عمومیبرترین های کسب و کار

آموزش راه اندازی و خرید اشتراک برنامه FLIX IPTV

نرم افزار FLIX IPTV یکی از پر طرفدار ترین برنامه های معتبر در میان سیستم عامل های مختلفی است که برای نصب اکانت آیپی تیوی مورد استفاده قرار می گیرد . ابن برنامه در حالت مجانی دارای 7 روز امکان استفاده به صورت آزمایشی را دارد . بعد از 7 روز می توانید با خرید لایسنس ان از سایت سیب آی پی تی وی اقدام به تمدید آن کنید.

قابلیت های مهم نرم افزار FLIX IPTV

پشتیبانی از زبان های کشورهای مختلف

برنامه FLIX IPTV از بیش از 17 زبان مختلف  دنیا را پشتیبانی می کند . می توانید لیست این زبان ها را از بخش   CHANGE LANGUAGE  مشاهده کنید .

قابلیت استفاده از چندین پوسته متنوع

در صورتی که از پوسته پیش فرض برنامه رضایت ندارید می توانید از تم های مختلف برنامه لذت ببرید و با تغییر ان ها ظاهر برنامه را دچار تحول کنید  .

پشتیبانی از پخش کننده خارجی

می توانید به عنوان پخش کننده پیش فرض هرکدام از پخش کننده های معروف MX PLAYER یا VLC PLAYER را انتخاب کنید . برای این کار کافی است به بخش تنظیمات نرم افزار رفته و پلیر مورد نظر خود را گزینش کنید .

تغییر تنظیمات زیرنویس :

در صورتی که سرویس شما از زیرنویس پشتیبانی می کند ، در برنامه FLIX IPTV می توانید فونت ، رنگ ، اندازه ، پس زمینه زیرنویس را انتخاب کنید . برای این کار کافی است به بخش تنظیمات رفته و تغییراتر را انجام دهید .

خرید آیپی تیوی برای برنامه FLIX IPTV

برای راه اندازی برنامه FLIX IPTV نیاز به خرید اکانت IPTV به صورت لینک M3U خواهید داشت . لینک M3U توسط ارائه کننده به شما داده خواهد شد .

FLIX IPTV با چه دستگاه هایی کار میکند؟

در لیست زیر می توانید دستگاه هایی که در حال حاضر قابلیت نصب برنامه FLIX IPTV را دارند را مشاهده کنید .

  • تلویزیون های هوشمند سامسونگ
  • تلوزیون های هوشمند الجی WEBOS
  • دستگاه های اندروید و اپل تیوی و موبایل آیفون

برای دانلود نرم افزار در هر یک از سیستم عامل های فوق کافی است به مارکت برنامه ی ان بروید و نام برنامه FLIX IPTV را سرچ و ان را نصب کنید .

نحوه نصب و راه اندازی برنامه FLIX IPTV :

برای استفاده از اکانت آیپی تیوی بر روی این نرم افزار ، کافی است از ارائه کننده اکانت IPTV خود لینک M3U را دریافت کنید.

بعد از نصب برنامه ، و لانچ شدن صفحه اول ان ، مطابق تصویر مک ادرس برنامه را بر روی ان مشاهده می کنید .

اگر مک ادرس برنامه را قبلا یادداشت نکرده اید ، می توانید با رفتن به بخش تنظیمات در سمت چپ اسکرین برنامه ، مطابق تصوبر زیر به مشخصات مک ادرس دسترسی پیدا کنید .

حال به سایت https://flixiptv.eu/mylist مراجعه کنید .

مطابق تصویر زیر در بخش MAC ADDRESS ، مک ادرس تلویزیون خود را وارد کنید .

در بخش URL نیر لینک M3U اکانت خریداری شده را وارد کنید و دکمه Send  را بزنید .

در نهایت برنامه را در تلویزیون یک بار ری استارت کنید . سپس از بخش منو ، وارد setting و سپس در قسمت change playlist ، لینک m3u مورد نظر خود را کلیک کنید و اوکی بزنید تا اکانت برای شما لود شود .

نحوه فعال  کردن نرم افزر FLIX IPTV :

برنامه FLIX IPTV برای شما به مدت 7 روز قابلیت استفاده رایگان را دارد و بعد از ان باید به سایت فلیکس ایپی تیوی مراجعه کرده و با مبلغ 8 یورو اقدام به خرید لایسنس آن کنید . همچنین می توانید از طریق سایت سیب آیپی تیوی لایسنس این نرم افزار را خریداری کنید .

 

منبع: https://shop.sibiptv.com

دکمه بازگشت به بالا