اجتماعیبرترین های کسب و کار

قیمت نماشویی چقدر می باشد؟

قیمت نماشویی و کفسابی در تهران و سایر شهرها

نماشویی این روزها دیگر یک کار لوکس و اضافه نیست. با خدمات نماشویی شامل نماشویی ساختمان با طناب (راپل) و واترجت نه تنها ظاهر ساختمان درخشان و پاکیزه می‌شود، بلکه روی افرادی که به ساختمان رفت‌وآمد دارند و حتی رهگذران تاثیر بسزایی می‌گذارد. اگر از آخرین بار که نماشویی ساختمان یا نماشویی شیشه را انجام داده‌اید چندسالی می‌گذرد، وقت آن است که دوباره دست به کار شوید.

تمیز کردن و شستشوی نمای ساختمان چندسال پس از ساخت آن ضروری می‌شود. اگر خدمات نماشویی ساختمان را به شرکت‌های فعال در این حوزه بسپارید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. اما کار شستشوی نما را به کدام یک از این شرکت‌ها بسپاریم؟ کدام شرکت نماشویی ساختمان معتبر است؟ قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها چقدر است؟

می‌دانیم که اینها سوالات شما نیز است. در ادامه ضمن بررسی قیمت نماشویی و کفسابی در تهران، موضوعات پیرامون خدمات نماشویی شیشه و ساختمان، و نحوه دریافت قیمت و ثبت سفارش نماشویی در «کفسابی ایران» را توضیح می‌دهیم. سریع‌ترین راهی که با آن می‌توانید قیمت نماشویی در تهران یا شهری که ساکن آن هستید را پیدا کنید، ثبت درخواست‌تان برای نماشویی ساختمان در اپلیکیشن و یا وب‌سایت «کفسابی ایران» است. پس از ثبت درخواست‌تان، به فاصله چند دقیقه چندین متخصص نماشویی با طناب یا کلایمر و داربست به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند.

به همین راحتی می‌توانید قیمت نماشویی و کفسابی در تهران و شهرهای دیگر را از متخصصان، بدون پرداخت هزینه و بدون نهایی کردن سفارش‌تان، دریافت کنید. برای ،  و  نیز می‌توانید به رایگان قیمت بگیرید، و نیروی نظافتچی مدنظرتان را انتخاب کنید.

عوامل موثر بر قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی در تهران با قیمت نماشویی در شهرستان متفاوت است. برای درک بهتر، در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت نماشویی ساختمان و خدمات نماشویی شیشه را آورده‌ایم:

روش نماشویی ساختمان

شستشوی نما را به دو روش کلی می‌توان انجام داد، نماشویی با طناب یا با کلایمر و داربست. به دلیل چالش‌ها و خطراتی که در روش نماشویی با طناب وجود دارد، قیمت نماشویی ساختمان به این روش اصولا در مقایسه با روش دیگر بیشتر است. علاوه بر این، نوع واترجتی که در روند نماشویی در تهران، شیراز، کرج و … استفاده می‌شود (واترجت آب گرم، آب سرد، بنزینی و غیره) نیز بر قیمت نماشویی ساختمان تاثیر می‌گذارد.

لوازم و مواد نماشویی

در نماشویی شیشه یا خود ساختمان، نوع موارد مورد استفاده نیز می‌تواند بر قیمت نماشویی ساختمان تاثیر بگذارد، البته در صورتی که شرکت مدنظر سرویس‌ها گوناگون با کیفیت مختلف را ارائه دهد. به طور غیر مستقیم، میزان کثیفی ساختمان نیز هزینه نماشویی شیشه و ساختمان را افزایش می‌دهد. در نماشویی با طناب یا همان راپل، هزینه وسایل استفاده شده شامل پیچ و رولپلاک نیز به فاکتور نهایی افزوده می‌شود.

نوع نما، ابعاد و طبقات ساختمان

لازم به ذکر نیست که هر چه تعداد طبقات ساختمان شما و ابعاد آن بیشتر باشد، قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها نیز بیشتر خواهد شد. این مسئاه هم حجم کار متخصص نماشویی ساختمان را بالا می‌برد، و هم میزان استفاده از مواد نماشویی را. البته جنس نما نیز بر قیمت نماشویی ساختمان بی‌تاثیر نیست. از جمله محبوب‌ترین خدمات نماشویی در تهران و سایر شهرها که هم‌اکنون می‌توانید درخواست‌تان را برای آنها ثبت کنید، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • نماشویی با طناب یا همان راپل
 • نماشویی سندبلاست و ماشویی شیشه
 • نماشویی سنگ ساختمان سنتی به صورت و یا نماشویی واترجت
 • شستشوی نمای تالارهای پذیرایی هتل‌ها، رستوران‌ها، مجتمع‌های تجاری و …
 • ثبت سفارش و تخمین قیمت نماشویی در تهران و شهرهای دیگر به صورت رایگان
 • رفع دوده، لکه و جرم و زنگ آب از سطح نما با کمک نماشویی با طناب (راپل) یا کلایمر
 • کسب رضایت از خدمات نماشویی ساختمان و شیشه با کمک از زبده‌ترین شرکت‌های فعال در بازار
 • افزایش زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان با استفاده از خدمات نماشویی در تهران و شهر شما

چرا «کفسابی ایران» را برای نماشویی ساختمان انتخاب کنیم؟

نماشویی کاری چالش‌برانگیز و ظریف است، و باید توسط متخصص این حرفه انجام شود. طبق نظرسنجی از مشتریان مهم‌ترین عامل هنگام تصمیم‌گیری در مورد نماشویی در تهران و انتخاب شرکت نماشویی ساختمان، آگاهی از قیمت تمام شده و تخمین هزینه نماشویی با طناب و روش‌های دیگر است.

در شرکت ما استعلام قیمت و ثبت سفارش نماشویی، کفسابی سرامیک کاملا رایگان هستند. پس با خیال راحت قیمت نماشویی ساختمان را از متحصصان استعلام نمایید؛ حتی اگر به‌طور قطعی برای دریافت این خدمات تصمیم نگرفته‌اید.

از بین روش‌های مختلف نماشویی که در تهران و شهرهای دیگر ارائه می‌شود، شما می‌توانید یکی را برای نماشویی شیشه یا خود نما انتخاب کنید. اما از بین انواع خدمات نماشویی شما کدام روش برای ساختمان شما مناسب‌تر است؟

نماهای ساختمان انواع مختلفی دارند. سنگ، نمای آجری، نانو نما، شیشه، نمای شسته، کامپوزیت و … از جمله متریال‌های هستند که در طراحی نما استفاده می‌شود. روش شستشوی این نماها با هم نفاوت دارد. اگر مطمئن نیستید نماشویی ساختمان شما باید به چه روشی انجام شود، در ادامه راهنمای پیش رو را مطالعه کنید.

روش‌های مختلف نماشویی

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، نماشویی ساختمان به روش‌های مختلفی انجام می‌شود؛ از جمله نماشویی بدون داربست با طناب/راپل و نماشویی با داربست. شستشوی نما با داربست در مقایسه با نماشویی با طناب امنیت بالاتر و خطر کمتری دارد. البته این روش برای ساختمان‌هایی قابل اجراست که ارتفاع‌شان خیلی بلند نیست.

نماشویی با طناب یا راپل (بدون داربست)

در ساختمان‌های مرتفع برای سهولت کار، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل می‌تواند گزینه مناسبی باشد. هم چنین برای نماشویی ساختمان‌هایی که امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب هم انجام می‌شود. به شخصی که نماشویی با راپل را انجام می‌دهد، راپل کار می‌گویند.

این روش چالش‌ها و مهم‌تر از آن ریسک‌های خود را دارد. به همین دلیل، شخص راپل کار هنگام نماشویی شیشه حتما باید از طناب ایمنی، کمربند محافظ و کمربند ابزار استفاده کند. هرگونه سهل‌انگاری در حین نماشویی به این روش خسارات جانی در پی دارد. البته شرکت‌ها حرفه‌ای تمام این موارد را هنگام ارائه خدمات رعایت می‌کنند.

نماشویی با داربست

نماشویی سنتی یا همان نماشویی با داربست به روشی گفته می‌شود که برای نماشویی ساختمان از ابزار آلات پیشرفته استفاده نمی‌شود. اما کیفیت و دقت نماشویی در تهران و هر شهر دیگری با داربست بیشتر است. بعد از اینکه مشخص شد نماشویی با داربست برای شما مناسب‌تر است با بدون داربست، شرکت دستگاه و مواد نماشویی متناسب با نوع و جنس نما را مشخص کرده، و کار را شروع می‌کند.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

شرکت‌های فعال در زمینه شستشوی نما، بیش از هر چیز از دستگاه‌های واتر جت استفاده می‌کنند. دستگاه واتر بلاست یکی از دستگاه‌های تامین‌کننده فشار و بار برای شستشوی نماست. این دستگاه که مدل‌های مختلفی دارد، می‌تواند آب و سایر مواد نماشویی ساینده و شوینده را با قدرت و فشار بالا روی سطح پخش کند و آن را پاکسازی کند.

برای نماشویی با راپل از واترجت برای شستشوی گردوغبار استفاده می‌شود، که برای نماهای آجری و سنگی و سیمانی بسیار رایج است. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگری نیز استفاده شود. مثل نمای کامپوزیتی که برای شستشوی آن از اسفنج و تی لاستیکی هم استفاده می‌شود.

انواع ابزار نماشویی واترجت

انواع دستگاه واترجت که در نماشویی با راپل استفاده‌ می‌شود: واترجت آب گرم، واترجت آب سرد، واترجت برقی، واترجت موتور بنزینی و واترجت مرکزی.

نماشویی ساختمان با توجه به نما

خدمات نماشویی در تهران و سایر شهرها را با توجه به نوع نما نیز می‌توانیم دسته‌بندی کنیم:

·        شستشوی نمای سنگ ساختمان

نمای ساختمان سنگی از نماهای پرطرفدار در ایران است، به دلیل کیفیت و دوام این نماها. نمای ساختمان سنگی پس از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشو دارند تا بتوان زیبایی آنها را تثبیت، و همچنین از فرسودگی و ریزش آن جلوگیری کرد.

·        نماشویی ترموود و نماهای چوبی

این نماها نسبت به آب حساس و آسیب‌پذیر هستند. به همین دلیل، شستشوی نمای ترموود (نماشویی نمای چوبی) با استفاده از روش‌های مخصوص تمیز کردن چوب انجام می‌شود.

·        نماشویی ساختمان سیمانی

نماهای زبر و حفره‌دار سیمانی شاید بیشترین نیاز را به خدمات شستشوی نما داشته باشند. این نماها پس از اتمام سیمانکاری، با یک لایه آستر پوشانده می‌شوند. با این وجود، نمای سیمانی (نمای شسته) با بارش باران زنگ زده و باید آن را با مواد نماشویی شست.

·        نماشویی نمای آجری

نمای آجری از قدیمی‌ترین نماها در ایران است که تا همین امروز محبوبیت خود را بین مردم و معماران حفظ کرده است. شستشوی نمای آجری با مواد شوینده مخصوص آجر، آب و سیلیس (در صورت نیاز) انجام می‌شود. سند بلاست و سیلیس برای شستشوی نماهای آجری بسیار رایج هستند.

به عبارتی دیگر، نمای آجری بر خلاف نمای شیشه و کامپوزیت شفافیت ندارد. متاسفانه نمای آجری مقاومت کمتری درمقابل گرما و سرما دارد و بر اثر رخنه مواد اسیدی در آنها، خیلی زود دچار ترک هایریزی می شوند. شاید این ترک ها به راحتی قابل دیدن نباشند، اما در حالت کلی بانفوذ آلودگی در آنها نمای ساختمان تیره به نظر می رسد و باید به شستشوینمای آجری پرداخت.

نما شویی ساختمان رامی توان با مواد مختلفی مانند پودر، آب و مواد اسیدی انجام داد که قیمتنماشویی ساختمان را تغییر می دهد. اما آیا از عواقب نماشویی آجر با مواد اسیدی باخبرید؟ بهترین راه شستن نمای آجری با واترجت وسیلیس یا واتر سند بلاست است که کمترین آسیبی به بافت نما وارد نمی کند و در عینحال تمام آلودگی ها را از بین می برد.

·        نماشویی نمای شیشه

نماشویی شیشه درساختمانهایی که از نمای یکدست شیشه ای برخوردارند، انجام می شود. نماشویی ساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی انجام می شود.در نماشویی شیشه به علت ظرافت و حساسیت شیشه در بناهای شیشه ای نباید ازدستگاههایی مانند واترجت استفاده نمود.

·        نماشویی نمای کامپوزیت

معمولا ساختمانهای اداری در مرکز شهر که بسیار پر تردد و شلوغ هستند نمای کامپوزیت دارند. این نمایکامپوزیت یا نمای آلومینیومی مقاومت بالایی دارند ولی متاسفانه آلودگی را نشان می دهند. در صورت عدم نماشویی کامپوزیت در طولانی مدت، جرم و آلودگی بهداخل بافت نما نفوذ می کند به طوری که با نماشویی از بین نمی رود و دوباره باید رنگ آمیزی شود.

نماشویی ساختمان با روش های نوین

نماشویی ساختمان به مجموعه اقدامات برای نظافت نما و لایه برداری از روی نما گفته می شود. حتی گاهی بعد از اتمام ساختمان، چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نمی رسد که خدمات نماشویی ساختمان در این مرحله باید انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. نماشویی ساختمان یک کار لوکس نیست و برای اکثر ساختمان ها با نمای شیشه، کامپوزیت، سنگ و غیره انجام می شود.

در خدمات نماشویی ساختمان، انواع نماشویی با طناب (نماشویی با راپل) و نماشویی بدون داربست، شستشوی نما با واترجت براساس شرایط ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان ارائه می شوند. نماشویینمای شیشه ای از جمله مواردی است که هر چند سال یکبار باید انجامشود.

اما کدام شرکت نماشویی خدمات بهتری ارائه میدهد؟ نماشویی ساختمان را به کدام شرکت بسپاریم و هزینه نماشویی ساختمان چقدر است؟ اینها از جمله سوالاتی هستند که به کرات در این زمینه مطرح می شوند که در ادامه به تمام این موارد پاسخ می دهیم. همچنین در ادامه توضیحاتی در ارتباط با نظافت انواع نما و قیمت نماشویی ساختمان خواهیم پرداخت.

نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

پروسه نماشوییساختمان باید با دقت فراوان و رعایت نکات ایمنی انجام شود تا نتیجه کار موثرباشد. نماشویی ارزان شعار بسیاری از شرکت های نماشوییساختمان است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از موادشوینده نا مناسب و تجهیزات غیر استاندارد می توانند به نمای ساختمان آسیب برسانند.با کمک از شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز می توانید با مناسبترین قیمت شستشوی نمای ساختمان از این خدمات استفاده کنید.

قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نماشویی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد.براورد قیمت نماشویی ساختمان بر اساس جنس نما تعیین می شود.همچنین هزینه شستشوی ساختمان به ارتفاع ساختمان و میزانآلودگی سطح نیز وابسته می باشد. مورد بعدی روش نماشویی است که تاثیر بسیار زیادیبر قیمت نماشویی ساختمان دارد. به طور مثال قیمت نماشویی با طنابقطعا با قیمت نماشویی با داربست تفاوت دارد.

همچنین در صورت استفاده ازمواد شوینده قوی به علت اینکه مراحل پاکسازی بیشتر می شود معمولا نرخ نماشویی ساختمان بالاتر می رود. مورد بعدی مساحت سطح مورد نظر است. طبعا هرچه مساحت نما بیشتر باشد قیمت نماشویی با طناب نیز افزایش پیدا می کند. با استفاده از نماشویی هوم سرویز قبل از هر تصمیمی می توانید با متخصصین ما مشورت کنید و از قیمت نماشویی ساختمان و تعیین بهترین روش شستشو مطلع شوید و سپس انتخاب کنید.

داربست می تواندهزینه اضافی داشته باشد .کارشناسان با حضور در محل و دیدن نوع سنگهای به کار رفته در ساختمان نیز قیمت نماشویی ساختمان را محاسبه می کنند. مواد مورد نیاز برای نماشویی ساختمان که قبلا شرح داده شد کاملابه صورت توافقی انتخاب می شود که البته بر قیمت نماشویی با طناب تاثیرگذاراست. بدیهی است شستشوی نمای ساختمان با آب و یا اسیدشویی تفاوت قیمتبیشتری خواهند داشت. برخی از مهم ترین عوامل در تغییر قیمت نماشویی ساختمانعبارتند از:

 • تعدادطبقات ساختمان و ارتفاع
 • استفادهاز داربست
 • آلودگیبیش از حد نما
 • استفادهاز شوینده های قوی و اسیدی

قیمت نماشویی ساختمان های قدیمی با سایر موارد تفاوت دارد. کثیفی وآلودگی ساختمان های قدیمی بیش از ساختمان های جدید است و از طرفی عمر سنگ و شکستگی سنگ نما نیز در نظر گرفته می شود. در اکثر ساختمان های قدیمی نیاز به ترمیم است که همراه با نماشویی با کارفرما توافق شود. برای انتخاب بهترین شیوه شستشوی نمای ساختمان با ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای نماشویی ساختمان با حضور در محل و مشاوره رایگان، راهنمایی لازم را برای انجام کار ارائه داده و قیمت نهایی را اعلام می کند.

دکمه بازگشت به بالا