ورزشی

AFC دوباره به فعانی داوری می دهد؟

کنفدراسیون فوتبال آسیا پرونده کامل شکایت عراقی ها از علیرضا فغانی داور بازی این کشور برابر اردن را دریافت کرد و باید دید AFC باز هم به فغانی داوری می دهد؟

به گزارش شبکه و به نقل از معرض الکوره، فدراسیون فوتبال عراق به شدت نسبت به قضاوت علیرضا فغانی در دیدار تیم ملی فوتبال این کشور برابر اردن اعتراض دارد.

فدراسیون فوتبال عراق شکایت نامه ای کامل را با فیلم و مستندات لازم که نشان از اشتباهات زیاد فغانی علیه عراق می دهد به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده است.

عراقی ها در این شکایت خود به AFC خواست مجازات و محرومیت علیرضا فغانی از قضاوت در بازی های بین المللی شده اند.

تیم ملی فوتبال عراق در حالی برابر اردن با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد که تا دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک پیش بود. اخراج ایمن حسین توسط فغانی به خاطر شادی گلی که داشت با اعتراض شدید عراقی ها همراه شد.

به گزارش شبکه، فدراسیون و هواداران تیم ملی فوتبال عراق درحالی به شدت نسبت به قضاوت علیرضا فغانی معترض هستند که بیشتر کارشناس عرب و غیر عرب قضاوت فغانی به ویژه در صحنه اخراج ایمن حسین را تایید کرده اند.

همه چیز بستگی به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی های پیش رو دارد. اگر AFC دوباره به فغانی قضاوت بدهد تصمیم های او را تایید کرده است و اگر ندهد از قضاوت این داور ایرانی راضی نیست.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا