برترین های کسب و کارعمومی

رژ لب هدی بیوتی اصل و فیک

تشخیص هدا بیوتی هدی بیوتی Huda Beauty اصلی از تقلبی

در ایران به علت واردات بیش از حد این محصولات راههای تشخیص اصل از فیک را به شما مشتریان و مصرف کنندگان این محصولات مشخص نموده باشد که نهایت رضایت را از این محصولات داشته باشید. هدی قطان در سن کودکی شور و شوق خود برای زیبایی را کشف کرد و سال های نوجوانی خود را با آرایش صورت خواهرانش، عالیه و مونا و همچنین دوستان بسیاری که در مدرسه داشت گذراند. پس گذراندن دوره آموزش آرایشگری در هالیوود، هدی به دبی رفت و در سال ۲۰۱۰ وب سایت hudabeauty را راه اندازی کرد. این وب سایت مملو از ویدیوهای آموزشی، بررسی محصولات آرایشی و نکات مهم برای آرایش بهتر و طبیعی تر است و از این رو در دنیای زیبایی تبدیل به یکی از وب سایت های پر مخاطب شده است.

به مناسبت ارائه مژهای هدی بیوتی در وب سایت Harrods.com بر آن شدیم تا با این میک آپ آرتیست که تبدیل به یک کارآفرین موفق نیز شده است درباره تکامل صنعت لوازم آرایشی و همچنین محصولاتش گفتگویی داشته باشیم. علاوه بر این در ویدیو کلیپی که در اینجا برای شما در نظر گرفته ایم می توانید از راهنمایی های ساده و مفید هدی برای برداشتن مژه مصنوعی و خرید رژ جامد هدی بیوتی استفاده کنید.

نظرات هدی بیوتی و تجربه های آن

چه زمانی متوجه شدید که می خواهید در صنعت زیبایی کار کنید؟

وقتی ۹ سالم بود به گونه ای می دانستم که آرایش و زیبایی چیزی است که می خواهم در زندگی داشته باشم ولی نمی دانستم قرار است شغل و حرفه و یا حتی سبک زندگی و تجارت من شود. اما می دانستم که شدیدا مجذوب آن هستم و می دانستم که در این کار استعداد دارم. وقتی ۱۴ ساله بودم ابروهای دوستان خواهرم که دانشجو بودند برمی داشتم در حالی که خودم حتی هنوز وارد دبیرستان هم نشده بودم- در آن زمان دانش آموز دوره راهنمایی بودم.

به خوبی می دانستم که در این کار چیزهای خوبی برای من هست. وقتی وارد حرفه آرایشگری شدم – وقتی در نهایت پدر و مادرم به من اجازه دادند- ۲۶ یا ۲۷ ساله بودم. عاقب کاری را انجام می دادم که باید انجام می دادم و این بسیار حس خوشایندی بود. همه چیز سر جای درست قرار گرفته بود و همه چیز راه درست را پیش گرفته بود. قبل از ۳۰ سالگی آرایشگری حرفه من شد، همه چیز به سرعت اتفاق افتاد.

وقتی به گذشته نگاه می کنید آرایشتان به چه اندازه تغییر کرده است؟

آرایش من به دفعات بسیاری تغییر کرده است. حس می کنم تقریبا هر ماه تغییر می کند. من همیشه از محصولات جدید و تکنیک های نوین استفاده می کنم. من به عنوان یک میک آپ آرتیست، یک وبلاگ نویس و یک تولید کننده لوازم آرایشی فکر می کنم. من به شدت تحت تاثیر محتوایی هستم که این ور و آن ور می بینم به همین علت آرایشم همیشه در حال تغییر است و من هم همیشه در حال یادگیری حقه های آرایشی جدید هستم.

من جز آن دسته از افرادی هستم که معتقدند مهم نیست در چه شرایطی هستید و یا اینکه چه مقدار می دانید، همیشه می توانید چیزهای جدید یاد بگیرید. به احتمال بسیار آرایش من طی ۱۸ ماه گذشته شاهد بیشترین تغییرات بوده است. در طی این مدت من یاد گرفتم که چگونه آرایش کنم که پوست صورت طبیعی به نظر برسد و همچنین بی شک در این مدت به مقدار آرایشم نیز افزوده شده است.

من زیاد آرایش می کنم و همیچ مشکلی در گفتن این حقیقت ندارم ولی فهمیده ام که همه مثل من فکر نمی کنند. بنابراین وقتی در حال طراحی محصولی جدید هستیم همیشه این را در ذهن داریم که همه آن چیزی را که ما فکر می کنیم نمی خواهند بنابراین من به چیزهایی که دیگران می خواهند نیز فکر می کنم.

کار کردن در این صنعت چه چیزهای را درباره زیبایی به شما یاد داد؟

باید بگویم که این حرفه مرا نسبت به زیبایی وسواسی تر کرده است. مه همیشه بر روی جزیات تاکید داشتم و در طی سه سال گذشته که در این صنعت مشغول شده ام تاکیدم بر آن ها بیشتر نیز شده است. این حرفه به من آموخت که باید مردم را بدون در نطر گرفتن سابقه و شرایط کنونیشان جدی گرفت و باید دانست این حرفه نه تنها می تواند یک شغل باشد بلکه می تواند برای خود یک امپراتوری نیز باشد.

وقتی من کارم را شروع کردم بسیاری من را جدی نگرفتند و حالا می فهمند که صنعت میک آپ که بسیار بسیار برای بانوان اهمیت دارد اندکی دست کم گرفته شده است. آرایش فقط برای نشان دادن ظاهر جدید نیست بلکه بیشتر برای این است که نشان دهدید چه حسی دارید و این مهمترین چیزی است که می خواهم به مردم بگویم. آرایش برای این نیست که زیبا به نظر برسید برای این است که حس زیباتری داشته باشید و به همین علت من فکر می کنم آرایش با تمام اهمیتش دست کم گرفته شده است.

من سرم مژه خوب و محصولات محافظت از پوست خوب را دوست دارم. بعد از آنها نوبت بر کرم مومیایی کردن لب Crème de la Mer می رسد. مورد بعدی روغن نارگیل است چون حس می کنم این روغن درمانی برای همه است.گزینه بعدی خط چشم است و در آخر نوبت به موچین می رسد چون پر مو هستم.

شما در هالیود آموزش دیدید و در دبی کار می کنید، این دو مکان از نظر زیبایی و آرایشی چگونه باهم متفاوت هستند؟

اگر این سوال را ۱۰ سال پیش از من می پرسیدید پاسخ می دادم که کاملا به هم متفاوتند. ولی حالا در تمام دنیا می توان آرایش های یکسانی دید. با این حال باز تفاوت هایی وجود دارد. در دبی خط ها مثل خط لب و خط چشم خیلی توجه می شود و این با چیزی که در هالیوود میبینید متفاوت است. در هالیوود سعی می شود از تمام مراحل آرایش استفاده کرد ولی در دبی آرایش بیشتر به ایجاد رنگ های عمیق بر می گردد که چشمگیر تر است.

آرایش برای یک روز معمولی در دبی مثل آرایش روز عروسی در آمریکاست. در دبی پروسه آرایش برای خانم بسیار پر اهمیت است. خانم ها برای آرایش ده ها هزار دلار می پردازند و هنگام پرداخت پول زیاد فکر نمی کنند. همین امر باعث شده است صنعت زیبایی در دبی پیشرفت بسیار زیادی داشته باشد و به همین علت چالش انگیز نیز می تواند باشد مخصوصا وقتی که از غرب آمده باشید و سعی کنید خود را با خاور میانه وقف دهید.

اگر توانایی این را داشتید که به راحتی یک نکته زیبایی را اشاعه دهید، آن کدام بود؟

بیش از حد روی زیبایی کار نکنید. من طرفدار بوتاکس و دیگر پر کننده ها نیستم. من خودم از آن ها استفاده کرده ام ولی سعی می کنم از آن ها دور باشم و فکر می کنم برخی افراد بیش از حد از آن ها استفاده می کنند. امیدوارم منظور من را بد متوجه نشده باشید. برخی اوقات مقدار کم لازم است ولی من معتقدم مردم باید سعی کنند طبیعی باقی بمانند. از پوستتان به خوبی مراقبت کنید و به جای دست کاری کردن پوست سعی کنید آن را آرایش کنید، اینگونه نتیجه مطلوب تری می گیرید.

قرار است آرایش در پایان روز حس خوبی را در شما به وجود آورد، زیبایی نباید باعث شود فکر کنید به اندازه کافی خوب نیستید و یا اینکه احساس بدی در شما ایجاد کند که البته متاسفانه گه گاه این اتفاق برای برخی افرار می افتد. بنابراین من فکر می کنم لازم است که از این کار لذت ببریم و حس خوبی به آن داشته باشیم و بگذاریم آرایش ما را تشویق کند که هر روز بهتر از چیزی باشیم که دیروز بودیم.

آینده هدی بیوتی چگونه است؟

سوال خوبی است. ما نقشه های زیادی داریم. کارهای زیادی است که قطعا باید انجام دهد. اینکه الان بخواهم درباره همه آن ها صحبت کنم مشکل است چون در حال حاضر در حال تکمیل آن ها هستیم. هنگامی که آماده شدند با افتخار آن ها را در اختیار دنیای زیبایی در سرتاسر جهان قرار می دهیم. من فقط به دنبال بازار دبی نیستیم و می خواهیم همه جا ردپایی از خود باقی بگذاریم.

نحوه تشخیص سایه هدی بیوتی اصل از فیک

 تشخیص سایه هدی بیوتی اصل از فیک : سلام به همه دوستان خوبم امروز میخوام براتون تفاوت اصل و فیک سایه نود هدی بیوتی رو بهتون بگم که این روزها خیلی جنس تقلبی توی بازار زیاد شده و بعضی وقت ها هم جنس تقلبی رو به جای اورجینال و با قیمت اورجینال به فروش میرسونند پس میخوام در این سری مطالب نحوه تشخیص این اجناس رو بهتون بگم پس با من همراه باشید راستی عکس های محصولات اصل و فیک رو هم قرار دادم.

ویژگی های پالت سایه هدی بیوتی نود

پالت سایه نود که به محصول all in one مشهور است از ۱۸ سایه با رنگدانه های متراکم تشکیل شده که از طیف مات تا درخشان را به صورت کامل پوشش میدهد. این پالت تمامی طیف رنگی مات شاه توتی تا مسی و صورتی رو برای شما به ارمغان میاره و به شما اجازه بازی با رنگ ها را خواهد داد.

نکات مهم در تشخیص سایه هدی بیوتی اصل

اول از همه باید بگم که حتما حتمااا از فروشگاه های معتبر خرید کنین! اگه میخواین اینترنتی خرید کنین حتما قبلش راجع به اون فروشگاه پرس و جو کنین. تشخیص فیک و اصل این پلت اکثر مواقع کار چندان سختی نیست،چون فیکش خیلی بی کیفیته و رنگاش متفاوته(مخصوصا اکلیلی هاش) ولی فیک خیلیییی شبیه به خودشم زدن ، پلت اصل جعبه پلاستیکیش تقریبا سفیده و روش با رنگ صورتی که دورش رزگلده (NUDE) و زیرش آرم ( HUDABEUTY) با رزگلد نوشته شد.

سایه اصل هدی بیوتی سایه فیک هدی بیوتی

روی بسته بندی خود سایه آرم هدی بیوتی بصورت برجسته حک شده و سایه اصل رو که باز میکنیم فقط روی آینه آرم اش نوشته شده ولی تو بعضی از فیک هاش آرم رو آینه نیست (روی آینه اصلش برچسب هست، ولی تو بیشتر فیکا نیست، اگه باشه هم خیلی بی کیفیته و پر از حبابه) توی سایه یه طلق پلاستیکی هست که روش عکس خود هدی بیوتی هست(همون عکس رو جعبه)

تشخیص سایه اصل هدی بیوتی تشخیص سایه فیک هدی بیوتی

زیر هر کدوم از رنگا اسمش با رنگ رزگلد نوشته شده، تو پلت اصلی رنگ (concealed) حالت کرمی داره و پودری نیست

پلت اصلی ۷ رنگ اکلیلی داره، ۱۰ رنگ مات و ۱ رنگ که بافت کرمی داره و در آخر نکته ای که باید بهش دقت کنین اینکه قیمت این سایه اصلا کم نیست(بالای یه میلیونه) ولی گرون بودنش دلیل نمیشه فیکشو بخریم،میتونیم با قیمت خیلی کمتر از برند های ارزون مثل گلدن رز،اسنس،… و برندهای ایرانی بخریم🤩

علت اینکه میگیم فیک نخرین:

چون اصلا معلوم نیست اینا تو چه شرایط بهداشتی، کجا و با چه ترکیباتی ساخته شدن، ممکنه باعث ایجاد عفونت و مشکلات دیگه ای براتون بشه

تصاویر بیشتر از فیک سایه هدی بیوتی

در ادامه چند عکس بیشتر از سایه های هدی بیوتی اصل و فیک قرار میدم که مشاهده کنید.

منبع: asalbanooshop

دکمه بازگشت به بالا