ورزشی

یک طبقه بیمارستان برای کوین یامگا خالی شد

آفتاب‌‌نیوز :

با اتفاق تلخی که هفته گذشته برای کوین یامگا رخ داد، استقلالی‌ها فعلا دچار شوک شده و در حال حاضر هم مشخص نیست در آینده نزدیک چه اتفاقی برای این بازیکن رخ دهد و درواقع زمان بازگشت یامگا به میادین با وضعیتی که این بازیکن به آن دچار است در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

این در حالی است که گرچه اتفاقی که برای مدافع‌هافبک فرانسوی استقلال افتاد همه را ناراحت کرد، اما بسیج یک تیم فوق‌تخصصی چشم و در اختیار گرفتن یک طبقه کامل بیمارستان برای بستری و اقدامات درمانی این بازیکن به جهت جلوگیری از حضور دیگر بیماران و اصحاب رسانه و سایر پرسنل بیمارستان، هزینه سنگینی را به باشگاه استقلال تحمیل کرده است.

از سوی دیگر با وجود آنکه هزینه بیمارستانی اتباع خارجی به صورت دلاری محاسبه می‌شود، اما باشگاه استقلال با توجه به وظیفه حرفه‌ای خود و از آن مهم‌تر خصوصیات حرفه‌ای کوین در دوران بازی در استقلال، پرداخت تمامی هزینه‌ها را پذیرا شده و تلاش کرده بالاترین خدمات پزشکی ممکن در ایران را درخدمت این بازیکن محبوب استقلالی‌ها قرار دهد.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا