برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

افزایش سایز الت فوری

روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی کدامند؟ آیا شما هم نگران سایز آلت تناسلی خود هستید؟ احتمال اینکه افراد مختلف در مورد سایز و اندازه آلت تناسلی‌شان دغدغه داشته باشند بسیار زیاد است. امروزه یکی از رایج‌ترین مسائل جنسی که بسیاری از مردان با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی و کوچک بودن آن است. به همین جهت افراد به دنبال روش‌هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند.

بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

ترس از اینکه آلت تناسلی شما آنقدر کوچک است که نمی‌تواند همسرتان را در طول رابطه جنسی راضی نگه دارد، ممکن است به یک ناراحتی دائمی و کاهش اعتماد به نفس منجر شود. اما اکثر مردانی که فکر می‌کنند آلت تناسلی‌ کوچکی دارند، در واقع در میان افراد با انداره معمولی در نظر گرفته می‌شوند، نه کوچک!

بسیاری از مردان تصور اغراق آمیزی از اندازه آلت تناسلی و دارند و به فکر روش‌های افزایش سایز خانگی و شیمیایی هستند. دستگاه تناسلی تناسلی تنها زمانی کوچک در نظر گرفته می‌شود که در هنگام نعوظ کمتر از ۷.۵ سانتی‌متر) باشد. این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می‌شود.

اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد؟

مردم معمولا شایعاتی که در مورد طول یا اندازه آلت تناسلی وجود دارد را باور می‌کنند. برای مثال برخی افراد باور دارند که داشتن آلت حدود ۳۰ سانتی‌متری طبیعی است. درحالی‌که طبق تحقیقات به‌طور میانگین اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ یا به‌اصطلاح راست شده بین ۱۲.۵ تا ۱۵ سانتی‌متر و در حالت خوابیده بین ۱۰ تا ۱۲ سانتی‌متر است.

خیلی از مردان فکر می‌کنند که برای نیاز به آلت بزرگتر هست. این در حالی است که طبق یک نظرسنجی از بین ۵۲۰۰۰ خانم، بیشتر از ۸۵ درصد از آن‌ها گفتند که با اندازه‌ی معمولی آلت تناسلی شریک جنسی خود  ارضا می‌شوند و به رضایت دست پیدا می‌کنند و نیازی به بزرگتر شدن آلت تناسلی شریکشان ندارند. طبق تحقیقات به‌طور میانگین اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ یا اصطلاح راست شده بین ۵ تا ۶ اینج (یعنی ۱۲٫۵ تا ۱۵ سانتی‌متر) است.

بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟ (چگونه آلت را بزرگ کنیم)

با توجه به نیاز مردان به افزایش اندازه و بزرگ کردن آلت تناسلی خود، امروزه بستر اینترنت مملو از روش‌های مختلفی برای این هدف است. برخی برای افزایش طول و برخی دیگر برای افزایش ضخامت آلت (افزایش قطر آلت) معرفی‌شده‌اند. اما آیا تمامی روش‌های گفته‌شده مؤثرند؟ در ادامه به معرفی و بررسی رایج‌ترین روش‌های افزایش سایز آلت می‌پردازیم.

انواع این روش‌ها به‌طورکلی به دودسته تقسیم می‌شوند:

روش‌های غیر جراحی (Non-sergical) روش‌های جراحی (Sergical)
قرص و آمپول جراحی برای افزایش طول و قطر اندام تناسلی
دستگاه مکنده
تزریق ژل
آویزان کردن وزنه
جلق

۱. روش های غیر جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه + بهترین داروی افزایش سایزآلت

برای افزایش سایز آلت تناسلی که در بیشتر موارد به دلیل موارد ژنتیکی است، از روش‌هایی مانند پمپ آلت تناسلی، دستگاه وکیوم، پی شات، امواج ضربه‌ای و تزریق چربی و ژل تیتان طلایی استفاده می‌شود. با این حال، اثربخشی این روش‌ها با روش علمی اثبات نشده است. استفاده سرخود از داروهای تجویز نشده و مکمل‌های غذایی نیز کار خطرناکی است. در ادامه روش‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که با مشورت پزشک می‌توانند اثربخش باشند.

بهترین قرص و آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مردان چیست؟ (بهترین قرص افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه)

این محصولات معمولاً حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، هورمون‌ها و مواد گیاهی‌ای هستند که مدعی اثر مثبت بر بزرگ کردن آلت‌اند. برخلاف ادعاهای شدید و تأثیرگذار آن‌ها، به‌طور قطعی هیچ‌گونه شواهد تحقیقاتی و بالینی از کارایی آن‌ها وجود ندارد. علاوه بر این برخی از آن‌ها نیز می‌توانند آسیب‌زا باشند.

به نظر متخصصین اورولوژیست، استفاده از دارو برای بزرگ کردن آلت، هیچ تاثیر مثبتی ندارد. اگر موثر بودند در داروخانه‌ها موجود بودند و به فروش می‌رسیدند. استفاده از لوسیون‌ها می‌تواند برای افرادی که از آلت خود شرم دارند و خجالت می‌کشند مفید باشد و موجب راحتی آن‌ها شود. اما قطع به‌یقین در افزایش سایز آلت هیچ اثری ندارند. قبل از مصرف هر دارویی برای بهبود عملکرد جنسی یا افزایش سایز آلت تناسلی، حتما با دکتر اورولوژیست مشورت کنید.

کشنده های آلت تناسلی (Extenders)

این دستگاه از کشش و انقباض طبیعی برای کشیدن و بزرگ کردن آلت استفاده می‌کند. در یک مطالعه گزارش‌شده که بعد از ۳ ماه استفاده از دستگاه کشنده آلت، طول آلت افراد حاضر به‌طور میانگین بیش از ۱٫۵ سانتی‌متر افزایش پیداکرده است.

برای استفاده گسترده از این دستگاه تحقیقات بیشتری لازم است. استفاده از کشنده‌های آلت تناسلی می‌تواند دست‌وپا گیر و دشوار باشد. همچنین کشیدگی اگر از یک حدی بیشتر شود، منجر به کبودی، آسیب عصبی و ایجاد لخته‌های خون در سیاهرگ‌های آلت می‌شود.

جلق (Jelqing)

نوعی ورزش است که در فارسی به آن جلق زدن گفته می‌شود. در این حرکات ورزشی، از حرکت دست بعد از دست استفاده می‌شود که دست‌ها یکی بعد از دیگری دور آلت از بخش پایه آلت به سمت نوک آن کشیده می‌شوند و خون را درون آلت به سمت نوک آن می‌برند. اگرچه این روش نسبت به بقیه روش‌ها ایمنی بیشتری دارد اما هیچ اثبات علمی‌ای برای آن وجود ندارد. علاوه بر این می‌تواند موجب ایجاد زخم، درد و یا بدشکلی آلت شود.

جلق را می‌توان به خودارضایی نیز تعمیم داد. و این سوال را مطرح کرد که آیا خود ارضایی باعث افزایش طول آلت تناسلی می‌شود؟ خیر. خودارضایی باعث افزایش سایز آلت نمی‌شود. بلکه یکی از ، یعنی زودانزالی را نیز می‌تواند سبب شود. درنتیجه بدون مشورت دکتر اورولوژیست، برای بزرگ کردن آلت اقدام نکنید. چراکه ممکن است نه‌تنها قد و قامت آلتتان رعنا نشود، که باعث ده‌ها آسیب بزرگ‌تر نیز شوید.

تزریق ژل و فیلر، بهترین ژل افزایش سایز اندام تناسلی چیست؟

برای افزایش کلفتی و ضخامت آلت، برخی از پزشکان از فیلرها استفاده می‌کنند. مشابه مصرف فیلرها در تزریق ژل لب و گونه است. برای مثال ژل‌های ژوویدرم یا رستیلن که جزو ژل‌های بر پایه اسید هیالورونیک هستند را گاها برای کلفت کردن آلت نیز استفاده می‌کنند.

از این روش به‌عنوان آمپول بزرگ کننده سایز آلت یا ژل بزرگ کننده آلت نیز یاد می‌شود.  این مواد معمولا حدود۶ ماه باقی می‌مانند و پس از آن جذب بدن می‌شوند. اطلاعاتی مبنی بر مناسب بودن این روش در دسترس نیست و نمی‌توان آن را تأیید کرد.

نکته مهم: لطفا گول تبلیغات را نخورید. ژل بزرگ کننده آلت یا آمپول افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند تنها جیب شما را خالی کند. علاوه بر ضرر اقتصادی، ممکن است عوارض جانبی خطرناکی نیز به همراه داشته باشد. درنتیجه قبل از هرگونه اقدامی برای بزرگ کردن آلت، با دکتر اورولوژیست مشورت کنید.

وزنه‌ها انواعی دارند. وزنه‌های حلقه‌دار آلت که در انتهای بدنه آلت قبل از سر آن پوشیده می‌شوند. و یا وزنه‌های دارای توپ یا صفحات که از انتهای بدنه آلت شما به کمک تسمه و کمربند آویزان می‌شوند. عملکرد وزنه‌ها بدین‌صورت که است در انتهای آلت شما کشش و مقاومتی ایجاد می‌کنند که به‌مرور موجب کشیدگی تاندون‌ها و عضلات بدنه آلت می‌شود. بنابراین درنهایت منجر به بزرگ شدن آلت می‌شوند.

این روش ممکن است به افزایش سایز آلت شما کمک کند. تحقیقات بسیار کمی در این زمینه وجود دارد. اما استفاده از این روش پیشنهاد نمی‌شود چراکه می‌تواند آسیب‌های دائمی ایجاد کند. این روش نیز مانند دستگاه کشنده از طریق ایجاد کشش اثرگذاری دارد و عوارض آن مانند دستگاه کشنده شامل کبودی، آسیب به اعصاب، لخته خون دارد.

علاوه بر این آویزان کردن وزنه می‌تواند منجر به آسیب به عصب‌های سر آلت و کاهش حساسیت آن در رابطه جنسی شود. همچنین فشار وزنه‌ها می‌تواند منجر به پدیده‌ای به نام شکستگی آلت شود.

۲. روش‌ های جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

نمونه‌هایی از جراحی که برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی انجام می‌شود عبارت‌اند از:

  • بریدن رباط تعلیق: پرکاربردترین روش جراحی برای بلند کردن آلت تناسلی شامل بریدن رباط تعلیقی است که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می‌کند
  • تزریق چربی
  • پیوند بافت
  • کاشت آلت تناسلی.

جراحی برای افزایش طول

آلت تناسلی با یک بافت فیبری محکم و سخت به‌وسیله یک رباط (لیگامنت) نگه‌دارنده به لگن متصل می‌شود. به بیانی دیگر این بافت بخشی از بدنه آلت را به‌صورت پنهان درون بدن شما نگه می‌دارد. با جراحی و برش رباط کشش آلت به درون بدن کاهش می‌یابد و (ازنظر تئوری) منجر می‌شود بخش بیشتری از بدنه آلت قابل‌مشاهده شود. برای جلوگیری از اتصال مجدد رباط و برگشت سایز آلت به قبل از جراحی، فرد متقاضی احتمالا باید تا حدود ۶ ماه روزانه از دستگاه‌های کشنده آلت یا آویزان کردن وزنه استفاده کند.

جراحی برای افزایش قطر و کلفتی آلت

تکنیک اصلی در جراحی برای زیادشدن قطر آلت تناسلی، برداشتن چربی از دیگر نقاط بدن و تزریق آن به بدنه آلت است. هدف از این کار کلفت کردن آلت است، اما این راهکار جوابگو نیست و مورداستفاده قرار نمی‌گیرد. در تکنیک جدیدتر این روش از بافت افراد مرده برای پیوند استفاده می‌کنند. روشی که در بسیاری از جراحی‌های ترمیمی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این روش ماندگاری بیشتری دارد و نتایج بهتری نیز ایجاد می‌کند.

روش‌های دیگری نیز در بحث جراحی وجود دارند. مثلا در افراد چاق و دارای اضافه‌وزن، چربی موجود در بخش انتهایی یا ریشه آلت را با روش لیپوساکشن (حذف چربی) از بین می‌برند. لازم به تذکر است که هیچ‌گونه عمل جراحی برای افزایش سایز آلت نباید بدون مشورت با پزشک باشد. در ضمن برای عمل جراحی افزایش سایز نیز باید به دکتر اورولوژیست مجرب مراجعه کنید. برخی پزشکان هر دو جراحی افزایش طول و کلفت کردن آلت را یکباره انجام می‌دهند و برخی دیگر آن‌ها را در مراحل جداگانه پیشنهاد می‌کنند.

انواع روش خانگی بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

قبل از بررسی برخی از روش‌هایی که می‌توانند به رشد طبیعی آلت تناسلی کمک کنند، مهم است که توجه داشته باشید که بیشتر این تکنیک‌ها موقتی هستند و تنها راه افزایش دائمی سایز آلت تناسلی، جراحی است. در ادامه برخی از بهترین تکنیک‌ها و تمرینات بررسی شده برای بزرگ کردن موقتی اندام تناسلی وجود دارد.

۱. اصلاح و تراشیدن موهای ناحیه اطراف آلت تناسلی

گاهی اوقات بلندی موهای ناحیه آلت تناسلی منجر می‌شود که آلت کوچک‌تر به نظر برسد. برای بهتر دیده شدن آلت خود (خطای دید = حجم دهنده آلات مرد) می‌توان موهای زائد این ناحیه را تراشید. این کار موجب می‌شود آلت بزرگتر به نظر برسد.

۲. کاهش وزن برای افزایش اندازه آلت مردان

در افرادی که اضافه‌وزن دارند و چاق هستند، آلت به دلیل چربی بالای شکم و چاقی کوچکتر به نظر می‌رسد. همچنین چربی‌های اطراف خود آلت نیز موجب می‌شوند کوچکتر از حالت طبیعی خود باشد. بنابراین چگونه الت خود را بزرگ کنیم؟ برای رفع این مشکل کاهش وزن و داشتن اندام و هیکل خوب می‌تواند منجر شود که آلت به‌اندازه طبیعی خود دیده شود و بزرگتر از قبل به نظر برسد.

۳. استفاده از روکش های آلت (چگونه آلت خود را بزرگ کنیم)

روکش‌های آلت اجسامی شبیه آلت مصنوعی هستند که روی آلت شما قرار می‌گیرند. استفاده از این ابزار اندازه آلت شما را تغییر نمی‌دهد. اما در مواردی که افراد نگران هستند، استفاده از روکش آلت، چیز بزرگتری را بجای آلت خودتان در اختیار شما می‌گذارد.

۴. کرم بزرگ کننده آلت تناسلی

۵. قرص افزایش سایز اندام تناسلی (قرص بزرگ کردن آلت تناسلی دائمی)

قرص‌های بزرگ کننده آلت امروزه به فراوانی در تبلیغ‌ها و سایت amazon مشاهده می‌شوند. مورداستفاده در این مکمل‌ها است. برخی بر این باورند که این عصاره موجب افزایش گردش خون و بهبود عملکرد جنسی می‌شود.

از دیگر ترکیبات گیاهی استفاده‌شده در میان قرص افزایش طول و قطر آلت تناسلی می‌توان به یوهمبین، ماکا و علف بز شاخ‌دار اشاره کرد. تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۴ صورت گرفتند نشان دادند این ترکیبات اثر مثبتی بر افزایش سایز آلت ندارند و همچنین عوارضی نظیر اضطراب، توهم و رفتارهای اعتیادی می‌شود.

از قرص‌های معروف بزرگ کننده یا حجم دهنده دائمی آلت مردان می‌توان قرص مگنارکس، قرص گودمن، قرص ویگور و قرص وایمکس را نام برد. عوارض قرص بزرگ کننده آلت و دیگر محصولات افزایش سایز:

  • سردرد
  • بدن درد
  • سرگیجه
  • آبریزش بینی
  • کاهش بینایی
  • تغییرات ناگهانی شنوایی.

جهت خرید و آگاهی  قیمت های محصولات داروخانه تیمار طب می توانید با شماره تماس 09024865544 در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا