اقتصادی

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون مشاوران رسمی مالیاتی از ۱۰ آنلاین

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه ششمین آزمون مشاوران رسمی مالیاتی سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از دهم آنلاین ماه آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه، دکتر علیرضا کریمیان با اعلام این خبر گفت: آزمون مشاوران رسمی مالیاتی سال ۱۴۰۲ روز ۲۷ مردادماه سال جاری با حضور بیش از ۴۵۰۰ داوطلب در ۲۷ حوزه امتحانی اصلی و فرعی در ۱۱ شهرستان برگزار شد و کارنامه این آزمون از روز گذشته ۴ آنلاین ماه از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است .

وی تاکید کرد: داوطلبانی که حدنصاب نمره لازم را کسب کرده اند و پذیرفته شده در آزمون هستند لازم است به منظور ادامه ی فرآیند تشخیص صلاحیت، برای ثبت درخواست خود در درگاه ملی مجوزها به نشانی (www.mojavez.ir) و بارگذاری مستندات مورد نیاز سامانه  جامعه  مشاوران مالیاتی ایران به نشانی (www.iactc.ir) از تاریخ ۱۰ تا ۲۵ آنلاین ماه جاری اقدام کنند.

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان می توانند در صورت تمایل درخواست های خود را در خصوص مندرجات کارنامه از روز سه‌شنبه ۴ آنلاین ماه تا حداکثر یک هفته به سیستم پاسخگویی‌ اینترنتی‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور به نشانی https://request.sanjesh.org/noetrequest/login/ ارسال کنند، گفتنی است به درخواست هایی که بعد از تاریخ مذکور ارسال شود ترتیب اثر داده نمی شود.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

با درود! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که به دنبال تحقیقات دقیق و تحلیل‌های کامل در زمینه اقتصاد است. با دستیابی به اطلاعات به‌روز و منابع معتبر، تلاش می‌کنم تا به شما مطالب کیفیت بالا را ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا