ورزشی

گرانترین خرید تاریخ چلسی: انتقادها انگیزه‌ام را بیشتر می کنند

گرانترین خرید تاریخ چلسی عقیده دارد انتقادهایی که از او می‌شود باعث بهتر شدنش خواهد شد و تلاش می کند تا بتواند انتظارات را برآورده کند.

به گزارش شبکه، یک سال پیش در چنین روزهایی انسو فرناندس، هافبک آرژانتینی بعد از قهرمانی در جام جهانی، از بنفیکای پرتغال به چلسی پیوست. چلسی ۱۲۱ میلیون یورو برای این بازیکن پرداخت کرد. این انتقال بزرگترین انتقال در تاریخ فوتبال انگلیس بود. پیش از این، انتقال جک گریلیش هافبک از استون ویلا به منچسترسیتی با ۱۱۷ میلیون یورو یک رکورد بود. 

فرناندس محصول آکادمی ریورپلاته، از تابستان ۲۰۲۲ برای بنفیکا بازی کرد. او در مجموع ۲۹ بازی برای این تیم پرتغالی انجام داد، ۴ گل به ثمر رساند و ۷ پاس گل داد.

انسو فرناندس بعد از انتقالش به چلسی به شدت زیر ذره‌بین رسانه‌ها قرار داشت و عملکردش آنطور که انتظار می‌رفت پیش نرفت. این بازیکن در سالگرد انتقالش به چلسی عنوان کرد انتقادها از پیوستنش به چلسی تنها باعث افزایش انگیزه و عزم او شده است.

او در صحبت هایی گفت: شش ماه اول سخت بود ولی در ادامه شرایط برای من بهتر شد و توانستم خودم را نشان دهم. این که کادر مربیگری فعلی اسپانیایی صحبت می کنند کمک زیادی به من کرده است. من برای رسیدن به بهترین سطحم تلاش می کنم و امیدوارم بتوانم انتظارات هواداران را برآورده کنم. من به تلاشم ادامه خواهم داد. از زمانی که من به اینجا آمده‌ام، هواداران بسیار خوب از من استقبال کرده‌اند. بسیار خوشحالم و می‌خواهم خودم را در ادامه بیشتر نشان دهم. هم تیمی‌هایم برای من بسیار مهم هستند. آنها به من کمک زیادی کرده‌اند. خوشحالم که آنها هم‌تیمی من هستند. مدتی طول می‌کشد تا به بهترین شکل ممکن برسیم، اما ما در تلاش هستیم خیلی زود به جمع مدعیان برگردیم.

آبی ها امیدوارند تا در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر به صعود بیشتر در جدول لیگ برتر ادامه دهند و سهمیه اروپایی کسب کنند. 

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا