کشف بیش از یک کیلو شیشه در ترمینال جنوب

مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران از کشف یک کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه توسط عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران در پایانه جنوب خبر داد.

به گزارش شبکه، سرهنگ سیدهادی موسوی در توضیح بیشتر گفت: عوامل ما در یگان حفاظت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری شهر تهران حین انجام وظیفه در پایانه جنوب با یک کیف رها شده در موقعیت ورودی درب پایانه مواجه می شوند.

فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران افزود: با توجه به حساسیت موضوع به ویژه در روزهای اخیر عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران با رعایت اصول و قوانین حفاظتی و مراقبتی به بررسی کیف رها شده پرداختند که با باز شدن درب آن مشخص شد کیف رها شده حاوی مقدار یک کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه است.

موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا شخصی نیز در این رابطه شناسایی و دستگیر شده است یا خیر، گفت: با توجه به رها بودن کیف و بدون صاحب بودن آن تا به این لحظه فردی در این باره دستگیر نشده است.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی در پایان خاطرنشان کرد: عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران در بررسی بیشتر کیف یک عدد کارت شناسایی را متعلق به یک خانم از اتباع افغان پیدا کردند که پس از تنظیم صورت‌جلسه موضوع جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌ربط ارجاع داده شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا