ایا پوشیدن گن ساعت شنی لاغر میکند؟

بسیاری افراد فکر می کنند کسانی که گن لاغری ترک اسلیپ تهیه می کنند تنها به فکر مزایایی مانند دور کمر باریک تر، از بین بردن برجستگی های ناشی از تجمع چربی و یا پنهان کردن شواهد و علائم اضافه وزن هستند. اینها تنها برخی از دلایلی است که زنان و مردان برای پوشیدن گن دارند. دلایل و کاربردهای مختلف گن ها را در موارد زیر می توان برشمرد:

گن بعد عمل جراحی

بسیاری از گن ها اما کاربرد کمک درمانی دارند به این صورت که به عنوان مکمل برخی اعمال جراحی خاص عمل می کنند. به عنوان مثال مخصوص پس از انجام اعمال جراحی همچون لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی شکم لازم است تا بیمار بلافاصله گن بعد از جراحی را پوشیده و بنا به دستور پزشک تا چند هفته متوالی از آن استفاده کنند.

گن پس از زایمان طبیعی و سزارین

استفاده از گن بعد از زایمان چه زایمان طبیعی باشد و چه به صورت سزارین انجام شده باشد نیز امری متداول و توصیه شده است. این نوع گن کمک می کند تا جراحات مادر به ویژه اگر زایمان سزارین بوده باشد هرچه سریع تر بهبود یابد و همچنین به برگشت بدن به فرم و شرایط ایده آل پیش از بارداری کمک می کند.

گن در دوران بارداری

استفاده از این گن معمولا از حدود هفته ۲۵ بارداری و با مشورت پزشک آغاز می شود. گن مخصوص دوران بارداری با وارد کردن فشار مفید و استاندارد باعث کاهش دردهای شکمی و کمر می گردد.

گن در برنامه کاهش وزن

یکی از تاثیرات روانی گن ساعت شنی این است که دید شما را نسبت به لاغری و آینده اندامتان مثبت می کند و باعث افزایش انگیزه و تلاش شما در ادامه مسیر می شود. علاوه بر این فشار متناسب این گن باعث می شود وعده های غذایی کوچک تری بخورید. کمک به تعریق نیز از دیگر مزایای این پوشش است که نقش موثری در لاغری دارد.

گن در فرم دهی بدن

برخی مدل گن ها مانند گن لاغری ساعت شنی ساخته شده اند تا بهترین فرم را به بدن شما ببخشند. پوشیدن روزانه و متناوب این گن ها علاوه بر کمک به کاهش سایز، فرم زیبای ساعت شنی را به بدن استفاده کننده هدیه می کند. این گن ها دارای سه ردیف قزن هستند که در فرایند کاهش سایز از آن استفاده می شود. گن ساعت شنی رو از کجا بخرم ؟ از تمامی فروشگاه های لباس زیر و آنلاین شاپ های معتبر میتوانید این گن را تهیه کنید.

معرفی بهترین برند گن و نحوه عملکرد گن لاغری

لایه بیرونی گن با خاصیت تنفسی

پاورنت بیانگر مقاومت و طول عمر بالای لایه های بیرونی انواع گن فاجات کلمبیایی است. مقاومت بالای لایه پاورنت مانع انجام فعالیت روزمره استفاده کنندگان نمی باشد زیرا از انعطاف ویژه ای برخوردار است. ویژگی بی نظیر دیگر آن ساختار هگزاگونال و یا شش گوشه ای آن است. این ساختار مناسب گردش هوا و جریان پیدا کردن آن بین لایه های خارجی گن و لایه داخلی گن است که مانع تعریق بیش از حد گن می شود تا استفاده در ساعات بیشتری از روز امکان پذیر خواهد بود.

لایه داخلی گن با مواد معدنی

اسپاندکس نام لایه های داخلی گن های اصل فاجات کلمبیا است. از الیافی به نام ویول تکس Viveltex ساخته شده است تا که مواد معدنی، گیاهی و دارویی خاصی را با پوست مصرف کننده گن در تماس بگذارد.

گن لاغری ساعت شنی اصل کلمبیا خوبه؟

  • یک آغوش حمایتی

بعضی از استفاده کنندگان از گن این احساس را دارند که فشار متناسب ایجاد شده توسط گن مانند فشاری است که درمانگران بر روی بدن آنان اعمال می کنند. در این موارد، استفاده کنندگان از گن به طور طبیعی احساس آرامش می کنند و در موارد زیادی کاهش اضطراب و افسردگی گزارش شده است. این آغوش حمایتی می تواند احساسات را بهبود بخشد و همچنین از بهبودی پس از جراحی پشتیبانی می کند.

· کاهش دردهای بدن

آن دسته از گن ها که از ناحیه کمر پشتیبانی کنند بسیار مورد توجه و علاقه استفاده کنندگان بوده است. در این افراد دردهایی همچون سردرد و میگرن، کمر درد، درد ناشی از اسکولیوز، فشار به زانو و پا به دلیل وضعیت بد بدن کاهش داشته است.

· پشتیبانی از شکم

گن اصل مزایای بسیاری در حمایت مناسب از کمر دارد و می تواند شکم را نیز پشتیبانی کند. بعضی اوقات گن های لاغری به دلیل این ویژگی های حمایتی به خانمها و آقایانی توصیه می شود که از جراحی بهبود می یابند. این حمایت هدفمند همچنین می تواند به نگهداری مناسب بدن کمک کرده و از نیم تنه نیز پشتیبانی کند.

  • آیا گن ساعت شنی برای لاغری خوبه؟ کمک موثر به کاهش وزن

کلمه کلیدی در اینجا “کمک” است. از گن نباید به جای رژیم یا ورزش استفاده شود. درست است که قیمت گن کلمبیایی آنقدر مناسب است که شما را به وسوسه خرید و استفاده از آن وادار می کند اما گن لاغری ساعت شنی می تواند به شما در کنترل اشتها، کاهش اندازه وعده غذایی و یادآوری کلی اهداف کاهش وزن کمک کند. گن به برخی افراد  کمک می کند تا کاهش وزن موفق را به تصویر بکشند – اعتقاد آنها به موفقیت افزایش می یابد و انگیزه آنها را تقویت می کند. امروزه بسیاری از برنامه های کاهش وزن وجود دارد که استفاده از گن در آن برای بهبود موفقیت کلی سایر ابزارهای کاهش گنجانده شده است.

انواع مختلف گن ساعت شنی

این محصول انواع مختلفی دارد که تاثیر گن ساعت شنی برای هر فرد بر اساس فرم بدن او و نوع گن باید انتخاب شود.

    گن ساعت شنی تحریک الکتریکی

این لوازم جانبی لاغری به تقویت بدن و ساخت عضلات شکم کمک می کند. اما در این نوع برای تاثیر گن ساعت شنی باید فعالیت بدنی داشته باشید. همچنین به طور منظم و در همان زمان یک رژیم غذایی متعادل را اتخاذ کنید. این کمربند برای خانم ها و آقایان قابل استفاده است. الکترودهای نصب شده در آن، حتی زمانی که شما در حال استراحت هستید، بر عضلات کار می کنند. این نوع کمربند گزینه های مختلفی را ارائه می دهد که به همه اجازه می دهد عضلات شکم خود را با سرعتی که می خواهند تحریک کنند.

استفاده از گن تحریک الکتریکی آسان است. پس از قرار گرفتن تسمه و الکترودها، تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم شدت است. با استفاده منظم، نتایج و تاثیر گن ساعت شنی به سرعت قابل مشاهده است. همچنین به یاد داشته باشید که پوشیدن این کمربند را با یک سبک زندگی سالم همراه سازید. از این نوع کمربند می توان برای شکم، باسن، ران و کمر استفاده کرد. مهم است که برای تاثیر گن ساعت شنی سطح مناسبی از شدت را انتخاب کنید.

    گن ساعت شنی تعریق

همان طور که از نامش پیداست، این نوع کمربند با تحریک تعریق به مصرف کننده کمک می کند آب بدن خود را از دست بدهد. کمربند تعریق که اغلب از نئوپرن ساخته می شود، باید به طور منظم، در حین تمرین یا زمانی که در حالت استراحت هستید، بسته شود. به لطف اثر سونا، دمای بدن را افزایش می دهد، شکم را گرم کرده و آب اضافی را تخلیه می کند.

این گن به تقویت عضلات شکم و باریک شدن کمر کمک می کند و توده چربی شکم را از بین می برد. این مدل برای افرادی که می خواهند چربی پهلو را کم کنند جالب است. با این اوصاف، برای زنان باردار و همچنین افرادی که از آسیب شناسی یا اختلالات مختلف در معده رنج می برند توصیه نمی شود. شما برای تاثیر گن ساعت شنی تعریق می توانید آن را هر روز ببندید.

    گن ساعت شنی ویبره

این نوع کمربند با ارتعاش ماهیچه های معده، چربی های شکم را آب می کند. گن لاغری ارتعاشی دارای یک مزیت دوگانه است: احساس گرما را ایجاد کرده که گردش خون را تقویت می کند و ارتعاشاتی که باعث تحریک شکم می شود. این برای افرادی در نظر گرفته شده است که می خواهند شکم خود را تغییر دهند و فرم بدن خود را اصلاح کنند. مانند کمربند تحریک الکتریکی، این نوع کمربند را می توان به طور منظم برای شکم، ران، باسن و پشت استفاده کرد. در مورد مدت زمان تاثیر گن ساعت شنی، توصیه می شود به آرامی شروع کنید و به تدریج آن را افزایش دهید.

دکمه بازگشت به بالا