‌ها بیش از 40 درصد از افراد پارگی کاندوم و تا 20 درصد نشت از آن را تجربه کرده بودند. ذخیره کردن غلط کاندوم یا استفاده از نوع غلط نرم‌کننده نیز در پارگی یا نشت کاندوم دخیل بود؛ برای مثال مواد نرم‌کننده با پایه روغنی باعث تخریب کاندوم‌های ساخته شده از لاتکس می‌شوند.

کدکس چیست اسپری تاخیری حساس کدکس یکی از محصولات بسیار خوب این برند ایرانی است که با ایجاد بی‌حس موضعی، حس خنکی ایجاد کرده و باعث افزایش لذت جنسی خواهد شد. این اسپری به سرعت جذب پوست شده و در مدت زمانی کوتاهی تاثیر خود را به خوبی نشان می‌دهد

چه چیزهایی احتمال بارداری با کاندوم را افزایش میدهد ؟
احتمال بارداری با کاندوم وجود دارد اما احتمالش بسیار کم است. محققان و کارشناسان تأثیر استفاده از کاندوم را برای جلوگیری از بارداری ۹۷ تا ۹۸ درصد اعلام کردند .
در زیر برخی از عامل هایی که روی احتمال بارداری با استفاده از کاندوم تأثیر میگذارد را ذکر میکنیم:
1) استفاده نادرست حین رابطه جنسی
۹۸ درصد موثر بودن استفاده از کاندوم به این معناست که فقط ۲ تا ۳ درصد از این ۱۵ بیلیون کاندوم استفاده شده در زمان برقراری رابطه واژینالی پاره شده باشد. این به این معناست که اگر شخصی به درستی از کاندوم استفاده کند فقط ۲ تا ۳ درصد احتمال بارداری با کاندوم وجود دارد .
2) استفاده نادرست از کاندوم
بیشتر زوجین تصور میکنند که استفاده از کاندوم بسیار راحته اما حقیقت این است که استفاده از کاندوم آنقدر هم که تصور میکنند راحت و بی دردسر نیست . طبق آمارها ٬ اگه از کاندوم بدرستی استفاده شود، ۹۸ درصد در پیشگیری از بارداری موثراست. اگر فضایی را در نوک کاندوم برای ریختن مایع منی در آن قرار بدهید ٬ احتمال بارداری کمتر شود .
۳) نگهداری در شرایط نادرست
برای بیشتر زوجین استفاده درست از کاندوم به طور میانگین ۹۸ درصد موثره . به هر حال ٬ موثر بودن کاندوم تو پیشگیری از بارداری چندان واضح نیست به این دلیل که باردار شدن بستگی به فاکتورهای بیشماری دارد که حتی ارتباطی با استفاده از کاندوم ندارد .

طمئن هستید سالم بوده و پاره نشده ،جای نگرانی ندارد در ضمن میتوانید در روابط بارداری از روشهای پیشگیری دیگری نیز استفاده کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا