اقتصادیبرترین های کسب و کار

بهترین ویلاهای شمال کجاست؟

معروفترین شهرهای ویلایی شمال

ویلا به سازه و ساختمان‌هایی که در مناطق خوش آب و هوا و در مناطق توریستی در یک یا دو طبقه به صورت فلت و یا دوبلکس احداث می‌شود اطلاق می‌گردد که در کشور ما مناطق ویلایی در شهرها و ییلاقات متعددی به صورت پراکنده موجود و قابل استفاده برای دارندگان ویلا است.

همه شما دوست دارید ویلایی جهت گذراندن اوقات فراقت و تفریح خود در شمال داشته باشید، با این حساب هر‌ ساله در بین شما افرادی پیدا می‌شوند که با توجه به پس‌انداز و بودجه‌ای که برای خرید ویلا ارزان در شمال تهیه کردند، قصد انتخاب ویلایی در یکی از دو استان شمالی مانند مازندران یا گیلان را دارند و به دنبال انتخاب بهترین استان و شهر در شمال هستند.

پیشنهاد مشاور:

وظیفه ما به عنوان مشاور، معرفی بهترین شهر شمالی کشور برای خرید ویلا و انتخاب می‌باشد، همان‌گونه که در مطالب قبل‌تر به عنوان بهترین مناطق ویلایی و برند شمال برای سرمایه‌گذاری و ساخت و خرید ویلا اشاره داشتیم، در این میان می‌خواهیم شما را با زیباترین و معروف‌ترین شهرهای شمالی آشنا نماییم.

در این مبحث به طور کلی به شهرهای شمالی کشور که از نطر آب و هوا و توریستی و جذاب بودن و با داشتن مناطر طبیعی و توریستی زیبا و با نزدیکی به دریا و در بین جنگل، نسبت به شهرهای دیگر در شمال از اهمیت خاص و اولویت زیادی برخوردار هستند می‌پردازیم.

بحث ساخت و ساز ویلا و خرید و فروش ویلا در تمام نقاط کشور از رونق و اهمیت بالایی برخوردار بوده و این امر سلیقه‌ای و به علاقه خریداران و هموطنان بستگی دارد، اما به طور کلی اگر این سوال از هموطنان عزیز پرسیده شود که کدام یک از شهرهای شمال کشور از نظر توریستی بودن و جذابیت ویلا از اهمیت بیش‌تری نسبت به شهرهای دیگر شمال برخوردار است؟ مطمینا شهرهایی چون رامسر، متل قو، نمک‌آبرود، نوشهر، چالوس را نام خواهند برد و یا بیش‌تر شنیده‌ و از این شهرها خاطره و حتی چند شبی اقامت داشته‌اند.

اما اشخاصی که به صورت تخصصی و اختصاصی در زمینه ویلا و خریدویلا و یا فروش ویلا در شمال فعالیت دارند به طبع شهرهایی چون نوشهر، متل قو و نمک‌آبرود را در اولویت خود از لحاظ ساخت و ساز ویلا و یا خرید و فروش ویلا نام خواهند برد.

4 شهر برتر و برند شمال کشور

شهرهای نوشهر، متل قو، چالوس، نمک‌آبرود به دلیل داشتن موقعیت عالی با نزدیکی به دریا و جنگل و جاده عبوری بین المللی با گذر از ساحل و جنگل، این شهرهای ویلایی و توریستی را به یکی از زیباترین و سرشناس‌ترین شهرهای ویلایی و گردشگری کشور تبدیل کرده است.

افرادی که به قصد خرید و یا تفریح و گذراندن اوقات تعطیلی از تهران به سمت شمال حرکت می‌کنند بعد از گذراندن مسیر، وارد جاده کرج چالوس می‌شوند و با گذراندن مسافتی در حدود 180 کیلومتر وارد شهرستان چالوس و با عبور به سمت شرق وارد شهرستان زیبا و توریستی نوشهر با مناظر بکر و زیبای دریا و جنگل شده و چنانچه قصد خرید ویلا را داشته باشند منطقه نوشهر و روستاهای شهرستان نوشهر با فاصله اندکی که با دریا و جنگل دارند، همچنین فاصله نوشهر با نقاط مختلف کشور می‌تواند بهترین گزینه برای خرید ویلا ‌باشد.

عده‌ای از مسافران نیز بعد از اتمام مسافت جاده تهران چالوس و رسیدن به چالوس و با چرخش به سمت غرب به نمک‌آبرود با تله‌کابین معروف و بعد به شهرستان قدیمی متل‌قو با نام جدید سلمان شهر می‌شوند که زیبایی و مناظر دیدنی به همراه بسیاری از مراکز خرید برندها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و با آب و هوای مطبوع و موقعیت زیبای دریا و جنگل رو به رو خواهند شد.

چنان چه قصد خرید ویلا در متل قو را داشته باشند باید گفت که گزینه‌ای بسیار عالی و منطقه‌ای زنده و پر جنب و جوش را برای داشتن ویلا و اقامت انتخاب کرده‌اند.

معروف‌ترین و سرشناس‌ترین شهرهای ویلایی در شمال کشور طبق نظرسنجی از هموطنان عزیز به ترتیب شامل متل قو، نمک‌آبرود، نوشهر و رامسر می‌باشد که از میان این شهرها نوشهر و چالوس و متل‌قو و نمک‌آبرود نسبت به رامسر از اولویت و طرفداران بیشتری برخوردار است و این امر به دلیل مسافت کم این شهرها به جاده چالوس کرج (کندوان) و مسافت کمتر تا تهران می‌باشد.

بهترین شهر ویلایی شمال

در ضمن در میان 4 شهر برتر نام برده در شمال کشور، نوشهر و روستاهای توریستی با ویلاهای متعدد نسبت به متل‌قو و نمک‌آبرود، با عنوان موضوع چرا نوشهر بهترین منطقه ساحلی خرید ویلا در شمال؟ اشاره مختصری داشتیم و به دلایلی همچون، مراکز خرید متعدد و رفت و آمد زیاد و در مسیر جاده رشت و رامسر و ترافیک سنگین در روزهای تعطیل و شلوغ از آرامش بیشتر و هرج و مرج و شلوغی کمتری برخوردار بوده و برای استراحت و آرامش رتبه نخست ویلایی کشور را دارد، به همین علت بیشتر اشخاصی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند شهرستان نوشهر را در اولویت قرار می‌دهند.

گرانترین شهر شمال کجاست؟

برای این که بدانیم گران‌ترین شهر شمال کدام شهر است باید این مطلب را اذعان داریم که شمال برای خرید ویلا در دو استان گیلان و مازندران خلاصه می‌شود و هر یک از این استان‌ها شهرهای متعددی دارند و در بین این شهرها یک یا چند شهر به عنوان گران‌ترین شهر شمال ایران شناخته می‌شود.

اما اگر کمی موضوع را خلاصه‌تر کنیم و در میان شهرهای شمال کشور که در زمینه خرید و فروش ویلا بیشتر از همه فعال هستند به دنبال گران‌ترین شهر شمال بگردیم باید بگوییم لاهیجان گران‌ترین شهر شمال در استان گیلان است، متل قو، رامسر، نوشهر از گران‌ترین شهرهای شمال در استان مازندران هستند.

چرا شهرهای متل قو، رامسر، نوشهر گران‌ترین شهرهای شمال هستند؟

    شهرهایی هستند که مانند شهرهای دیگر موجود در استان تولید کننده نیستند.

    شهرهایی مصرف کننده هستند.

    دامپروری و کشاورزی تا حدود زیادی در این شهرها منسوخ شده است.

    محصولات و مایحتاج این شهرها از شهرهای اطراف تهیه و تامین می‌شود.

    نظارت دقیقی روی قیمت‌ها نیست.

    شهرهای توریستی هستند و بیشتر درآمد اهالی این شهرها از صنعت توریسم داخلی است.

هر شهری در شمال که بیشتر مورد توجه قرار گیرد و نظر مسافران و توریست‌های زیادی را به خود جلب کند، بیشتر به سمت مصرف گرایی روی آورده و از تولید باز می‌ماند و در نتیجه قیمت هر چیزی در این شهرها گران‌تر از شهرها و مناطق دیگر خواهد بود.

خرید ویلا در نوشهر بهترین گزینه برای تهرانی‌ها

چرا که رنج قیمتی ویلاها در نوشهر از انعطاف زیادی برخوردار است و با هر توان مالی و سلیقه‌ای می‌توانید ویلای لوکس و گران قیمت در شمال یا ویلای ارزان قیمت و معمولی در شمال را تجربه کنید. علاوه بر این موارد می‌توانید ویلا را در موقعیت‌های مختلفی چون ویلای جنگلی، روستایی، ییلاقی، شهری، ویلای ساحلی را تجربه کنید.

بهترین ویلاهای شمال کجاست؟

خوب همه می‌دانیم گیلان و مازندران خواستگاه مسافران و کسانی است که در جستجوی خرید بهترین ویلاهای شمال هستند می‌باشد، پس از بررسی‌ها و نظر خریداران محترم متوجه شدیم گزینه اول برای خرید ویلا استان مازندران است و افراد اذعان داشتند بهترین ویلاهای شمال را هر چه به غرب مازندران (نوشهر، متل قو، رامسر) نزدیک‌ می‌شوند بیشتر به چشم می‌بینند.

به جرات می‌توان گفت بهترین ویلاهای شمال کشور را می‌توان در شهرهای برند مازندران (نوشهر، متل قو، رامسر) یافت و این شهرها جزء لاکچری ترین شهر شمال برای خرید ویلا محسوب می‌شوند.

بهترین جای شمال برای خرید ویلا کجاست؟

در پاسخ به سوال بهترین جای شمال برای خرید ویلا کجاست باید تمام شرایطی که یک ویلا را برجسته و در چشم همگان خاص می‌کند مطرح کنیم و یکی از این موارد شهر و منطقه‌ای است که ویلا در آن قرار دارد.

جذابیتی که شهرهای مطرح و شناخته شده شمال دارند و بهترین جای شمال برای خرید ویلا را به خود اختصاص داده‌اند به شرح زیر است.

  • داشتن طبیعتی زیبا و بی‌نظیر از دریا و جنگل
  • آب و هوایی خاص و عالی
  • فاصله نزدیک تا تهران
  • هزینه کم مسافرت داخلی نسبت به مسافرت‌های خارجی
  • داشتن امکانات کامل شهری

ارزان‌ترین شهرهای شمال از نظر خرید ویلا کدامند؟

ارزان‌ترین شهرهای شمال را می‌توان به شهرهایی که بیشتر تبلیغات می‌کنند که با چند میلیون صاحب خانه شوید، با اقساط طولانی مدت صاحب خانه شوید و … شهرهایی که قیمت ملک در آن‌ها پایین است را می‌توان به آمل، چمستان اشاره داشت.

توجه؛ باید بدانید ما بر اساس اولویت، شهرهایی که شناخته شده در عرصه خرید و فروش ویلا هستند را گلچین و از میان آن‌ها تعدادی را به عنوان ارزان‌ترین شهرهای ویلایی شمال اعلام داشتیم، در این بین شهرهایی هستند که نیاز به توضیح در این بخش نبود.

خرید ویلا در متل قو، فروش ویلا در نمک آبرود، خرید ویلا در نوشهر، در سایت پارس مسکن به تعداد متنوع و متعدد موجود و به هموطنان عزیز معرفی شده است.

بهترین شهرک‌ های شمال

بهترین شهرک‌ های شمال را از بابلسر تا رامسر در استان مازندران خواهیم دید، شهرک‌های قدیمی و جدید ساحلی و جنگلی نظیر شهرک دریاکنار، شهرک خزر شهر، شهرک خانه دریا، شهرک دریابیشه، شهرک فردوس، شهرک پارک ویلا، شهرک امیر دشت اشاره داشت.

شهرک‌های ویلایی فوق علاوه بر مساحت چند هکتاری دارای مشاعات، فضای سبز، ویلاهای لوکس، ارزش ملکی بالا، پرسنل خدماتی، پرسنل امنیتی و مدیریت قوی هستند که سبب شده تا از میان شهرک‌های متنوع ویلایی در شمال لقب بهترین شهرکهای شمال را به خود اختصاص دهند.

شهرک‌های معروف شمال

شهرک‌های معروف شمال را به شهرک دریاکنار و خزرشهر در بابلسر، شهرک خانه دریا در سرخ‌رود، شهرک فردوس در رویان، شهرک دریابیشه در روستای ونوش نوشهر، شهرک پارک ویلا در چلک نوشهر و شهرک امیردشت در کلارآباد می‌توان نسبت داد.

شهرک‌های فوق به لحاظ زیر ساخت‌ و مشاعات قوی و ارزش بالای ملک و به دلیل توجه قشر مرفه و موقعیت مناسب به شهرک‌های ویلایی معروف شمال شناخته می‌شوند.

بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا

بهترین مناطق شمال برای خرید ویلا در ادوار مختلف کمی متفاوت بوده است و می‌توان آن را از دو جنبه سودآوری، سرمایه گذاری و سکونت مورد بحث قرار داد.

  • بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا از جنبه سوددهی را باید در مناطقی که جای رشد و ترقی دارند مانند سرخ رود، که هنوز جا برای رشد و پیشرفت داشته و مانند دیگر مناطق ویلایی برند شمال به سقف رشد خود نرسیده یا مانند مناطق ضعیف شمال که مورد توجه سرمایه گذاران نیست، جستجو کرد.
  • بهترین منطقه شمال برای سکونت و خرید ویلا را باید به مناطقی که دارای امنیت و آرامش، امکانات رفاهی و تفریحی، امکانات آموزشی و ترابری، دسترسی آسان و نزدیک از طریق راه‌های ارتباطی به پایتخت نسبت داد و در این میان از شهرهای شمالی، بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا به نوشهر تعلق خواهد یافت و دلیل آن علاوه بر مزایای فوق به داشتن طبیعتی زیبا، فاصله نزدیک دریا و جنگل، داشتن فرودگاه و بندر، عدم ترافیک سنگین در ایام تعطیل و مورد توجه بودن این شهرستان ساحلی زیبا از زمان‌های دور دانست.

خلاصه:

وقتی کسی به شمال سفر می‌کند همواره به دنبال مکانی است که ساحل و جنگل نزدیک به هم باشند و تمامی امکانات رفاهی یا حداقل را دارا باشد، با توجه به بررسی‌های صورت گرفته شده باید گفت محدوده رویان تا متل قو جزو مناطقی هستند که کمتر کسی پیدا می‌شود این محدوده را نپسندد و از نزدیک ندیده باشد.

این مناطق دارای ساحلی بسیار تمیز و آرام بوده و علاوه بر این، طرح‌های شنا برای آقایان و بانوان محدودیت‌های تفریح‌های آبی را از بین برده، جنگل‌های وسیع با پوشش سبز و دلنشین با امکاناتی از قبیل رستوران‌های سنتی زیبا، کافی‌ شاپ‌ها قلیان سراها فضاهای بازی کودکان پیست دوچرخه سواری و ماشین سواری و باربیکیو و … گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند، ناگفته نماند که پارک‌های ساحلی نیز تمامی این امکانات را داشته و ورزش‌های آبی نیز امتیازی است که مختص پارک‌های ساحلی می‌باشد و آرامش هم جزوه چیزهاییست که مخاطبان را  به این مناطق بکر و بی‌نظیر می‌کشند، خوشبختانه باید گفته شود آرامش ابدی این مناطق را باید در گینس ثبت کنند.

با توجه به این مساله که یک ایران داریم و یک شمال که همه دوست دارند لااقل یک ویلای نقلی برای رفع خستگی خود داشته باشند پیشنهاد می‌کنم حتما در این محدوده‌های شهری نام برده شده در فوق خرید ویلا برای آرامش داشته باشید.

ما سعی کردیم بیشتر مکان‌های ساکت و آرام شمال مانند نوشهر و رویان را به عزیزان پیشنهاد دهیم که فاصله نزدیک و حدود یک ساعت و کمتر تا متل قو و کلارآباد و نمک آبرود دارند و برای سکونت و اقامت بسیار ایده‌آل می‌باشند.

بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال کدامند؟

همه ما ایرانی‌ها خاطرات خوشی از شمال داریم و سواحل طولانی و جنگل‌های انبوه آن همیشه زیبایی بی‌نظیری داشته است. خیلی از ما به داشتن یک خانه یا ویلا در این خطه‌ی زیبا فکر کردیم، اما در کدام بخش از این بهشت زیبا؟

اگر شما هم به داشتن خانه یا ویلا در شهرهای شمالی کشور فکر کرده‌اید و مایل هستید در بخشی از این خطه‌ی زیبای کشور، خانه بخرید، مانیشن «مرجع معرفی ویلا در شمال» راهنمایی‌های کاربردی در اختیار شما قرار می‌دهد.

همه ما ایرانی‌ها خاطرات خوشی از شمال داریم و سواحل طولانی و جنگل‌های انبوه آن همیشه زیبایی بی‌نظیری داشته است. خیلی از ما با سفر به شمال به داشتن یک خانه یا ویلا در این خطه‌ی زیبا فکر کردیم؛ اما سوال اینجا است که در کدام بخش از این بهشت زیبا؟ دونبش «مرجع معرفی ویلا در شمال» سعی می‌کند راهنمایی‌های کاربردی در اختیار شما قرار دهد.

کدام استان شمال؟

وقتی صحبت از شمال می‌کنیم، شاید خیلی از ذهن‌ها به‌سمت جاده چالوس، نوشهر و متل قو برود؛ اما خطه‌ی شمال بسیار پهناور است و هر قسمت آن زیبایی‌های منحصر به خودش را دارد و به تفکیک سه استان شمالی در مورد ویژگی‌های هرکدام برای خرید ویلا در شمال بحث می‌کنیم. برای مشاهده لیست این ویلاها و قیمت‌های آن‌ها به صفحه خرید ویلا در شمال مراجعه کنید.

استان مازندران

استان مازندران شلوغ‌ترین و پررونق‌ترین منطقه برای خریدوفروش و همچنین رهن و اجاره ویلا در منطقه شمال محسوب می‌شود و البته زیبایی‌های بی‌نظیر این استان، نزدیک بودن به شهر تهران و مردمان مهمان‌نواز آن از دلایل مهم این اتفاق هستند. با کمی تحقیق در بازار املاک مازندران متوجه خواهید شد که معمولا این استان را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌کنند و ما هم به‌صورت جداگانه در مورد این دو قسمت صحبت می‌کنیم.

شرق مازندران

شرق مازندران از مرز استان مازندران با استان گلستان شروع می‌شود و تا شهر بابلسر امتداد می‌یابد. این منطقه با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی نتوانسته به بازار جذابی برای ویلا تبدیل شود. زیرا از شهرهای آن مثل ساری تا اولین جنگل‌ها باید ۵۰ تا ۶۰ کیلومتر به‌سمت جنوب رفت و برای رسیدن به ساحل نیز مسافت ۳۰ کلیومتری به‌سمت شمال را باید طی کرد؛ به همین علت معمولا افرادی که هدف‌شان زندگی در شمال است و نه تفریح، در این مناطق به‌دنبال ویلا هستند. بورس‌ترین منطقه در شرق مازندران برای ویلا را باید بلوار دریا در شهر ساری دانست. جالب است بدانید که قیمت ویلا در شرق مازندران از غرب آن گران‌تر است.

غرب مازندران

به جرات می‌توان غرب مازندران را به‌عنوان بورس ویلای ایران و پررونق‌ترین منطقه برای خریدوفروش ویلا در شمال در نظر گرفت. غرب مازندران به‌علت نزدیکی جنگل به دریا و همچنین نزدیکی به پایتخت، اکثر مشتریان ویلا در شمال را به‌سمت خودش جذب کرده و این منطقه را باید به ۳ قسمت اصلی تقسیم کرد. منطقه اول حد فاصل آمل چمستان و نور، منطقه دوم نوشهر، متل قو و نمک‌آبرود و منطقه سوم، عروس شمال یعنی شهر رامسر است.

حدفاصل آمل، چمستان و نور

این منطقه را می‌توان مرکز ویلا در استان مازندران دانست و تنوع بسیار بالایی در انتخاب ویلا چه از لحاظ قیمت که از ۱۰۰ میلیون تا چند میلیارد وجود داره و چه از لحاظ نوع ساحلی یا جنگلی می‌توانید پیدا کنید. وجود بازارهای محلی، جنگل‌های زیبا مثل لاویج و مردمان خون‌گرم این منطقه، هر کسی را برای داشتن خانه دوم در این منطقه تشویق می‌کند. بورس‌ترین بازار ویلا در این منطقه، شهر چمستان است که می‌توانید برای مشاهده ویلاهای آن به صفحه خرید ویلا در چمستان بروید.

منطقه نوشهر، متل قو و نمک آبرود

منطقه نوشهر تا نمک‌آبرود از قدیم تا به اکنون همیشه برای پایتخت‌نشینان منطقه محبوب بوده است. تلکابین نمک‌آبرود، ییلاق کلاردشت، جاده چالوس و بازارهای متنوع آن، این منطقه را برای خریدران ویلا بسیار جذاب کرده و نزدیک‌ترین نقطه شمال به تهران محسوب می‌شود؛ تهرانی‌هایی که از ترافیک این شهر بزرگ فرار می‌کنند و به شمال پناه می‌آورند، علاقه‌ای به ترافیک‌های شمال نشان نمی‌دهند و تمایل دارند در همین مناطق صاحب ویلا باشند.

رامسر

به‌راستی که رامسر نه‌تنها عروس شمال که عروس ایران است و نزدیکی کوه‌های سرسبز به ساحل خزر، مجموعه‌های تفریحی فراوان از جلمه تلکابین و شهربازی رامسر، آب گرم‌ها، جنگل‌های زیبایی مثل دالخانی، کاخ مرمر و بسیاری از دیدنی‌های متنوع در این منطقه، رامسر را به شهری بی‌نظیر برای زندگی تبدیل کرده است. در این منطقه به‌علت نزدیکی کوه به جنگل، هر دو نوع ویلای ساحلی و جنگلی را می‌توانید با فاصله کمی از هم انتخاب کنید. قیمت‌های ویلا در این منطقه نیز نسبت به زیبایی‌ها و قطب گردشگری بودن آن، مبلغ مناسبی دارند.

استان گیلان

استان زیبای گیلان با مردمان خون‌گرم خودش همیشه خاطرات خوشی را به ذهن تداعی می‌کند و شهرهای زیبای آن از جمله لاهیجان، انزلی و رشت را نمی‌توان از یاد برد؛ اما استان گیلان نسبت به استان مازندران در زمینه ویلا، رونق کمتری دارد و می‌توان بورس ویلا در این استان را به دو قسمت انزلی و زیبا کنار تقسیم کرد.

بورس ویلا در بندر انزلی

در بندر انزلی معروف‌ترین بازار ویلاها شهرک معروف دهکده ساحلی است که شهرت زیادی دارد و تنها نکته این شهرک قیمت ویلاهای آن است که با توجه به امنیت بالا و متراژ ویلاها، قیمت‌های آن از یک میلیارد به بالا است. همچنین نزدیکی به بازارهای آزاد بندرانزلی و دیدنی‌های خود بندر از جمله تالاب انزلی از دیدنی‌های این منطقه است.

بورس ویلا در زیباکنار

محدوده زیباکنار در حدفاصل کیاشهر تا سه راه حسن‌رود است و در واقع بورس ویلاسازی و بازار ویلای استان گیلان در این محدوده قرار دارد. البته قیمت‌های ویلا در این منطقه نیز بسیار مناسب‌تر است و از ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان به بالا می‌توان ویلا پیدا کرد. همچنین این منطقه یکی از بکرترین و آرام‌ترین سواحل خزر را در بر دارد.

شرایط کلی خرید ویلا در استان گیلان

نکته مهمی که خرید ویلا در استان گیلان برای خریداران آن دارد، شهروند منطقه آزاد انزلی شدن است که در آینده امتیازات جالبی برای افراد به‌همراه دارد. نکته‌ی دیگری که باید به آن اشاره کرد، کم ترددتر بودن استان گیلان نسبت به استان مازندران است. همچنین محیطی که ویلاها در آن قرار دارند از امنیت و آرامش بالاتری برخوردار است.

استان گلستان

شاید کمتر کسی به خرید ویلا در استان گلستان اندیشیده باشد؛ اما جالب است بدانید که بکرترین جنگل‌های شمال در استان گلستان واقع شده و طبیعت‌های زیبایی مثل جنگل‌های درازنو، نهارخوران و آبشارهای خان ببین فوق‌العاده دیدنی هستند. خرید ویلا در استان گلستان به دو قسمت اصلی ساحلی و جنگلی تقسیم می‌شود که بازار هرکدام منطقه مشخصی از استان گلستان هستند.

خرید ویلای ساحلی در گلستان

مرسوم‌ترین بازار ویلا در قسمت ساحلی، ۲ بندر اصلی این استان هستند؛ بندر ترکمن که اکثریت مردم آن را ترکمن‌های نجیب شکل می‌دهند و بندر گز که بندری پرتردد و تجاری است.

خرید ویلای جنگلی در گلستان

اگر به داشتن یک ویلا در جنگلی بکر و دست‌نخورده علاقه دارید، استان گلستان گزینه جذابی محسوب می‌شود و روستاهای ییلاقی و جنگلی اطراف گرگان دارای ویلاهایی در مناطق بکر و زیبای استان گلستان هستند که معروف‌ترین این روستاها، روستای بسیار زیبای حضرت است.

زندگی در استان گلستان

با توجه به اینکه شهر گرگان در مرکز این استان واقع شده و با صرف زمان اندکی می‌توانید به مناظر دیدنی این استان دسترسی داشته باشید، داشتن یک آپارتمان در شهر گرگان نیز می‌تواند انتخاب جذابی برای شما باشد. جالب است بدانید شهر گرگان از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است و دیدنی‌های فراوانی از جمله دیوار باستانی گرگان را در خودش جای داده است. برای مشاهده لیست آپارتمان‌ها در گرگان می‌توانید به صفحه خرید آپارتمان در گرگان مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا